PDA

View Full Version : Много е объркано...



sAd_boY
04-07-2008, 12:37
Та мойта история е много объркана.Ходя с едно момиче или по-точно ходех от петък не ходим.Обичам я много и тя ме обича,тя беше влюбена в мен още доста преди да тръгнем тя е много хубава ама аз тогава си мислех,че се ебава и не го приемах на сериозно и така тръгнахме уж на ебавка.Но аз се влюбвих в нея много и всичко прекрасно беше,но аз се правех,че не съм се влюбил пред приятелите си и пред всички,а че е просто за е така за кефа без нищо повече.По-цял ден бях с нея,ако пък не си говорехме по телефона,по скайп неразделни бяхме.Но тя разбра,че се зарибявам и с други момичета,което не беше точно така просто подържах приятелски отношения с бившите ми и с една нейна приятелка с която просто се закачахме и от там излязоха още много мой лъжи и скъсахме и се разбрахме да си останем приятели.Да но аз я обичам и въпреки,че се права че ми е все тая не е така аз все още и се обаждам говорим си и снощи и звъня към 11 да и кажа лека нощ и аз и викам "Нали знаеш,че още те обичам" и тя от там вика "Ау нали затова гледам какво си пишеш с тая оная (защото тя ми знаеше паролата на скайп) и казваш че ти липсва и колко ги обичаш" и аз и казах че не е така че съм се ебавал и тя "А бе аз какво се занимавам вече не сме заедно" и аз и викам точно така не сме.И днеска пак и звъня и нещо се лигавех и тя ми вика "Ей лигльо" и аз и викам нещо "Ела да ми го полигавиш" и почнах да и говоря някакви глупости и тя ми вика аз незнаех,че си такъв толко време заедно а ти се оказа пълен курвар и женкар и аз и викам ми добро утро винаги съм бил такъв просто исках да вида дали ти ще ми се вържеш и тя вика явно съм се влюбила в някаква илюзия и аз еми хубаво бе какво да направа аз пред теб се правех на по-добър и миличък за да ме харесаш и .. почнахме да се караме много ;( и тя вика "Оф забрави за мене вече ае чао не ме търси" и аз и викам ми мн ясно и без това не си ми никаква!! И са ми е много гадно обичам я но доста я нараних искам да оправя нещата все пак аз я зарязах пък сега пак да и кажа,че искам да сме заедно незнам искам да се оправим ама ми е някакво кофти :? и незнам как да оправя нещата!

Pliok0019
04-07-2008, 12:50
Кажи й че си пълен глупак. Тя го знае, остава и ти да го разбереш..

LSGirl
04-07-2008, 13:06
Кажи й че си пълен глупак. Тя го знае, остава и ти да го разбереш..


+1

Rebellion_Angel
04-07-2008, 13:08
Кажи й че си пълен глупак. Тя го знае, остава и ти да го разбереш..


+1

+100000000000 :razz: :lol:

Obsession
04-07-2008, 13:25
Тъп си. Надали ще оправиш нещата, защото самочувствието ти се рее някъде из облаците и само си въобразяваш, че си кой знае какво... От къде пък знаеш, че тя е изпитвала толкова силни чувства, не се ласкай!

NightGuardian
04-07-2008, 13:26
Бааа виж момичетата ти го казват..Срам и позор! 8-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-07-2008, 14:02
Ne q zaslugavash. I tq ne zaslugava takuv kato teb.

