PDA

View Full Version : ...16 годишна девственица...



viki_nt
04-07-2008, 13:19
AZ SUM NA 16 GOD I VSE O6TE SUM DEVSTVENA.KATO 4ETA TEMITE TUK IZLIZA 4E 99% OT HORATA KOITO PRAKTIKUVAT SEX PRAVQT ORALNA LUBOV...NE ZN MEN LI4NO TVA NE MI SE HARESVA,VUPREKI 4E NE MOGA DA BUDA KATEGORI4NA 4E NE BIH GO NAPRAVILA...VUPROSA MI E IMA LI HORA KOITO PRAKTIKUVAT SEX,NO NE I ORALNA LUBOV...I ORALNIQ SEX ZADULJITELEN LI E ZA EDIN HUBAV PULNOCENEN SEX??? :smt017

7 точка от правилата
moderated by Coki

slaveto1989
04-07-2008, 13:22
emi to si e strogo individualno,moje da ima strast i bez oralna lubov :-)
a puk 6o se otnasq do 99-te %,po moe mnenie tezi koito ne praktikuvat oralen sex prosto ne pi6at 8)

Sleit
04-07-2008, 13:32
ae kato ne ti haresva nema go praish be .... =]:pPpP nikoi ne moje da te nakara da go pravish ... :P takche kogato si reshish shte pravish kato ne nema ... i taka {} ne se spichai =]

hahavteen
04-07-2008, 13:34
Не е нужно да го правиш всеки път освен това не вярвам момчето да те насилва след като знае че не искаш и не ти е приятно. Важно е обаче според мен да го правиш от време на време за да чуства че го приемаш и обичаш такъв какъвто е и не те е гнус от нищо в него.

&ILoveU2
04-07-2008, 13:34
Какво точно не ти допада? Пък иначе както ти казаха никой не може да те задължи.

анонимка
04-07-2008, 13:39
не гледай какво правят другите,бъди различна,прави каквото ти харесва.

amatorium
04-07-2008, 13:49
Za men edin sex bez oralna e nepulnocenen. Tochka. 8)

vamp
04-07-2008, 14:13
Za men edin sex bez oralna e nepulnocenen. Tochka. 8)

Най-якия секс не минава без свирка,така е!

MakeMeLaugh
04-07-2008, 14:23
НЕ е задължителен, споко ;)
Като не ти се прави няма да правиш :)
Секса и без него ще си е пълноценен! ;)

Ти да не мислиш, че ние с моята всеки път правим.. ама секса си е върховен 8)

:)

vamp
04-07-2008, 14:32
НЕ е задължителен, споко ;)
Като не ти се прави няма да правиш :)
Секса и без него ще си е пълноценен! ;)

Ти да не мислиш, че ние с моята всеки път правим.. ама секса си е върховен 8)

:)

Разбира се,че не се прави всеки път,иначе няма нищо специално и омръзва!Обаче такива,които не лапат парчето много ги мразя!!!Аз в един *** нищо гнусно не виждам,да не говорим,че е много по-чист от най-парфюмираната п***а!Поне говоря за моя ***!
Или чувал съм някои-"о аз никога не бих лапала,гнус ме е,няма да му лапам,квот ще да става".Е на мен никога не са ми отказвали,обаче бих се обидил ако ми откажат.Все едно да ти каже,че си мизерник и я е гнус от теб.Да ти откажат при наличие на висока хигиена е абсурдно и гадно.На такова момиче бих му отказал да го чукам или бих го изклатил по-най бруталния начин,да не може да си събере краката после.Аз не обичам да лижа,но ако съм с момиче на което държа,задължително бих я лизал от време на време,независимо дали ми харесва или не.И момчета,откажат ли ви свирка,не ви обичат!Винаги е така!

princesa_viki
04-07-2008, 14:35
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)

vamp
04-07-2008, 15:30
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)

откога момичета можете да мислите :D :P

princesa_viki
04-07-2008, 16:32
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)

откога момичета можете да мислите :D :P
Какво искаш да кажеш с това,че изказването ми е тъпо,или ? :)

ЛаСт!К
04-07-2008, 16:49
AZ SUM NA 16 GOD I VSE O6TE SUM DEVSTVENA.KATO 4ETA TEMITE TUK IZLIZA 4E 99% OT HORATA KOITO PRAKTIKUVAT SEX PRAVQT ORALNA LUBOV...NE ZN MEN LI4NO TVA NE MI SE HARESVA,VUPREKI 4E NE MOGA DA BUDA KATEGORI4NA 4E NE BIH GO NAPRAVILA...VUPROSA MI E IMA LI HORA KOITO PRAKTIKUVAT SEX,NO NE I ORALNA LUBOV...I ORALNIQ SEX ZADULJITELEN LI E ZA EDIN HUBAV PULNOCENEN SEX??? :smt017

