PDA

View Full Version : Случайност или не!?



FunkyFresh
04-07-2008, 09:46
Така значи попаднах на тези две клипчета:
http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам #-o или има нещо.. :-|

valentinka_1990
04-07-2008, 10:27
ами аз съм родена на 8 и в родилното номерът ми е бил 8,ама се съмнявам да е достатъчно:)

ell_ownz
04-07-2008, 10:35
mi ima si 4isla koito sa svarzani s nas po nqkaf na4in primerno moeto shtastlivo 4islo e 8, si4ko qko mi se slu4va na 8mi ama ne sam rodena togava ili neshto takova no naprimer zabelqzah 4e na lubimata mi bluza pishe "8" no kato si q kupuvah ne bqh vidqla...abe nqkfi stranni savpadeniq ima i imat zna4enie spored men..ne sa samo slu4ainosti

Luda_do_poluda
04-07-2008, 10:37
Аз не мисля ,че се филмираш ,но дори и да има нещо ,въпроса е - какво е то?

Roiroi
04-07-2008, 11:02
Така значи попаднах на тези две клипчета:
http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам #-o или има нещо.. :-|
Има един филм казва се Number 23 ... Може да го изгледаш и него ... ако искаш да се довършиш

FunkyFresh
04-07-2008, 17:53
Така значи попаднах на тези две клипчета:
http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам #-o или има нещо.. :-|
Има един филм казва се Number 23 ... Може да го изгледаш и него ... ако искаш да се довършиш
Аз точно вчера гледах реклама на този филм и тфа ме наведе на мисълта, че има нещо, но както по горе Luda_do_poluda каза какво е то ? :(

04-07-2008, 19:04
Spokoino hora tuk sum za da kaja 4e vseki si pi6e bude6teto na 4erna duska, taka 4e nikoi ili puk ni6to nemoje da promeni jivota vi ako pravilno jiveete !

lsd43
04-07-2008, 20:39
Бе незнам ,мисля че е просто случайност и нищо повече !

Christ
04-07-2008, 21:07
Истинските случайности са рядкост. :)

dajdostih
04-10-2008, 22:15
А истинските рядкости са сучайност :razz:

Не знам за какво го написах тва, иначе нямам отношение по темата, защото не вярвам в подобни неща, в смисъл че "Който търси намира'"

Ако съзнателно търсиш това число 23 то винаги подсъзнателно можеш да го откриеш навсякъде - от баркода на сапуна до отворените прозорци на бизнес сградата до вас.

valentinka_1990
04-17-2008, 08:35
Нз ама аз много се психирах само от трейлъра на Числото 23.

gorska
04-17-2008, 09:41
Откакто видях темата (а то беше отдавна, просто реших да не пиша) сякаш виждам това число навсякъде. И все пак: какво от това?! Всяко число се среща определен брой пъти в природата и съм сигурна, че такива съвпадения могат да бъдат намерени за всички останали числа. :)

kuklichka_bg
04-17-2008, 10:21
23 ?! em az nqmam n6 23

Duvessa
04-17-2008, 17:23
Според мен това е глупост. Със същия ефект можеш да си измислиш някакво число, да събираш/делиш и т.н. числата от дати на исторически събития и да го получаваш...

skatemore
04-18-2008, 21:03
няма случайност

evi_vd
04-23-2008, 15:10
оо..аз съм родена на 20.11.1991
2+1+1+1+9+1+9=24..разминала съм се за малко :shock:

Virtuallll
04-29-2008, 22:05
Случайни неща според мен няма... Обаче ти си се филмирала твърде много и се чудиш как да смяташ, та да ти излиза числото 23 #-o

TheNewReligion
05-01-2008, 18:23
Цветанчо /Цветелинке , няма нищо случайно ! :)

Magichkaa_
08-21-2008, 16:56
24.06.1995
1+9+9+5=24 ii tova losho li e :shock:

unicorn_f
08-21-2008, 18:07
Бе незнам ,мисля че е просто случайност и нищо повече !

+1

lsd43
08-21-2008, 18:16
Числата,които се славят като "магически" са 666,999,40,33,3,7,12 и 13,тези числа са най-често използвани за ритуали или просто като символичен смисъл.Като най-интересни са 3,666 и 12,те са най-често използвани во масони,в ритуали и всякакви подобни неща,колкото до числото 23 не знам.

Nam3less2
08-21-2008, 18:17
Има древна наука нумерология(от numer(латински)-число), и не е случайност! Има тънка зависимот между числата и зодийте. Зодийте представляват отличителни черти, които са еднакви за всички родени в едно от 12те местоположения на съзвездията, концентриращи енергия в тялото.

AItOo0
08-22-2008, 17:44
Кой знае може да си избрана от там горе ...

