PDA

View Full Version : Интересен феномен в тийнпроблем..



RAWRRR
04-07-2008, 11:50
Не съм отскоро тук,за да го забележа..

Интересно е как,когато не достигат акъл и знания на определени хора в някоя сериозна тема,нещата проти4ат по следният на4ин:

* НЕИСТОВА поправка на правописни грешки на 4овекът,с когото спорят.Обикновено доста незна4ителни,като пропусната запетайка или кратък/пълен 4лен.Дори и първият да е казал,нещо мнгоо смислено,все ще се намери някой всезнайко,който да го поправи и да използва грешката му,като признак на общо незнание по каквито и да е било теми.
Имало е и доста нелепи изцепки,като например един поправя грешките на друг,а в самия си пост прави още една две.
:D

*Ли4ни обиди.Какъв е смисълът да напишеш на някой,4е е глупав,като можеш да му го докажеш,защитавайки тезата си?

*Универсалното използване на думата комплексар,както и на "говорите така,защото ми завиждате".Общо взето доста удобни израз4ета,за да поставиш 4овека отсреща в ниска позиция.Но тъй като комплексираността и завистта са недоказуеми и не са общовалидни,защо винаги трябва да ни са на устата?

Що се полу4ава така,бе хора?
Въобще имайте малко уважение към себе си и знанията си,а не показвайте слабостта си,по такъв косвен на4ин,защото веднъж превърнало се в тенденция,води лоши последици ;).

GetNasty
04-07-2008, 11:55
Еми да прав/а си, ама сега със сигурност и на тебе ще тръгнат да ти търсят кусурите, щото и ти имаш такива дребни пропуски. ( :D ) То който иска да си доказва нивото на знания и интелект, си го е доказал. Това, че всеки иска да се заяде с някой, уж да се издигне в очите на другите, са пълни глупости...

HexGirl
04-07-2008, 11:59
Za6toto na nqkoi horq znaniqta ne im dostigat ponqkoga
Az li4no v4era imah podoben spor s edno momi4e ot foruma i kogato nai 4ove6ko i obqsnqvah nqkoi ne6ta tq mi popravq6e gre6kite 8-) i mi obqsnqva6e kak ei sega 6tqla sam da q nareka kompleksarka :?
Zle ste be hora vmesto da si odstoqvate pravata vii.....

Mirelchetoo14
04-07-2008, 12:08
Всичко написано е напълно вярно,и аз се дразня на поправянето на миниатюрни грешчици,но кажи ми,как да не се подразниш,когато някой изкарва змиите или идеите древногръцки философи-Идей и Змий :D Или пък когато някой упорито отказва да ползва препинателни знаци и пише Оважавам?! 8-) И никой няма да се дразни,ако човека просто приеме забележката за лошия правопис и си затрае.Проблемът е,че лошописковците са с невероятно самочувствие без покритие,в подписа им пише СоRr! SлАдУк @Zз СуМм SкЪPa СтОKЪъЪ... примерно,и започват да се оправдават,че "са бързали" и изказват мнение от рода на :"Я тихо бе,вие кат сте некфи зубари аз си имам личен живот и съм готина не ми е само до простотии и учене".Всичко,което дразни,е самочувствието без покритие,а ужким тук сме се събрали да ПИШЕМ.Как ще пишат хора,които не могат?!Оп,грешка :x -НЕМОГЪТ.Относно другото...ами,не че толкова им пука за значението на обидите,които употребяват...просто тези знаят и се стараят максимално да ги впрегнат в юууз :D

AliceSw
04-07-2008, 12:12
нормално, повечето хора не харесват хората, които не споделят тяхното мнение...затова и дори да са казали нещо адски смислено и доказващо тезата им, на останалите липсва желание да я приемат...правописът е първото нещо, за което могат да се хванат, ако не могат да оборят с аргументи...ако пък човек и пише правилно, или другият не може да му види грешките, му пише "комплексар" - обидата е доста обща, на теория всеки човек има някакъв комплекс


та, общо взето, идеята е, че когато не можеш да защитиш мнението си/тезата си, за да се издигнеш в очите на "форумното общество" ( :D ) по-лесно е да обидиш другия или "да се хващаш за сламката" - от типа на 1 пълен член примерно

просто някои прекалено се впрягат за всичко така или иначе

Alabalaportokala
04-07-2008, 12:21
НЕИСТОВА поправка на правописни грешки на 4овекът,с когото спорят.Обикновено доста незна4ителни,като пропусната запетайка или кратък/пълен 4лен.Дори и първият да е казал,нещо мнгоо смислено,все ще се намери някой всезнайко,който да го поправи и да използва грешката му,като признак на общо незнание по каквито и да е било теми.
Имало е и доста нелепи изцепки,като например един поправя грешките на друг,а в самия си пост прави още една две.

