PDA

View Full Version : Обичам го... ;(



CfEtii
04-07-2008, 18:52
Така...не мислех че и аз ше пускам теми за тия работи,ама ето кво прае любовта...
Значи...с едно момче се запознахме,за няколко дни се привързахме страшно много.Неразделни (бяхме).Иии уж да се видиме в диското,обещания колкото искаш и аз тъпачката вярвам ;(.Та идва деня,той не ме търси в диското :( .Внезапно и батерията му пада.Излизаме навън,той не смее да ме гледа в очите и дава някви тъпи оправдания.И аз оставих,беше ми мн кофти.Иии прибирам се аз,побесняла и почваме да си говориме.И той ми сервира че отива да живее в Гърция.А аз наистина го обичам. ;(;(;(

Просто исках да споделя...
Хора,бих се радвала на някви съвети от ваша страна как да преодолея нещата,защото наистина ми е мн тежко ;(.Благодаря !

braveheart
04-07-2008, 19:07
от колко дена каза, че се познавате? това не може да бъде любов.. :booooomb: И все пак нищо не можеш да промениш, а вероятно те е отбягвал защотото не е знаел как да ти го каже

Blab
04-07-2008, 19:11
това не може да бъде любов.. :booooomb:
Ало, коя си ти бе?

По темата - Ще срещнеш още много момчета. Той отива в Гърция. Няма к'во да направиш.

asinkaa
04-07-2008, 19:14
Ами.. да възмоно е да си се привързала към него.. но толкова.. много от едното нищо.. не знам..Относно държанието му към.. теб мисля че е направил така.. защото сигурно го е било страх как ще реагираш... че е дал напразни обещания.. защото няма да може да ги изпълни.. след като заминава в Гърция... просто се е чувствал гадно.. според мен..
А как да го преодолееш.. ми има много други момчета.. просто трябва.. да приемеш това,че вече няма да го има.. и няма да го виждаш.. :)

MiMcHeToOo
04-07-2008, 19:16
Може да е любов. По темата - Нищо не можеш да направиш, дръж се..

mishenceto92
04-07-2008, 19:23
Явно е, че той не изпитва същите чувства към теб, както ти към него. :( И така няма какво друго да направиш освен да се примириш с положението и да продължиш напред...

love_veselka
04-07-2008, 20:08
Явно е, че той не изпитва същите чувства към теб, както ти към него. :( И така няма какво друго да направиш освен да се примириш с положението и да продължиш напред...


Аз мисля обратното,щом момчето се е държало резервирано значи не е искало да се влюбят,което може би става.Просто така е искал да предпази и двамата,моя съвет е виж как ще потръгнат нещата,ако найстина те харесва (защото за обич е твърде рано да се говори) ще се разбере.Просто всичко с времето си.

CfEtii
04-07-2008, 20:11
Ами съмнявам се да потръгнат нещата.Той заминава след 3-4 месеца,а се държи все едно тръгва утре.Може наистина да иска да предпази и двама ни,но в момента е мн безразличен... :(

Ou7taControL
04-08-2008, 01:49
внимавай с него, за да не останеш разочарована... защото неможеш да бъдеш сигурна за чувствата му към теб, а и 3-4 месеца не са малко време.... НО ако сега го е разбрал или решил че ще ходи и затова му е такова гадно може да изглежда че е безразличен, а може всъщност да не е... и ако наистина сега го е разбрал е нормално да се държи така въпреки тези 4 месеца, но с времето ще свикне с мисълта и ще си изкарате добре останалото време..

П.С: еми сори ама 100 пъти го четох и писах на ново това, ама все не звучи разбираемо... дано ме разберете.. :-)

Ms.Lonely
04-08-2008, 09:14
Излишно е да ти казвам , че това не е добре , но е преодолимо ! Горе главата и право напред !

slun4ice_90
04-08-2008, 09:56
Много тъжно,мисля,че и той има някакви чувства.Това,че той заминава може да го е натъжило,и да е решил да не те търси,след като казваш,че сте се привързали един към друг..Защо мислите,че той се е гаврил с нея не мога да схвана? :-P :) Поговори с него,но каквото и да си кажете,това че той заминава е кофти... :(

MaRiYa_86
04-08-2008, 10:12
Избягвал те е,защото не е искал да се привързвате още повече един към друг,заради наближаващата раздяла.А всъщност не се отчайвай,защото всяка следваща любов е по-хубава от предишната :)

sexa_na_kompleksa
04-08-2008, 12:13
Опитай се да го забравиш. Ако се привържеш към него, после ще ти е много по-гадно.