Kman
08-22-2008, 18:09
Случайностите са съвкупности от много други случайности и решения.
На много от случайностите биват предписани божествени качества,съдбоносна сила и тем подобни други глупости,защото хората немогат да си обяснят защо се случва едно нещо.А немогат защото незнаят другите хора какво за направили и какво мислят и възнамеряват да напрвят....Тук е въпроса да разбереш дали е случайност или някой ти е вързал номер или някой целенасочено иска да те привлече към нещо,с цел някакви си негови лични облаги.
В природата и определена закономерност....например факта че слънцето поддръжа живота както на растенията така и на всички останали организми,но това не е вземано като нещо свръх естествено,защото знаем как става и че без слънцето никой организъм няма да може да живее.
Прекалено много гледате филми и самочувствието ви кара да искате да се чувствате специални и това ви кара да си мислете че има съдба която ви е определила какво да направите....гледайте малко по реалистично на нещата.
Нумерологията се базира предимно на астрологията и астрономията,но светът не се ограничава само със нашата галактика и нашите съзвездия....нашата галактика е като прашинка в пустинята сахара,за това не се чувствайте специални и уникални,дори и да сте родени на 6-то число,съвкупността да на числата от рожденната ви дата да правят 6 и да живеет на 6-тия етаж....това не означава че сте дявола :lol:

6emet4e
08-22-2008, 21:57
е значи по-добре не гледай "числото 23",че ще се психираш много :D :D :D

valkanovb
08-22-2008, 23:06
1+9+9+2=21 koeto e shtasliwoto 4islo na saseda na ku4eto na wtoriq mi bratow4et po lelina liniq.Dali sha ma ubie?Demek towa sa palni gluposti.

AdmiralJohn
08-23-2008, 10:08
Случайностите са съвкупности от много други случайности и решения.
На много от случайностите биват предписани божествени качества,съдбоносна сила и тем подобни други глупости,защото хората немогат да си обяснят защо се случва едно нещо.А немогат защото незнаят другите хора какво за направили и какво мислят и възнамеряват да напрвят....Тук е въпроса да разбереш дали е случайност или някой ти е вързал номер или някой целенасочено иска да те привлече към нещо,с цел някакви си негови лични облаги.
В природата и определена закономерност....например факта че слънцето поддръжа живота както на растенията така и на всички останали организми,но това не е вземано като нещо свръх естествено,защото знаем как става и че без слънцето никой организъм няма да може да живее.
Прекалено много гледате филми и самочувствието ви кара да искате да се чувствате специални и това ви кара да си мислете че има съдба която ви е определила какво да направите....гледайте малко по реалистично на нещата.
Нумерологията се базира предимно на астрологията и астрономията,но светът не се ограничава само със нашата галактика и нашите съзвездия....нашата галактика е като прашинка в пустинята сахара,за това не се чувствайте специални и уникални,дори и да сте родени на 6-то число,съвкупността да на числата от рожденната ви дата да правят 6 и да живеет на 6-тия етаж....това не означава че сте дявола :lol:
Напълно съм съгласен с теб.
А и не знам защо някои хора искат толкова много да бъдат специални, че си мислят, че някой друг им е написал съдбата и иска от тях да постигнат нещо голямо.Такива неща като "съдба" просто няма,всичко е поредица от случки.

Nam3less3
08-27-2008, 02:00
Случайностите са съвкупности от много други случайности и решения.
На много от случайностите биват предписани божествени качества,съдбоносна сила и тем подобни други глупости,защото хората немогат да си обяснят защо се случва едно нещо.А немогат защото незнаят другите хора какво за направили и какво мислят и възнамеряват да напрвят....Тук е въпроса да разбереш дали е случайност или някой ти е вързал номер или някой целенасочено иска да те привлече към нещо,с цел някакви си негови лични облаги.
В природата и определена закономерност....например факта че слънцето поддръжа живота както на растенията така и на всички останали организми,но това не е вземано като нещо свръх естествено,защото знаем как става и че без слънцето никой организъм няма да може да живее.
Прекалено много гледате филми и самочувствието ви кара да искате да се чувствате специални и това ви кара да си мислете че има съдба която ви е определила какво да направите....гледайте малко по реалистично на нещата.
Нумерологията се базира предимно на астрологията и астрономията,но светът не се ограничава само със нашата галактика и нашите съзвездия....нашата галактика е като прашинка в пустинята сахара,за това не се чувствайте специални и уникални,дори и да сте родени на 6-то число,съвкупността да на числата от рожденната ви дата да правят 6 и да живеет на 6-тия етаж....това не означава че сте дявола :lol:
Напълно съм съгласен с теб.
А и не знам защо някои хора искат толкова много да бъдат специални, че си мислят, че някой друг им е написал съдбата и иска от тях да постигнат нещо голямо.Такива неща като "съдба" просто няма,всичко е поредица от случки.Всеки иска да е специален, но такива неща като случайност не съществуват. Относно темата, тия качества са свързани просто с развитие на ума, но и то не става случайно.

AdmiralJohn
08-27-2008, 11:32
Това за 23 си е чиста параноя :D

Nam3less3
08-28-2008, 01:25
Това за 23 си е чиста параноя :DТова вече е измислица, наистина няма нищо особено относно това число.