Признак че няма за какво да се захване с тебе и търси и най - дребното


Ли4ни обиди.Какъв е смисълът да напишеш на някой,4е е глупав,като можеш да му го докажеш,защитавайки тезата си?

Зависи от настроението. Ако ме хванеш ядосан и сам прочел някое тъпо мнение мога да изсипя сурия цветущи изрази. Е не съм такъв, принципно съм по сдържан, а и това е навик, жаргон придобит от улицата. Пък и в днешно време да обидиш някой и ставаш форумния герой.


Универсалното използване на думата комплексар,както и на "говорите така,защото ми завиждате".Общо взето доста удобни израз4ета,за да поставиш 4овека отсреща в ниска позиция.Но тъй като комплексираността и завистта са недоказуеми и не са общовалидни,защо винаги трябва да ни са на устата?

Хората искат да са в крак с модата и да не изостават, а сега е модерно да се обиждаме на комплексар.

Canis_Dirus
04-07-2008, 12:23
Аз съм най-нейстовия комплексар. Вие само наиестово ми завиждате, понеже съм най-комплксиран, комплексари гадни!

DisciplineAndOrder
04-07-2008, 12:24
гледай си себе си и не надничай в паницата на другия :-|

find_m3
04-07-2008, 12:32
РАУР толко ли не можа да напишеш 1 нормално 'ч' ,а не '4' :-x :razz:


както каза някой над мен - зависи в какво настроение съм.Ако съм изперкала тотално и най-малката грешка може да ме подразни,дори и да знам ,че понякога и мен ме мързи да слагам запетайки и да поправям грешки....Просто всеки иска да се изкара най-умния (принципа на децата - искаме да се доказваме) и както в повечето случаи изтърсваме някоя глупост :? хората сме говеда просто :(

RAWRRR
04-07-2008, 12:45
Ам,не не можах.
Нямам 4 на клавиатурата,както и буквата преди я,както и тире,както и ер малък.
Малко бой яде предния ден и сега не работят някои клавиши.
Скоро ще си купя нова,наистина съжалявам за това. :)

find_m3
04-07-2008, 12:51
Ам,не не можах.
Нямам 4 на клавиатурата,както и буквата преди я,както и тире,както и ер малък.
Малко бой яде предния ден и сега не работят някои клавиши.
Скоро ще си купя нова,наистина съжалявам за това. :)

ебавах се бе спок 8) :)

November
04-07-2008, 14:05
Ами, аз лично много се дразня на правописни грешки, които в повечето случаи не са никак случайни или от бързане...
Отдавна съм забелязала, че младото поколение на България затъпява, като разбира се не обобщавам, мразя обобщенията, защото винаги има изключения.
Та, мисълта ми беше,че правенето на забележки от една страна не е гадно, защото някои хора вече трябва да се научат, въпреки че едва ли ние сме тези, които ще ги ограмотят...
И ако съм много ядосана, което рядко се случва, мога да направя и 50 забележки за правописа на някого... :oops:

Felis_Dirus
04-07-2008, 14:22
Съжалявам, но не мога да не поправям правописни и пунктуационни грешки. И не ме интересува какво е написано, ако то е пълно с грешки. Дори не си правя труда да го чета докрай. :)

Човек не бива да е небрежен към родния си език.. това е все едно да сереш в кухнята, вместо в тоалетната. Учим 2-3 чужди езика, а на български не можем да говорим и да пишем.

