PDA

View Full Version : Да я прееба ли?



slAduk17
04-08-2008, 09:46
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

suantito
04-08-2008, 09:49
Абе бивашата си го заслужава ама ако ще причиниш после същото на приателката и по добре не се захващай.

MaRiYa_86
04-08-2008, 10:18
Ако питаш мен,тва е най-жалкия начин да се опитваш да нараниш някого.Мен това може само да ме забавлява :)
А бтв замислял ли си се,че може би те искат да те преебат отново :-P

slun4ice_90
04-08-2008, 10:35
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?Да я преебеш?Не само,че звучи смахнато..ами е жестоко.Ще ти стане ли по-яко,като знаеш,че тя страда. :? :-P

MimityYy
04-08-2008, 10:55
мега гадната постъпка :shock:

SpiDer__GirL
04-08-2008, 10:56
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

:D по този скапан начин просто ще докажеш. че си такъв какъвто те вижда... замисли се малко ...

slAduk17
04-08-2008, 10:58
Ама аз обичам това момиче прекалено много даже и я зарязах защото незаслужаваше това което аз правех да я лъжа да съм с други и т.н. Но си мислех,че поне ме обича тя така казваше ии сега като виждам как се държи с мен и как ме боли от всичко това и искам и нея да я боли както мен ;(

mickelangelo
04-08-2008, 11:00
и за кво ? Защото назад някъде в времето ви е било хубаво и сега искаш да и е гадно за кво ? 8)

GabisiTa
04-08-2008, 11:00
Е явно има за какво да ти казва всичко това... Щом я обичаш, защо искаш да страда? Няма ли да ти е по-добре да е щастлива.... :( ](*,)

GameMaster
04-08-2008, 11:02
aAa nedei be chovek tova e ULTRA GADNO..... :? Prekaleno gadno e nedei nishto da pravish.

Baby_b
04-08-2008, 11:03
Ако действаш така още повече ще й паднеш в очите, тъпо си е според мене 8-)

Sintya
04-08-2008, 11:03
Ако обичаш даден човек, няма да го караш да го боли.

jujulinkaa
04-08-2008, 11:04
аз само неразбрах тя харесва ли те че да им правиш гадно ? :)

slAduk17
04-08-2008, 11:11
Ами да обичам я и това беше причината може би поради която скъсахме затова,че се правех,че не я обичам пред другите тя знаеше казвах и го но просто пред другите се правех,че е поредното момиче ,но това не беше така и все още не е.Въпреки,че аз я зарязах очаквах тя да каже че иска да се съберем или нещо такова единственото нещо което ми каза беше : "Ти си курвар и те мислех за друг влюбила съм се в погрешното момче,както всички ми казваха просто си искал да ме вкараш в леглото ти и да стана поредната ти курва" това беше нещото което ми каза и получих един смс "Много те обичам,но немога да бъда с човек който лъже непрестанно" ;( Тогава откачих и затова искам да я боли както мен ме боли въпреки,че я обичам няма да ми говори така защото не е така и тя не го разбира затова ще се зарибявам с нейната приятелка за да разбере какво момче е загубила !!

SpiDer__GirL
04-08-2008, 11:12
Ама аз обичам това момиче прекалено много даже и я зарязах защото незаслужаваше това което аз правех да я лъжа да съм с други и т.н. Но си мислех,че поне ме обича тя така казваше ии сега като виждам как се държи с мен и как ме боли от всичко това и искам и нея да я боли както мен ;(

... Това не е начина. Знам как се чустваш. Просто я забрави. Тръгни на пред пък ... не се знае. Може би тя ще осъзнае какво е изгубила. Може пак да сте заедно. Остави времето да реши ... :(

mother
04-08-2008, 11:15
Ама аз обичам това момиче прекалено много даже и я зарязах защото незаслужаваше това което аз правех да я лъжа да съм с други и т.н. Но си мислех,че поне ме обича тя така казваше ии сега като виждам как се държи с мен и как ме боли от всичко това и искам и нея да я боли както мен ;(

... Това не е начина. Знам как се чустваш. Просто я забрави. Тръгни на пред пък ... не се знае. Може би тя ще осъзнае какво е изгубила. Може пак да сте заедно. Остави времето да реши ... :(

Тва с времето е празна работа. Тя надеждата умира последна ама по някой път е по добре да няма такава, че става мазало..

comics
04-08-2008, 11:41
хъм що не 0ставиш мацето да си се радва на глуп0стите, които прави, пък ти да и се смееш ? По-брутално може ли да е 0т това, при положение, че нищо не правиш? :D

slAduk17
04-08-2008, 12:58
Ами обичам я и това,че тя се държи толкова безразлично с мен ме убива и искам да я боли !! Тя ми каза,че се държи така за да се защити да не я нараня отново,но какво и пречи да ми каже,че иска пак да се съберем ако го каже ще се върна при нея,но не и да ми се надува ..

yuyuto
04-08-2008, 13:05
Да накараш някого да ревнува не е никога решение, а просто още един проблем... Щот като си хванеш някой дет не го харесваш толкова само за да накараш бившия/бившата да ревнува, после го нараняваш или ако той разбере, че го използваш, пък ти вземеш, че наистина хлътнеш по него... Мнем... Само плетеници и нищо друго. Не прилагай тая тактика... :(

braveheart
04-08-2008, 13:18
Ако обичаш даден човек, няма да го караш да го боли.

alek200
04-08-2008, 13:22
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

само едно ще ти кажа не е хубаво да отмъщаваш !!!

MaRcHeLiTkAa
04-08-2008, 13:29
:( am na teb ko 6ti stane da poiska6 da se saberete ?naprimer da i kaje6 4e si naprail gre6ka?ako iska6 da se saberete tria si oprai6 otno6enieto kam neq i mn hubavo da pomisli6 ko iska6 ..neq ili niakolko kurvi4ki za po ve4er dve :o i tq estestveno 4e q e strah da ne q narani6 ..kazala ti e vsi4ko tova ..kazala e 4e te obi4a...i 4e ne iska da bade naranena ..naistina li misli6 4e ako ti kaje da se saberete tva 6te e nqkakva za6tita...strah q e ...a ti tolkova golqma gordost ima6 ...darji6 se kat bukluk s izvinenie ..ako q obi4a6 varni se sam pri neq..obqsni i 4uvstvata si i gre6kite si ..ne gi povtarqi otnova i v nikakav slu4ai ne q naranqvai pove4e ..v kraina smetka sled vreme vsi4ko se vra6ta :?

Wrathchild
04-08-2008, 13:34
Знаеш ли, бих се застъпила за теб ако тя те беше преебала по някакъв начин.
И какво момче е загубила? Тъпак, който уж я обича, пък се страхува да го покаже пред другите ли? Момче, което както ти казваш постоянно я е лъгало?
И какво очакваш? Че ще я зарежеш, а тя ще ти тича след задника? Ако обичаш - слез на земята. Като толкова искаш да сте заедно й го кажи ти, аз лично пред боклук като теб не бих се унижавала да му казвам, че искам да сме отново заедно.

