PDA

View Full Version : за дамите в този форум ...



vesuuu
04-07-2008, 18:46
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

Barbie
04-07-2008, 18:57
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

:lol: Да ти имам и алтернативите.

Предпочитам, щом се обичаме и сме заедно, да се уважаваме, да си вярваме и да не се нараняваме. Без значение женени или не. Ако ще се лъжем и няма да сме отдадени единствено един на друг, няма какво да правим заедно.

Jeuelle
04-07-2008, 19:01
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

Ти второто така си го написала , че и най-големите пуритани ще изберат първото.

vesuuu
04-07-2008, 19:02
аз нямам предвид да се нараняваме... не ме разбираи погрешно
просто ако си мн дълго време с 1 човек които е до теб но искаш понякога да не си с него защото всеки ден се виждате и правите секс просто искаш да излезеш без него но той/тя не е съгласна с това и ти дига постоянно скандали 8) ... нещо такова трябваше да изглежда

amatorium
04-07-2008, 19:21
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

Ти второто така си го написала , че и най-големите пуритани ще изберат първото.

+1 :lol: :lol: :lol: :lol:

hottie
04-07-2008, 19:33
:smt116

sh3_1s_7h3_0n3
04-07-2008, 19:33
аз нямам предвид да се нараняваме... не ме разбираи погрешно
просто ако си мн дълго време с 1 човек които е до теб но искаш понякога да не си с него защото всеки ден се виждате и правите секс просто искаш да излезеш без него но той/тя не е съгласна с това и ти дига постоянно скандали 8) ... нещо такова трябваше да изглежда

В този случай действаш на принципа на 'алтернативния избор' т.е. избираш второто най-добро нещо, което те устройва.

Започне ли да те стяга 'около врата', значи нещо не е много наред... и или търсиш причината и го оправяш, или.... просто прекратяваш всичко. Т'ва за 'отворената връзка' звучи много хубаво, но не е и за 2ма 'лудо влюбени'.

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-07-2008, 19:35
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

Ти второто така си го написала , че и най-големите пуритани ще изберат първото.
Аз останах с впечатлението, че е момче...

aanitogb
04-07-2008, 19:40
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...
Az pak sam tvardo za parvoto,ne6to na dase ojenq ,dasam iz kaso nemi haresva pak i iznevqra to ojeni6 li se smqtam 4e razkreposteniq jivot prikly4va tyk ve4e ima i 4yvstva,po dobre dase najiveq predi tova.

TopTa
04-07-2008, 19:50
ne e nujno da e edno ot dvete! ima mn dr izbori i re6enia koito 4ovek moje da vzeme! puk i za kakvo ti e gadje ako iska6 da hoika6? hoikai si i ne se obvurzvai! a tova za jeneneto i izneverqvaneto ... ima hora koito cql jivot 6te hoikat i izneverqvat nezavisimo kakvo!!! :? :? :?

Ice_Queen_
04-07-2008, 19:53
Принципно никога не съм го казвала..но .. MAN,много си ограничен..

NaDuPeNa_PrInCeSa
04-07-2008, 19:56
Хейй Веско

Аз небих избрала нито 1 от тези два вариянта!
Може би нещо от рода да сме по изкъсо и двамата, но добре знаеш, че трябва и свобода да има!!!!

Barbie
04-07-2008, 20:06
аз нямам предвид да се нараняваме... не ме разбираи погрешно
просто ако си мн дълго време с 1 човек които е до теб но искаш понякога да не си с него защото всеки ден се виждате и правите секс просто искаш да излезеш без него но той/тя не е съгласна с това и ти дига постоянно скандали 8) ... нещо такова трябваше да изглежда

Ти какво разбираш под изкъсо? Да излиза с приятели - чудесно, изобщо не бих възразила. Да излиза с други момичета (не говоря за невинни приятелства) - абсолютно не. Но това са граници, които не би трябвало партньорът да ти ги поставя - поставяш си ги сам. Морални граници.

Какво общо има това с брака?

rubi
04-07-2008, 21:32
винаги съм предпочитала всеки да има свобода
супер тъпо е да се държат хората изкъсо и да се ревнуват за щяло и нещяло 8) така че определено съм поддържник на първото предложение 8)

sh3_1s_7h3_0n3
04-07-2008, 21:45
Абе, брак! Я се наживейте сега... пък за сватби... ще му мислите после. Човек рядко се жени за 'първата си голяма' любов. Така че не го мислете много от рано.
Вие още не сте се оженили и вече се чудите дали ще си изневерявате и какви ще са взаимоотношенията ви, и т.н. "OMG!"

Treselle
04-08-2008, 17:05
....
ti napravo ubi vsi4ko v men s taq tema :)
1in vid ili sega 6te mi e qko a posle 6te mi e gadno ili obratnoto :-o

SunShinePearl
04-12-2008, 19:50
я кажете момичета какво бихте предпочели....
ако имате гадже разбира се
1 - да имате и 2-мата свободата да хоите където искате и да правите каквото си искате
или
2 - да се държите из късо и ако се ожените да си изневерявате и двамата и да не сте се наживяли на ...., и да желаете тепърва разкрепостен живот...

Ти второто така си го написала , че и най-големите пуритани ще изберат първото.

:D ami spored men e vajno horata da si vqrvat i ako dvama 4oveka se obi4at te en si omrazvat i mn qsno 4e trqbva svoboda da dava6 na dr ina4e do nikade nqma da stignete zaedno :)

ubuntu
04-12-2008, 21:00
Аз пък избирам третото... не съм се засилил да подписвам брак нито пък да имам десетнайсет годишна връзка с една партньорка.... :grin: :-)
А пък мен да ме държи момиче изкъсо.... това е невъзможно... :grin: :grin: Правя си квото искам и както желая ако и харесва ок ако не за кво е с мен ебаси ... :P :P :P :-P

MoHuTo
04-12-2008, 21:04
Не ми харесват нито един от двамата вариянта. При положение, че си с един човек не виждам смисъл да спиш с други, да излизаш с трети и т.н и в същия момент да се чудиш той къде е, какво прави и т.н. Или си с някой и се уважавате и държите един на друг и не се наранявате или не. Не разбирам тея "отворените връзки"... :?