PDA

View Full Version : крем за тен



*LoRa*
04-08-2008, 12:36
по принцип сега се продават много кремове или лосиони за тен и някои от тях съм ги ползвала но ефекта е почти нулев
вие ползвали ли сте такива неща и ако да от кои сте доволни (и ако дадете малко информация как го използвате и след колко време си вижда резултата ще съм ви благодарна) :wink:

sexy_sladuranka___
04-08-2008, 12:56
Да използвала съм на ейвън и след като се намазах станах на петна все едно че не съм се къпала от години и най - лошото е че много трудно го махнах . Оттогава не ползвам такива продукти

BlueCat
04-08-2008, 13:01
Ми една приятелка ползва на Dove и е много доволна. Трябва само да се мажеш всеки ден и да го размазваш много добре, иначе ще се получи на петна.

GaBiIi__
04-08-2008, 18:18
tva e mn otnositelno edna priqtelka polzva6e za liceto posle i ostana 1 petno koeto ne se maxa6e s dni 8-) 8-) :( spored men po dobre solarium :)

mishenceto92
04-08-2008, 18:22
Ами аз миналата година ползвах на DOVE и бях мн доволна :)

love_veselka
04-08-2008, 20:15
Аз имам на Nivea summer Beauty i na AVON и не съм доволна,както казаха по-горе ставаш на петна колкото и да се стараеш да го размажеш добре все някъде ще остане малко повече.

fuklu
04-08-2008, 20:23
Аз имам на Nivea summer Beauty i na AVON и не съм доволна,както казаха по-горе ставаш на петна колкото и да се стараеш да го размажеш добре все някъде ще остане малко повече.
v cosmoto pi6e 4e se su6i 2 minyti sus se6oar losiona i ne se slagat drehite dokato ne popie.Taka ne stava6 na petna ama nz kolko e verno,ama 6tom v cosmopolitan go pi6e si pravete izvodite :-)

love_veselka
04-08-2008, 20:31
Аз имам на Nivea summer Beauty i na AVON и не съм доволна,както казаха по-горе ставаш на петна колкото и да се стараеш да го размажеш добре все някъде ще остане малко повече.
v cosmoto pi6e 4e se su6i 2 minyti sus se6oar losiona i ne se slagat drehite dokato ne popie.Taka ne stava6 na petna ama nz kolko e verno,ama 6tom v cosmopolitan go pi6e si pravete izvodite :-)

Да си суша тялото със сещоар? :shock: :shock: :shock:
За пръв път чувам,но ми изглежда нереално ти като го нанесеш неравномерно и го издухаш със сешоара е същото поне според мен де

AtMosFera
04-09-2008, 08:30
ми к'ъвто и лосион да използваш все ще стане на петна или дори да не е в началото пак ще се преебе нещо в последствие.Най-добре е да си ходиш на солаиум и лосиона за тен да ползваш за изравняване и по-завършен вид :).Иначе добри са Nutri summer нa L'oreal за лице и Summer beauty-nivea body.И при всяко нанасяне смесваш с нормален лосион за да се застраховаш от образуване на петна и готово!

Jaffs
04-09-2008, 09:15
Сестра ми сега си взе L'oreal Nutri summer и е доволна засега. От този на Dove също сме взимали, но на Лореал и на мен ми харесва повече.
Просто се изисква преди това добре да си си ексфолирал кожата и да го нанесеш равномерно, което не винаги се получава.
Но лично аз съм привърженичка на солариума. Предпочитам го пред разните бронзанти и кремове.

slun4ice_90
04-09-2008, 09:37
Аз много си се харесвам,именно,че съм си мургава и такива глупости не ми трябват.Чувала съм за автобронзанти,но не съм запозната повече за марки и такива глупости. :-P :grin: Лятото хващам много бързо тен и ставам като шоколад.В каталога на "Avon",съм заглеждала такива продукти,но не знам дали изобщо има полза от тях.Успех в постигането на тен. :)

_FaShIoN_
04-11-2008, 11:04
Майка ми веднъж си беше зела такова,ушким да си напрай повече тен и стана на петна,които не можеше да махне с седмици...така че по добре си се печи на слънце или солариум...

a_n_i_t_y941001
04-12-2008, 08:53
Eеем,да ест че на солариум е по хубаво,но на мен като не ми дават :( аз ползвам на NIVEA и съм мн доволна харесва ми :) не съм на петна секи ден си го ползвам и сичку ми е perfect :-)

kateto_sladkata
04-12-2008, 10:21
Офф аз съм ползвала на много марки но нито един крем не ми хареса
според мен са боклуци нищо не правят и употребата им е излишна само си съсипваш кожата :(

propusk
04-13-2008, 18:24
майка ми ползва лосион на Garnier .. дори го рекламират, но за съжаление немога да ти кажа какъв е резултата, понеже си го купи скоро.. ;)

Friend_witH_Benefit
04-13-2008, 18:39
До тук всички които изредиха по-горе съм ползвала и от всички съм ставала на петна .. също ползвах на Oriflame и Johnson`s baby и при тях ефектът е същия ! Моят съвет е солариум .. ако все пак решиш да се мажеш ползвай ръкавици на ръцете и разнасяй хубаво и плътно и ако трябва чакай по един час но да е засъхнало съвсем когато решиш да си обличаш дрехите :)

GGG`
04-13-2008, 21:01
az polzvam na Nivea..i sam mn dovolna..super e;))