PDA

View Full Version : Момче на 17 се обеси в Дупница...



November
04-07-2008, 20:26
Днес разбрах за тази трагедия и като се замисля, бил е много близо и до училището ми, и до дома ми... :shock: :shock:
Ужасена съм.Разнесоха се слухове, че е имало и свидетели... :smt107


http://www.dupnica.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=2992

ToySoldier
04-07-2008, 20:40
Rest in Peace

quench
04-07-2008, 20:43
щом не си е отрязала главата с моторна резачка, не е сензация....

лееейм..... 8)

valentinka_1990
04-07-2008, 20:45
Това е мн лошо,жалкото е че се случва всеки де.Нека почива в мир.

quench
04-07-2008, 20:46
Нека почива в мир.

много странен израз,а? "почивай в мир, пешо, че като почне мача, ще те събудим"

8)

Cukata
04-07-2008, 21:28
Почиваи в мир :(

5StaR
04-07-2008, 23:11
Тцтц тва е много идиотско да се самоубиеш.

celestial soil
04-07-2008, 23:51
А ако ти беше без роднини, без приятели, без пари, без дом, захвърлен ей така в нищото, нямаше да можеш да го напишеш дори.
Всеки решава кво да прави с живота си, след като не смята, че има смисъл да живее, битието му е мъчение и най-важното - няма кой да го убеди в противното, да му докаже, че е нужен и ценен, и да му подаде ръка, свободен е да прави със себе си квото си иска. (и не, няма нищо общо с ония педали emo kids).

и защо разни идиоти, като чуят '14-17 годишен се самоуби', решават, че тва са пуберски простотии и прояви, породени от липса на внимание?
еййй деба, аман от пишман психолози, знаете вие кво имат тия хора на главите си, баси.

5StaR
04-08-2008, 00:06
Нз кво има в главата - вероятно нищо щом се е самоубил, а и независимо от всичко - за да се самоубиеш трябва да си идиот, така че да идиот е. Колкото и трудни моменти да има, могат да се преодолеят. Ако всеки се самоубиваше при някакъв проблем - до сега да няма хора на земята.

psychopath
04-08-2008, 00:26
самоубийството е за слаби хора ](*,)

Ou7taControL
04-08-2008, 01:11
просто явно не е имало никой до него да го подкрепи в труден момент, защото всеки има такива моменти, някои повече от другите, и много хора са си мислели за това, но винаги се намира приятел, човек, който да те прегърне и да ти каже че всичко ще бъде наред... :( и по този начин събираме сили да продължим напред.. да се преборим с цялата мъка... но какво ако този определен човек, който ни успокоява го няма, или просто няма никой друг, който да ни успокои..?? :(

Alabalaportokala
04-08-2008, 01:40
УоУ хора. Много силни станахте всички бе ? Невероятни сте, особено когато мама , татко, баба, дядо са зад гърба ви. Всеки ден когато се дотътрите при тях да им искате пари за кафенце или парцал ви прави много силни. Кой от тука въобще се е срещал с мизерията че да говори за слабости и сила. Никой щом, имате възможност да пишете в тийн форум. Ще ви видим после и вас. Погледнете в раздел в любов кой за какво плаче. Представям си ви по нататък. Жалка картинка сте. Не можете да корите човека без да знаете какво му е било на главата. Още повече че е тийн като вас, а знаем на тая възраст психиката каква е. Крехка...

5StaR
04-08-2008, 01:51
Еми аз съм на тая възраст и психиката си ми е нормална... просто има индивиди ( много напоследък ) които са много зле.... А btw не поставяй всички под общ знаменател.

Saymon90
04-08-2008, 04:19
Уотевър.. поредния глупак. И това ли е било емо-ритуално самоубийство?!
Абе, да се убиват... като нямат акъл за друго

Alabalaportokala
04-08-2008, 05:32
Еми аз съм на тая възраст и психиката си ми е нормална... просто има индивиди ( много напоследък ) които са много зле.... А btw не поставяй всички под общ знаменател.