LizZz
04-08-2008, 13:36
Ти тъп ли си бе?!

Ами да обичам я и това беше причината може би поради която скъсахме затова,че се правех,че не я обичам пред другите тя знаеше казвах и го но просто пред другите се правех,че е поредното момиче ,но това не беше така и все още не е.Въпреки,че аз я зарязах очаквах тя да каже че иска да се съберем или нещо такова единственото нещо което ми каза беше : "Ти си курвар и те мислех за друг влюбила съм се в погрешното момче,както всички ми казваха просто си искал да ме вкараш в леглото ти и да стана поредната ти курва" това беше нещото което ми каза и получих един смс "Много те обичам,но немога да бъда с човек който лъже непрестанно" ;( Тогава откачих и затова искам да я боли както мен ме боли въпреки,че я обичам няма да ми говори така защото не е така и тя не го разбира затова ще се зарибявам с нейната приятелка за да разбере какво момче е загубила !!
Тук казваш съвсем различни неща ,и според тях момичето не е виновно ...
Обичал я ...Не я обичаш - ТИ СИ ЗЛЕ !!!
Остави горкото момиче да се възстанови от неуспешната връзка и не се опитвай да се правиш на много интересен... :x
Много ме дразнят такива като теб!! :-x :-x

MartyParty
04-08-2008, 13:39
Колко си тъп братоо....Ами я се постави на нейно място.Как ще се чувстваш а? :shock: Момчетата напоследък направо ме отчайвате.След като всичко между вас е приключило какъв е смисалът да отмъщаваш?Гледай си живота,а тя ще си гледа своя и никой на никого няма да пречи.Ако я нараниш за да се правиш на големия гъзар,значи си яко зле... :shock:

Karamel4e_to
04-08-2008, 13:39
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?


spored men bivshata ti ima oshte chuvstva kam teb i iska da si te varni

LizZz
04-08-2008, 13:57
Знаеш ли, бих се застъпила за теб ако тя те беше преебала по някакъв начин.
И какво момче е загубила? Тъпак, който уж я обича, пък се страхува да го покаже пред другите ли? Момче, което както ти казваш постоянно я е лъгало?
И какво очакваш? Че ще я зарежеш, а тя ще ти тича след задника? Ако обичаш - слез на земята. Като толкова искаш да сте заедно й го кажи ти, аз лично пред боклук като теб не бих се унижавала да му казвам, че искам да сме отново заедно.
Абсолютно съм съгласен!!!

elli4ka93
04-08-2008, 15:10
tapa rabota to4nu pak az nikoga ne bih se zanimavala s takav kat si tolkova krasiv 6to ne si nameri6 druga ...........tva ste mom4eetata ii posle momi4etatat bili vinovni ttctct

H8_mE
04-08-2008, 16:12
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

Аз разбрах,че вече си я наранил достатъчно .Защо трябва да го правиш двойно?тройно?Какво ще получиш ти? :? Много смотани разсъждения имаш за нещатата... :smt021

F4e_stz
04-08-2008, 16:36
TOva e nai typoto koeto moje6 da napravi6... tq moje da se dyrji typo s teb no sys sigyrnost adski mn q boli no dyrjanieto i e prosto za6titna reakciq kazvam ti go ot li4en popit ;] sled kato q obi4a6 nai dobroto koeto moje6 da napravi6 e da byde6 otnovo s neq i da se opita6 da q napravi6 6tastliva :)

CuRly_Doll
04-08-2008, 16:48
мега гадната постъпка :shock:
Да..Много си жалък :?

slAduk17
04-08-2008, 17:27
Predi malko bqh v edna fr i tam be6e po bivshata mi priqtelka i tam a y po4nahme se natiskame ii az ne 4e neiskah prosto obi4am drugoto momi4e super mnogo.I samo i vikam 4akai malko otidoh v dr staq i zvunq na moita i i vikam obi4am te mnogo i tq vika a ti na kolko go kazvash tfa i az i vikam of slu6ai me i i obqsnqvam tam kolko q obi4am i takifa ne6ta i tq mul4i i az i vikam obi4a6 li me? I tq emi DA i takava se razplaka haha i az i vikam mihaela e v drugata staq i e qsno kvo 6e stane i tq samo mul4i i az i vikam ai kazvai 6e se opraim li ili ne i tq ami pisna mi ot tvoite luji i az i vikam mi ok togava 4ao si4ko hubavo i tq ne ne molq te ne pravi tova obi4am te mnogo i 6te se opravim haha :grin: TuI 4e ve4e si4ko e sUPeR haHAHahAh i dori mi duhaha xaHAXHHAXaxh eiI suPER :grin:

LizZz
04-08-2008, 17:36
Predi malko bqh v edna fr i tam be6e po bivshata mi priqtelka i tam a y po4nahme se natiskame ii az ne 4e neiskah prosto obi4am drugoto momi4e super mnogo.I samo i vikam 4akai malko otidoh v dr staq i zvunq na moita i i vikam obi4am te mnogo i tq vika a ti na kolko go kazvash tfa i az i vikam of slu6ai me i i obqsnqvam tam kolko q obi4am i takifa ne6ta i tq mul4i i az i vikam obi4a6 li me? I tq emi DA i takava se razplaka haha i az i vikam mihaela e v drugata staq i e qsno kvo 6e stane i tq samo mul4i i az i vikam ai kazvai 6e se opraim li ili ne i tq ami pisna mi ot tvoite luji i az i vikam mi ok togava 4ao si4ko hubavo i tq ne ne molq te ne pravi tova obi4am te mnogo i 6te se opravim haha :grin: TuI 4e ve4e si4ko e sUPeR haHAHahAh i dori mi duhaha xaHAXHHAXaxh eiI suPER :grin:
Ей, много си прост, бе келеш...
Аз си мечтая момиче така да ме обича, а ти се държиш по тоя начин с нея...
Е, не мога да го проумея... Горкото момиче... :-x :-x :-x :-x :-x
Пфффф... Нямам думи честно...

Miss_Perfekt
04-08-2008, 17:43
Всеки си намира майстора и ти ше си го намериш ... неможа ли да оставиш момичето без да я караш да страда така каквото и да ти казва щеше по лесно да и мене а сега наистина може да си я наранил гадно извинявай но ти си ПЪЛЕН КРЕТЕН :-x
АМАН ОТ СМОТАНИ ГЪЗАРИ :-x :-x :-x

MiMcHeToOo
04-08-2008, 17:45
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

Тва е много глупаво, а ти си смешен.. Браво бе момче, държиш се като путка!

Ivalinka
04-08-2008, 17:52
мисля,че си....да не казвам,че ще има обидени :-x

MaD BuNnY
04-08-2008, 17:53
мега гадната постъпка :shock:
Да..Много си жалък :?
da naistina :?

