PDA

View Full Version : Господар и роб



solveig_m
04-08-2008, 09:31
Леле мина цяла година откакто не съм писал тук вече съм на 19 ура :)
Изчетох бая смешни коментари и все пак се чудя защо се задават малоумни въпроси при положение че има достатъчно литература в книгите а и в интернет.
Както и да е аз нямам въпрос защото съм във форум.
Искам да пусна тази тема носеща звучното заглавие "Господар и роб"
Повечето от вас знаят какво имам предвит.
Лично на мен повече ми харесва да съм роб. Адски много ме възбужда унижението (само за протокола ще отбележа, че не говоря за камшици фистинг и лизане на обувки а за най обикновенния фетиш).
Та така ще ми бъде интересно да се разсиква точно тази тема.....

amatorium
04-08-2008, 09:54
Hm, tova e dosta pikantna igra i razbira se sexa i otnosheniqtashtqha da sa dosta skuchni inache. Obicham da namesvam ponqkoga podobni elementi, no mislq, che iskluchitelno mnogo zavisi ot partniora. I gospodar i rob izbiram.

lorena
04-08-2008, 09:59
Господар 8)

bebence_ff
04-08-2008, 10:06
robinq obi4am da me plqskat i vrazvat kato ne slu6am kakvo iskat ot mene :grin:

SINDEL
04-08-2008, 10:20
Кажи какво то4но ти се разисква по темата и ще разисквам. Задай си въпросите :)

solveig_m
04-08-2008, 10:24
Прочети по горе, че не задавам въпрос. Просто ще се радвам да прочета мнения по темата. Разискване. Опит и.тн.

Barbie
04-08-2008, 10:26
Фантазията сама по себе си е възбуждаща, но не искам да го практикувам. Всеки път, когато с приятеля ми съвсем на шега сме започвали нещо подобно (а нашите закачки реално са били доста далече от фетишизъм и тн.) не ми допада. Освен ако не съм много пияна. :) Предпочитам нежност...

SINDEL
04-08-2008, 10:49
:D
Окей, тогава без конкретни въпроси, не знам какво би искал да 4уеш като отговори по темата.
И все пак - съб съм, много съб при това :)

Canis_Dirus
04-08-2008, 11:03
:D
Окей, тогава без конкретни въпроси, не знам какво би искал да 4уеш като отговори по темата.
И все пак - съб съм, много съб при това :)
Ти си мазо!

solveig_m
04-08-2008, 11:18
:D
Окей, тогава без конкретни въпроси, не знам какво би искал да 4уеш като отговори по темата.
И все пак - съб съм, много съб при това :)
Ами например кой какво е правил дали му е харесало. Ако да кое точно. Ако не защо. И тем подобни

sweet_dream13300
04-08-2008, 11:46
ROb v sexa i gosodarv jivota!!!

_butterfly_
04-08-2008, 12:35
Гсподарка или робиня хммм зависи от настроението

nejnaDROGA
04-08-2008, 12:37
Гсподарка или робиня хммм зависи от настроението
+1 ;-)

WhiteWolF
04-08-2008, 12:43
dam i pri men zavisi ot nastroenieto mi

princesa_viki
04-08-2008, 14:07
robinq obi4am da me plqskat i vrazvat kato ne slu6am kakvo iskat ot mene :grin:

krem4et0
04-08-2008, 14:14
Фантазията сама по себе си е възбуждаща, но не искам да го практикувам. Всеки път, когато с приятеля ми съвсем на шега сме започвали нещо подобно (а нашите закачки реално са били доста далече от фетишизъм и тн.) не ми допада. Освен ако не съм много пияна. :) Предпочитам нежност...

Нещо подобно. По-скоро още не мога да го навия за най-елементарно вързване.........дори и да правим груб секс, предпочитам да правим равен секс.....

ghostwisper
04-08-2008, 16:26
аз предпочитам роб(мн е забавно когато приятеля ми си мисли,че има пълен контрол над мен!)..но има моменти когато искам да съм господарка(да става както аз искам!) .. :-P

alex_devv
04-08-2008, 18:38
Изчетох бая смешни коментари и все пак се чудя защо се задават малоумни въпроси при положение че има достатъчно литература в книгите а и в интернет.

