PDA

View Full Version : Спешно Противозачатъчни проблем



katran_marinov
04-07-2008, 06:55
Седем месеца пиех противозачатъчни Ясмин и сега един месец направих почивка. Закъснява ми с два или три дена. Правих си тест за бременност който беше отрицателен. Интересното е че изпитвам болка която определям като местеща се. Ту ме боли в дясната част на корема ту около десния бъбрек. Болката не е силна и не ме боли постоянно. Незнам на какво се дължи всичко това. В момента не мога да отида на лекар.

Моля наистина бъдете сериозни тъй като съм изключително притеснена.

Благодаря предварително.


П.С. Не бях сигурна къде да напиша темата си тъй като обхваща секс и здраве затова писах и в двете, моля да ме извините.

BaBy_bS
04-07-2008, 06:58
най-добре намери време и иди на лекар,зашото се пак сред нас няма лекари и едва ли ще ти помогнем по някакъв специален начин.може би се дължи на това,че си спряла хапчетата ... знам ли :-o

hottie
04-07-2008, 07:15
Нормално е. Възможно е даже цели 2-3 месеца да не ти идва.Засега не прави нищо, но ако и следващият/по-следващият месец не ти идва отиди на лекар-гинеколог, за да ти предпише нужните лекарсва за да предизвикате менструацията..
Просто в момента тялото ти не получава обикновените нужни хормони и реагира по този начин. Но няма от какво да се притесняваш.

Ou7taControL
04-07-2008, 07:28
най-добре намери време и иди на лекар,зашото се пак сред нас няма лекари и едва ли ще ти помогнем по някакъв специален начин.може би се дължи на това,че си спряла хапчетата ... знам ли :-o +1 върви на лекар, от тук много хора могат да ти дадът добри съвети, но не се знае колко от тях ще ти помогнат, и ще са точно за твоя проблем... :-)

08mdam__
04-07-2008, 07:56
И аз пия Ясмин и като съм ги спирала за месец-два е имало такива смущения. Не се притеснявай, организма ти се нагажда на хормонално ниво. Ако продължат много дълго, тогава отиди на лекар. А и принципно е добре да се пият без прекъсване година-две и после месец почивка, за да не ти се стресира тялото от промяната на обстановката.