PDA

View Full Version : Как и каде разнообразявате...



beautiful_f
04-08-2008, 07:32
Здравейте.. извинявам се ако има таква или подобна тема.

Та.. въпросът ми е..
Колко често сменяте позите и местата когато правите секс.. и винаги ли има любовна игра или предпочитате бързите работи 8)

hottie
04-08-2008, 07:34
Здравейте.. извинявам се ако има таква или подобна тема.

Та.. въпросът ми е..
Колко често сменяте позите и местата когато правите секс.. и винаги ли има любовна игра или предпочитате бързите работи 8)

Честно разнообразяваме с пози, места, осъществяване на някои фантазии, стриптийз, връзване и т.н.
Не винаги има любовна игра, заюото понякога обичаме самото "чукане" и действа много възбуждащо. :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
04-08-2008, 08:20
"Бързата работа - срам за майстора." В крайна сметка правиш секс за удоволствие, закъде да бързаш. Е, освен ако не те напира мерака и ти е за едното 10тина минутно клатене. Тогава може без любовна игра, че и без целувки. :)
Ама иначе.... любовната игра си е 'задължителна'..най-малкото защото е изключително приятно изживяване особено с 'любимия човек'.
А позите...то те си се сменят 'от самосебе си'. ;)

sex_igra4ka
04-08-2008, 08:29
Принципно не мисля,че ще има много различни отговори на тези въпроси,но хайде и аз да кажа.Аз обожавам разнообразието-това за мен е най-важното нещо не само в секса,но и като цяло.Няма ли разнообразие и стане ли едно нещо рутина просто ме отблъсква,колкото и хубаво да е било.
Та разнообразие според мен се внася най-дорбе като се отдадеш на моментното желание-партньорът ти влиза в стаята и ти му се нахвърляш директно и докато се усети ,вече правите яко секс на стената/пода/масата...Това е внасяне на разнообразие по естетсвен път,вместо да си легнете на леглото(както обикновено),да си пуснете филм/ТВ/музика(както обикновено),да се прегръщате и целувате и то да си дойде секса(както обикновено).

А за др начини за разнообразяване-Хоти е поизброила-ако умишлено искаш да внесеш разнообразие - секс играчки,стрийптиз...

Но за мен лично истинското разнообразие е ,когато става естествено,а не когато го измислиш...Защото ако тръгнеш да мислиш как да разнообразяваш,вече значи има повод за това.

Homunuculus
04-08-2008, 08:30
Ами понякога и ние просто така ни захапва дивото и се изчукваме по веднъж :D Понякога доставя доста голям кеф,още повече ако е на някое странно място или по никое време.... :oops:

Roiroi
04-08-2008, 09:29
Здравейте.. извинявам се ако има таква или подобна тема.

Та.. въпросът ми е..
Колко често сменяте позите и местата когато правите секс.. и винаги ли има любовна игра или предпочитате бързите работи 8)

Честно разнообразяваме с пози, места, осъществяване на някои фантазии, стриптийз, връзване и т.н.
Не винаги има любовна игра, заюото понякога обичаме самото "чукане" и действа много възбуждащо. :oops:
Респект!

amatorium
04-08-2008, 10:01
Ami obiknoveno po nqkolko pozi na akt. Imam si lubimi, koito vinagi vkluchvam. 8)

krem4et0
04-08-2008, 14:39
Общо взето не разнообразяваме кой знае колко, защото просто опитахме всичко, което ни дойде на акъла и ни позволиха акробатичните ни умения откъм пози. Това лято на терасата и на открито трябва да се прави секс.
Иначе винаги има голяма търпка, защото не правим секс особено често и понякога се случва по 10 дна да не сме практукували креватните упражнения. тогава просто се изяждаме. А иначе любовната игра е абсолютно за дължителна при мене.

Treselle
04-08-2008, 16:39
bez lubovna igra men li4no ne me kefi. v smisal bih priela primerno da se po4ne sas sex, posle da ima lubovna igra i posle pak sex ama savsem pak bez e gadno. :-D
a otnosno pozite i mestata - nie si pravim sex na 1no i sa6to mqsto, pozite si gi izbirame spored nastroenieto... oba4e ne bih otkazala sex na otkrito ili v kola :grin:

Stamera
04-08-2008, 20:30
Пробвайте на различни и по възможност много екстремни места, смисъл като се пазите от някакъв външен фактор... някъде четох,че такъв секс бил много здравословен 8-) 8)

ubuntu
04-08-2008, 21:50
Пробвайте на различни и по възможност много екстремни места, смисъл като се пазите от някакъв външен фактор... някъде четох,че такъв секс бил много здравословен 8-) 8)
Да на ръба на пропаст например или докато катерите някоя скала ... вземи да четеш литература и престани да гледаш catroon network :grin:

