PDA

View Full Version : Оф...зе да ми писва...



Pliok0019
04-08-2008, 16:32
От скоро съм с приятеля ми. Може да се каже, че го обичам повече, отколкото съм обичала който и да било в предишните ми многобройни, краткотрайни връзки. Той ми беше 1вият, разбираше ме, държеше се мило с мен. А сега...сякаш само понякога прави опити да ми достави удоволствие, да ме накара да се усмихна. Непрекъснато ме кара да ревнувам и го прави с ясното съзнание, че не бих показала болка пред него.

Например снощи дойде до нас заедно с няколко негови приятели (а ми беше казал, че е зает) и очакваше да харесам спонтаността му. Само, че аз се дразнех, че няколко часа е бил с друго момиче, а не с мен... Уговорихме се днес цял ден да бъдем заедно, но сутринта ми каза, че имал работа и ако успее ще ми се обади. Още чакам... Каза ми да изляза с някой... а аз не искам, искам да бъда с него. Бих направила компромиси, но не виждам такива от негова страна.

Знам, че е ужасно да мисля за бъдещето, как той ще иска да се разделим... Като се има в предвид, че незнам какво би могло да с случи утре.

Незнам..сякаш много ми се събра, сякаш много ме боли... Говорих с него и той каза, че за сега всичко си е добре... Незнам дали е така за мен. Може просто да се превръщам в сантиментална глупачка, ревнивка... Това ми пречи ужасно. Не искам да го изгубя, а незнам как да го задържа.

ghostwisper
04-08-2008, 16:38
мдааа..познато ми е.. знаеш ли какво-успокой се и не мисли с кой е бил и тн..на всеки се случва да бъде зает,ще ти се реваншира спкс;)..нз от колко време ходите,но и аз в началото на моята връзка си мислех така,но всичко се промени..а ти ще свикнеш и ако му покажеш малко ревност,ще се задоволи;)..И може да си поговорите(макар че не помага мн) :) ..

BaBy_bS
04-08-2008, 16:39
ами спри да си набиваш филмите,толкова много си се вглъбила в мисълта да не го изгубиш,че си забравила къде се намираш.давай го по-спокойно и това,че е бил с друго момиче-не означава нищо.ти нямаш ли приятели момчета,че той да не може да има момичета ?!

Ms.Lonely
04-08-2008, 17:40
Хм , поредната изтъркана история , какво друго да кажа ? Смятам , че все още сте прекалено малки за сериозна връзка . Все още не можете да се отнасяте отговорно един към друг , а се държите смешно и детинско ! Не се обичате достатъчно за да се държите като големи хора , макар да не сте !Е , не си споменала на колко години сте , но пак се държите смешно ! :?

Pliok0019
04-08-2008, 17:52
Хм , поредната изтъркана история , какво друго да кажа ? Смятам , че все още сте прекалено малки за сериозна връзка . Все още не можете да се отнасяте отговорно един към друг , а се държите смешно и детинско ! Не се обичате достатъчно за да се държите като големи хора , макар да не сте !Е , не си споменала на колко години сте , но пак се държите смешно ! :?
Аз на 16, той на 20

Ms.Lonely
04-08-2008, 18:22
Хм , поредната изтъркана история , какво друго да кажа ? Смятам , че все още сте прекалено малки за сериозна връзка . Все още не можете да се отнасяте отговорно един към друг , а се държите смешно и детинско ! Не се обичате достатъчно за да се държите като големи хора , макар да не сте !Е , не си споменала на колко години сте , но пак се държите смешно ! :?
Аз на 16, той на 20
Хм , неговото поведение , определено не отговаря на възрастта ! :?

5StaR
04-08-2008, 19:39
ЛоЛ ае мацки... какво не отговаря на поведение му? Не може всеки ден трябва да е с теб...

natalitoo
04-08-2008, 20:38
познато до болка...

kifla
04-08-2008, 20:42
Явно всички трябва да минем и през този стадии....жалко че се оправяме след страшно много време :( По-добре за теб е да се занимаваш с нещо,да запълваш времето си вече без него и да се опиташ да не ти пука толкова много !

Ms.Lonely
04-08-2008, 20:43
Явно всички трябва да минем и през този стадии....жалко че се оправяме след страшно много време :( По-добре за теб е да се занимаваш с нещо,да запълваш времето си вече без него и да се опиташ да не ти пука толкова много !
Да ! Освен това да му кажеш да престане да се държи като 14-годишен 1 Не е полезно !

SINDEL
04-09-2008, 06:37
Това са глупости, мацка. Най-сигурният на4ин да разкараш един мъж е да му отнемеш всякаква свобода. Бил няколко 4аса с приятели? Нормално! Светът не се върти около теб и той има и други хора в живота си. Излизал с моми4е? Окей, има и моми4ета приятелки, къде е проблема? Да не би той да е единственото мом4е, с което ти имаш някакви отношения? Карал те да ревнуваш? По-скоро ти си паранои4на и се филмираш от глупости. Вземи се успокой малко и дай на 4овека да диша. Не може да сте постоянно и по цял ден заедно, връзката ви ще се изхаби за нула време. Аз ако бях на негово място, сигурно да съм те отсвирила ве4е... Донякъде те разбирам, едно време и аз съм била такава, но се нау4их. Нау4и се и ти, имай му пове4е доверие и го пускай сам.