И като си вложил толкова старание и си казал толкова умни неща в един пост, обърни внимание и на правописа. Едното не е за сметка на другото.

machoka
04-07-2008, 14:39
Има къде къде по-интересни феномени от това, да се правиш на правописен речник :)

Плюс това в основата на спора седи това, не да докажеш собствената си теза, а да успееш да отхвърлиш тази на опонента. Само дето никой не знае как точно да го направи и се хваща за правописните грешки, които между впрочем ако са много - съвсем нормално да започнеш от това - неграмотността. Ако човек е неграмотен, къде въобще е тръгнал ;)

Felis_Dirus
04-07-2008, 14:52
Има къде къде по-интересни феномени от това, да се правиш на правописен речник :)

Плюс това в основата на спора седи това, не да докажеш собствената си теза, а да успееш да отхвърлиш тази на опонента. Само дето никой не знае как точно да го направи и се хваща за правописните грешки, които между впрочем ако са много - съвсем нормално да започнеш от това - неграмотността. Ако човек е неграмотен, къде въобще е тръгнал ;)

Мммдаааа :)

air_J
04-07-2008, 15:02
А какъв ще да е човек, който допуска изключително елементарни правописни и пунктуационни грешки (сега се сещам, че гледах в нета, че съществува спор как точно се изписва "пунктУация", или "пунктОация", но това е друга тема), ако не точно малоумник? :-o

RAWRRR
04-07-2008, 15:33
Не става въпрос за това..
Не оправдавам хората,които допускат сериозни правописни грешки..
Но просто е доста интересно,как когато някой не може да отговори пълноценно на другия,се хваща като удваник за сламка,за правописа на другия..

air_J
04-07-2008, 15:46
Не става въпрос за това..
Не оправдавам хората,които допускат сериозни правописни грешки..
Но просто е доста интересно,как когато някой не може да отговори пълноценно на другия,се хваща като удваник за сламка,за правописа на другия..
Силно преувеличено е това, отгоре на това аз наблюдавам явлението единствено в темата на Свастика, но то в неговата тема си е ебало майката, така че коментара е излишен! 8)

Saymon90
04-07-2008, 16:07
О, това е типично за хората, които не се чувстват в свои води. Не може да се защити със знания по темата, за това се опитва да се покаже като знаещ с нещо друго... всъщност май всички го правят. :-|
Има хора (като мен например), които не обичат да излизат от спот губещи. Не обичат да излизат слаби, незнаещи, неспособни и т.н... обичат винаги да са номер 1. В което няма нищо лошо.
Но пък има хора (надявам се НЕ като мен), които искат същото, но без да имат нужната култура, за да го постигнат. И за това се захващат за запетайки и надставки, надявайки се все пак да лъснат с акъл. А всъщност лъсват с простащина... но кой им е крив.

Смешно е, когато от дебат се мине на лични нападки и заяждане... а още по-смешно е, когато идва от зрели хора. Не, грешка - тогава не е смешно, а е жалко.

ЕPu
04-07-2008, 16:35
Имало е и доста нелепи изцепки,като например един поправя грешките на друг,а в самия си пост прави още една две.
:D

Оооо дам, доста често със ставала свидетелка на това.
Някои хора просто наистина няма за какво друго да се хванат и заради това натякват, че някой е написал "и" вместо "й".
А най-много ме кефи оправданието "Ама аз по принцип знам как да пиша правилно, ама сега съм във форум и съм допуснал/а грешката при бързане" :D То си личи просто кога един човек си знае да пише и кога само използва сложни думички.


Какъв е смисълът да напишеш на някой,4е е глупав,като можеш да му го докажеш,защитавайки тезата си?
Не им стига акъла на някои да се сетят за това...
И естествено веднага започват с родата (а понякога дежурното "Ти си избиваш комплексите".)
Като не могат да си докажат позицията като хората и виждат, че другия побеждава разчитат на обидите, за да спечелят.

koalka
04-07-2008, 17:07
Когато човек не може да докаже нещо/тезата си, затова прибягва до такива методи - обиди, това за правописните грешки е особено дразнещо и определено се казва, когато няма за какво друго да се захване опонента.

eu.hyricane
04-07-2008, 17:44
moje6 prosto da mu kaje6, 4e e pap4asal ili s debel gaz, pak mlakvat ^^

bungle
04-07-2008, 17:48
К'во значение има? :-o

eu.hyricane
04-07-2008, 18:07
a moje bi tova e forum, a vie prekaleno mnogo se vjivqvate -_-

Jeuelle
04-07-2008, 18:42
Ах , каква тема.
Наистина е така.Наистина в стремежа си да оборим другия , да му омаловажим мнението - му изтъкваме може би най-незначителните грешки.
Не казвам , че не са важни , но щом се изразява добре , щом се усеща , че все пак знае за какво пише - ми , айде пък , че не сложил пред "но" запетайка...голям проблем.
Да си призная , мен също не ме бива в ",". Правя упражнения - чета , чета и пак. Ми трудно ми е :? :? :? :? :? .

