PDA

View Full Version : Малко притеснен



Smokk
04-08-2008, 08:38
Имам един въпрос...Значи правих секс с приятелката ми без презерватив ..Но аз имам късо гемче и немога да си заголя напълно главичката..Така де като го вкарам мисля че се забелва до половината най-много..Преди да се "източа" го изкарах около 5 секудни и така..Знам че има вероятност да съм пуснал малко дори преди да се източа,но голяма ли е вероятноста?На приятелката ми й закаснява малко..трябваше да дойде вчера,а още не и е дошло.Има ли вазможност да е забременяла?И правихме го в събота,а дали ще има значение ако днес пие противозачатъчни?

МрънМрън
04-08-2008, 09:04
Изчакайте до другата събота и вземете тест за бременност. Друго не мога да те посъветвам. Не знам каква е вероятността да е забременяла, но хубаво ще е да не се тръшка, че и закъснява, защото колкото повече се притеснява, толкова по - голяма е вероятността да и закъснее повече.

Smokk
04-08-2008, 09:11
Аха добре..Но аз мисля че има малка вероятност това да е станало.. Възможноста е по време на акта да съм пуснал друга вазможност няма,но ще и взема и тест и хапчета

EarthShaker
04-08-2008, 09:23
а какво ни бърка дали ти е дълъг или къс гема?

изчакайте и не се шашкайте, 1 авер ей така са беше филмирал и на приятелката й дойде след 1 седмица

Smokk
04-08-2008, 09:27
Туй за гема ддз :D

Coki
04-08-2008, 11:05
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=164691