PDA

View Full Version : Проблем с гъбичките.



Kirchhy
04-07-2008, 16:05
Здравейте, правих секс без презерваив с приателката си. Тя ми каза, че е ходила на генеколог и има гъбички, който най-вероятно от мен е хванала, но аз неусещам да ме сърби или пари докато оринирам какво да направя да отида първо при личния лекар или мога някси направо на генеколог или си трябва направление от личен лекар... а обикновено какви са симптомите когато момче има гъбички ?

etnies
04-07-2008, 16:14
AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHAHHA
МЪЖЕТЕ НЕ ПОСЕЩАВАТ ГИНЕКОЛОГ,ТОЙ Е САМО ЗА ЖЕНИ И МОМИЧЕНЦА
БАТИ ТОЛКО СТЕ СМЕШНИ КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА ПРАВИТЕ СЕКС БЕ МЪРЛЬОВЦИ, ЗЕМЕТЕ СЕ ОГРАМОТЕТЕ МАЛКОООООООООООО ПРЕДИ ТВАААААА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Kirchhy
04-07-2008, 16:20
.... Иха каква забава само :o

etnies
04-07-2008, 16:23
забава е наистина, невежеството е наистина голяма забава 8) 8) 8) :-) Ела и с мене да правиш секс :razz:

ioancheto
04-07-2008, 16:43
HUXAHUXHAXUAHXUAHXUAHXUAHXUAHXUAXHUAXHAXUHAUXHAUXH AUXHAUHXUAXUHAXUAXHUAHXUAUHXUAHXUAUHXUHAUHXAUHXUHA UHXAUHXUHAUHXAUHXUHAUHXAUHXUHAXUHAUHXAUHXAUHXAUHXU HXUHAXUHUHXUHAXUHAXUHAUHXAUHXAUHAUHXAUHXAUHXUHAUHX AUHXA
IDI IDI NA GINEKOLOG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

etnies
04-07-2008, 17:02
Мани, мани ПРОСТИ колко си искаш :razz:

hottie
04-07-2008, 19:20
Не му се смейте има гинеколози, които преглеждат мъже (макар и рядко). И все пак урологът е за мъжете обикновено :)

До автора : не е задължително да ги е прихванала от теб. Може да ги е хванала от басейн, от нечистоплътност, от антибиотици и още много фактори...
При мъжете не е задължително да има симптоми,но ако сте правили секс без презерватив отиди да те прегледа уролог иначе само ще си ги предавате.
По принцип би било редно ако нейният гинеколог ти предпише и на теб метод на лечение.Обикновено така се прави. За нея свещички+хапчета, а на теб хапчета (например).