PDA

View Full Version : Притискам ли я...и как да разкарам..



Freaky_boy
04-08-2008, 06:05
Таа наскоро тръгнах с едно момиче в което спокойно мога да кажа,че съм влюбен от 8 месеца...Най-накрая след толкова дълго чакане мечтите ми се сбъднаха....и все осхте просто не мога да го повярвам...Та постоянно искам да бъда с нея...постоянно искам да се виждаме,да излизаме....като има един лаф..не си мисля за нея само когато спя...тогава я сънувам...Та доста редовно...всеки ден всъщност я питам кога схте я видя и т.н. и тя ми вика че имала да учи...че била заета...абе мн рядко "намира" време за мене и най-често аз хоя до доскалото й да я виждам..но тфа е др въпрос...аз си я познавам и съм забелязал,че не е човек,който учи много...
Та въпросът ми е притискам ли я по някакъв начин ? А също доста често си мисля,че тя не приема нещата като мене..че не ги приема сериозно..че по някакъв начин не я е*е за всичко тфа...как да го разкарам т'фа чувство мамка му.. :(

AFT
04-08-2008, 07:14
Питай я. =)

hotChocolate
04-08-2008, 07:29
има едни много гадни момчешки номерца,които можеш да й направиш..примерно започни леко да се отдръпваш,за да усети тя промяната и ако и тя изпитва силни чувства към теб няма как да не започне да те търси :) човек оценява другия едва ,когато вижда,че го губи нека тя си създаде такова впечатление :-)

unfaithful1234
04-08-2008, 07:32
има едни много гадни момчешки номерца,които можеш да й направиш..примерно започни леко да се отдръпваш,за да усети тя промяната и ако и тя изпитва силни чувства към теб няма как да не започне да те търси :) човек оценява другия едва ,когато вижда,че го губи нека тя си създаде такова впечатление :-)
+1 :)

Anarion
04-08-2008, 07:38
Чакал си я толкова много време - разбираемо е, че искаш да прекараш всеки момент с нея. Обаче колкото по - чест се срещаш с някого, толкова по - бързо си омръзвате ;) Така че карай го по - полека и не й звъни по няколко пъти на ден. Ту ти я търси, ту чакай тя да те потърси. Разбира се и недей да се отдръпваш прекалено, за да не реши тя, че нямаш чувства към нея :)

MoHuTo
04-08-2008, 07:53
Ох да не те обиждам, ама си същия като бившия ми. Звънеше ми по 10 пъти на ден, искаше да излизаме във всеки свободен час и буквално ме задушаваше с "любовта" си. Зарязах го на 1вата седмица, така че си прави изводите да не се озовеш в същата ситуация като него. Не знам дали и твойта приятелка се чувства така, но мога да го предположа :)

Ms.Lonely
04-08-2008, 08:35
Хм , така са всички "двойки" , които си нямат и понятие какво е любов . В случая искам да ти кажа , че явно приятелката ти не те приемо , кой знае колко сериозно !

prettyIdeath
04-08-2008, 08:36
Остави я да диша малко бе пич :D

Harum_Scarum
04-08-2008, 08:44
има едни много гадни момчешки номерца,които можеш да й направиш..примерно започни леко да се отдръпваш,за да усети тя промяната и ако и тя изпитва силни чувства към теб няма как да не започне да те търси :) човек оценява другия едва ,когато вижда,че го губи нека тя си създаде такова впечатление :-)
+1 :)
+2 :P

ChErNoKoSkA_
04-08-2008, 08:45
Виж какво ще ти кажа.... Не я търси, по този начин тя те приема за даденост... Оставия търси я по рядко... Звъни и веднъж на ден, на двата дни я карай да излизате... Недей я задушавай.. При нас момичетата колкото по- малко внимание ни се обръща толкова повече хлътваме и искаме да се видим с любимия си, но не стигай и на др крайност, защотото ще помисли, че си се отегчил!!!!DoKaJi Na EdIn ShOVeK ShE MoJeSh BeZ NeGo i ToI sAm ShTe Te PoTaRsI!!!---> мн вярно

BlueCat
04-08-2008, 11:47
Ами може да я оставиш малко намира. Не казвам изобщо да не я търсиш, но все пак да си има граница. Така ще видиш дали тя ще те потърси.