Karamel4e_to
04-07-2008, 14:11
Та мойта история е много объркана.Ходя с едно момиче или по-точно ходех от петък не ходим.Обичам я много и тя ме обича,тя беше влюбена в мен още доста преди да тръгнем тя е много хубава ама аз тогава си мислех,че се ебава и не го приемах на сериозно и така тръгнахме уж на ебавка.Но аз се влюбвих в нея много и всичко прекрасно беше,но аз се правех,че не съм се влюбил пред приятелите си и пред всички,а че е просто за е така за кефа без нищо повече.По-цял ден бях с нея,ако пък не си говорехме по телефона,по скайп неразделни бяхме.Но тя разбра,че се зарибявам и с други момичета,което не беше точно така просто подържах приятелски отношения с бившите ми и с една нейна приятелка с която просто се закачахме и от там излязоха още много мой лъжи и скъсахме и се разбрахме да си останем приятели.Да но аз я обичам и въпреки,че се права че ми е все тая не е така аз все още и се обаждам говорим си и снощи и звъня към 11 да и кажа лека нощ и аз и викам "Нали знаеш,че още те обичам" и тя от там вика "Ау нали затова гледам какво си пишеш с тая оная (защото тя ми знаеше паролата на скайп) и казваш че ти липсва и колко ги обичаш" и аз и казах че не е така че съм се ебавал и тя "А бе аз какво се занимавам вече не сме заедно" и аз и викам точно така не сме.И днеска пак и звъня и нещо се лигавех и тя ми вика "Ей лигльо" и аз и викам нещо "Ела да ми го полигавиш" и почнах да и говоря някакви глупости и тя ми вика аз незнаех,че си такъв толко време заедно а ти се оказа пълен курвар и женкар и аз и викам ми добро утро винаги съм бил такъв просто исках да вида дали ти ще ми се вържеш и тя вика явно съм се влюбила в някаква илюзия и аз еми хубаво бе какво да направа аз пред теб се правех на по-добър и миличък за да ме харесаш и .. почнахме да се караме много ;( и тя вика "Оф забрави за мене вече ае чао не ме търси" и аз и викам ми мн ясно и без това не си ми никаква!! И са ми е много гадно обичам я но доста я нараних искам да оправя нещата все пак аз я зарязах пък сега пак да и кажа,че искам да сме заедно незнам искам да се оправим ама ми е някакво кофти :? и незнам как да оправя нещата!

sednete i si pogovorete napravil si greshka prosto trqbva da zbaravish za samochuvstvieto si ako iskash da ste pak zaedno da i kajesh che si darjal mn na neq che q obichash che ti lipsva i che iskash da si s neq no tozi pat bez takiva drugi moomicheta pokaji i che q obichash i che tq oznachava neshto za teb 1 izvinqvai nqma da e izlishno kaji i che ne si kurvar nito jenkar che iskash samo neq i nikoq druga che ako ti dade 2ri shans nqma da sajelqva i she napravis hsichko vazmojno da e shtastliva ostavi sarceto ti da govori i shte vidish che shte se sdobrite :)

Miss_Perfekt
04-07-2008, 15:16
Извинявай но ти си пълен глупак ако бях аз такъв щях да ти забия че .... :D как може да и си подиграваш така и да разправяш на другите че се ебаваш ако разбере много ще я заболи мисля че имаш някъф малък шанс ама трябва да си промениш малко държанието си към нея и да не говориш пред някои си че се ебаваш щото ако разбере за втори път вече няма да имаш никъф шанс

MiMcHeToOo
04-07-2008, 15:21
Абе ти малумен ли си, какъв си!? Не можеш да оправиш нещата човече, много си сгазил лука.. Айде сега ходи и обеснявай ква е истината, не знам обаче дали ще ти повярва!

braveheart
04-07-2008, 16:04
Аз не бих се вързала втори път, но нищо няма да загубиш ако поговориш с нея и и обясниш ;)

sAd_boY
04-07-2008, 16:49
Ахам и тя каза че трябва да се радвам,че само по тела сме си говорили,защото съм щяла да ми набие един хаха тогава аз и казах кво ше ми биеш некоя чекия ли .. хаха ии тя още повече ми се нацупи .. Ама незнам какво да и кажа аз и звъня тя ми затвара а живее супер далече от нас и ако отида и не ми отвори или не ми говори няма само да се разкарвам!! Та нямам представа кво да и кажа то аз достатъчно пъти съм се дънил и извинявал и вече това не помага трябва друго да направя !!

Pliok0019
04-07-2008, 16:54
Опитал си се да оправиш нещата ама още повече си сгафил. За какво искаш съвет? За имаш връзка, трябва да можеш да проведеш един нормален телефонен разговор, да можеш да кажеш на човекът с/у теб какво чувстваш.

