PDA

View Full Version : Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да..



directed
04-08-2008, 15:50
Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да се целувам! Аз сам 7-ми клас и това вече е банално от една страна да не мога. Тя днес ми ореди среща с неговия приятел, но естествено нищо не стана. Чувствам се като голямо бебе. Всъщност проблема е и че ме е гнус да се целувам. Много пъти съм се опитвала или по-скоро съм избягвала от това. Не знам как да го преодолея, а това е голям проблем в случея. И въобще си е проблем! Моля ви дайте ми съвет как да успея да игнорирам гнусотата и да се отпусна... Благодаря ви много, че ме изслушахте. :)

H8_mE
04-08-2008, 15:54
Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да се целувам! Аз сам 7-ми клас и това вече е банално от една страна да не мога. Тя днес ми ореди среща с неговия приятел, но естествено нищо не стана. Чувствам се като голямо бебе. Всъщност проблема е и че ме е гнус да се целувам. Много пъти съм се опитвала или по-скоро съм избягвала от това. Не знам как да го преодолея, а това е голям проблем в случея. И въобще си е проблем! Моля ви дайте ми съвет как да успея да игнорирам гнусотата и да се отпусна... Благодаря ви много, че ме изслушахте. :)

Харесваш ГАДЖЕТО на НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА :shock: и проблема ти е,че не можеш да се целуваш и те е гнус???? :shock: :shock: Т.е щот не можеш да се целуваш не можеш да преприемеш действия да й го отнемеш??? :? :? :? Je ne comprends pas :? :-o

*kikz*
04-08-2008, 15:55
абе ако харесваш човека до себе си от кво ще те е гнус?! пФ.. спокойно, и мен при първата целувка с език ме беше гнус па и тогава бях малка 5 клас.. ддз.. ся всичко е наред.. отпускаш се и се отдаваш на момента, не трябва да те е гнус ;)

*kikz*
04-08-2008, 15:56
Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да се целувам! Аз сам 7-ми клас и това вече е банално от една страна да не мога. Тя днес ми ореди среща с неговия приятел, но естествено нищо не стана. Чувствам се като голямо бебе. Всъщност проблема е и че ме е гнус да се целувам. Много пъти съм се опитвала или по-скоро съм избягвала от това. Не знам как да го преодолея, а това е голям проблем в случея. И въобще си е проблем! Моля ви дайте ми съвет как да успея да игнорирам гнусотата и да се отпусна... Благодаря ви много, че ме изслушахте. :)

Харесваш ГАДЖЕТО на НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА :shock: и проблема ти е,че не можеш да се целуваш и те е гнус???? :shock: :shock: Т.е щот не можеш да се целуваш не можеш да преприемеш действия да й го отнемеш??? :? :? :? Je ne comprends pas :? :-o

и аз така викам... :D

Pliok0019
04-08-2008, 16:03
Дано те сгази кола, за да те освободи от собствената ти глупост.

Luda_do_poluda
04-08-2008, 16:11
ХахХАхХАхХАхХАхХАхХАхАа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ТАя тема кърти :D :D :D :D :D :D
ХахХАхХАхХА Признавам те !

MartyParty
04-08-2008, 16:11
При всичките ти провинения...още се чудя как ника ти не е "Болезнена изкусителка" или "sex_forever95",или нещо от сорта.
Съветвам те да си намериш свое собствено гадже,а да не крадеш това на приятелката си.Също така те уверявам,че с времето ще се научиш на всичко необходимо.

directed
04-08-2008, 16:12
Харесваш ГАДЖЕТО на НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА и проблема ти е,че не можеш да се целуваш и те е гнус???? Т.е щот не можеш да се целуваш не можеш да преприемеш действия да й го отнемеш??? Je ne comprends pas

Тя все пак ми е най-добрата приятелка, не мога да ѝ го отнема току-така. А сега се чувствам като бебе, както казах по-горе. УЖААААААС!!!

Pliok0019
04-08-2008, 16:14
Харесваш ГАДЖЕТО на НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА и проблема ти е,че не можеш да се целуваш и те е гнус???? Т.е щот не можеш да се целуваш не можеш да преприемеш действия да й го отнемеш??? Je ne comprends pas

Тя все пак ми е най-добрата приятелка, не мога да ѝ го отнема току-така. А сега се чувствам като бебе, както казах по-горе. УЖААААААС!!!
Ми тогава не и го отнемай бе курво нещастна?!Не си, че незнаеш ебе ли ти се, пикае ли ти се и на лайно се правиш.

olive_oil
04-08-2008, 16:16
Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да се целувам! Аз сам 7-ми клас и това вече е банално от една страна да не мога. Тя днес ми ореди среща с неговия приятел, но естествено нищо не стана. Чувствам се като голямо бебе. Всъщност проблема е и че ме е гнус да се целувам. Много пъти съм се опитвала или по-скоро съм избягвала от това. Не знам как да го преодолея, а това е голям проблем в случея. И въобще си е проблем! Моля ви дайте ми съвет как да успея да игнорирам гнусотата и да се отпусна... Благодаря ви много, че ме изслушахте. :)
жалко, много жалко, че харесваш може би най-неподходящото момче. Дано не си развалиш отношенията с твоята приятелка.
А за целуването - като дойде моментът, повярвай ми последното за което ще мислиш е "гнусотата"

elmosGirl8
04-08-2008, 16:17
am..da te pitam iska6 li da i go otneme6.. wtf 8)
a za celuvaneto.. i pri men tka be6e vikam si male sliumki.. ama sy6tnost e mn qko ; ) i vyob6te ne te e gnus daje mn priqtno takova ponqkoga:)

directed
04-08-2008, 16:24
Аз няма зареди момче да се скарам с нея никога и само да кажа не се правя на лайно! Много пъти сам се опитвала да се целуна с някой, но така и нищо не ставаше!

apparition
04-08-2008, 16:25
"Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка, но..." - тук би следвало "но то си е нейно гадже и няма да го питам"...искаш заради едно момче да си развалите приятелството ли? иначе темата ти е супер идиотска ако питаш мен *блякс* за целуването ше се научиш няма страшно...стискаш очи, запушваш си носа, връзваш си ръцете и кфото стане..