MartyParty
04-08-2008, 18:05
Да те наебе спинозен слон дано.И отзад и отпред хубаво да те разпори...Всичко се връща обаче...Някой ден ти миличък ще страдаш двойно.

MartyParty
04-08-2008, 18:07
ЗАДНИК! :smt098

Ms.Lonely
04-08-2008, 18:17
Нейната грешка е , че продължава да те обвинява за това , че си я наранил . Сигурно наистина е така , но ти не трябва да и отмъщаваш . Защо ? За да я нараниш още повече , така ли ? Ако до сега те е обвинявала без причина , сега определено ще има причина ! Това е много безотговорно от твоя страна ! Не го прави ! Няма смисъл . Ако някои хора сега имат хубаво мнение за теб , сега ще си го развалят . :?

alex_devv
04-08-2008, 18:22
детска радост, шарени бонбонки...
кога ли ще го преживеете тоя детски момент - тя ми каза еди си кво, аз трябва да и го върна :?
преодолеи го и продължаваи напред :booooomb:

marilyn
04-08-2008, 18:45
Няма никакъв смисъл да се гаврищ така. Спомни си, че дори за малко ви е било хубаво. Има една мисъл:"По-важно е да обичаш, отколкото да си обичан". За какво трябва да съсипваш всичко? Просто отвори нова страница в живота си. :)

ice_cream_f
04-08-2008, 18:57
I da q preebe6 nqma da ima smisul!!! Predstavi si 4e i s teb nqkoi den taka postupqt nqma da ti e priqtno nali?Zamisli se malko... Ae uspeh :)

CfEtii
04-08-2008, 18:59
Жалък си...

natalitoo
04-08-2008, 20:50
всички сте еднакви .. въобще не обръщате внимание какво чувстваме ние момичетата .. забрави я .. и продължи напред ..

Fantomche
04-08-2008, 20:56
Ама аз обичам това момиче прекалено много даже и я зарязах защото незаслужаваше това което аз правех да я лъжа да съм с други и т.н. Но си мислех,че поне ме обича тя така казваше ии сега като виждам как се държи с мен и как ме боли от всичко това и искам и нея да я боли както мен ;(ti q obi4a6 tq te obi4a ne e li qnso kakvo rqbva da stane pogovorete ne misli6 li 4e kato i akzva6 ne te zaslujavam tq se 4uvstva dobre povqrvai mi ot tova boli ;(

kuklichka_bg
04-08-2008, 21:07
Ti si bahti zadnika ti si super BOKLUK DA se vazpolzvash po toq na4in tvoita uj lubov v kfo se izrazqva we muhlio v tui da ti duha bahti zagubeniq det si we mai i onaz ti vari sled gaz az ako bqh shtqh da kaji 4upi si tapata glava we

Sig si na 12 pF bahti e lapeto shibano IZPOLZVAsh q samo da ti duhha q ti si go ******** weeeeeeee


:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Jalkoto e 4e pove4eto mom4eta sa bokluci kato tebe samo se vazpolzvat i edno obicham te zamazva si4ko

oligofreni

S_L_A_D_U_R_K_A
04-09-2008, 08:22
Не няма смисъл да и го връщаш, много тъпо ще постъпиш, ако излизаш с приятелката и

Ms.Lonely
04-09-2008, 09:13
Predi malko bqh v edna fr i tam be6e po bivshata mi priqtelka i tam a y po4nahme se natiskame ii az ne 4e neiskah prosto obi4am drugoto momi4e super mnogo.I samo i vikam 4akai malko otidoh v dr staq i zvunq na moita i i vikam obi4am te mnogo i tq vika a ti na kolko go kazvash tfa i az i vikam of slu6ai me i i obqsnqvam tam kolko q obi4am i takifa ne6ta i tq mul4i i az i vikam obi4a6 li me? I tq emi DA i takava se razplaka haha i az i vikam mihaela e v drugata staq i e qsno kvo 6e stane i tq samo mul4i i az i vikam ai kazvai 6e se opraim li ili ne i tq ami pisna mi ot tvoite luji i az i vikam mi ok togava 4ao si4ko hubavo i tq ne ne molq te ne pravi tova obi4am te mnogo i 6te se opravim haha :grin: TuI 4e ve4e si4ko e sUPeR haHAHahAh i dori mi duhaha xaHAXHHAXaxh eiI suPER :grin:
Аааааа , ето това се казва момчешка просототия . А аз си мислех , че няма по-тъпи момчета от едно момче , което преди си харесвах , ама ето на , съдбата ме изненада много !

Ms.Lonely
04-09-2008, 09:15
Ti si bahti zadnika ti si super BOKLUK DA se vazpolzvash po toq na4in tvoita uj lubov v kfo se izrazqva we muhlio v tui da ti duha bahti zagubeniq det si we mai i onaz ti vari sled gaz az ako bqh shtqh da kaji 4upi si tapata glava we

Sig si na 12 pF bahti e lapeto shibano IZPOLZVAsh q samo da ti duhha q ti si go ******** weeeeeeee


:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Jalkoto e 4e pove4eto mom4eta sa bokluci kato tebe samo se vazpolzvat i edno obicham te zamazva si4ko

oligofreni
А не, те олигофрените имат повече акъл ...Ако бях на мястото на вси1ките момичета там с , които се гавриш си нямаш и на представа какво щеше да ти се случи , ако ми предложиш да правя това , което безмозъчните ти "гаджета" ти правят . И те не са по-малко плиткоумни от теб ! :?

slun4ice_90
04-09-2008, 09:31
Ti si bahti zadnika ti si super BOKLUK DA se vazpolzvash po toq na4in tvoita uj lubov v kfo se izrazqva we muhlio v tui da ti duha bahti zagubeniq det si we mai i onaz ti vari sled gaz az ako bqh shtqh da kaji 4upi si tapata glava we

Sig si na 12 pF bahti e lapeto shibano IZPOLZVAsh q samo da ti duhha q ti si go ******** weeeeeeee


:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Jalkoto e 4e pove4eto mom4eta sa bokluci kato tebe samo se vazpolzvat i edno obicham te zamazva si4ko

oligofreni
А не, те олигофрените имат повече акъл ...Ако бях на мястото на вси1ките момичета там с , които се гавриш си нямаш и на представа какво щеше да ти се случи , ако ми предложиш да правя това , което безмозъчните ти "гаджета" ти правят . И те не са по-малко плиткоумни от теб ! :? =D>

HePeAJIeH
04-09-2008, 09:50
Браво баце сега доволен ли си? Разби едно женско сърце.Олекна ли ти? Да? Ама след известно време ще пуснеш тема "Много я обичам ама тя ме заряза и много искам да съм с нея.Какво да правя?" Всичко ще ти се върне..само се надявам момичето да не се върне при теб защото ти не заслужаваш нищо баце :)

