PDA

View Full Version : gadga



teen_boy
04-08-2008, 10:52
gdasgasd

TellMeYourName
04-08-2008, 10:54
никакви :lol:

comics
04-08-2008, 11:33
кола маска и бикче ;)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-08-2008, 11:57
Аз съм МОМИЧЕ и изкам да кажа че МОМЧЕТАТА,които си обезкосмяват краката провят доста добро впечатление,поне при повечето момичета. :) Е има и някой които смятата това за гейско и некви подобни но според мен (и повечето от моите приятелки) е доста по добре отколкото да са с крака все едно с вълнени чорапи.

LipSoFAnAnGel
04-08-2008, 12:08
и АЗ СЪМ МОМИЧЕ АМА НАЙ-ДОБРЕ ИЛИ С КОЛА МАСКА ИЛИ С ЕПИЛАТОР...бРЪСНЕНЕТО Е бОЗА ...ГАДНО Е ПОСЛЕ КОСМИТЕ СА ОТВРАТИТЕЛНИ !

MisS__
04-08-2008, 16:09
Аз съм МОМИЧЕ и изкам да кажа че МОМЧЕТАТА,които си обезкосмяват краката провят доста добро впечатление,поне при повечето момичета. :) Е има и някой които смятата това за гейско и некви подобни но според мен (и повечето от моите приятелки) е доста по добре отколкото да са с крака все едно с вълнени чорапи.
+1 !

Да бе,и аз съм момиче :D обааче момче с епилаторр..те малко бъзльовци си падат и се плашат от епилатора .. :-o :-D

chipi_kaoo
04-08-2008, 16:12
Искам да питам момчетатата как си бръснат краката, в смисъл не да ми обясняват как го правят, а какви методи използват

За бръсненето методът е един: Хващаш бръснача и почваш.

(Ти май имаш предвит ОБЕЗКОСМЯВАНЕ на краката)

По темата: Момче съм и НЕ си бръсна краката, нито си правя кола маска.... :? :? :?

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-08-2008, 16:21
Искам да питам момчетатата как си бръснат краката, в смисъл не да ми обясняват как го правят, а какви методи използват

За бръсненето методът е един: Хващаш бръснача и почваш.

(Ти май имаш предвит ОБЕЗКОСМЯВАНЕ на краката)

По темата: Момче съм и НЕ си бръсна краката, нито си правя кола маска.... :? :? :?


и когато се осъзнаеш те е добре да се обезкосмиш с КОСАЧКАТА ли ша стане :?

outofspacE
04-08-2008, 17:32
Ми аз съм момче, ама тва изобщо не ми пречи да си епилирам краката, понеже просто искам да се поддържам добре, а и според мене чистите крачка са много по-добре изглеждащи от окосмените ... + тва така се чувствам по гот. А за тези, които смятат, че е гейско ... :lol: Е аз досега не съм открил такива наклонности в себе си, а го правя ... тъй че ... моля, моля :) А главната причина е, че момичетата го харесват, а целта е точно това :) Не ми пука за мнението на момчета в тая насока :-P

plamka
04-08-2008, 17:42
Хахах, сега се сетих първия път брат ми като набара епилатора... Трябваше да го уча как... щото не смееше да го доближи до кожата си. :-D Абе голямо пискане и учене беше, ама се справи. По - нататък се свиква. Иначе той и с крем депилатоар се е обезкосмявал... Абе лично твой избор си е, но по - добре със крем депилатоар от колкото със самобръсначка. Поне така си мисля. :)

GaBiIi__
04-08-2008, 18:04
Аз съм МОМИЧЕ и изкам да кажа че МОМЧЕТАТА,които си обезкосмяват краката провят доста добро впечатление,поне при повечето момичета. :) Е има и някой които смятата това за гейско и некви подобни но според мен (и повечето от моите приятелки) е доста по добре отколкото да са с крака все едно с вълнени чорапи. napalno sam saglasna :) ina4e po temata kola maska :)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-08-2008, 18:33
Ми аз съм момче, ама тва изобщо не ми пречи да си епилирам краката, понеже просто искам да се поддържам добре, а и според мене чистите крачка са много по-добре изглеждащи от окосмените ... + тва така се чувствам по гот. А за тези, които смятат, че е гейско ... :lol: Е аз досега не съм открил такива наклонности в себе си, а го правя ... тъй че ... моля, моля :) А главната причина е, че момичетата го харесват, а целта е точно това :) Не ми пука за мнението на момчета в тая насока :-P


=; браво точно така трябва да се мисли според мен

MisS__
04-08-2008, 18:35
Ми аз съм момче, ама тва изобщо не ми пречи да си епилирам краката, понеже просто искам да се поддържам добре, а и според мене чистите крачка са много по-добре изглеждащи от окосмените ... + тва така се чувствам по гот. А за тези, които смятат, че е гейско ... :lol: Е аз досега не съм открил такива наклонности в себе си, а го правя ... тъй че ... моля, моля :) А главната причина е, че момичетата го харесват, а целта е точно това :) Не ми пука за мнението на момчета в тая насока :-P