амаа нее ахахахха още ми е смешно от тая тема :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
"Харесвам гаджето на най-добрата ми приятелка но не мога да се целувам! Аз сам 7-ми клас и това вече е банално от една страна да не мога." .........АХАХАХХАХАХХА, *вземане на въздух*, АХАХАХХАХАХАХХАХАХА............ ....аххх горката 7 клас е а не се е целувала, тцтцтцтц що не идеш в манастир

Nik4o_Spain
04-08-2008, 16:26
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Isuse priberi si 4adata 8-) 8-) 8-) 4el sam temi s podobni problemi ama tam se pritesnqvat kak da sprat da go haresvat a na teb problema ti e 4e ne moje da se celuva6 ina4e 6te i go vzeme6 .... gospodiiiiiiiiiiiiiiiiii pomogni na tezi hora 8-) 8-) 8-) 8-) xaxaxaxaxaxaxa tazi tema me odari v 4eloto ti zaslujava6 da nqma6 priqteli :lol:

directed
04-08-2008, 16:30
Да обмисляла съм да ходя в манастир ама по-скоро не! Вярно не мога да се целуам в 7-ми клас.. Както казах опитвала съм много пъти, но все нещо не става работата, а да и ме хващаше доста гнус...Просто се чудя как да я преодолея тази гнусливост...

H8_mE
04-08-2008, 16:31
Тя все пак ми е най-добрата приятелка, не мога да ѝ го отнема току-така.


EEEE da развира се,че не можеш току-така да й го отнемеш.Тряя повече "лъже - маже" за тая работа нали? :wink: :smt021 И стига си се притеснявала за тия целувки ти ще се отгнусиш с новото гадже (на най-добрата ти приятелка),ако въобще не се задавиш докато го целуваш...

Luda_do_poluda
04-08-2008, 16:31
скраб :smt067 :smt065

F4e_stz
04-08-2008, 16:44
hyxhayxhyxh ne taq tema Cepi :D Neznam kfo da te posyvetvam moje bi problema s tova 4e te e gnus iva v tova 4e opitva6 vse v gnusni mom4eta :) opitai s nqkoi sladur koito ne hodi s nai-dobrata ti fr i pi6i kakvo e stanalo :D

directed
04-08-2008, 16:46
да така си е 4е темата си е пзлна скрзб ама си е такава каквато си е ... днес ме оредиха да се сре6тна с 1 мом4е и туи уний ама аъ понеже преди тване се отпуснах и там се поъдухах яко...и не стана нищо ..Нищо не мога да направя освена ако не подпаля преди това..(ъа да не ме е гнус)

Ms.Lonely
04-08-2008, 17:06
Какво общо има целуването с това , че харесваш гаджето на най-добрата си приятелка ? В темата няма никакъв смисъл ! Гнус те е , защото не си била с подходяшия човек . Ако си с човека , който обичаш всичко ще стане от само себе си ! И моля те се научи да пишеш на български ! "Случей"- няма такава дума в българския език !

Ms.Lonely
04-08-2008, 17:10
Харесваш ГАДЖЕТО на НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА и проблема ти е,че не можеш да се целуваш и те е гнус???? Т.е щот не можеш да се целуваш не можеш да преприемеш действия да й го отнемеш??? Je ne comprends pas

Тя все пак ми е най-добрата приятелка, не мога да ѝ го отнема току-така. А сега се чувствам като бебе, както казах по-горе. УЖААААААС!!!
Леле , каква най-добра приятелка си , щом планираш да и отнемеш гаджето ! Просто ...
1.Научи се да пишеш на български език !
2.Не се дръж като дете .
3.Нали и се водиш най-добра приятелка ? Как така искаш да и отнемеш гаджето ? Това е много егоистично и детинско .Ако и той те харесва , всичко ще стане от само себе си !

5StaR
04-08-2008, 19:31
Mен пък не ме е гнус да се целувам, даже обратното - харесва ми! .. сигурно съм някакъв изрод.. ше хода да режа вените ..

sladko_dete
04-09-2008, 10:54
ти си ужасна... не мога да си представя, че гаджето ми и най -добрата ми приятелка, хората, на които най-много вярвам и държа да ми забият нож в гърба, ще се побъркам... засрами се...!!!!!!!!!

evil_angel69
04-09-2008, 11:18
11111 wtf... planirash da otnemash gadjeto na nai-dobrata si priqtelka :shock: izvinqai,ama kfa priqtelka si :? q malko se os1znai i se stegni...a p1k otnosno celuvaneto...ti si p1rviq 4ovek,koito go kazva povqrvai mi :x kak moe da e gnusno,ne moa go fana :?

bloodfrozen
04-09-2008, 11:46
Тцтц, 7-ми клас и не може да се целува?! Моме, изостанала си с материала.. :shock:

И да, както казаха, нямаш право да имаш приятели! Освен ако не е някое двулично животно като тебе, в случая. :)