b0Nb0n
04-07-2008, 18:54
a moje bi tova e forum, a vie prekaleno mnogo se vjivqvate -_-
a moje bi si praf kak 4ovek da ne se zaqde s nqkoi ot tyka kato si4ki tolkova mnogo se palqt 4e az umiram ot smqh kato se drazna s nqkoi xaaxaxxa i tva s pravopisnite gre6ki e mnogo typo e maleeeeeee az pi6a vyv forum ne praq kontrolna po literatura za kvo mi e da slagam zapetaiki ili da pi6a pravilno kvo ma ineteresuva pi6a kakto mi doide i kakto mi e na kef :-P

Deadlock
04-07-2008, 19:31
Нито е интересен феномен, нито е само в тийнпроблем.

Blacklisted
04-07-2008, 19:31
Това не е феномен и не е само в тийнпроблем, чисто човешка реакция + всички знаем, че най - добрата дефанзива е офанзивата, а колко селска е тя е друг въпрос.

Грамотните дами и господа да пият по един валериан, тук да не пишем докторски дисертации. А тия латинците дето пишат малко по нагоре и са много отворени скоро ще си хапнат храна ;)

eu.hyricane
04-07-2008, 19:37
"otvoreni" :/.. baven li si ?

Mirelchetoo14
04-07-2008, 19:40
maleeeeeee az pi6a vyv forum ne praq kontrolna po literatura za kvo mi e da slagam zapetaiki ili da pi6a pravilno kvo ma ineteresuva pi6a kakto mi doide i kakto mi e na kef :-P

Ами то ако си грамотен,ще си ти идва да пишеш вярно...тва не е адско умствено усилие,а навик като ходенето :D

eu.hyricane
04-07-2008, 19:42
dae pak trqbva da se spazvat nqkakvi pravila, nai-ve4e punktuacionnite, gramati4eskite gre6ki se podrazbirat, ne pre4at 4ak tolkova.. ama se nervq kato nqkoi pi6e pi6e pi6e pi6e pi6e pi6e i nqma nito 1 to4ka -_-..
i trqbva da badete po-tolerantni kym pi6e6tite na latinica !

Blacklisted
04-07-2008, 19:43
"otvoreni" :/.. baven li si ?

Обиди ли си emo?

quench
04-07-2008, 19:45
аре си мерим патлаците 8)

Pedigree
04-07-2008, 19:51
Хаха,ама то това не е нито от вчера,нито от днеска.Това съм го срещала...хм,доста преди да се регистрирам,тоест преди 6-7 месеца. :-D
А това с избиването на комплексите,ахаха,доста е тъпичко. 8-) Самите обиди,които се сипят са тъпи.Псуват си майките,бащите,хаха,глупав е.И все пак,не ми пука,гледам себе си. :)

Blacklisted
04-07-2008, 19:55
Ми аре де, нека всеки го тупне на масата!

RAWRRR
04-07-2008, 19:56
аре си мерим патлаците 8)

кауза пердута..
моите са винаги в бойна готовност и вдигнати на 70 градуса :o

Felis_Dirus
04-07-2008, 20:02
Грамотните дами и господа да пият по един валериан, тук да не пишем докторски дисертации. А тия латинците дето пишат малко по нагоре и са много отворени скоро ще си хапнат храна ;)


Стига де, човек малко самоуважение трябва да има, извинявай.
Не можеш да пишеш както ти скимне...

eu.hyricane
04-07-2008, 20:09
a moje bi tova e forum, a vie prekaleno mnogo se vjivqvate -_-
a moje bi si praf kak 4ovek da ne se zaqde s nqkoi ot tyka kato si4ki tolkova mnogo se palqt 4e az umiram ot smqh kato se drazna s nqkoi xaaxaxxa i tva s pravopisnite gre6ki e mnogo typo e maleeeeeee az pi6a vyv forum ne praq kontrolna po literatura za kvo mi e da slagam zapetaiki ili da pi6a pravilno kvo ma ineteresuva pi6a kakto mi doide i kakto mi e na kef :-PОще едно доказателство, че българското подрастващо поколение е затъпяващо!!! :? :? :?
e jivo dokazatelstvo sym, ama si palen maloumnik.. -_-

b0Nb0n
04-07-2008, 20:14
maleeeeeee az pi6a vyv forum ne praq kontrolna po literatura za kvo mi e da slagam zapetaiki ili da pi6a pravilno kvo ma ineteresuva pi6a kakto mi doide i kakto mi e na kef :-P