SpiDer__GirL
04-09-2008, 10:36
ТИ СИ БОКЛУК!!! :-x ТИ НЕ Я ЗАСЛУЖАВАШ. МНОГО СИ ЖАЛЪК НАИСТИНА.
... What Goes Around Comes Around ... :-x

slAduk17
04-09-2008, 11:00
AHhAhA Moje i da ne q zaslujavam no tq se vyrna pri men i daje mi kaza 4e 6te mi pusne (za6toto tq e destvena ;( ) super mn predi i vikah aide tq ne ne ii sa ahha se navi hxaHhax :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Ami tup sum ok sqkakuv sum ama polu4vam tova koeto iskam!! Ta tq v4era mi vika : Ti kvo si misli6 4e vseki put 6te me zarqzvash 6e me luje6 i az 6e se vru6tam pri teb li? I az i vikam : Mi estestveno xahxah i tq vika emi ne si poznal i az emi huu ama kvo stana pak sa vurna pri men hxaHXA tuI 4ee :grin: si4ko e sUper puk I q obi4am mai :?

kifla
04-09-2008, 11:03
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?
детски истории.... :x

MartyParty
04-09-2008, 12:07
Обичаш я ти..обичаш си косматия хуй повече от майкаси. :o

LizZz
04-09-2008, 12:40
НЕ Я ОБИЧАШ... По-добре я зарежи, не разбра ли бе, отрепкоооо?!?! Стига си мислил само за пишката си... :-x :-x :-x
Леле, ако бях на мястото на момичетоооооо, нямаш си на идея какво щеше да те сполети!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x

slAduk17
04-09-2008, 13:30
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:

slun4ice_90
04-09-2008, 13:56
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:Ти си най-заблудения и ненормален човек.Кое, е горкото момиче,което се занимава с теб,не знам... :shock: :? :razz:Обаче знай,че всичко ще ти се върне тъпкано... :-x

LizZz
04-09-2008, 14:01
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:
И кво?! Кефиш ли се, че си я завъртял и я контролираш?!
Като толкова искаш да спиш не спи с нея, а с някоя друга... Тя не го заслужава, не мислиш ли?
Не я преебавай така...

find_m3
04-09-2008, 14:03
набии си го в гъза бе,писна ми тия дни да чета за такива простотии.аз ,ако съм ше хвана някой да ти смаже кратуната пуберска

дефинирам пубер:недорасло на акъл същество (независимо от годините)

Miss_Perfekt
04-09-2008, 14:05
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:
ЗАДНИК леле ако беше пред мен такъф щях да ти забия че да останеш без пишка :-x :-x :-x Само мога да ти кажа че ще ти се върне тъпкано рано или късно :-x

LizZz
04-09-2008, 14:06
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:
ЗАДНИК леле ако беше пред мен такъф щях да ти забия че да останеш без пишка :-x :-x :-x Само мога да ти кажа че ще ти се върне тъпкано рано или късно :-x
Точно за това ме е яд, че не съм на мястото на момичето или на някоя нейна приятелка... 8-)
Щеше да си го отнесе, ама на.. :-x

MaD BuNnY
04-09-2008, 14:10
HAha da ama ne si na neino mqsto ;) A pyk i tq si nqma predstava na kakvo sum sposoben ;) Mi mn qsno za kvo drugo da mislq osven za pishkata si .. haha Sega sym dobroto mom4e pred neq hahaha no dam naistina ne q obi4am osuznah go :-D iSkam da spa s neq :-P ii dove4era e moqta ve4er :grin: :grin:
ЗАДНИК леле ако беше пред мен такъф щях да ти забия че да останеш без пишка :-x :-x :-x Само мога да ти кажа че ще ти се върне тъпкано рано или късно :-x
Точно за това ме е яд, че не съм на мястото на момичето или на някоя нейна приятелка... 8-)
Щеше да си го отнесе, ама на.. :-x

+1 :-x :-x :-x :-x

slAduk17
04-09-2008, 14:53
MI da kefa se mn qsno !! Ami za kvo da spa s druga kato moga da spa s destvena haha ami i az ne sym zaslujaval mn ne6ta ama sum gi polu4aval bqh vliuben v tova momi4e,no ako se durje6e po drupnato kakto v na4aloto ex3a.Sega kato vidqh 4e me obi4a mnogo i 4e 6te napravi si4ko za men ve4e mi mina meraka i liubovta.. A puk stiga ste me hranili ne sum edinstveniq takuv !! hAha dove4era kym 8i30 :grin: :grin: :grin:

LizZz
04-09-2008, 15:10
MI da kefa se mn qsno !! Ami za kvo da spa s druga kato moga da spa s destvena haha ami i az ne sym zaslujaval mn ne6ta ama sum gi polu4aval bqh vliuben v tova momi4e,no ako se durje6e po drupnato kakto v na4aloto ex3a.Sega kato vidqh 4e me obi4a mnogo i 4e 6te napravi si4ko za men ve4e mi mina meraka i liubovta.. A puk stiga ste me hranili ne sum edinstveniq takuv !! hAha dove4era kym 8i30 :grin: :grin: :grin:
Шибаняк.. Няма кво друго да кажа... Ще ти дойде времето... :-x :-x :-x

Miss_Perfekt
04-09-2008, 15:35
MI da kefa se mn qsno !! Ami za kvo da spa s druga kato moga da spa s destvena haha ami i az ne sym zaslujaval mn ne6ta ama sum gi polu4aval bqh vliuben v tova momi4e,no ako se durje6e po drupnato kakto v na4aloto ex3a.Sega kato vidqh 4e me obi4a mnogo i 4e 6te napravi si4ko za men ve4e mi mina meraka i liubovta.. A puk stiga ste me hranili ne sum edinstveniq takuv !! hAha dove4era kym 8i30 :grin: :grin: :grin:
Шибаняк.. Няма кво друго да кажа... Ще ти дойде времето... :-x :-x :-x
И тогава ще съжаляваш но ще е късно ...

slAduk17
04-09-2008, 15:37
HAhah mi neka syjalqvam tamun 6te vidq kakvo e da te boli nali taka?haXH samo 4e ve4e sym vidql i znam mn dobre kakvo e i za6to go pri4inqvam li emi za6toto e zabavno puk i si prava kefa ;)

miss_ludataa
04-09-2008, 15:39
ami ne e prava da te uprekva za inalite ti diestva mINALO -MINALO STANALOTO-STANALO....tfa e leko tup na4in kak da q narani6...pomisli malko i 6te nameri6 nqkfi drugi ''preebavki''... 8) :-) USPEH4E! :-)

Miss_Perfekt
04-09-2008, 15:39
HAhah mi neka syjalqvam tamun 6te vidq kakvo e da te boli nali taka?haXH samo 4e ve4e sym vidql i znam mn dobre kakvo e i za6to go pri4inqvam li emi za6toto e zabavno puk i si prava kefa ;)
Дано след време някой друг ще си прави кефа с теб и ще ти е гадно
но да тъкмо ще разбереш какво е :-x :-x :-x :-x

Wrathchild
04-09-2008, 15:40
Жалко, че не съм ти аз гадже... Ех как тогава щеше да пускаш теми 'тая кучка тъпа ме направи на гъз, как да й го върна...' :D
Впрочем на бас, че ще си паднеш след време точно по някоя, която ще те прави на луд...