SeXy_PaLaVnIcA_14
04-09-2008, 00:16
С моят приятел много обичаме екстремните неща! :grin:
Веднъж бяхме на посещение с училище в Народното събрание и го направихме в мъжката тоалетна. Нямаше много любовна игра преди това, но беше наистина приятно. Накрая ми свърши в устата с голямо удовлетворение, което ме кара да мисля, че не само на мен ми беше хубаво!!!
Май никой няма да ни бие, а? ;) Малко ме беше срам после да погледна народните представители в пленарната зала ;)

marina star
04-09-2008, 03:53
po princip lubovnata igra si e zadaljitelna i mn vajna 4ast ot sexa,no ima momenti v koito estestvveno ti se izka edno 10-minutno bez zaigravki i drugi ne6ta

a za pozite-vajno e teda dostavqt maximalno udovolstvoieI NA DVMATA a tova kolko 4esto se smenqt ili kolko sa raznoobrazni nqma nikakvo zna4enie

_|_LolipOp_|_
04-09-2008, 04:11
po princip lubovnata igra si e zadaljitelna i mn vajna 4ast ot sexa,no ima momenti v koito estestvveno ti se izka edno 10-minutno bez zaigravki i drugi ne6ta

a za pozite-vajno e teda dostavqt maximalno udovolstvoieI NA DVMATA a tova kolko 4esto se smenqt ili kolko sa raznoobrazni nqma nikakvo zna4enie


+10 :grin: :grin: :grin: :smt023 :smt050

WhiteWolF
04-09-2008, 07:34
Em to pri men zavisi ot nastroenieto kakto doidi po nqkoga iskam samo ednoto 4ukane dori ne q i celuvam no drugpat iskam igra zavisi a za raznoobrazieto ve4e zapo4vam da se 4udq kakvo ne sam probval a ne kakvo da probvam. E sega pone kato se stopli 6te ima pak da se obikalqt pokrivite na blokovete i gradinkite. A sega sam re6il da probvam vav vlaka ama v kupeto dosta e ekstremno posledniq pat tykmo da po4vame i doidoha nqkakvi si v kupeto pri koeto ni gledaha stranno ama...

amatorium
04-09-2008, 10:10
С моят приятел много обичаме екстремните неща! :grin:
Веднъж бяхме на посещение с училище в Народното събрание и го направихме в мъжката тоалетна. Нямаше много любовна игра преди това, но беше наистина приятно. Накрая ми свърши в устата с голямо удовлетворение, което ме кара да мисля, че не само на мен ми беше хубаво!!!
Май никой няма да ни бие, а? ;) Малко ме беше срам после да погледна народните представители в пленарната зала ;)

Eh cheta ti mneniqta i svichkite sa ot biser po-golqm prosto :lol: :lol: :lol:

borkoqq
04-23-2008, 21:24
разнообразието е мн важно(колкото и да обичате пица,не бихте я яли всеки ден).така е и при секса,трябва разнообразие,защото при различните пози пенисът и вагината се стимулират по различен начин,на различни места и с различен натиск.Се пак секи предпочита по-богатото меню в ресторанта,нали. :)

pepelq6kaaa
04-24-2008, 07:12
hah kade li edin pat bqhme v ne6to kato gora ili po to4no polqna i na edna plo4a lele kaf vqtar na du6a 4e i nqkoi imaha rani sled tva :oops: ma ko ne6to razli4no qko si be6e

siLenT_scReaMs
04-24-2008, 08:02
С моят приятел много обичаме екстремните неща! :grin:
Веднъж бяхме на посещение с училище в Народното събрание и го направихме в мъжката тоалетна. Нямаше много любовна игра преди това, но беше наистина приятно. Накрая ми свърши в устата с голямо удовлетворение, което ме кара да мисля, че не само на мен ми беше хубаво!!!
Май никой няма да ни бие, а? ;) Малко ме беше срам после да погледна народните представители в пленарната зала ;)
vsushnost naistina ponqkoga e mn vajno da si ima lubovna igra pregrudki i miluvki..a ponqkoga na men izobshto nishto ne mi trqbva.. ;P zashtoto kogato ima strast kogato e divo prosto lubovnata igra nqma mn mqsto tam :P

BIZO
04-24-2008, 13:30
веднъж се лашках на влакчето на Индиана Джоунс в увеселителен парк София- Ленд

RyAn
05-16-2008, 17:25
8)

beb4eto0o
05-16-2008, 19:47
raznoobrazie ima mnogo naprimerno vseki pat na razli4no mqsto moje i na otkrito pozite sa6to se smenqt dori i pri samiq sex,lubovna igra po4ti vseki pat q vkly4vam,no ima i izkly4eniq zavisi ot nastroenieto mi .