С приятелки сме обсъждали тая тема и всички са на едно мнение - много е дразнещо постоянно да ни търсите и да искате да излизаме.

vamp
04-08-2008, 12:39
Таа наскоро тръгнах с едно момиче в което спокойно мога да кажа,че съм влюбен от 8 месеца...Най-накрая след толкова дълго чакане мечтите ми се сбъднаха....и все осхте просто не мога да го повярвам...Та постоянно искам да бъда с нея...постоянно искам да се виждаме,да излизаме....като има един лаф..не си мисля за нея само когато спя...тогава я сънувам...Та доста редовно...всеки ден всъщност я питам кога схте я видя и т.н. и тя ми вика че имала да учи...че била заета...абе мн рядко "намира" време за мене и най-често аз хоя до доскалото й да я виждам..но тфа е др въпрос...аз си я познавам и съм забелязал,че не е човек,който учи много...
Та въпросът ми е притискам ли я по някакъв начин ? А също доста често си мисля,че тя не приема нещата като мене..че не ги приема сериозно..че по някакъв начин не я е*е за всичко тфа...как да го разкарам т'фа чувство мамка му.. :(

Няма смисъл да разкарваш чувството!!!Това е истината,правилно си усетил нещата,в тоя форум вече забелязах,че твоята история е като мойта и тази на Джими.Джими е пуснал тема и не е с момичето си сега,аз също не съм с моето момиче(историята ми съвпада много с твоята и тази на Джими),имам приятел който има същата история и той не е с неговата момиче.Хей ,пич,тя не те обича,ако ти се струва,че те обича то е просто защото не знае какво иска.Въпрос на време е да скъсате,не я притискаш,ти просто я обичаш,аз имах същите чувства,но не я търсих толкова много и въпреки всичко пак скъсахме и после тя ми каза,че без мен неможела обаче пак не сме заедно и пак заради нея!

vamp
04-08-2008, 12:40
Хм , така са всички "двойки" , които си нямат и понятие какво е любов . В случая искам да ти кажа , че явно приятелката ти не те приемо , кой знае колко сериозно !

Това са точните думи!А би ли обяснил какво е любовта според теб?

yuyuto
04-08-2008, 12:56
"Пусни любовта на свобода, ако тя се върне, значи е за теб, ако не, просто не е твоята любов..."
Нещо от тоя сорт беше... Та идеята ми е - спри да я търсиш за малко, по-рядко й се обаждай и я търси... Ако тя те потърси, значи определено й пука за теб... Ако не, май любовта ви е невзаимна, което е супер гадно, но е преодолимо... :-|

Alabalaportokala
04-08-2008, 13:48
Дамм приятелката ти не те обича. И си мисля че е тръгнала с тебе за да може по бързо да те разкара. Кой знае колко си досаждал през тия месеци :D.

Съвет : почакай седмица. Няма да те потърси и ще се убедиш в думите ми

MartyParty
04-08-2008, 13:54
Много ясно,че ако ходите от седмица-две,няма да ги приема много сериозно.

vamp
04-08-2008, 13:56
Дамм приятелката ти не те обича. И си мисля че е тръгнала с тебе за да може по бързо да те разкара. Кой знае колко си досаждал през тия месеци :D.

Съвет : почакай седмица. Няма да те потърси и ще се убедиш в думите ми

Не е гаранция,някои те търсят,защото са се заиграли с теб или им е скучно и ти си последния вариант :) Не подвеждай момчето,че ще си помисли,че тая го обича ако му се обади,факт е обаче че не го обича :)
Да и бие шута и напред,така е редно ;)

sweet_dream13300
04-08-2008, 14:03
imam edna fr deto ima su6tq probem s gadjeto i !!Proto nqkoi momi4eta imat nujda ot mn mn vnimanie a drugi-ot pove4e svoboda .6tom 8 meseca ste zaedno zna4i i tq izpitva ne6to kum tebe no edinstveniq na4in da si sigoren e -ne q tursi i 4akai tq da te potursi !!Ako na 2 ri den se obadi zna4i 100% i puka

princesa_viki
04-08-2008, 14:09
има едни много гадни момчешки номерца,които можеш да й направиш..примерно започни леко да се отдръпваш,за да усети тя промяната и ако и тя изпитва силни чувства към теб няма как да не започне да те търси :) човек оценява другия едва ,когато вижда,че го губи нека тя си създаде такова впечатление :-)
+1 :)
+1

F4e_stz
04-08-2008, 17:06
pogovori s neq napylno iskrano i se razberete ;]

Alabalaportokala
04-08-2008, 17:32
Не е гаранция,някои те търсят,защото са се заиграли с теб или им е скучно и ти си последния вариант Smile Не подвеждай момчето,че ще си помисли,че тая го обича ако му се обади,факт е обаче че не го обича Smile
Да и бие шута и напред,така е редно Wink

Това също се разбира в самия тест. Ако го потърси до ден два - добре, но ако го потърси точно след седмица ясно се разбира че е последния човек за който би се сетила което потвърждава думитите ти че трябва да и бие шута, но той няма да и го бие защото я обича и таи надежда за нещо по - добро. Е има време докато се опари, тогава ще се убеди

Miss_Perfekt
04-08-2008, 17:34
Остави я да диша малко бе пич :D

MiMcHeToOo
04-08-2008, 18:04
Поговори си с нея.