=; браво точно така трябва да се мисли според мен

=D>

Sharpay
04-08-2008, 19:25
обожавам обескосмени мъже.. :-D :-D :-D :-D някакви глааадички :-D :-D :-D замечтах се.. :D :D

love_veselka
04-08-2008, 20:19
Аз съм момиче и ще кажа,че не ми харесват мъжки епилирани крака,тука си е до лични предпочитания.
Едно момче от моя клас си ги беше епилирало и другите го скъсаха от подигравки и сега ги остави да растат и станаха отвратително големи и черни.Така,че преди да се епилирате помислете добре.

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-08-2008, 20:23
Аз съм момиче и ще кажа,че не ми харесват мъжки епилирани крака,тука си е до лични предпочитания.
Едно момче от моя клас си ги беше епилирало и другите го скъсаха от подигравки и сега ги остави да растат и станаха отвратително големи и черни.Така,че преди да се епилирате помислете добре.


да наистина е до собствено предпочетание.А от моя клас почти всички момчета се обезкосмяват и дори обменят опит и идеи :D
А тва за подигравките е супер тъпо според мен :?

sexi_lady_666
04-08-2008, 21:48
nemoga da priema mom4eta da se brusnta kamoli momi4etata moga da ti preporu4am samo kola maska :)

vaseto
04-05-2009, 19:10
евала аз лично кола маска и после само епилатор :P

KadifWerewolf
04-05-2009, 19:13
Аз съм момиче и ще кажа,че не ми харесват мъжки епилирани крака,тука си е до лични предпочитания.
Едно момче от моя клас си ги беше епилирало и другите го скъсаха от подигравки и сега ги остави да растат и станаха отвратително големи и черни.Така,че преди да се епилирате помислете добре.


да наистина е до собствено предпочетание.А от моя клас почти всички момчета се обезкосмяват и дори обменят опит и идеи :D
Група момиченца :razz:

smiLe49
04-05-2009, 20:34
Аз съм МОМИЧЕ и изкам да кажа че МОМЧЕТАТА,които си обезкосмяват краката провят доста добро впечатление,поне при повечето момичета. :) Е има и някой които смятата това за гейско и некви подобни но според мен (и повечето от моите приятелки) е доста по добре отколкото да са с крака все едно с вълнени чорапи.


Дам,дам и аз мисля така ;-) ;-) ;-)

Adwokat
04-06-2009, 10:24
Еми ползвал съм а3... кола маска.. крем деплатоар... :) но най добре с кола маска :)

Primavera
04-06-2009, 20:08
Мъж с обезкосмени крака?! ...и после какво състезават се с гаджето на кого са по глътки краката ли... на момичето или на момчето.Нищо личнo към никого но за мен не e за предпочитане. :-D

xcomplicatedx
04-26-2009, 15:33
.......

katetohita
05-01-2009, 06:24
не обичам да гледам некфи момчета с космати кръка гнус ме е предпочитам тези които си чистат космите а тфа бързо става с епилатор :D :oops:

bathory
05-16-2009, 15:38
Абе има ли значение дали е обезкосмен или не - ''гладички'' още малко да вземе да ги полира :D . Колкото до методите кола маска ест :(

fashion4etyy
05-16-2009, 15:40
Искам да питам момчетатата как си бръснат краката, в смисъл не да ми обясняват как го правят, а какви методи използват

а кой е казал че всички си бръснем краката :?

EarthShaker
05-16-2009, 20:40
неестествено е.

guinessgirl
05-16-2009, 20:46
днес видях един,на когото много му се точех.. е беше си махнал космите. е,вече не го искам. 8-)

деба,мъже сте бе. :(

marin4itu
05-17-2009, 14:08
Мдам.. като един от моя клас, който си беше махнал космите под коляното, а тези които има на стъпалото оставил.... :D

Абе жената трябва да е с гладка и нежна кожа, а мъж с гладка и нежна кожа не ми се нрави просто.. Е, нямам против момчетата, които се обезкосмяват, всеки има право на предпочитания..

Dumb
05-17-2009, 14:17
Превръщайте мъжете си в п**ки

DimovB
05-17-2009, 14:27
днес видях един,на когото много му се точех.. е беше си махнал космите. е,вече не го искам. 8-)

Д**а,мъже сте бе. :(

поне източи ли му се хубаво :lol:

YouCantStopMe
05-17-2009, 15:43
Абе на никой не му пука какво мислим ние.
Момчето пита с какво да си обескосми краката.
Това,че аз мисля,че е гейско..не върши работа.

Ами вземаш бикчето и действаш..ноо ти препоръчвам кола маска.

+това.. педалско или не.. момчетата вече го правят! :?