7 точка от правилата
moderated by Coki

Абе,ще си правиш това,което искаш и което ти харесва и в НИКАКЪВ случай недей да се водиш по другите!!!Важната си ти :-P

ZaRiBeN
04-07-2008, 16:57
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)

ти първо почни да правиш секс и после да изказваш мнения, а не обратното. секс без френска любов може да се прави инцидентно и спонтанно. иначе за мен френската любов е просто задължителна и неделима част от акта.

nejnaDROGA
04-07-2008, 17:05
И момчета,откажат ли ви свирка,не ви обичат!Винаги е така!
Абе ти в ред ли си? #-o Аз лично много рядко правя "свирки" на приятеля си,но това не означава че не го обичам!!!Просто не мисля,че това е най-важното!!!Щом мога да му доставя върховна наслада и без пениса му да е в устата ми...
А по темата-НЕ оралната любов не е задължителна!!!(освен ако по друг начин не можеш да задоволиш гаджето или не ти доставя някакво неописуемо удоволствие)

princesa_viki
04-07-2008, 17:06
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)

ти първо почни да правиш секс и после да изказваш мнения, а не обратното. секс без френска любов може да се прави инцидентно и спонтанно. иначе за мен френската любов е просто задължителна и неделима част от акта.
Ще изказвам мнения,когато си поискам :wink:

hahavteen
04-07-2008, 17:56
Хаха момичетата казват че не е задължително а момчетата че без това не може :D В крайна сметка това са неща които се случват между двама и най-важно е твоето и неговото мнение по въпроса.

neshty
04-07-2008, 18:10
Аз мисля,че оралната любов не е задължителна за пълноценен секс.
Страстта може да съществува и без френската любов :)
+1

vesuuu
04-07-2008, 18:10
УОУУУУ АМ ЧЕ ТИ СИ СИ ОСТАНАЛА В КЪЩИ Е .... :lol: :-P

Friend_witH_Benefit
04-07-2008, 18:38
Оралната любов е така наречената предварителната игра ... имам предвид освен опипването натискането и прочее. Докато нямаш нагласата да правиш орална любов, няма как да се получи така че да е приятно. Оралната любов винаги е носела наслада поне в 99% от случаите на практикуващите я. Дали е задължителна или не както виждаш и от повечето отговори е строго индивидуална .. едни се обиждат когато липсва, други не могат без нея, трети им е все едно ... Това е до човека ! Няма да умре никой без нея, нито би му повлияло кой знае колко на самия акт,но с нея се засилва възбудата, тя е нещо като вид дразнене на другия .. подготвя го за онова което тепърва предстои! Просто както обичам да казвам ... има причина всички да я практикуват ... :)

Bubbly
04-07-2008, 19:56
Не е нужно да го правиш всеки път освен това не вярвам момчето да те насилва след като знае че не искаш и не ти е приятно. Важно е обаче според мен да го правиш от време на време за да чуства че го приемаш и обичаш такъв какъвто е и не те е гнус от нищо в него.

Извинявай, но не разбрах смисъла на второто изречение. Мен например ме е гнус от пот, ушна кал и лайна и не схващам какво общо има любовта с това да те е гнус от нещо.Също така не схващам какво целите с това на 14, 15, 16 съм и не съм правила секс. Досега все още май няма закон, който да наказва тези, които са девствени или не правят свирки, със смърт, но, разбира се, какво са законите в сравнение с общественото мнение и желанието да имитираш поведението в стадото :-o :?Поздравления за мнения като това -vamp написа:
И момчета,откажат ли ви свирка,не ви обичат!Винаги е така!
Това да се изпразниш лесно е в пъти по важно от мнението на момичето. Само така! =D>

TopTa
04-07-2008, 19:57
oralnia ne e zaduljitelen! no opredeleno e dobra extra :) :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
04-07-2008, 20:09
Мислиш го толкова т'ва за оралната любов, защото не си правила секс и за теб в момента всяко нещо е притеснение. "Възззззмутително... как..аз..таковата..."
След известно време и ти ще пишеш във форума какво удоволствие ти доставя да 'задоволяваш' така партньора си.
Понякога дори и сама ще го искаш, така че не се притеснявай за такива неща. ;)

Iv4eTy
04-07-2008, 20:45
Леле като ти видях темата имах чувството че си на 40 и не си правила секс... Стига с тея комплекси, това че голяма част от познатите и приятелките ти са правили незначи, че си изрод или т.н. Има си време за всичко, и твоето ще дойде.
По въпроса си е лично твой избора дали ще го правиш или не. Ако смяташ, че няма да ти е приятно не го правиш и толкова. А ако се притесняваш как да кажем гаджето ти би приело това че неискаш да му д*хаш - ако те обича няма да му е такъв проблем, а ако ти прави проблеми заради това значи не си струва.