Никой не ти е казал че психиката ти е ненормална или лабилна. Просто в тийн годините ние тепърва се изграждаме като личности и сме лесно манипулируеми. Прави разлика между крехък и луд. И мога да ти кажа че на всякъде е едно и също и точно всики са под общ знаменател, защото когато 1 тийн на 13-14 изгуби родителите си това нанася сериозен демидж в/у психиката му и много малко му остава да направи глупост понеже не е свикнал с истинския живот, докато 1 30 годишен човек може в пъти по адекватно да постъпи. И него би го заболяло, но надали ще се самоубие. Това ти го давам като пример ! Сещаш ли се...сега Тъпо е да съдите момчето

EarthShaker
04-08-2008, 07:34
Еми аз съм на тая възраст и психиката си ми е нормална... просто има индивиди ( много напоследък ) които са много зле.... А btw не поставяй всички под общ знаменател.

а ти, глупако, защо постави самоубилия се под общ знаменател? я си осмисли млако постовете и вместо да се опъваш като магаре си замълчи

04-08-2008, 07:56
Нз кво има в главата - вероятно нищо щом се е самоубил, а и независимо от всичко - за да се самоубиеш трябва да си идиот, така че да идиот е. .

Не си прав. Понякога безизходицата довежда хората до това да прекъснат живота си, но един глупак не би осъзнал истински положението. Съгласен или не - твоя си работа. Но не давай така лекомислено оценки, защото това е глупаво.

rakiQ
04-08-2008, 07:57
dase besqt 6tom iskat da se besqt!

SINDEL
04-08-2008, 09:25
Луди хора... ама нека им е, да се самоубиват както си искат.. Мене ми не пука

04-08-2008, 11:28
Ако е мангал дреме ми на кура

Alabalaportokala
04-08-2008, 13:53
Йосиф Сталин е казал : "Смъртта на 1 човек е трагедия, смъртта на милиони статистика" и понеже милиони хора по света умират или се самоубиват на никой не му дреме... 8-)

vamp
04-08-2008, 13:57
Йосиф Сталин е казал : "Смъртта на 1 човек е трагедия, смъртта на милиони статистика" и понеже милиони хора по света умират или се самоубиват на никой не му дреме... 8-)

И като знам,че и на мене не ми дреме,понякога дори се кефя като разбера,че са убили или е умрял някой който мряза,за непознати друг път просто се базикам и се смея,но понякога когато стане въпрос за тинейджър като тоя си мисля,че това можеше и да съм аз преди няколко години.Като си помисля,че някой пъти съм мислил за такива неща и сега като знам как биха реагирали останалите(точно като мен,теб,другите гадни изруди,на които не им пука) и тая приказка на Сталин е много на място!Да почива в мир момчето и дано е щастлив там където е!

sherry
04-08-2008, 15:13
Ужас...Последната трагедия. Жалко е, че млад човек не може да намери смисъл да живее и предпочита смъртта. Каквито и да са мотивите му да го стори-гадно е, вярвам, че винаги има друг начин...

Мир на праха му :(

November
04-08-2008, 15:17
Не знам как може да има хора, които да казват, че момчето е "идиот"?!
Толкова ли сте силни е вие, че да говорите така?!
Ако не знаете и вие сте зависими от родителите ви и не знам дали бихте се справили сами, защото на думи е лесно да се каже, че не ти пука!
Този младеж е бил до болка измъчен от живота и смея да твърдя, че никак не му е било лесно.В този дом е пълно с такива деца - без дом, без родители и роднини, без нищо...А и не искам да си представям как се държат с тях, защото живея в този град и знам какво се говори.
А и както BallFace каза, доста се прочу споменатият дом, но не с хубаво.
И може ли някой да ми каже защо си мисли, че е толкова силен и прочее, след като не е живял никога сам или без пари за безполезни работи?!?! :?

SuNsEt
04-08-2008, 18:09
Явно са му били слаби ангелите...слаба психика-това ми е обяснението :-o

EJI4eTy
04-08-2008, 18:28
домът може да не е най-доброто място ... ама трябва да се признае че има и доста по зле , а аз няма да гадая защо се е самоуБЕСИЛ :lol: :lol: :lol:

