PDA

View Full Version : Гадна случка



Tasto
04-08-2008, 16:56
изпаднах в много гадна ситуация.Значи днеска не бяхме по математика (свободен) и предлагам на едно момче да дойде до нас и нали идваме в нас и го питам искаш нещо за пиене и изброявам : сок,вода,кола,бира,водка,дж н; и той вика водка и му сипах една чаша с малко сок отстрани.той изпи една чаша аз изпих 2.Тръгнахме за даскало аз не бях пиян (алкохола не ме хваща много) той беше пиян въргаляше се по зимята (в нас).Нали тръгнагме за даскало 2:40 май и влизаме в час по английски и той спеше.Преди голямото междучасие повърна в коридора и си замина.Преди 10 мин майка му се обади и каза ,че има алкохолно натравяне :( (омг от една чаша ще се гръмна).И сега говори с баба ми майка му ,баба ще да каже на мойте родители иде ми да се гръмна.Как ли ще се отърва от нещата ,ако изляза навънка до 9 дали ще ми четат конско ;( и въобще как ще изляза от ситуацията ,кажете какво ще стане дайте предложения. :( .

VerryBerry
04-08-2008, 17:03
Ами ще те смъмрят,предполагам,но ще си извадиш поука да не черпиш деца,за които не знаеш колко носят на алкохол,междудругото-училището не е място, където да ходиш ''пийнал'',дори и само една чашка ;)

kuklichka_bg
04-08-2008, 17:07
1 4ashka i sa e napil toi sig niikoga ne e pilll

mese4ka
04-08-2008, 17:11
хахаха няма какво да се претисняваш малко ще ти мрънкат ама само това :) едва ли ще има и по-строго наказание а да и не се претиснявай за него алкохолно натравяне ... ще мине бързо и още повече щом е повърнал относно водката ... по добре пиите някакъв друг вид алкохол водката си е само спирт :) препоръчвам ти ром,джин и някви такива .. даже и ракия по става от водка 8-)

ZuCkI
04-08-2008, 17:25
1 4ashka i sa e napil toi sig niikoga ne e pilll
че чак алкохолно нартавяне..
ама и той като се знае колко носи или е искал да се докаже нещо?
П.П. ше са отървеш ти си знаеш как (само ти от тука предполагам познаваш ваще най добре...) :wink:

MaD BuNnY
04-08-2008, 17:30
1 4ashka i sa e napil toi sig niikoga ne e pilll
:shock: - ...naistina

mizantrope
04-08-2008, 17:38
Detski izpalneniq - pone shte si imate edno na um zanapred. :)

mhmhmhmhm
04-08-2008, 17:39
Ти не си виновен,че той не може да понася на алкохол :-D

DevilWish
04-08-2008, 18:05
Ами ще те смъмрят,предполагам,но ще си извадиш поука да не черпиш деца,за които не знаеш колко носят на алкохол,междудругото-училището не е място, където да ходиш ''пийнал'',дори и само една чашка ;)
Syglasna sym.makar ,4e ne moga da povyarvam ,4e nyakoi moje da se napie ot 1 4a6ka.

sexa_na_kompleksa
04-08-2008, 18:27
Според мен ти не си виновен и няма смисъл да ти се карат. Имам една позната дето се напива от една чаша вермут, ама па от една чаша водка да получиш алкохолно натравяне ... Това вече не го бях чувала! Приятелят ти на колко години е?

mort
04-08-2008, 18:57
Ще отмине и това,споко.Не може без конско и сръдни,но ще отмине.

Алкохолно натравяне,обаче...Това звучи лошо да ти кажа.Метиловият алкохол във евтините питиета го предизвиква най-често,така че внимавай какво купуваш.Дори скъпите водки не са гарантирани,но все пак гледай да купуваш по-отбрани марки. :)

Bubbly
04-09-2008, 07:16
1 4ashka i sa e napil toi sig niikoga ne e pilll
:shock: - ...naistina
Трябва да бъде обесен, че не се е напивал като тираджия на 13-14. Да сте се замисляли, че не всеки си пада по подобни забавления посред бял ден. Разбирам да беше на купон ама в свободен час... Споко, вече може да се чувствате големи. Детска радост :-o

Tasto
04-09-2008, 07:20
честито отново на мене майка ми разбра ,че пуща :booooomb: :shock: :-x

mumiikataa
04-09-2008, 07:52
честито отново на мене майка ми разбра ,че пуща :booooomb: :shock: :-x
И кво стана :\

Tasto
04-09-2008, 08:22
еми тя има 3 висши и не вика много :) 1 по (к'во беше туризам) и другите две по психология :grin: разминахме се без каквги даже май ще ми дава пари за цигари :grin:

hrisiiiiii
04-09-2008, 12:05
За случая по темата:

що се смеете на момчето сега, може да не държи на алкохол наистина :D не зависи от него. Ама поне като е знаел, че ще падне от една чашка да не е пил.. Или е очаквал този път да е различно и да не се напие :D А ти не е е трябвало изобщо да му предлагаш, защото никога не се знае.. Още повече, че сте знаели, че после сте на училище.. Нищо - човек се учи от грешките си ;) Просто друг път не го правете, сега ще си изтърпите конското и двамата и после ще се смеете над тая случка ;}

sexa_na_kompleksa
04-09-2008, 13:06
Още повече, че сте знаели, че после сте на училище..

Кой го казва! :razz:

hrisiiiiii
04-09-2008, 13:37
ти да мълчиш :D :D :D :D :D :razz:

ние това пак ще го повториме .. :P

sexa_na_kompleksa
04-10-2008, 09:04
ти да мълчиш :D :D :D :D :D :razz:

ние това пак ще го повториме .. :P

Ти като ли, че си знаяла кво ще прайме днес? :lol: Шестото ти чувство е много добре развито! ;) :D

hrisiiiiii
04-10-2008, 09:09
sexa_na_kompleksa написа:
hrisiiiiii написа:
ти да мълчиш

ние това пак ще го повториме ..


Ти като ли, че си знаяла кво ще прайме днес? Шестото ти чувство е много добре развито!



Знам аз... Six sense, нали знаеш ;)

hrisiiiiii
04-10-2008, 09:10
Ние с тебе на СПАМ го обърнахме :D

sexa_na_kompleksa
04-10-2008, 09:19
sexa_na_kompleksa написа:
hrisiiiiii написа:
ти да мълчиш

ние това пак ще го повториме ..


Ти като ли, че си знаяла кво ще прайме днес? Шестото ти чувство е много добре развито!



Знам аз... Six sense, нали знаеш ;)

Ама с джин ли? :smt007



Ние с тебе на СПАМ го обърнахме :D

Май си. :oops: Ае спираме!

Ms.Lonely
04-10-2008, 09:22
E , браво ! Ако го познаваш достатъчно , би трябвало да знаеш , че се напива бързо ! Да му беше казал , че има само сок ... :-D

Ivalinka
04-10-2008, 15:10
извинявай...да не си бил ти пиян..и да не си го вързал с въже и "хайде,пий"..не си виновен и ако вашите са готини хора ще кажат,че той сам си е виновен,КОЕТО Е НАПЪЛНО ВЯРНО...все едно да поканя приятелка вкъщи и после мен да обвиняват,че се е напила...простотии :(

hrisiiiiii
04-10-2008, 19:28
да, наистина е тъпо така да обвинят тебе заради другия :?

st1ka
04-10-2008, 20:52
Че да не си му наливал ти в устата, като знае че не носи на алкохол, да не е искал водка...