Miss_Perfekt
04-09-2008, 15:42
Жалко, че не съм ти аз гадже... Ех как тогава щеше да пускаш теми 'тая кучка тъпа ме направи на гъз, как да й го върна...' :D
Впрочем на бас, че ще си паднеш след време точно по някоя, която ще те прави на луд...
Със сигурност тогава наистина ще пускаш такива теми защото има момичета които не си поплюват :D :D :D :D

slAduk17
04-09-2008, 15:45
HAha mi neka da ima be haha o6te po dobre :-P Znam kakvo e da ti razbiqt surceto i to mnogo dobre da obi4a6 nqkoi tolkova mnogo i toi da te pravi na lud i ti da mu hodi6 po guza pravil sum go ;) Ama ve4e ne si pozvolqvam da se vliubvam tolkova 4e da me boli po to4no ve4e ne se vliubvam .. ina4e tova momi4e za koeto govora e hubavo milo i si4ki govoreha 4e pravela mom4etata na ludi samo 4e tfa e 4e az znam kak da luja i vse o6te q luja tq mi vqrva haha misli 4e sym se promenil i 4e q obi4am da beeeeee

Miss_Perfekt
04-09-2008, 15:48
HAha mi neka da ima be haha o6te po dobre :-P Znam kakvo e da ti razbiqt surceto i to mnogo dobre da obi4a6 nqkoi tolkova mnogo i toi da te pravi na lud i ti da mu hodi6 po guza pravil sum go ;) Ama ve4e ne si pozvolqvam da se vliubvam tolkova 4e da me boli po to4no ve4e ne se vliubvam .. ina4e tova momi4e za koeto govora e hubavo milo i si4ki govoreha 4e pravela mom4etata na ludi samo 4e tfa e 4e az znam kak da luja i vse o6te q luja tq mi vqrva haha misli 4e sym se promenil i 4e q obi4am da beeeeee
Всеки се влюбва ти си мислиш че няма но съм сигурност ще се влюбиш и тогава дано тая луд да те направи :D :D :D :D

slAduk17
04-09-2008, 15:53
Pone ako me boli sled vreme haha 6e znam 4e sym se zabavlqval pRedi :grin: :grin: :grin: :grin:

MartyParty
04-09-2008, 15:59
Лъжеш,лайно с лайно.Ако те бяха наранявали ,нямаше сега да го правиш с нея.Умния човек си взима поука и не причинява никому изпитаната болка. :-o Селяндурче скапано грозно,ако си поне малко мъж,ще я оставиш и няма да я оставиш да си загуби девствеността с такъв,като тебе,който не я заслужава.

slAduk17
04-09-2008, 16:03
Mi ne ne luja ;) BOlqlo me i men !! Ama koi e kazal 4e az sym umen bqh ve4e ne sym topkata tolko ma e udrqla po glavata 4e ve4e iztupqh haha !! A pyk za kvo ne sym tolko zle haha na vun6en vid g.d stavam haha 6tom mi se vruzvat zna4i malko ili mn vaja na vun6en vid haha sled tova haha kato po4na zvezdi da im svalqm haha !! A pyk i tq ima o6te 4as i polovina da se otkaje i da ne doide v nas ;)

MartyParty
04-09-2008, 16:06
Дано...иначе ще е пълна тъпачка. 8-)

slAduk17
04-09-2008, 16:12
Ami ne prosto tq nqma predstava s kakvo mom4e hodi ;) I kakvo mom4e obi4a misli si 4e samo tam deto sum se ligavel haha i si misli 4e q obi4am ahha

MartyParty
04-09-2008, 16:20
Да,ебачо!Точно това я прави тъпачка!Схващаш? :roll:

LizZz
04-09-2008, 16:21
Ami ne prosto tq nqma predstava s kakvo mom4e hodi ;) I kakvo mom4e obi4a misli si 4e samo tam deto sum se ligavel haha i si misli 4e q obi4am ahha
А не си ли се замислял какво би ти било на теб ако някой се държи така??

MartyParty
04-09-2008, 16:22
Ami ne prosto tq nqma predstava s kakvo mom4e hodi ;) I kakvo mom4e obi4a misli si 4e samo tam deto sum se ligavel haha i si misli 4e q obi4am ahha
А не си ли се замислял какво би ти било на теб ако някой се държи така??
А!Точно и аз това питах!

slAduk17
04-09-2008, 16:25
Ami.. ne .. ok neiskam da q naranq ama pff neznam kakvo da pravq tolko q haresvah predi ;( no e mn revniva ii me poburkva estestveno 4e q obi4am amaa yh ;( :cry: nqma zna4neie

Ellie
04-09-2008, 16:26
тъп си

ако беше помислил малко, щеше да се поставиш на мястото на момичето.


Ако те бяха наранявали ,нямаше сега да го правиш с нея.Умния човек си взима поука и не причинява никому изпитаната болка.

!!!

LizZz
04-09-2008, 16:27
Ami.. ne .. ok neiskam da q naranq ama pff neznam kakvo da pravq tolko q haresvah predi ;( no e mn revniva ii me poburkva estestveno 4e q obi4am amaa yh ;( :cry: nqma zna4neie
Е.. Не си ли говорил с нея, че е прекалено ревнива?

LizZz
04-09-2008, 16:28
Поведението ти я кара да те ревнува така... НЯМА ДА Е ДРУГО!!!

Alabalaportokala
04-09-2008, 16:33
slAduk17, браво бе мой човек си. Давай все така напред. При такива путки се действа с твърда ръка. Напълни ми душата. Не ги слушай тея глупаци. Повечето са на по 14 и гледат том и джери, други мастурбират до късно пред компа, а трети даже не са виждали пишка / путка на живо, четвърти ти завиждат затова че ще удариш кьоравото въпреки че си гад. И затова ме кефиш, защото и аз съм същия. Никаква милост за който и да е. Успехи и нека всички путки са в краката ти :grin:

slAduk17
04-09-2008, 16:38
haha Alabalaportokala e tfa e be bratle haha :grin: :grin: :grin: MI mn qsno kvo 6e mi e gadno za momi4e be ebi nared haha si4ki jeni sa kurvi bez maika mi ahaha ama i tq e jena ;) :D:D

LizZz
04-09-2008, 16:40
slAduk17, браво бе мой човек си. Давай все така напред. При такива путки се действа с твърда ръка. Напълни ми душата. Не ги слушай тея глупаци. Повечето са на по 14 и гледат том и джери, други мастурбират до късно пред компа, а трети даже не са виждали пишка / путка на живо, четвърти ти завиждат затова че ще удариш кьоравото въпреки че си гад. И затова ме кефиш, защото и аз съм същия. Никаква милост за който и да е. Успехи и нека всички путки са в краката ти :grin:
На 15 съм; вече не гледам Том и Джери; Не мастурбирам до късно на компа; виждал съм путка на живо и НЕ ме е яд, че ще ''удари кьоравото''... :razz:
Но няма смисъл да ви говоря... Вие ще си останете все такива...
Не ми пука за вас, обаче... Надявам се момичетата да започнат да се усещат и да си отварят очите за такива, като вас... :?

