PDA

View Full Version : Болезнена и недоизживяна...любов



slun4ice_90
04-08-2008, 10:27
Здравейте,ще започна с това,че вчера едно момче,което много обичах...ми помрачи рд.Малко се ядосах,всъшност много и ако беше до мен..направо не знам. :booooomb: Писала съм ви за него,прекрасен човек си мислех,че е...А той ме нарани,но май аз него повече. :-# И той вчера ми пише в проклетият скайп..."не ме търси вече разбра ли". :-x Не го разбирам,а умирам за него.Държи се като малко дете,което е изгубило играчката си...Писна ми от него.Ние сме наприливи и отливи.Обичаме се,а се нараняваме защо сме такива хората? :shock: Искаме любимият човек да страда.Проблемът ни е,че и той е от Кърджали,далече сме казвам го за повече инфо. :-P Казва ми,да не го търся,а после като се минат няколко месеца...пак ме търси.Тъкмо аз започвам пак начисто..той се връща с гръм и трясък.Сякаш,сме обсебени един от друг не знам,но това положение НЕ СЕ ИЗДЪРЖА.Казвала съм му,да ми изтрие номера и да не ме търси,той като напук пак го прави.И така вече 1 год ще стане,съм в един огнен обръч,на които не виждам края.Много дълго стана,вие кажете имам ви доверие,и винаги ми давате,коректни и смислени отговори.Който смята темата ми за скучна или тъпа,да не я чете.Благодаря ви, за вниманието. \:D/ :-k

alek200
04-08-2008, 10:38
Напоследък чета из форума теми за връзки на хора от различни градове и си мисля че явно това е възможно.Щом не си написъла цялата история моя отговор няма да е много точен



...А той ме нарани,но май аз него повече.


не знам с какво си го наранила, но като чета какво си написала май той повече те е наранил.Според мен трябва да го забравиш и да продължиш напред ... смени си номера и скайпа като за начало .. но ако изпитваш още обич и любов по - добре говори с него и се опитай да му обясниш какво чувстваш към него и след това ще видиш какво ще стана .... ако се подиграва с теб го ЗАРЕЖИ !

:cry:

mickelangelo
04-08-2008, 10:49
Ами Малина .... Просто .. Това е което ни отличава от животните ... Чувствата ... просто нещата по някога не стават така както ни харесва ... а по някога хората не знаят какво искат ...
иии любимата ми фраза станала на напоследък .. "шут-а в г*за и следващия ... "
Аз толкова не очаквано ... получих това което исках .. ( че го загубих е друга тема ) но макар и за кратко бях щастлив ... просто все някога и ти ще си щастлива .... просто вярвай и ще успееш ( аз вярвам в теб ( за не разбралите познаваме се ) )

GameMaster
04-08-2008, 10:54
hti dam 1 syvet:NE SE ZANIMAVAI S NEGO!Takiva vryzki ot rastoqnie sa prakticheski nevamojni pyk i trudno se izdyrja.Taka che nai-dobre go zabravi i prodylji napred.Usmihni se idva utre !!! :) Uspeh!!!

evil_angel69
04-08-2008, 12:06
ami kolkoto i izt1rkano da zvu4i-zabravi go ! nqmash drug izbor :\ kato za na4alo,da,blokirai go f skype,iztrii mu nomera,blokirai go 4e da ne mojesh da polu4avash sms-i...si4ko koet moje se postarai :)

slun4ice_90
04-08-2008, 14:21
От мненията до тук съм съгласна с вас.И сега пак съм на кеф.Няма да му правя кефа,и да се ядосвам. Мickelangelo е прав шут в г*за и следващия.Винаги ми дава яки съвети и е от малкото хора,които ме разбират и познават.Много се радвам,че го познавам. :grin: :-) :-P

party_queen
04-08-2008, 14:47
А, бе пробвай да се разберете...явно страст има, така че си изясни дали той иска да има нещо между вас...ако не, не се занимавай..

zvezdichka777
04-08-2008, 14:54
hti dam 1 syvet:NE SE ZANIMAVAI S NEGO!Takiva vryzki ot rastoqnie sa prakticheski nevamojni pyk i trudno se izdyrja.Taka che nai-dobre go zabravi i prodylji napred.Usmihni se idva utre !!! :) Uspeh!!!

