PDA

View Full Version : НАИСТИНА Е МНОГО ОБЪРКАНО ...



SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:36
... от къде да започна... моята история ще ви се стори измислена ... но е реално.
Ходех с едно момче 3 месеца. Найстина го обичах. Може да се каже, че най-добрата ми приятелка, ми помогна, защото те са братовчеди. И така аз ходех с него а тя с негов добър приятел. Дори сме ходели заедно на срещи... но просто не се получи и скъсахме. По ирония на съдбата и "приятелката" ми скъса с нейния приятел. Тръгнах по нов път ... след 3 месеца момчето искаше пак да опитаме.Аз споделих това с приятелката ми и ... какво се оказва. Те са се виждали месец след като скъсахме. Аз продължавам да излизам с нея защото наистина я имам за близка но след това.... незнам какво да правя :o

Miss_Perfekt
04-07-2008, 14:38
С твойта приятелка гаджета ли са били ?

Wrathchild
04-07-2008, 14:39
След като са братовчеди какво искаш? Роднина й е, приятел й е!
Имала я била за близка... ми дай да си скъса връзките с роднините на които държи, та да може някаква си там на нея да угоди...

SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:46
С твойта приятелка гаджета ли са били ?
гаджета не точно. по това време тя ходеше с друг и се е виждала тайно с него 2 месеца

Miss_Perfekt
04-07-2008, 14:47
Въпроса е правили са нещо или просто са се виждали все пак са братовчеди

SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:48
След като са братовчеди какво искаш? Роднина й е, приятел й е!
Имала я била за близка... ми дай да си скъса връзките с роднините на които държи, та да може някаква си там на нея да угоди...

Под виждане и връзка нямам предвид кафенце две, а по-интимни ...

SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:48
Въпроса е правили са нещо или просто са се виждали все пак са братовчеди

Това е проблема, че не са се виждали като братовчеди ...

Miss_Perfekt
04-07-2008, 14:50
Е ама ти сигурна ли си че на са се виждали точно като братовчеди

SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:51
Да сигурна съм. Тя ми каза всичко ... целували са се натискали са се ... в продължение на 2 месеца та и повече

Miss_Perfekt
04-07-2008, 14:54
Ако са го правели докато вие сте ходили това е гадно и значи не ти е приятелка но след като сте скъсали невиждам кво искаш момчето е свободно да прави каквото иска

SpiDer__GirL
04-07-2008, 14:58
да но ... докато се е виждал с нея искаше пак да опитаме в момента в който и казах тя ми сервира това, че са се виждали. А и това че са братовчеди... :-o

Miss_Perfekt
04-07-2008, 15:00
Явно вече няма чуства към теб а и да има и да тръгнете пак нищо не му пречи те да продължат да си се натискат и тогава мисля че приятелката ти няма да ти каже по добре го забрави според мен но ти си решаваш :)

SpiDer__GirL
04-07-2008, 15:04
не ... аз съм го забравила след всичко това той ми падна ТОТАЛНО в очите ... но незнам дали да имам доверие на приятелката ми дали няма да ме "предаде" отново :?

Miss_Perfekt
04-07-2008, 15:05
Мога само да ти кажа винаги когато си с нея да си имаш едно на ум :)

braveheart
04-07-2008, 16:20
Според мен има нещо съмнително..да ходиш с братовчед си :o А, пък и щом ти е толкова близка защо не ти е казала 2 месеца ?

MiMcHeToOo
04-07-2008, 16:46
Ей такива кръвосмешения съсипват България!

SpiDer__GirL
04-08-2008, 10:33
Според мен има нещо съмнително..да ходиш с братовчед си :o А, пък и щом ти е толкова близка защо не ти е казала 2 месеца ?

явно не ми е толкова добра приятелка колкото си мислех ... но тък възниква и друг въпрос - Защо ми го каза след като разбра, че иска пак да се виждаме ... :o Объркана съм. Казва ми това, за да ме предпази.. в смисал да ми покаже какъв е щом се е виждал с братовчедка му или е просто завист и не иска да сме заедно двамата :o

braveheart
04-08-2008, 13:14
Очевидно не за да те предпази, след като знае, че ти го харесваш никога не би го направила. Приятелките не правят така !

Wrathchild
04-08-2008, 13:41
Просто си прави изводите що за личност е.

MartyParty
04-08-2008, 13:49
Тия номера си ги правеха дружките ми от бившето даскало миналото лято(сега да курвите на квартала :grin: ).
Какво да ти кажа...Историята не е нещо кой знае какво.Каквото станало-станало.Късно е да правиш каквото и да било и не си струва да се ядосваш и да се вайкаш.Остави ги и двамата да се спасяват както могат.Ще видиш,че ще след това кратко падение ще дойде и твоят "Златен век" .