Ами то ако си грамотен,ще си ти идва да пишеш вярно...тва не е адско умствено усилие,а навик като ходенето :D
em da nqmam navika da natiskam . , ? gledam da pi6a kolkoto se moje po barzo a ne po vqrno

Special K
04-07-2008, 20:18
Висша форма на самоуважение е да пишеш както ти дойде....

Blacklisted
04-07-2008, 20:24
Грамотните дами и господа да пият по един валериан, тук да не пишем докторски дисертации. А тия латинците дето пишат малко по нагоре и са много отворени скоро ще си хапнат храна ;)


Стига де, човек малко самоуважение трябва да има, извинявай.
Не можеш да пишеш както ти скимне...

Да и то се изразява в това да пишеш достатъчно грамотно, така че да не затормозяваш останалите докато ти четат поста(например латиницата е убиец на всякакъв нормален прочит), но ако мислиш че ще седна да си проверявам поста 5 пъти, да не би случайно да съм объркал 'о' и 'у'.. ми няма.
Специално брейкърчето е най - дразнещо откъм поправки.

Felis_Dirus
04-07-2008, 20:31
Ем, може да ти звучи смешно, но аз моя го чета поне веднъж, преди да го постна. :)

b0Nb0n
04-07-2008, 20:31
например латиницата е убиец на всякакъв нормален прочит
6to na men ne mi e problem

Mirelchetoo14
04-07-2008, 20:34
Ем, може да ти звучи смешно, но аз моя го чета поне веднъж, преди да го постна. :)

+1 :D И после,ако все пак забележа някоя грешка бързам да я поправя преди някой да е промел поста :D

Blacklisted
04-07-2008, 21:08
Мирелче, след пунктуационни знаcи се слага разстояние ;)

Disrespect
04-07-2008, 21:19
Мирелче, след пунктуационни знаcи се слага разстояние ;) 8-)

air_J
04-07-2008, 21:40
Ем, може да ти звучи смешно, но аз моя го чета поне веднъж, преди да го постна. :)
И аз така. А след като постна - пак чета какво съм написал, за да видя как изглежда, има ли нужда от промяна, допусната ли е фрапантна правописна грешка (изпусната буква, или в бързането да съм натиснал два клавиша едновременно), дали има прекалено повторения (въпреки иначе богатия ми речник, често докато си чета постовете виждам, че на места се повтарям) и така. В общи линии и аз имам специално отношение към темата "правопис". 8)
П.С.> Даже като пуснах това мнение, след това го прочетох и видях, че съм натиснал на едно място два клавиша едновременно, та се наложи спешна редакция. 8)

5StaR
04-07-2008, 22:10
Не съм отскоро тук,за да го забележа..

Интересно е как,когато не достигат акъл и знания на определени хора в някоя сериозна тема,нещата проти4ат по следният на4ин:

* НЕИСТОВА поправка на правописни грешки на 4овекът,с когото спорят.Обикновено доста незна4ителни,като пропусната запетайка или кратък/пълен 4лен.Дори и първият да е казал,нещо мнгоо смислено,все ще се намери някой всезнайко,който да го поправи и да използва грешката му,като признак на общо незнание по каквито и да е било теми.
Имало е и доста нелепи изцепки,като например един поправя грешките на друг,а в самия си пост прави още една две.
:D

*Ли4ни обиди.Какъв е смисълът да напишеш на някой,4е е глупав,като можеш да му го докажеш,защитавайки тезата си?

*Универсалното използване на думата комплексар,както и на "говорите така,защото ми завиждате".Общо взето доста удобни израз4ета,за да поставиш 4овека отсреща в ниска позиция.Но тъй като комплексираността и завистта са недоказуеми и не са общовалидни,защо винаги трябва да ни са на устата?

Що се полу4ава така,бе хора?
Въобще имайте малко уважение към себе си и знанията си,а не показвайте слабостта си,по такъв косвен на4ин,защото веднъж превърнало се в тенденция,води лоши последици ;).