За такива недорасли глупаци няма смисъл да се дават нови шансове. Ако ще от злато да си мацката едва ли ще се върне при теб. И по-добре я остави. Нека си намери някой друг, който я заслужава.

gangstata
04-07-2008, 18:09
Според мен ти си пълен и абсолютен идиот..как може да се държиш така с момичето и да очакваш да се върне при теб..Ест,че няма..Ти да не мислиш,че би търпяла такова отношение ,при положение,че е разбрала къв си-'пълен курвар и женкар..'..Ам..миличък не става така..и си мислиш,че кат използваш бутафорните и въздухарски изрази,като'знаеш,че те обичам' тя ей така се връща при теб и готово..ми не става..тряа и да и докажеш,че я 'обичаш'..Но се съмнявам да те приеме обратно...не мисля,че тряа да храниш някви надежди за съвместно бъдеще..Особено след като през цялото време си се правил на 'последния пич' пред приятелите си и след тоя разговор,който пък доизгражда лошия образ,който тя е започнала ад си създава за теб..ми няма ад се съберете..тва е..

r3al_l0ff
04-07-2008, 18:13
chikiq da mu nabiela..omigi chuek ti SI SI pulen tupak i kurvar ..tfa na tebe kat obqsnenie v lubof li ti sa vijda ????! a tfa che se zaribqash s dr momicheta ..ave ne chestno ti si mn nahalno parche ....ostavi momicheto namira ,UPRAI sa nai veche i togava govori za lubof :x :x

sAd_boY
04-07-2008, 18:24
Ами аз до са говорих с нея и и се извиних за днеска как и говорих и тя вика няма нищо и аз и викам Много те обичам и ми липсваш и тя вика и ти на мен а у глупости и вика да стана по сериозен и искрен и не толкова нахален и лигав и да съм и верен и ще се оправим .. Само трябва да измисля как да направа така че да изглеждам такъв пред няе

braveheart
04-07-2008, 18:42
Ами замисли се, че ако бъдеш такъв ще имаш момичето, което обичаш ;)

CfEtii
04-07-2008, 19:26
Ти би ли повярвал ако си на нейно място?И толкова ли си елеметарен и тъп,че да да говориш 1 пред нея,др пред приятелите си?Да ти кажа нищо не заслужаваш...

sladku_bebzi
04-07-2008, 19:41
Мн си зле, честно.

HePeAJIeH
04-07-2008, 20:13
Надали ще успееш да и върнеш доверието си а то е нещо много важно в една връзка :(

Miss_Perfekt
04-08-2008, 14:31
Ти би ли повярвал ако си на нейно място?И толкова ли си елеметарен и тъп,че да да говориш 1 пред нея,др пред приятелите си?Да ти кажа нищо не заслужаваш...
ПРАВА СИ. Много ги обичам едни такива нахални дет само се правят пред приятелите си внимавай че един така днеска яде шамари та и ти така може да изядеш от нея :D

sweety_blondy
04-08-2008, 15:02
:D :D ей за това,когато човек си има гадже,трябва да си го пази и обича,а не да се зарибява с други "каки" или "батковци" по разни сайтове за запознанства и т.н

MiMcHeToOo
04-08-2008, 18:11
Ами аз до са говорих с нея и и се извиних за днеска как и говорих и тя вика няма нищо и аз и викам Много те обичам и ми липсваш и тя вика и ти на мен а у глупости и вика да стана по сериозен и искрен и не толкова нахален и лигав и да съм и верен и ще се оправим .. Само трябва да измисля как да направа така че да изглеждам такъв пред няе

Мене ако питаш стани такъв не само за пред нея ами за пред всички.. Промени се, в твой плюс ще е.

alex_devv
04-08-2008, 18:20
хахо-хихи :?

Co0kIe
04-09-2008, 16:15
Ами аз до са говорих с нея и и се извиних за днеска как и говорих и тя вика няма нищо и аз и викам Много те обичам и ми липсваш и тя вика и ти на мен а у глупости и вика да стана по сериозен и искрен и не толкова нахален и лигав и да съм и верен и ще се оправим .. Само трябва да измисля как да направа така че да изглеждам такъв пред няе

Мене ако питаш стани такъв не само за пред нея ами за пред всички.. Промени се, в твой плюс ще е.

+1

П.П: Момичето явно много те обича - аз не бих ти простила на нейно място! :?