Miss_Perfekt
04-09-2008, 17:03
slAduk17, браво бе мой човек си. Давай все така напред. При такива путки се действа с твърда ръка. Напълни ми душата. Не ги слушай тея глупаци. Повечето са на по 14 и гледат том и джери, други мастурбират до късно пред компа, а трети даже не са виждали пишка / путка на живо, четвърти ти завиждат затова че ще удариш кьоравото въпреки че си гад. И затова ме кефиш, защото и аз съм същия. Никаква милост за който и да е. Успехи и нека всички путки са в краката ти :grin:
На 15 съм; вече не гледам Том и Джери; Не мастурбирам до късно на компа; виждал съм путка на живо и НЕ ме е яд, че ще ''удари кьоравото''... :razz:
Но няма смисъл да ви говоря... Вие ще си останете все такива...
Не ми пука за вас, обаче... Надявам се момичетата да започнат да се усещат и да си отварят очите за такива, като вас... :?
ЕВАЛА ейтва е момче на място а вие сте пълни путки без да се убиждате нищо лично

slAduk17
04-09-2008, 17:09
MIi miss perfekt haha nali si perfektna haha a tfa e bash mom4e nali haha zemete se togava haha ama lizzard nali se se6ta6 4e kvito i da sme nie momi4etata ni predpo4itat i to to4no zaradi tfa 4e sme takifa ;)

Miss_Perfekt
04-09-2008, 17:13
Вас ви предпочитаме само за секс щото само за тва ставате :D

LizZz
04-09-2008, 17:21
MIi miss perfekt haha nali si perfektna haha a tfa e bash mom4e nali haha zemete se togava haha ama lizzard nali se se6ta6 4e kvito i da sme nie momi4etata ni predpo4itat i to to4no zaradi tfa 4e sme takifa ;)
И кФи сте? :lol:
Смешници?

Alabalaportokala
04-09-2008, 17:25
slAduk17, браво бе мой човек си. Давай все така напред. При такива путки се действа с твърда ръка. Напълни ми душата. Не ги слушай тея глупаци. Повечето са на по 14 и гледат том и джери, други мастурбират до късно пред компа, а трети даже не са виждали пишка / путка на живо, четвърти ти завиждат затова че ще удариш кьоравото въпреки че си гад. И затова ме кефиш, защото и аз съм същия. Никаква милост за който и да е. Успехи и нека всички путки са в краката ти :grin:
На 15 съм; вече не гледам Том и Джери; Не мастурбирам до късно на компа; виждал съм путка на живо и НЕ ме е яд, че ще ''удари кьоравото''... :razz:
Но няма смисъл да ви говоря... Вие ще си останете все такива...
Не ми пука за вас, обаче... Надявам се момичетата да започнат да се усещат и да си отварят очите за такива, като вас... :?

Нямаше да тръгваш да ми отговаряш ако всичките тези неща са верни :grin:


Вас ви предпочитаме само за секс щото само за тва ставате

Всъщност това е обратното, защото ако беше така вие щяхте да разтваряте крака без проблем :-P

LizZz
04-09-2008, 17:28
Защо така си мислиш?

MartyParty
04-09-2008, 17:54
Айде нашия човек трябва вече да е оправил мацката....Макарче много се съмнявам.

Ms.Lonely
04-09-2008, 18:03
AHhAhA Moje i da ne q zaslujavam no tq se vyrna pri men i daje mi kaza 4e 6te mi pusne (za6toto tq e destvena ;( ) super mn predi i vikah aide tq ne ne ii sa ahha se navi hxaHhax :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Ami tup sum ok sqkakuv sum ama polu4vam tova koeto iskam!! Ta tq v4era mi vika : Ti kvo si misli6 4e vseki put 6te me zarqzvash 6e me luje6 i az 6e se vru6tam pri teb li? I az i vikam : Mi estestveno xahxah i tq vika emi ne si poznal i az emi huu ama kvo stana pak sa vurna pri men hxaHXA tuI 4ee :grin: si4ko e sUper puk I q obi4am mai :?
Ами значи тя не е по-малко плиткоумна от теб ! (Не те познавам лично , но всичко , което казвам са изводи от темата ти !) :grin:

LizZz
04-09-2008, 18:38
Скъсах с гаджето ми преди няколко дни и уж приятели ама само се караме и само ми казва къф съм бил какво съм направил,че съм и разбил сърцето.. И ми писна вече всички ме обвиняват мене такъв съм бил онакъв.. и сега искам да и го върна една нейна мн добра фр е яко сладка и ми е приятелка и сега и се обаждам по телефона смс-и в даскало по скайп си пишем и сега ще я вода на кафе довечера.По-тоя начин ще нарана бившата да види какво е мислите ли,че трябва и дали си заслужава?

Оле моля те не се занимавай с такива детски истории за какво ти е да я преебаваш минало и толкова недей се хваща с някоя само за да и е гадно замислял ли си се как би изглеждал в очите на другите момичета ако въртиш някви номера :)Гледай напред и толкова ,ако наистина не искаш да си с нея повече, но ако искаш опитай се да си я спечелиш пак :)
Да, бе... Ще я печели... Не виждаш ли, че гледа да му е добре на пишката, а не чувствата на момичето..

Miss_Perfekt
04-09-2008, 18:57
Много ми е интересно тоя идиот и оправил мацката дано му е отказала :D

betyrk
04-09-2008, 18:58
Оффффф...Тва е ебати детската история..Остави я..Все някога Ще и се върне.. :-D

MartyParty
04-09-2008, 19:00
Много ми е интересно тоя идиот и оправил мацката дано му е отказала :D
дано да му увисне...дано да не свърши...дано да му се изкриви

LizZz
04-09-2008, 19:04
Много ми е интересно тоя идиот и оправил мацката дано му е отказала :D
дано да му увисне...дано да не свърши...дано да му се изкриви :-x :-x Дано..