Оффф ти си бати комплексарката, кви са тия теми
8-) 8-) :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) :lol: :lol:

psychopath
04-07-2008, 22:17
правилно.

celestial soil
04-07-2008, 22:58
Отдавна го виждам това, из цялото интернет пространство.
Комплекси и налагане, нищо толкова страшно не виждам, никога няма да си замине (:

rakiQ
04-08-2008, 06:53
ne e po tem,ata .. nooo zabelqzah nikovete i vednaga se setih za na6ta RAWRR no to bila druga "RAWRR" i zabelqzah,4e i tq e ot foruma :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
http://zoom.bg/RAWRRR :razz:

DjBaloon
04-08-2008, 06:58
Някой хора забравят че това е тийн форум и тук влизат и 10,11,12,13,14,15 годишни.. а лелките и чичовците трябва да се замислят как са се държали като те са били не тези години...
Сигутно сте били перфектни почти взели професорска степен на 13 години,може някой да ви повярва но не и аз :)

Mirelchetoo14
04-08-2008, 07:04
Мирелче, след пунктуационни знаcи се слага разстояние ;)

А като не си на компютъра и пишеш на лист с линийка ли го мериш това разстояние :D

SINDEL
04-08-2008, 08:21
И аз мразя неграмотно написани постове. Никога няма да се заям за пропусната запетая или за някаква друга подобна драбна глупост - все пак от бързане вси4ко става, ноооо... има ужасно фрапиращи слу4аи, в които няма как да не се въздържа да пооплюя :)

eu.hyricane
04-08-2008, 08:33
Мирелче, след пунктуационни знаcи се слага разстояние ;)

А като не си на компютъра и пишеш на лист с линийка ли го мериш това разстояние :D
ne si prisastvala mai v 4as po informacionni tehnologii ^^

Mirelchetoo14
04-08-2008, 08:45
Мирелче, след пунктуационни знаcи се слага разстояние ;)

А като не си на компютъра и пишеш на лист с линийка ли го мериш това разстояние :D
ne si prisastvala mai v 4as po informacionni tehnologii ^^

Просто не съм имала такива часове....Ясно,извинявам се за фрапиращата грешка,която допускам във всеки свой пост :-D

Saymon90
04-08-2008, 18:30
Някой хора забравят че това е тийн форум и тук влизат и 10,11,12,13,14,15 годишни.. а лелките и чичовците трябва да се замислят как са се държали като те са били не тези години...
Сигутно сте били перфектни почти взели професорска степен на 13 години,може някой да ви повярва но не и аз :)
Никой не им иска професорска степен. Но независимо дали си на 10,15,20 или 60 - трябва да си грамотен.
Както казах и друг път, езикът е създаден, за да се използва. Не мога да разбера какво пречи да се пише на кирилица... какво пречи да се пише грамотно? Никой не иска безгрешно, но не мислите ли, че ако един човек е в час с граматиката, няма да я прилага и в ежедневието си? А не мислите ли, че един такъв форум е едно добро място за упражнение? Затвърждаване на знанията? :(

SuNsEt
04-08-2008, 19:05
Такава е реалността приеми я! МИсля,че отдавна я е приел/а...Иначе...ти сам/а си знаеш-има всякакви хора!Повечето от тях нямат правилно мислене по какъвто и да е въпрос...дори и за това,какво да правят с живота си(което е доста тъжно).Но...какво да се прави :) Няма да си разваляме хубавия ден заради такива...правилната дума е ГЛУПАЦИ....

Stamera
04-08-2008, 20:01
примирявам се и пиша там където трябва...в тоя форум се намират обаче яки хорица :grin: пък иначе на хитрото правителство добре ще им влезе това объркано поколение.. :-o

mila_pila
04-08-2008, 20:46
Аз не мисля, че това е феномен. То си е нещо напълно нормално за човешката природа. Хората не обичат да ги изкарват глупави и незнаещи, дори когато са си такива и в опит да се защитят - нападат. Пък за някои хора форумът е отдушник и място където да се изяват като хейтъри. Тук може да бъде открито всичко, затова продължавам да го посещавам, въпреки че понякога се отвращавам/разочаровам и т.н. от тъй нареченото бъдеще на България..
Съжалявам ако мнението ми се препокрива с нечие друго, но нямах време да прочета всичко.