ЛаСт!К
04-08-2008, 18:36
Животът е безценен дар...не бива да се пропилява.Човек може да страда-да,и аз съм си мислила за самоубийство,но сега само като си помисля за причините и се чувствам лигла!Бях решила,че никой не ме обича,защото счупих лампата и ме гледаха сърдито..ама бях малка..и ме възпираше мисълта,че близкие ми ще страдат.
Та,по темата..сигурно е бил много наранен и е нямал на кого да се опре и наистина,не се правете на силни,ако бяхте изпаднали докрай и нямаше кой да ви подаде ръка и вие може би щяхте да прибегнете до това,или поне да го обмислите.Не казвам,че го одобрявам,за мен смъртта не е край на всичко и така не се бяга от проблемите,но като се замисля...може да е мислил,че така ще избяга от сивата реалност и ще отиде на едно по-добро място,за което аз искрено се надявам :)
А решение има...след време той можеше да намери някой,някой,който да му помогне и да го избави от пропастта.Но прибързаните импулсивни действия често имат лоши последствия ;(

find_m3
04-08-2008, 18:41
Боли ме кура - много хора са се сблъсквали с мизерия, драми и трагедии, но са стисвали зъби и са продължавали. Земята и без това е пренаселена с печки, мангали и жълтури, които пак живеят в мизерия, ама даже и не се самоубиват, а някой селски путьо е решил, че трябва да се самоубива.
Ми да мре мършата....

абе да те заболи дано бе нещастник мизерен :-x

run
04-09-2008, 01:55
Nikoi ne jivee za samiq jivot...Kogato nqma 6tastie v nego ili se opitva6 da go nameri6, ili si tegli6 noja/kur6uma/vyjeto i t.n...

find_m3
04-09-2008, 09:47
Защо?

Защото живея живота си?
Защото обичам и мразя, защото се боря за насъщния и нещата в които вярвам?
Защото съм избрал трудния път и защото не понасям слабаците, които търсят все на хляба мекото?
Защото мога да изпитам болка, а не да се разрева и самоубия на първото препятствие?

тц-тц-тц

бе ти чуваш ли се бе?това е дете ,което не се е самоубило ,щот не са му дали "на хляба мекото"!!как 17 годишен сирак от тоя умрял дом, дет си нямаш на представа ква дупка е ,би могъл да се бори?с какво да да се бори по-напред?с мизерията,да се чуди как да избяга на педофилите,за малко обич и за някой ,на когото да му пука поне малко за него?викаш първото препядствие ,а?че той кога мислиш е ходил по равен път? :-x отговори ми на тия въпроси,щото ти ако се имаш за много силен мога да те изненадам като ти кажа ,че след като не те шибат в гъза всеки ден и не ядеш бой непрестанно не си видял препядсвтие,скъпи

find_m3
04-09-2008, 10:01
и пак те питам...ти бил ли си там за да знаеш какво е ,защото най-добрата ми приятелка живее на другия край на улицата където е домът и мога да ти кажа ,че не знаеш за какво говориш.просто ти трябва 1 ден за да научиш на изуст всички педофили около дома.и какво да се огледам за мизерията ...се 1 не съм ги виждала как ходят голи и боси и просят по центъра.айде моля ти се

ЛаСт!К
04-09-2008, 10:02
Сигурно е единствения с такива проблеми, но ми е интересно дали е бил от ромски произход??
Педофилите по тези домове са малко преекспонирана история, която да кара незапознатите хора да се възмущават и да пращат помощи, ама все в гъз де, няма толкова педофили, а мизерията... я се огледай ;)

Общо взето приказки наготово, но ако е мангал- да мре!

И мангалите са хора,и те имат чувства.

find_m3
04-09-2008, 10:18
абе къде видя ,че е мангал бе?и какво ,ако не е ром ще си промениш ли становището?а проституцията не ми я изкарвай ,щото това е само още 1 причина да искаш да се самоубиеш,защото никой не проституира за кеф и удоволствие

find_m3
04-09-2008, 10:43
ще го обясня кратко и ясно - боли ме кура за другите, живота е гаден, а светът несправедлив. ;)

Ако е мангал даже се радвам.

спомни си първия ми пост към тебе и да прекратим спора

5StaR
04-09-2008, 22:36
Oт къде знаете, че е нямал приятели и тн и тн.. В поста се казва само, че се е самоубил, от къде е и къде е намерен.А да и даже и да няма... ако е умен ще намери изход... самоубийството не е изход..е добре де изход е ама тъп

run
04-09-2008, 23:02
повечето хора живеят заради самия живот,да са част от системата - за да се изучат,да работят,да си направят деца и да си гледат спокойно старините,докато умрат...