Miss_Perfekt
04-09-2008, 19:04
Много ми е интересно тоя идиот и оправил мацката дано му е отказала :D
дано да му увисне...дано да не свърши...дано да му се изкриви
Дано се изложи ама нищо чудно хора които много говорят нищо не правят а той много говори :D

LizZz
04-09-2008, 19:06
Много ми е интересно тоя идиот и оправил мацката дано му е отказала :D
дано да му увисне...дано да не свърши...дано да му се изкриви
Дано се изложи ама нищо чудно хора които много говорят нищо не правят а той много говори :D 8-)

Wrathchild
04-09-2008, 19:11
Пич, важиш толкова, колкото важи и путката на баба ми пред 17 годишен, който го тресе хормона!*
Поне се научи да пишеш, тогава се прави на вървежен.
Впрочем казах ли ти, че сега разправяш 'ааа не, няма да се влюбя пак', а точно това ще стане? И точно тогава някоя така яко ще те разиграва, че тука ще има да оревеш форума. Горкото момиче, за пореден път наистина жалко, че аз не съм на нейно място, че досега да си останал и без приятелчетата на които се хвалиш за подвизите си.
Но какво се изненадвам - глупак при глупака отива.

*Не се извинявам за нецензурното си изказване.

Alabalaportokala
04-09-2008, 22:10
Хахах хейтърчета гадни мръсни. Пръснете се от яд и идете си прережете вените :grin: :grin:

Alabalaportokala
04-09-2008, 23:17
На 15 съм; вече не гледам Том и Джери; Не мастурбирам до късно на компа; виждал съм путка на живо и НЕ ме е яд, че ще ''удари кьоравото''... Razz
Но няма смисъл да ви говоря... Вие ще си останете все такива...
Не ми пука за вас, обаче... Надявам се момичетата да започнат да се усещат и да си отварят очите за такива, като вас...


Защо така си мислиш?

Акцентираш с главно НЕ че ти НЕ завиждаш на човека понеже ти на всяка цена искаш да разбера това нещо. Искаш на всяка цена да ме убедиш че греша, че си прав, но това те издава защото вътрешно те е яд понеже не си направил сефтака. Друго. Казваш че не ти пука за нас ? Ако не ти пукаше надали щеше да го пишеш тва мнение щеше просто да подминеш темата и моето мнение, понеже когато човек не се интересува от нещо той не му обръща внимание. Пример ти не гледаш Том и Джери (уж :D) => не се интересуваш от Том и Джери => когато видиш това детско по някой тв канал ти го подминаваш и предполагам не тръбиш на висок глас : "Еййй аз не гледам вече Том и Джери". Това показва че си се впрегнал от мнението ми, защото това което пиша е истина, ти си се засегнал и бързаш да контрираш за да се защититиш. Докато ако говорих глупост щеше да го подминеш. Нали така ? Нека отчетем че ще ти си единствения който се хвана затова, другите си траят щото ако при тях тези неща не са верни, аз не мога да ги обидя по какъвто и да е начин. Сега виждаш ли колко си елемнтарен и лесно прочетим. По - добър психолог съм от колкото ти предполагаш. Айде бягай :D

50cent
04-09-2008, 23:22
davai we pi4 tq samo 4aka da q priebe6 ne gi slu6ai te ne te haresvat slu6ai men te tiq ta mrazqt zatva taka ti govorqt vurni i go 6toto tq go zaslujava

unfaithful1234
04-10-2008, 06:20
Ама изтакова ли я вече? 8-)

slAduk17
04-10-2008, 11:24
Ami da bqh s neq i be6e hubavo samo deto e mn tesna i q bole6e ama si4ko stana katko trqbva :-P No po nqkakyv shiban na4in ne sym 6tastliv ot tova koeto napravih .. za6toto kogato nali ve4e svyr6i si4ko i gledame film ne6to i tq vika :Mn te obi4am i se radvam 4e ti si mi purviq neiskam da me ostavq6 nikoga bez teb nemoga prekaleno mnogo te obi4am za da e realnost.. :cry: mN gadno mi stana kato mi go kaza tova ;( ii sega neznam kakvo da pravq .. az i kazah 4e q obi4am ama ne sym mn siguren.. 4e iskam da imam po seriozna vruzka s tova momi4e vupreki 4e e super gotina .. :(

Al3ksandra
04-10-2008, 11:44
браво... какво да ти кажа, необмислените действия имат необмислени последици.. ще си сърбаш попарата... сега тя те обича а ти ше се направиш на " путка ( с извинение) и ще я държиш още извествно време и после ще и разбиеш двойно по-лошо сърцето като разбре че просто си я ебафкаш ;( милата тя.. а те обича сигурно като луда... ;( жалко че теб не те е срам.. да се гавриш така с нея , ама ще се обади съвестта един ден ще си спомниш ти за нея и ще плачеш за нея.. ама тя вече ще те е отписала, АКО НЕ СИ ИЗЯСНИШ ДАЛИ ИСКАШ ДА СИ С НЕЯ СЕГА или просто я използваш.. жалко.. ти я използва вече, и ще е жалко и да я захвърлиш, но виждам имаш някакви проблясъци за чуствата си, за нейните чуства. Аз като изпатила и препатила от нещо подобно те моля да си помислиш много, ама много добре ако бе на нейно место и така тя се гавреше с теб, хубаво ли щеше да ти е и ако не, опитай да не мислиш само за ебането, що'то ебането минава и заминава, ще дойде време когато няма да можеш, а знаеш че живота е кратък... :(
Тогава няма ли да ти е готино, да имаш човек които найстина те обича и да те гушне и да си спомянте заедно добрите стари приятни времена и миговете, изживяни заедно!? Но истинските мигове , разбира се... Незнам какво да ти кажа повече....

Между другото приеми, че ако тя те е е наранила или засегнала в началото, не е било нарочно, понякога хората не могат да се разберат защотоо слабо се познават ;)...

LizZz
04-10-2008, 13:38
Разбира се, че няма да си щастлив... Ебането не е всичкоооооооооооооооооооо ооооооооооо... За кой ли път го казвам...

Miss_Perfekt
04-10-2008, 14:31
Много ясно че няма да си щастлив аз както вече казах - Всичко се връща

slAduk17
04-10-2008, 14:55
:cry: :cry: Ama pff ne trqbva6e da se polu4i taka .. ne trqbvashe !!

Miss_Perfekt
04-10-2008, 14:57
Сега се опитай да се промениш и да не нараняваш вече момичето

Mono_Blok
04-10-2008, 15:00
trasni :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

yuyuto
04-10-2008, 15:02
:cry: :cry: Ama pff ne trqbva6e da se polu4i taka .. ne trqbvashe !!
Едва ли си искрен... И тва, което направи е ебати гадното... Да ти се връща! :smt015 :smt010

bibiqna_fut
04-10-2008, 15:06
"но помни и на теб ще се случи някой ден" :)

Ch0c0la73
04-10-2008, 15:09
ako taq neinata fr e naistina fr nqma da ti se pusne a ako stane taka i ako sled tva q zarejish i neq i dvete shte ti go varnat mn gadno ! imah slu4ai daje beshe mn po bizobiden i s edna fr taka go varnahme na edin 4e sled tva 3 meseca nemojeshe da ni pogledne v o4ite takaa 4e ..nz ako si zaslujava ok ama obmisli i posledstviqta..pak shtom kazva 4e si i razbil sarcety mislish li 4e trqbva oshte ;] nz ...

