PDA

View Full Version : проблем с гърдите



azazaz111
04-07-2008, 16:51
Здравейте , аз съм момче на 17 години . Имам проблем с гърдите ми който не е много сериозен но все пак ме дразни.

Малко са безформени и по обемни от на другите момчета , може би това се дължи на това че преди да порасна бях по пълен и сега като отслабнах някак си са си останали нз сега съм 72 кг 175 см .

Та въпроса ми е с какви упражнения да ги стегна и намаля вкъщи или в фитнеса няма значение важното е до лятото да има резултат (ясно защо :) )
Ходя от 2 седмици на фитнесс и правя упражнения на лежанка с 20 кг но няма забележима промяна все още .

Много ще съм благодарен ако ме посъветвате какво да правя за да мога лятото да съм в форма :)

devil_feel_f
04-07-2008, 17:50
Еми за 2 седмици няма как да има видим резултат.Продължавай да си тренираш и с времето увеличавай тежестта малко по малко.Така няма начин до лятото да няма ефект.Успех! :)

comics
04-07-2008, 18:36
ходи на фитнес или прави лицеви опори, кофички

Friend_witH_Benefit
04-07-2008, 18:46
Има толкова фитнес инструктури, които за не много пари ще ти изготвят подходяща програма ! Бъди търпелив ... ако тия неща ставаха толкова бързо аз постоянно примерно ако надебелея да си свалям :) Придържам си се към мнението за фитнес инструктур да ти изготви спец програмка и всичко ще е най-добре :) Просто ще се отнесе индивидуално към случая ти, което сто процента би било в полза ... стига да ти е добър инструктура, разбира се :)

alenka
04-08-2008, 19:24
hodi na fitnes 8) tam instruktora 6te ti kaje kakwo da prawi6 za gurdi....no moje6 da polzwa6 i giri4ki ima si specialna shema za uprajneniq :)