ако всички мислеха като тебе, тоя форум нямаше да съществува

sex_igra4ka
04-08-2008, 18:45
Аз определено в повечето случаи предпочитам роб.Мноого ме възбужда,ама полудявам,когато ме обръщат,вдигат ,постявят както и където му се иска на партньора и така по-рязко да са нещат ,по-страстно -да ме тръшне и да ме притисне-да ми хване ръцете , ами имам предвид ,че не точно грубостта обичам,колкото факта,че така му идва отвътре-толкова много го възбуждам и побърквам-това е.А и ако трябва да съм честна- възбужда ме да се чувствам подвластна в секса и леко в безисходица...

hottie
04-08-2008, 18:56
Обичам да съм роб и господар. Когато съм роб го оставям да прави наистина каквото си поиска и понякога много ме е изненадвал...
Обичам да ми казва какво да правя,къде и как. Какво да кажа, как да се държа и накъде да гледам. Контролира ме напълно в такива моменти.
Когато съм господар пак контролирам всичко и влизам в едня много различна за мен роля, чак не се познавам на моменти.

DevilWish
04-08-2008, 19:34
I na men mi haresva da sym robinya ,oba4e moya priyatel ne e vdyhnoven ot ideyata ,toi e mn. nejen vinagi s men i nyakoy pyt samo se razgore6tyava pove4e.Ot nego sigurno zadnika mi e 4erven ,v4era taka me udari 3 pyti ,daje ne se useti kolko si e otpusnal rykata :# :D ama karai de ,na men mi haresva bolkata.
Az my kazah ,4e mn. obi4am da sym vyrzana ,ot 1 mesec go 4akam da si nameri s kvo da me vyrje :))))) s 4akaneto 6te si y ostana ;)

Ivalinka
04-08-2008, 19:52
робиня.....но става въпрос за психическо внушения,не за физическия аспект ....много е готино

LadyDy
04-09-2008, 05:10
Ще взема да пробвам някой път и аз.... :-D

amatorium
04-09-2008, 09:13
Tiq neshta sa tolkova hubavi, kogato sa istinski, a ne nqkoq tupa detska igra. Tolkova emociq i vuzbuda ima. No hubavoto na temata e, che vchera me podseti da si kupq nov kojen kamshik... 8)

pruchicata
04-05-2015, 23:10
Здравейте!Отдавна си търся момиче,което да ми позволява да му лижа(буквално) подметките и обувките.Не мога да си обясня защо,но това ми доставя страшно удоволствие,може би по-голямо от самия секс.Та видях,че тази тема има горе-долу нещо общо и реших тук да опитам.Ако има заинтересувани,ще се радвам да ми пишат! :)
П.С.Тъй като току-що си направих регистрация и съм твърде объркан,моля някой да ми обясни как мога сам да направя тема,за да не се налага да пиша по други под формата на коментари.Благодаря ви предварително!

AmxModx
04-06-2015, 19:02
solveig_m Търси психолози във Варна.

hAwk_eye
04-06-2015, 21:11
Понеже явно си се вдъхновил от 100 нюанса кафяво може ли да ти предложа аз да съм господаря а ти роба и да те помпам с анално дидло и да ти е кеф до небесата????? АМАН ОТ ФИЛМАРИ!!!!! >:(

sladura89
04-07-2015, 15:20
Да това е много яка тема определено ми харесва момичето да доминира! ;)

doctoraaa
06-23-2015, 10:33
Господар съм във връзка. Преживяването е уникално, но най-важното е роба да ти има доверие. Предполагам, че повечето тук са по-малки и правите всичко само за секса. При мен всичко е начин на живот. Мацката ми има само един господар и това съм аз. Казвам й по колко да спи, кога да се събуди, кога да легне, сутрин й избирам дрехите, казвам й какво и по колко да яде и т.н. Никога не трябва да злоупотребяваш с положението си. Обожавам, когато я накарам да говори пред публика. Работи в моя офис и я карам да води седмичните оперативки, страшно засрамена е, но и мокра. Днес ме ядоса и ще я накажа. Какво мислите за наказанието чрез продължителна и тежка тренировка? Някой с опит?

DIMONNLISA
06-23-2015, 12:30
И от двете по малко :D