slAduk17
04-10-2008, 15:41
Ami nqkoi den da :lol: imAshe takfa pesen :-D :-D :-D Ami 6e se opitam da ne q naranqvam ama... kakto stane pyk moje i naistina da izpitvam ne6to kym neq :-D

Alabalaportokala
04-11-2008, 13:32
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D

jeni92_abc
04-11-2008, 13:34
ахахахах много сте прости момчетата :д !!! аз ако бях на мястото на приятелката ти до ся 100 пъти да съм спряла да се занимавам с тебе... :o

slAduk17
04-11-2008, 14:36
Ami tq me zarqza haxhAXh dneska i az i vikam abe kvo otvorih te i ma ostavqsh haha a tq 6oto edi koi si i kazal 4e sum pravil edi 6to si s edi koq si hahaha pff gluposti ama mi e se taq tq pak 6e se vurne 6tom mi reve6e po telefona :-D :-D :-D :-D :grin:

Miss_Perfekt
04-11-2008, 14:46
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D
Хах да ама не всяка ученичка пуска за една нощ :D

MoHuTo
04-11-2008, 15:13
Ако обичаш даден човек, няма да го караш да го боли.

unfaithful1234
04-11-2008, 15:26
:shock: ОМГ!!!Какъв изрод си ти бе?Как може да го направиш това?! :shock:

LizZz
04-13-2008, 09:58
:shock: ОМГ!!!Какъв изрод си ти бе?Как може да го направиш това?! :shock:
Той е `пич`..... :x

EnriqueIglesias
04-13-2008, 10:19
ne

Tona
04-13-2008, 10:28
пфф ако го направиш ще покажеш каква отрепка си.. :x

Shane
04-13-2008, 10:57
Ами да обичам я и това беше причината може би поради която скъсахме затова,че се правех,че не я обичам пред другите тя знаеше казвах и го но просто пред другите се правех,че е поредното момиче ,но това не беше така и все още не е.Въпреки,че аз я зарязах очаквах тя да каже че иска да се съберем или нещо такова единственото нещо което ми каза беше : "Ти си курвар и те мислех за друг влюбила съм се в погрешното момче,както всички ми казваха просто си искал да ме вкараш в леглото ти и да стана поредната ти курва" това беше нещото което ми каза и получих един смс "Много те обичам,но немога да бъда с човек който лъже непрестанно" ;( Тогава откачих и затова искам да я боли както мен ме боли въпреки,че я обичам няма да ми говори така защото не е така и тя не го разбира затова ще се зарибявам с нейната приятелка за да разбере какво момче е загубила !!
Мога да ти кажа, че действително СИ курвар, тва е хипер гадно, и при условие, че и сам нз какво искаш, за къв чеп си мислиш, че на нея ще й е гадно??? Било й е достатъчно тъпо, че си я зарязал, а доколкото разбрах, ти ДАЖЕ НЗ ЗАЩО си я зарязал да е*а :-x Ти си същия боклук като бившия ми... Само дето той ми се моли, и чак като го отрязах тръгна с няква мърша :-x :-x :-x

ПП: И ако те болеше, нямаше ИЗОБЩО да я зарежеш, глупак такъв... :smt067

mese4ka
04-13-2008, 11:00
Абе бивашата си го заслужава ама ако ще причиниш после същото на приателката и по добре не се захващай. +1 :)

Beatifica
04-13-2008, 11:05
Такива като теб супер много ме дразнят. Защо не се гръмнеш? (:

Co0kIe
04-13-2008, 18:27
Абе за бившото гадже не знам, обаче на приятелката й хич няма да й стане приятно ако разбере как я използваш :?

Alabalaportokala
04-13-2008, 18:42
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D
Хах да ама не всяка ученичка пуска за една нощ :D

Само не ми казвай че това си ти :grin: :D

Лиззард92 споко...Можеш да ми отговаряш на постовете. И да премълчаваш няма смисълс щото те разбрах що за стока си. Късно е :D .

Vladkoy
04-13-2008, 18:45
Човек, не трябва да отмъщава на бившите. Щом е бил с тях значи взаимно са си доставяли удоволствие. Това да отмъщаваш ми звучи комплексарско няк'во такова.

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:54
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D
Хах да ама не всяка ученичка пуска за една нощ :D

Само не ми казвай че това си ти :grin: :D

Лиззард92 споко...Можеш да ми отговаряш на постовете. И да премълчаваш няма смисълс щото те разбрах що за стока си. Късно е :D .
Аз не пускам за една нощ освен ако пред мен не е Кристиано Роналдо :D

prettyIdeath
04-13-2008, 19:03
Искаш да си го върнеш ? И защо ако мога да попитам? Момичето просто ти е казало грешките.. може би иска да се поправиш... Защо трябва да си го връщаш.. смешно е /поне за мен/

Alabalaportokala
04-13-2008, 19:10
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D
Хах да ама не всяка ученичка пуска за една нощ :D

Само не ми казвай че това си ти :grin: :D

Лиззард92 споко...Можеш да ми отговаряш на постовете. И да премълчаваш няма смисълс щото те разбрах що за стока си. Късно е :D .
Аз не пускам за една нощ освен ако пред мен не е Кристиано Роналдо :D

Сладурче на тебе ти трябва много по - малко от Кристиано Роналдо. Ей тия които най се дърпат и казват че били трудни ги вкарвам най - лесно в леглото :-P

Miss_Perfekt
04-14-2008, 15:46
Hahah пич открехнало ти се прозорчето към курварството. За да не искаш сериозна връзка. Добре дошъл ! В бранша сам от почти 4 години и няма лошо. Пожелавам ти успехи.

Както са казали хората :
Ученичката е сила
Ученичката е мощ,
но само за една нощ :grin: :grin: :D
Хах да ама не всяка ученичка пуска за една нощ :D

Само не ми казвай че това си ти :grin: :D

Лиззард92 споко...Можеш да ми отговаряш на постовете. И да премълчаваш няма смисълс щото те разбрах що за стока си. Късно е :D .
Аз не пускам за една нощ освен ако пред мен не е Кристиано Роналдо :D

Сладурче на тебе ти трябва много по - малко от Кристиано Роналдо. Ей тия които най се дърпат и казват че били трудни ги вкарвам най - лесно в леглото :-P
Да да ше ме вкараш ама друг път много са опитваха ама никой не успя :D

Alabalaportokala
04-14-2008, 16:27
Да да ше ме вкараш ама друг път много са опитваха ама никой не успя

Да сравняваш човек който видимо не познаваш (аз) с "многото" е некси тъпо :)

Miss_Perfekt
04-14-2008, 16:31
Да да ше ме вкараш ама друг път много са опитваха ама никой не успя

Да сравняваш човек който видимо не познаваш (аз) с "многото" е некси тъпо :)
Ти също не ме познаваш за да казваш че се дърпам и че за това съм лесна :)