Аз лично живея за Идеята,за Филма... Другото ми се струва безсмислено... Поне на тоя етап 8)
Mmm absolutno prav si tuk...Moje bi e po-vqrno, 4e ne trqa da se jivee za
______
samiq jivot...Kat nqa ni6o huu v nego - |. |
x x. |
-- |
/|\ |
/\ |
|

psychopath
04-10-2008, 05:54
Хубаво, че го е направил...за да не гледа как Еньо им набута 4 гола :D

sexy_eJlz
04-10-2008, 12:16
А знаете ли че това момче беше от юндома(или така наречените домове за сираци) ... Бил е на 18 години и както ви е известно на 18 год. тези деца са принудени да напуснат домовете (до колкото разбрах е бил спал на улицата 2/3 дни, а също и една от причините е била така наречената НЕСПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ ... но това може би са просто слухове, нямам точна представа защо го е направил...) Мир на праха му ... :( :( :(

Ivalinka
04-10-2008, 16:19
много е трудно да се предпазим....много е трудно,когато живота ни се срива да останем като нерушими скали...някои могат,други не.тъжното е,че лошите моменти не са вечни и човек прави нещо немислимо...самоубива се,нарушавайки кармата си и плаща в следващия си живот..(моля ви,не ме мислете за религиозна маниачка-просто изразявам отношение по проблема!!!!!!)

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 20:42
Нека почива в мир.

много странен израз,а? "почивай в мир, пешо, че като почне мача, ще те събудим"

8) awe mn li ti e zabawno ne moga da razbera ... po temata ... ujass teq deca nqmat nikakuv izbor v jivota .. i tova samo za6toto tupite im roditeli sa gi ostavili , a durjavata ne su murda prusta za teq domove ... RIP
:(

SuNsEt
04-11-2008, 09:52
Скоро няма да се оправят нещата...Докато не се смени управлението,ще е така!...Особенно много се натъжавам като гледам Мартин Карбовски по Нова и неговите случай...Ужас.За това и хората вече не искат да живеят в България!Няма оправия...Момчето не е виновно,че се е самоубило.Държавата съсипва всички...

celestial soil
04-12-2008, 01:23
Нз кво има в главата - вероятно нищо щом се е самоубил, а и независимо от всичко - за да се самоубиеш трябва да си идиот, така че да идиот е. Колкото и трудни моменти да има, могат да се преодолеят. Ако всеки се самоубиваше при някакъв проблем - до сега да няма хора на земята.

А ти си мислиш, че ако сега имаш на кво да се радваш, така ще е винаги.
Светът се върти, не на всички им харесва тва, но по-лошото е, когато не всички го осъзнават.
Има някои неща, които 17-годишен не може да преодолее, вЕрвай ;)

И да не изглежда така, все едно подкрепям самоубийствата - не, но в крайна сметка човек сам си решава кво да прави с живота си.. ебаси.

Lunatic-
04-12-2008, 02:01
чнг

zvezdichka777
04-12-2008, 08:25
Това е мн лошо,жалкото е че се случва всеки де.Нека почива в мир.

+1

LiLGrizzly
04-13-2008, 11:45
просто явно не е имало никой до него да го подкрепи в труден момент, защото всеки има такива моменти, някои повече от другите, и много хора са си мислели за това, но винаги се намира приятел, човек, който да те прегърне и да ти каже че всичко ще бъде наред... :( и по този начин събираме сили да продължим напред.. да се преборим с цялата мъка... но какво ако този определен човек, който ни успокоява го няма, или просто няма никой друг, който да ни успокои..?? :(
emi az nqmam tkf 4ovek .... ama o6te sum jivv =D>

November
04-13-2008, 19:40
просто явно не е имало никой до него да го подкрепи в труден момент, защото всеки има такива моменти, някои повече от другите, и много хора са си мислели за това, но винаги се намира приятел, човек, който да те прегърне и да ти каже че всичко ще бъде наред... :( и по този начин събираме сили да продължим напред.. да се преборим с цялата мъка... но какво ако този определен човек, който ни успокоява го няма, или просто няма никой друг, който да ни успокои..?? :(
emi az nqmam tkf 4ovek .... ama o6te sum jivv =D>

Ха...и смееш да се сравняваш с това момче?!
Както виждам си имаш достатъчно пари, имаш си приятели, родители...какво повече ти трябва?!
А той е нямал нищо за което да живее, щом е искал да умре, решението си е било негово и ние не можем да го оспорваме.Въпреки че е ужасно, той е избрал тази си съдба.... :(

oTPoBHa
04-14-2008, 17:04
щом не си е отрязала главата с моторна резачка, не е сензация....

лееейм..... 8)

LAME
знаеш ти, знаееееш :razz: