PDA

View Full Version : Какво става...?



sweet_dream13300
04-07-2008, 16:47
hora kajete mi kakvo da pravq????S nego hodime 1.godina 11 meseca !!do skoro vsi4ko si vurve6e kakto trqbva do minalata srqda!!Ta-bqh s fr po magazinite i toi mi zvani i vika kude si i az mu kazah toi vikaaa-aaaaaaaaaaaaaaaaa ok!!!!!!!!Kakto i da e pribrah se vku6ti i mu zvannah az i go pitah kude si i toi-na more sum ARE 4AO $E SI IMAM RABOTA !!Ot tgava 5 dena ne se bqhme 4uvali i taka!!i dvamata imame vili blizo do sofiq i subota az si otidoh i toi be6e tam vlqzoh v kafeto i kazah -Zdravei i toi e oburna i ni6to ne kaza !!!!!!2 dena me podminava6e vse edno ne se poznavame!!Nedelq se pribrahme na sofiq i mu pisah sms na koito ne polu4ih otgovor zvannah mu i toi mi zatvori o6teeee edin sms mu pratih i otnovo ne otgovori!!!kakvo da pravq do redi mesec kazva6e-ne moga da si redstavq jivota bez tebe a sega :booooomb:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

butty
04-07-2008, 16:53
:shock: :shock: Това е най-гадното..да не знаеш какво става, защо късате ..и да не иска да те види, за да ти обясни поне... Щом е решил така...не му мисли..забрави го.. не става лесно.. но ще се справиш! Сигурно е срещнал друга или нещо такова... просто не си заслужава да се занимаваш повече с него :?

braveheart
04-07-2008, 16:57
Oчевидно се сърди за нещо..ако беше друго момиче нямаше да се обръща или поне би скъсал като нормалните хора. Но това държание.. :o Намери начин да говориш с него и като нормални хора да си разясните отношенията.

megiii
04-07-2008, 17:03
:shock: :shock: pfff pulen tupak!!Ne go tursi pove4e kogato vidi,4e ne ti pyka 6te te potursi.Godina i 11meseca ne sa malko i ne mislq 4e 6te zagurbi vsi4ko zaradi nqkakva si glypost :? Yspeh

partychild
04-07-2008, 17:09
po dobre ne go tarsii... :? ne go zaslujava sled vsichko koeto si opitala da napravish za da se svarjesh s nego :x

miss_91
04-07-2008, 17:11
:shock: :shock: :shock: qq mu bii 6uta!!toi dori ne zaslujava da go pogledne6 kamo li da mu zvuni6 i da mu pi6e6 sms-i.spri da go tyrsi6 neka toi tebe da potyrsi i neka ti obqsni za6to se durji taka :-x

koalka
04-07-2008, 17:11
Разбирам, че имаш силни чувства към него, но не съм сигурна дали той изпитва все още същото към теб.Държанието му определено не съвпада със силните думи, които е казал.
Моя съвет е да спреш да го търсиш.Как може да ходите две години и той дори да не ти каже "здрасти"?Това не мога да си го представя.Направила си всичко възможно да го потърсиш, нека той те потърси сега.

valentinka_1990
04-07-2008, 17:30
Абе хора как така да не го търси!Ходят година и 11 месеца,почти две,как така просто ще го за брави?
Според мен трябва да се видите на живо и да се разберете какво става,не може просто да стоиш в неведение.Потърси го и действай защото не виждам друг изход!Поне аз,каквото искаш прави но това е моят съвет.И успех,дано се разберете и да си останете заедно :-)

r3al_l0ff
04-07-2008, 17:36
Абе хора как така да не го търси!Ходят година и 11 месеца,почти две,как така просто ще го за брави?
Според мен трябва да се видите на живо и да се разберете какво става,не може просто да стоиш в неведение.Потърси го и действай защото не виждам друг изход!Поне аз,каквото искаш прави но това е моят съвет.И успех,дано се разберете и да си останете заедно :-)


Suglasna sum ! 0sven tfa e nevuzmojno da hodqt po4ti 2 god i toi edin den da reshi prosto da i oburne grub ,dori bes nqkakvo obqsnenie..qsn0 e che se surdi nesht0 ili nqkoi moje da mu e kazal nesht0 nz sega da ne gadaq ..no opredeleno trqbva da govorite...samo ne znam toi zashto go izbqgva..

sweet_dream13300
04-07-2008, 17:42
i az iskam na jivo da se vidime amaza taq rabota trqbva da se 4ueme a toi mi zatvarq

braveheart
04-07-2008, 17:43
пробвай да говориш с някой негов приятел

sweet_dream13300
04-07-2008, 17:55
na nikoi ni6to ne govori za nas !!!!!!!!!dori na nai dobriq i priqtel ni6to ne razkazva :-x

miss_91
04-07-2008, 18:24
kvo da mu ti4a sled g*za (s izvinenie) pri polojenie 4e toi samo q otbqgva i unijava..neka se prai 4e ne i puka puk toi da q potursi
kato spre da go tyrsi 2-3 6te se oburnat rolite...Pone dostoinstvoto i da ostane...a i toi 6te q potyrsi 100%