PDA

View Full Version : Незнам какво трябва да направя....



miss_le
04-07-2008, 15:50
Chustvam se ujasno...mn mi e gadno i neznam kakvo da pravq...Xodq s edno momche a vsyshnost osyznavam che si xaresvam bivshiq i mn iskam da si go vyrna no neznaq kak...a pyk i toi xodi s druga...nz kak moga da si go vyrna i neznam dali vse oshte toi me xaresva...kak tr da razbera i kak moga da si go vyrna?:)[/code]


Нарушение на т. 7 от правилата! (От Ruthless)

braveheart
04-07-2008, 16:08
На първо място скъсай с момчето, с което си сега. Щом не го харесваш няма смисъл да сте заедно. А за бившото гадже..в какви отношения сте сега?

ChErNoKoSkA_
04-07-2008, 16:12
Напълно съм сагласна с горното мнение... Щом нямаш чувствам към даден човек недей да му даваш надежди, да самозалъгваш себе си и него и да причиняваш болка и на двама ви ... Що се отнася до бившия помисли защо сте се разделили и дали ако се сдобрите няма отново да се появят същите проблеми... Разбери дали и той има чувства към теб и ако е така направи всичко, за да се съберете, ако ли не- остави го да бъде щастлив!!! И един съвет- тръгвай с някой едва, когато вече забравиш бившия си

MiMcHeToOo
04-07-2008, 16:46
Ако бившия ти обича сегашната приятелка по-добре не се меси..

Ou7taControL
04-07-2008, 23:33
Ако бившия ти обича сегашната приятелка по-добре не се меси.. точно

maybelline
04-08-2008, 05:47
Остави момчето, с което си сега, защото само го заблуждаваш и мамиш. Той не заслужава това. По-добре да е с момиче, което наистина го обича. А ти помисли дали наистина отново искаш да си с бившето си гадже или просто по-добър дотук не си открила (и каква е била причината за скъсването ви). Преди той да се раздели с другото момиче, не го закачай. Той може наистина да я обича, а и тя може да го обича. Не му се сваляй докато не се разделят. Иначе ще бъдеш посрещната като една натрапница (ако имаш късмета бившият ти приятел да държи на човека, с когото е), а другото момиче никак няма да те хареса и може да започне да настройва момчето срещу теб. Освен това ще я нараните, ако тръгнете отново преди да са възникнали проблеми във връзката им.

boriana_borislavova
04-08-2008, 07:46
skusai s toq s koito si sega i pogovori s biv6iq , kaji mu kolko mnogo go obi4a6 i t.n.t . az sled kato skasah s edin osaznah kolko go obi4am i mu kazah vsi4ko , a toi mi kaza 4e moga da imam vtori 6ans no po natatak ! :-) :-) :-)

Ms.Lonely
04-08-2008, 08:37
Съмнявам се да успееш да си го върнеш ! Щом си има друга приятелка , явно май те е забравил . А колкото се отнася за сегашното ти гадже , защо ходиш с него при положение , че не си влюбена в него , а само го бодалкаш момчето ?

ToySoldier
04-08-2008, 08:51
Бъди инат :)