5StaR
04-07-2008, 21:39
ITHINKSOMEBODYBROKEHISSPACEBARBUTTONANDCAPSLOCKBUT TON..

Е добре де без спейс бара ама така се казва...
По темата : Е кво ти пука че си девствена? .. зле

Xtuning
04-07-2008, 21:53
Za men edin sex bez oralna e nepulnocenen. Tochka. 8)

+1 ....

alex_devv
04-07-2008, 21:55
като му дойде времето и усетиш езичето м/у краката ти ще ти хареса 100% 8)
пък и това, че си на 16 не трябва да те притеснява :) бъди такава каквато си. за всичко има време

Ou7taControL
04-08-2008, 00:36
ITHINKSOMEBODYBROKEHISSPACEBARBUTTONANDCAPSLOCKBUT TON..

Е добре де без спейс бара ама така се казва...
По темата : Е кво ти пука че си девствена? .. зле не е точно това темата :-)

според мен като започнеш да го правиш с човека, когото обичаш самата ти ще искаш да му доставяш това удоволствие

psychopath
04-08-2008, 01:17
къв е смисъла ?

pepelq6kaaa
04-08-2008, 06:28
Za men edin sex bez oralna e nepulnocenen. Tochka. 8)

Най-якия секс не минава без свирка,така е!
mmmda no vse pak zavisi i ot 4oveka s koito si

amatorium
04-08-2008, 10:21
Za men edin sex bez oralna e nepulnocenen. Tochka. 8)

Най-якия секс не минава без свирка,така е!
mmmda no vse pak zavisi i ot 4oveka s koito si

Vuobshte ne zavisi ot choveka. Ima nqkolko neshta v sexualnite otnosheniq, bez koito ne moje. da go kajem taka: Ezika na 2mata trqbva da se naslajdava na vsqko mestence na kojata. 8)

RaI4etO
04-08-2008, 11:19
[quote="viki_nt"]AZ SUM NA 16 GOD I VSE O6TE SUM DEVSTVENA.KATO 4ETA TEMITE TUK IZLIZA 4E 99% OT HORATA KOITO PRAKTIKUVAT SEX PRAVQT ORALNA LUBOV...NE ZN MEN LI4NO TVA NE MI SE HARESVA,VUPREKI 4E NE MOGA DA BUDA KATEGORI4NA 4E NE BIH GO NAPRAVILA...VUPROSA MI E IMA LI HORA KOITO PRAKTIKUVAT SEX,NO NE I ORALNA LUBOV...I ORALNIQ SEX ZADULJITELEN LI E ZA EDIN HUBAV PULNOCENEN SEX??? :smt017

7 точка от правилата
moderated by Coki[/quot

и на мен не ми харесва страшно ме е гнус и аз незнам защо така
според мен секса и без оралните ласки и пълноценен но това е мое мнение и не го налагам на никой

elab
04-08-2008, 11:20
[quote=viki_nt]AZ SUM NA 16 GOD I VSE O6TE SUM DEVSTVENA.KATO 4ETA TEMITE TUK IZLIZA 4E 99% OT HORATA KOITO PRAKTIKUVAT SEX PRAVQT ORALNA LUBOV...NE ZN MEN LI4NO TVA NE MI SE HARESVA,VUPREKI 4E NE MOGA DA BUDA KATEGORI4NA 4E NE BIH GO NAPRAVILA...VUPROSA MI E IMA LI HORA KOITO PRAKTIKUVAT SEX,NO NE I ORALNA LUBOV...I ORALNIQ SEX ZADULJITELEN LI E ZA EDIN HUBAV PULNOCENEN SEX??? :smt017

7 точка от правилата
moderated by Coki[/quot

и на мен не ми харесва страшно ме е гнус и аз незнам защо така
според мен секса и без оралните ласки и пълноценен но това е мое мнение и не го налагам на никой

Горко на гаджето ти.

RockyB
04-08-2008, 11:43
RaI4etO, скъпа - убеден съм, че страшно ти харесва когато приятелят ти играе с език там долу, нали така?А той със сигурност го прави...

Не знам, до сега не съм виждал момче да отказва френска любов на момиче, а пък момичетата много гнусливи се изкарахте бе - какво толкова има, ако момчето се мие - няма никакви проблеми...

Дали ще е френска любов при момче или момиче, няма разлика - все същото е, и двата органа се използват и като част от отделителната система...Друг в въпроса, че аз не виждам никакъв проблем, ако се поддържа нормална лична хигиена.

А френската любов е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за един пълноценен и добър секс...

_butterfly_
04-08-2008, 12:30
Никога не трябва да се чувстваш задължена да правиш нещо, което не искаш. Иначе и аз не хересвах идеята за свирките докато бях девствена и разсъждавах като теб, но впоследствие като тръгнеш да водиш полов живот нещата са по-различни.

Stamera
04-08-2008, 20:21
трябва някой да те "открехне" и тогава всичко ш'се нареди спокс :booooomb: :P

ScionOfStorm
04-11-2008, 11:48
Мале, брато, що тъпи същества населявали нашийо планетоу о.О

Choby85c35
04-11-2008, 12:17
A бе аз да ви кажа от моя гледна точка .
Не обичам да ми прават на мен орална любов , но пък аз обичам да правя.
Няма по задоволително нещо да си под кръста на една жена и да усещаш как се извива по ръцете ти тръпнейки и очаквайки как ще проникнеш в нея.
Мен лично това ме възбужда най-много в секса , а не да ми пищи да ми се дере все едно че я коля и саседите да се чудят кво става ажеба тия се изпопребиха :grin: :-D
Както и да е Авторката ти не можеш да кажеш , че нещо не обичаш или не ти харесва преди да си го опитала ;)
1во опитай , после коментирай дали ти е харесало или не ти е 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-11-2008, 12:20
И аз съм на 16, и аз съм девствена, и аз едва ли не ненавиждах оралната любов, докато не срещнах приятеля си... И в интерес на истината за пръв път му направих френска 8 месеца, след като се събрахме, тоест трябваше ми време, за да приема нещата и да разбера, че не боли. Даже е страхотно да доставяш удоволствие на човека, когото обичаш. :)
Не се притеснявай, че на 16 си девствена - можеш да си сигурна, че това не е страшно. :-D Още повече, че има момчета на близо 18, които не са правили секс, и приятелят ми е един от тях. Така че спокс. :)

AnTiBuLLsHiTs
04-11-2008, 13:15
Не знам батенца, обаче днешното разбиране за секс е странно.
Лизане на задници завиране на вибратори по мъжките задници.. :shock:
Направо съм не потресен, а разтресен.

elmosGirl8
04-11-2008, 13:38
и на мен ми звучи малко гнусничко като се замисля да правя на някого орален.. ама ще видим след време (девствена съм) се пак мислех че е гнусно и да се целуваш с език като по- малка 8) ама си е мн приятно :D на 15 съм..

Entombed
04-11-2008, 14:45
Първо Махни Капса...и второ....Много момичета от компанията...се отвращават от Свирки и Лизане....но не изглеждат незадоволени....нито пък полувинките им...така че спокс...може

WarlocK
04-11-2008, 14:53
Разбира се че може секса да е страхотен и без "свирки", но дали ще го направи едно момиче зависи от много неща- дали партньора е така да се каже "заслужил", дали е склонна към такъв тип задоволяване, и много още други такива. Но аз мисля, че повечето дето уж им било гадно просто не си признават, че го правят.

freedom
04-11-2008, 22:40
Оралната любов не е задължителна,но ако искаш да доставиш максимално удоволствие на партньора си...ДАВАЙ! .... Но аз лично,не практикувам,просто защото не ми е приятно...Пробвала съм веднъж и просто,когато не искам..си казвам...Не е нужно да го правиш насила..Ако човека до теб държи на теб и на принципите ти няма да те принуждава да му "духаш"!

punkarkata
04-13-2008, 14:38
ae kato ne ti haresva nema go praish be .... =]:pPpP nikoi ne moje da te nakara da go pravish ... :P takche kogato si reshish shte pravish kato ne nema ... i taka {} ne se spichai =]

+1

1000RR
04-16-2008, 11:13
За мен е важно :grin: инак как ще избутаме цяла вечер. :D :D

jotitu
04-16-2008, 12:20
AZ SUM NA 16 GOD I VSE O6TE SUM DEVSTVENA.KATO 4ETA TEMITE TUK IZLIZA 4E 99% OT HORATA KOITO PRAKTIKUVAT SEX PRAVQT ORALNA LUBOV...NE ZN MEN LI4NO TVA NE MI SE HARESVA,VUPREKI 4E NE MOGA DA BUDA KATEGORI4NA 4E NE BIH GO NAPRAVILA...VUPROSA MI E IMA LI HORA KOITO PRAKTIKUVAT SEX,NO NE I ORALNA LUBOV...I ORALNIQ SEX ZADULJITELEN LI E ZA EDIN HUBAV PULNOCENEN SEX??? :smt017

7 точка от правилата
moderated by Coki

аз първите 2 месеца не правех и приятеля ми сичко си му беше ок беше си се примирил и не ме караше да правя каквото и да е

после направих веднъж като подарък за свет валентин :D до тогава не беше изпитвал подобно удоволствие и като видях колко яко му беше (след това прави пеперудки по земята) и вече го правя по често

но сама ти решаваш дали да правиш нещо такова никой не може да те накра