Felis_Dirus
04-08-2008, 21:00
Някой хора забравят че това е тийн форум и тук влизат и 10,11,12,13,14,15 годишни.. а лелките и чичовците трябва да се замислят как са се държали като те са били не тези години...
Сигутно сте били перфектни почти взели професорска степен на 13 години,може някой да ви повярва но не и аз :)


Ъм, мон шер, в училище правилата за пунткуация и правопис се учат в 5, 6 и 7 клас. :)

eu.hyricane
04-08-2008, 22:08
kato se zamislq.. 6tom pose6tavame sait, nar4eten teenPROBLEM, zna4i vsi4ki sme kompleksari.. (izklu4vam sebe si ot tova 4islo ofc)

Felis_Dirus
04-09-2008, 07:31
kato se zamislq.. 6tom pose6tavame sait, nar4eten teenPROBLEM, zna4i vsi4ki sme kompleksari.. (izklu4vam sebe si ot tova 4islo ofc)


Моля?! Всички са комплексари освен теб, а? :razz: гагагагагагаагага...

sevi4ka
04-18-2008, 13:33
Съжалявам, но не мога да не поправям правописни и пунктуационни грешки. И не ме интересува какво е написано, ако то е пълно с грешки. Дори не си правя труда да го чета докрай. :)

Човек не бива да е небрежен към родния си език.. това е все едно да сереш в кухнята, вместо в тоалетната. Учим 2-3 чужди езика, а на български не можем да говорим и да пишем.

И като си вложил толкова старание и си казал толкова умни неща в един пост, обърни внимание и на правописа. Едното не е за сметка на другото.

+1

PinkFloydSound
04-18-2008, 13:45
Някой хора забравят че това е тийн форум и тук влизат и 10,11,12,13,14,15 годишни.. а лелките и чичовците трябва да се замислят как са се държали като те са били не тези години...
Сигутно сте били перфектни почти взели професорска степен на 13 години,може някой да ви повярва но не и аз :)
Никой не им иска професорска степен. Но независимо дали си на 10,15,20 или 60 - трябва да си грамотен.
Както казах и друг път, езикът е създаден, за да се използва. Не мога да разбера какво пречи да се пише на кирилица... какво пречи да се пише грамотно? Никой не иска безгрешно, но не мислите ли, че ако един човек е в час с граматиката, няма да я прилага и в ежедневието си? А не мислите ли, че един такъв форум е едно добро място за упражнение? Затвърждаване на знанията? :(
Sujalyavam, no i az sum na 14. Tova ne oznachava, che sum edna ot nai-golemite negramotnichki tuk vse pak.
I Sam e prav, dori i na 100 da si, vsichko zavisi ot tova kude si otrasnal, v kakva sreda... I ot mnogo drugi neshta, razbira se.
Sujalyavam za latinicata, prosto kirilicata mi se preeba! :lol: 8-) :P

IcCeTo
04-18-2008, 20:49
em nz :?

twix_91
04-19-2008, 08:18
Като пиша независимо каде се старая да е на български, защото се гордея с езика ни. За богата езикова култура вече не знам, ама си проверявам постовете за грешки и се старая да е грамотно. :-o

Пък за нападките и обидите, които някои постват, то си е за тяхна сметка. На мен ми е много интересно как могат да дават определения за човек, който никога не са познавали и няма да познават, ама това сега са подробности
много пиша май, а? :D

Christ
04-19-2008, 08:25
Някой хора забравят че това е тийн форум и тук влизат и 10,11,12,13,14,15 годишни.. а лелките и чичовците трябва да се замислят как са се държали като те са били не тези години...
Сигутно сте били перфектни почти взели професорска степен на 13 години,може някой да ви повярва но не и аз :)
Никой не им иска професорска степен. Но независимо дали си на 10,15,20 или 60 - трябва да си грамотен.
Както казах и друг път, езикът е създаден, за да се използва. Не мога да разбера какво пречи да се пише на кирилица... какво пречи да се пише грамотно? Никой не иска безгрешно, но не мислите ли, че ако един човек е в час с граматиката, няма да я прилага и в ежедневието си? А не мислите ли, че един такъв форум е едно добро място за упражнение? Затвърждаване на знанията? :(

KaK bE? Nali 6tE me p0mislqt za zubar??? :-o :-k