PDA

View Full Version : Абе защо винаги става така ?



M!M!T()
04-08-2008, 05:16
Харесаш си някой/я и като го/я видиш полудяваш.Незнаеш какво да правиш и се правиш на такъв какъвто не си.Само и само да те забележи.Защо винаги става така?

apparition
04-08-2008, 05:23
и аз немога да си го обясня, но при мен абсолютно винаги се получава така :/. Това може би го правим подсъзнателно...знам ли, ама какво да се прави :neutral:
Трябва да се стараем да не е така, за да покажем какво представляваме в действителност като хора. Но според мен той/тя разбира напълно какво става с нас, защото гаранция и той/тя понякога е така, така че спокс =)

BaBy_bS
04-08-2008, 06:09
Харесаш си някой/я и като го/я видиш полудяваш.Незнаеш какво да правиш и се правиш на такъв какъвто не си.Само и само да те забележи.Защо винаги става така?
еми спри да се правиш на интересна/интересен и няма да е така :)

M!M!T()
04-08-2008, 06:25
Бе кой ви е казал,че аз съм си харесала някой?Не.Просто наблюдавам и се чудя .

BaBy_bS
04-08-2008, 06:28
ок де,грешката е моя :) правят се на интересни :D

alex_devv
04-08-2008, 06:43
и аз немога да си го обясня, но при мен абсолютно винаги се получава така :/. Това може би го правим подсъзнателно...знам ли, ама какво да се прави :neutral:
Трябва да се стараем да не е така, за да покажем какво представляваме в действителност като хора. Но според мен той/тя разбира напълно какво става с нас, защото гаранция и той/тя понякога е така, така че спокс =)

почти няма човек който да не е така :)
тва си ни е в природата

AFT
04-08-2008, 07:12
Ем, ти го каза - за да ни забележят. Казваме, че харесваме нещо, което знаем, че другия харесва и така ..хм, печелим точки? ;D Искаме и другия да ни харесва и ако не сме сигурни в себе си и смятаме, че с истинското ни аз няма да стане, пробваме с усъвършенстваното. о_O

ell_ownz
04-08-2008, 07:56
pri mene puk e dr problema :D prekaleno mn se otpuskam i sam sebe si...a kato spodelish si4ko oshte v na4aloto, nali se seshtate 4e nqma s ko da bydesh interesen na 4oveka natatyka...i taka si propilqvam vzaimootnosheniqta zaradi tfa 4e sam sebe si i ne se pravq...

Anarion
04-08-2008, 07:58
Харесаш си някой/я и като го/я видиш полудяваш.Незнаеш какво да правиш и се правиш на такъв какъвто не си.Само и само да те забележи.Защо винаги става така?

Защото искаш да му се набиеш в очите и да ти обърне внимание :smt048

BlueCat
04-08-2008, 12:47
И аз лудвам като видя момчето което харесвам, но не гледам да се правя на интересна, просто съм си аз. По-скоро гледам да не се спъна някъде докато се разминаваме или да не се ударя в някой стълб :D .

yuyuto
04-08-2008, 12:50
Еми става, ама трябва да го превъзмогнеш и тва е... Няма друг изход... :smt110

MartyParty
04-08-2008, 14:09
Аз гледах ,като теле в железница.Не знам с какво съм му станала интересна.Попринцип говоря,като пияна,ама като видя някой когото харесвам и се спичам. :smt026

sant
04-08-2008, 14:27
...

MartyParty
04-08-2008, 14:31
При мен беше така когато бях малка. В смисъл някъде до 10-11 години като видех момче и си гълтах езика. Дори и да не го харесвам ще мълча до край... Бях адски срамежлива.
Като станах 5-ти клас обаче всичко се промени, започнах даже повече с момчета да говоря. По-приятно ми е, по-лесно ми е, по-забавно... Абе много неща мога да изброя... Не че на някой приятел ще му е приятно да слуша колко ми е зле по-време на цикъл, ама нали за това милото е постоянно до мен 8-) Понякога даже го съжалявам... Той е толкова НОРМАЛЕН, а аз ще го разваля :D
Та при мен беше от възрастта, при вас не знам от какво е...
Ммм да ти кажа не съм кой знае колко малка.С момчета си говоря всеки ден най-спокойно в даскало.Може да се каже,че момичета приятелки почти нямам.Обаче като си харесам някой и се старая да не бълвам глупости,и в старанието си взема че млъкна и край. :lol:

slun4ice_90
04-08-2008, 14:36
Ми така се получава химия,просто.Ала бала... :-P Не е нужно,човек да знае всичко....някои неща,не са от значение. :grin:

Miss_Perfekt
04-08-2008, 14:49
И аз лудвам като видя момчето което харесвам, но не гледам да се правя на интересна, просто съм си аз. По-скоро гледам да не се спъна някъде докато се разминаваме или да не се ударя в някой стълб :D .
+1 :D

sweety_blondy
04-08-2008, 14:55
Харесаш си някой/я и като го/я видиш полудяваш.Незнаеш какво да правиш и се правиш на такъв какъвто не си.Само и само да те забележи.Защо винаги става така?

Защото искаш да му се набиеш в очите и да ти обърне внимание :smt048

+1