PDA

View Full Version : Какво не трябва да казвате пред другите???



vamp
04-07-2008, 14:02
и доколко трябва да допуснем даден човек в живота си,как можем да имаме сериозно гадже и добри приятели,ако се прикриваме и какво никога не трябва да споделяме за да не се излагаме :) Чакам вашите мнения :)

анонимка
04-07-2008, 14:44
Ако наистина имам доверие на даден човек,и то оправдано,а не само на думите му,бих му/й казала всичко.Е,сигурно ще има неща,които бих искала да запазя само за себе си,но е разбираемо,всеки човек и ма съкровени тайни,които пази само за себе си :) Не мисля,че като се прикривам ще имам повече или по-малко приятели.

Alabalaportokala
04-07-2008, 14:51
Вамп подлагаш даденото лице на няколко изпитания. Тестваш го. Издъни ли се край с доверието.

vamp
04-07-2008, 15:26
Вамп подлагаш даденото лице на няколко изпитания. Тестваш го. Издъни ли се край с доверието.

То това е ясно,обаче понякога нямаш право да рискуваш,да не говорим да грешиш!Примерно представи си да седна да говоря с някое гадже или приятел за старите си приятели или семейството ми...Е тука много бих сгрешил,защото "нормалните хора" си мислят,че винаги когато мразиш някой,проблема е в теб и непременно ти казват да се сдобриш.Аз обаче не искам да се карам с някой и сдобрявам 2-3 пъти и всеки път да ме прецакват.Всички тези неща лично аз не говоря с почти никой,защото не искам да ставам обект на подигравки,съжаление или присмех!
Особено ако искам да си хвана сериозно момиче,никога не трябва да говоря някои простотии за побоища и т.н.

Miss_Perfekt
04-07-2008, 15:34
Доста неща не бих казала

Saymon90
04-07-2008, 17:17
бих му/й казала всичко.Е,сигурно ще има неща,които бих искала да запазя само за себе си
Последно?

Никога не съм казвал всичко на някого... Има хора, които знаят някои неща, има хора, които знаят други неща. А има неща, които никой не ги знае :)
Мисля, че тая идеология, че на гаджето можеш да казваш всиииичко, е глупост. Колкото и хората да ти казват, че не те съдят, те винаги го правят. Независимо колко сте близки, винаги ще има една неизказана присъда... или в по-добрия случай изказана.

ЕPu
04-07-2008, 17:39
Амииии попринцип изобщо не си меря приказките и понякога наистина не внимавам на кого какво казвам и си патя яко от това мое качество...
Ако щеш ми вярвай, 5-6 думи от моя страна са ми променили живота от години насам... та оттогава повече следя какво говоря. :wink:

Madness
04-07-2008, 18:03
Оф винаги говоря много и винаги все казвам нещо не където и както е трябвало...
И повечето си ме знаят...че винаги си говоря квото ми е в главата...и все пак...
Така сякаш е по-добре.Ебаси колко много мразя някви шибаняци дето само се чудят кво да кажат и как да го кажат та да ги харесат другите...
Не знам.
Ама може би няма да е лошо пък да почна да се ограничавам де...
Някога...
:-D

b0Nb0n
04-07-2008, 20:59
i kato gi prekriva6 kvo postiga6 ? drugo si e da gi izrazqva6 na men taka mi e po veselo a ne gi prikirvam i vinagi da sym mra4en i zatvoren myl4aliv izrazqvam emociite si vesel sym i obi4am da govora obi4am takiva hora okolo men spodelqm s priqteli si po4ti vsi4ko

Pedigree
04-07-2008, 21:10
Говоря много,обичам да говоря.
В повечето време се чувам какво говоря и го обмислям,но е имало моменти,в които съм говорила пълни...простотии,без да се усетя,просто по навик,така...глупости...хаха. Искам да кажа,че говоря това,което мисля,и често не ме разбират или какво говоря,или каквото говоря,не трябва да го говоря.Обърквация.
Ако трябва да съм честна,не мога да споделям,така че никой не знае всичко за мен,освен един човек,пред когото мога да си кажа всичко,без да ми пука,защото знам,че ще остане само между нас. :)

b0Nb0n
04-07-2008, 21:26
i kato gi prekriva6 kvo postiga6 ? drugo si e da gi izrazqva6 na men taka mi e po veselo a ne gi prikirvam i vinagi da sym mra4en i zatvoren myl4aliv izrazqvam emociite si vesel sym i obi4am da govora obi4am takiva hora okolo men spodelqm s priqteli si po4ti vsi4ko :razz:
Имам въпроси ти можеш ли разчиташ информация?!? Можеш ли да ми обясниш какво представляват емоциите??? И ако не знаеш много хора са уязвими точно, заради показването на емоциите си и за да си емоционален не означава непременно да си сдухан и тъжен!!!!
mai ti ne moje6 daq raz4ita6 informaciqta ne sym kazal 4e da si emocionalen zna4i da si zduhan i tyjen

sh3_1s_7h3_0n3
04-07-2008, 21:50
Подбирай приятелите си и хората около теб изобщо. От моментите ви заедно, от разговорите, от всичко... можеш да си дадеш сметка кой какъв е и на кого какво би могъл да кажеш. Това далеч не означава, че от раз ще прецениш някого правилно. Обикновено това се разбира с времето, което понякога е дори повече от необходимото... уви!

Но никога не се предоверявай. И не забравяй, че хората гледат първо себе си и в дадена ситуация... могат да използват нещо казано от теб срещу теб.

А и Sam90` е прав. Повечето са съдници, че ако споделиш нещо с надеждата някой да те успокои или да ти съчувства или каквото и да е друго, могат само да те поучават или да те иронизират. Тъпа работа. :?

HexGirl
04-07-2008, 21:58
Nikoga nqmai doverie na horata i nikoga nqmai doverie na sebe si !!!
Vqrvai v pravelniq izbor i dobre podbranite re6eniq :-o

_showy_
04-08-2008, 08:43
Не трябва да се изразяваме просташки. :)

vamp
04-08-2008, 14:12
Все повече се убеждавам колко е вредно да допуснем някой в живота си,приятел,гадже или който и да е.Всички са съдници,прав си Сам90!!!Винаги става по-зле,по-добре човек да е прикрит!

SINDEL
04-09-2008, 07:20
Имам няколко много много близки около себе си, на които мога да кажа АБСОЛЮТНО вси4ко, без да преувели4авам. Не съм от този тип хора, които могат да крият неща само за себе си и да нямат нужда да споделят.

psychopath
04-09-2008, 08:31
че съм говедо. :D

ЕPu
04-09-2008, 08:37
че съм говедо. :D


ми че то ние си го знаеме :lol: 8-)



Мисля, че тая идеология, че на гаджето можеш да казваш всиииичко, е глупост. Колкото и хората да ти казват, че не те съдят, те винаги го правят.

така е. Патила съм си доста от това, винаги всеки се сърди за нещо, дори и да не си дава вид. И наистина има неща, които е по-хубаво да не се казват. :>

psychopath
04-09-2008, 08:42
то понякога на приятелите е трудно да кажеш всичко :D

pepita87
04-17-2008, 11:49
Naskoro se nauchih,kogato imame problemi vkushti,s priqtelq mi,da gi spodelqme edisntveno s nego...tui kato kogato poiskam suvet ili prosto go spodelq s priqteli,bilo to i edni ot na-blizkite mi,kogato neshtata po mejdu ni(s priqtelq mi)se opravqt se chustvam nqkak si...guzno,pred tqh..za tova veche se opitvam da sdurjam vutre v sebe si takiva neshta,priznavam,che mi e dosta trudno,tui kato kogato pokaja emociite si mi olekva...no razbrah kakvi sa posledicite i kolko guzno se chustvam,kogato neshtata vku6ti se opravqt...Tova sa strogo lichni neshta,koito za predpochitane trqbva da ne napuskat stenite na jilishteto ni!

Boot
04-17-2008, 15:01
С приятелите си, колкото и близки да са, винаги има някои супер интимни неща, които не споделям. Не, че ме е срам, не, че ги крия, но просто искам да си останат за мен (и евентуално за моя significant other, ако е намесен) - така си запазват приятния чар :)

На момчето ми, пък... не му казвам неща, които са супер интимни(в абсолютно несексуалния смисъл на думата) между мен и някой приятел, например. Или неща, с които просто не искам да го занимавам, щото са тъпи.8-) В крайна сметка приятелките са, за да ги питаш кой цвят коса повече ще ти отива - огнено червено или черешово.

А има неща, неприятни за мен, които не обсъждам с никой, защото от обсъждането ми става още по-гадно.

IdiOtKa
04-17-2008, 21:12
нз ...сичко мога да кажа ...