Аз пък съм ''за'' тези връзки и отново за пореден път казвам че ТЕ СА ВЪЗМОЖНИ! Мацка явно имате чувства един към друг,поговори с него и решете дали ще бъдете заедно или завинаги ще прекратите отношенията си... иначе така от собствен опит знам че е много кофти.

sweety_blondy
04-08-2008, 14:57
hti dam 1 syvet:NE SE ZANIMAVAI S NEGO!Takiva vryzki ot rastoqnie sa prakticheski nevamojni pyk i trudno se izdyrja.Taka che nai-dobre go zabravi i prodylji napred.Usmihni se idva utre !!! :) Uspeh!!!

stiga da iskat i dvamata,stiga da imat vyzmojnost,vyobshte ne sa nevazmojni

slun4ice_90
04-08-2008, 15:19
А, бе пробвай да се разберете...явно страст има, така че си изясни дали той иска да има нещо между вас...ако не, не се занимавай..Пробвах,но страшно много се караме като куче и котка сме..И само се дразним.Той ме кара да ревнувам,аз го карам. :?Знам,че е детинско,но той вече ме загуби...завинаги. 8)

slun4ice_90
04-08-2008, 16:01
Вече дори май ме мрази,защото и аз му наговорих едни...нали понякога много не мисля,преди да кажа каквото и да е... :( Аз съм от хората,които търсят вината в себе си..първо.Той също много започна да си позволява и ме лъже,непрекъсното.Писна ми.Cambio Dolor... :( На 8-ми март ми направи изненада хаха.На прошка пък му искам прошка,а той каза,че по-късно ще се разберем.Аз му казах,че искам да ми прости за всичките ми грешки.И той отлагаше да говорим за това..Аз непрекъснато го търсех,той се криеше.Е какво ще кажете?И аз най-накрая му казах,да забрави,че съществувам и,че на 7 имам рд. :? Той нищо не писа смс.И така няколко дни психически се побърках и рухнах отвсякъде.После след няколко дни,той ми каза,да не го търся и това е КРАЯ! :( :-#

*kikz*
04-08-2008, 16:07
опитай се да поговориш с него, обясни му ситуацията, кажи му че няма смисъл от тая връзка и без това няма как да се виждате... :) И аз съм била в такова положение с 1 момче от София, н0 последните дни много започнахме да се караме, правеше ми сценки защо съм излизала с момчета ала бала, ии накрая се стигна до извода че няма смисъл от това, и двамата се отказахме.. :) бл0кирах г0 в скайп, смених си номера и така.. :) незнам мн за вашия случай, н0 щом сте от различни градове и няма как да се виждате, според мен няма смисъл от тая връзка.. ще донесе само болка и пропиляни мечти.. тка че направи всичко възможно да те забрави :) айде успех.. {}

F4e_stz
04-08-2008, 16:58
mi milichka pri teb 6te stane 1 godina pri men po4ti 3 :) no az ve4e moje bi sym go preedolqla ;] napylno razbiram kakvo izpitva6 ti go obi4a6 no toi samo te naranqva i to4no kogato zapo4ne6 da se syvema6 toi pak se vry6ta sys sebi si svy6ta i tvoite 4uvstva i kogata e napylno sigyren 4e te ima pak te naranqva ... moq syvet e sledva6tiq pyt kogato te potyrsi kogato poiska da e s teb ti ne se poddavai ... predi kogato toi poiska6e da me celune az ne sym se protivila no posle sprqh da se poddavam na izku6enieto !dori 1 celuvka 6te te nakara otnovo da ludne6 po nego i 6te si otnovo oqzvima :) tova e ot men dano sym ti pomognala 8)

slun4ice_90
04-08-2008, 17:12
mi milichka pri teb 6te stane 1 godina pri men po4ti 3 :) no az ve4e moje bi sym go preedolqla ;] napylno razbiram kakvo izpitva6 ti go obi4a6 no toi samo te naranqva i to4no kogato zapo4ne6 da se syvema6 toi pak se vry6ta sys sebi si svy6ta i tvoite 4uvstva i kogata e napylno sigyren 4e te ima pak te naranqva ... moq syvet e sledva6tiq pyt kogato te potyrsi kogato poiska da e s teb ti ne se poddavai ... predi kogato toi poiska6e da me celune az ne sym se protivila no posle sprqh da se poddavam na izku6enieto !dori 1 celuvka 6te te nakara otnovo da ludne6 po nego i 6te si otnovo oqzvima :) tova e ot men dano sym ti pomognala 8)Помогна ми и то доста,мерси мацко. :-) Бих искала и момчетата да дадат мнения,правят ли и те такива глупости,и защо? :( :-o

Ms.Lonely
04-08-2008, 17:27
По темата ти съдя колко много той те "обича " ! Щом се държи като малко дете няма смисъл да продължаваш да се ядосваш за него . Така или иначе няма да се промени , за това по-добре се опитай да го забравиш ! Успех !

Miss_Perfekt
04-08-2008, 17:38
Връзките от растояние са много трудно нещо поговорете си и ако ти каже пак същите глупости и после пак те търси си смени номера

alek200
04-08-2008, 18:44
Връзките от растояние са много трудно нещо поговорете си и ако ти каже пак същите глупости и после пак те търси си смени номера

+1

CfEtii
04-08-2008, 19:13
Не се занимавай..