PDA

View Full Version : Объркана..



pyfpaff
04-08-2008, 17:12
Здравейте!
Пише ви момиче на 15 години,което е мн объркано и наистина има нужда от помощ.Та ето го и моя проблем.С приятеля ми ходихме 5 месеца и половина.На него мисля че му умразна леко от мен.Един ден го попитах иска ли да скъсаме-той ми отговори,че не иска,а може просто да си дадем почивка за месец.Така направихме,но аз не издържах и още след втория ден му званах.На др ден и той ми звана.След това мина една седмица,в която не се чувахме- незнаех каде се намирам..мн болка мн сълзи...Преди 2 дена му званах и му казах всичко,което чувствам..казах му ,че го обичам,че не издържам без него..той каза ,че не е спирал да ме обича,но така без приятелка му е мн добре..много странно-на моменти ми звучеше така сякаш всичко ще бъде както преди а в друг момент нз..Попита ме кога ще му отида на гости(понеже не сме от 1 град..разстоянието м/у нас е 60км) и аз му казах,че ще отида сега след 2 дена..сега нз какво да правя..нз какво иска той..дали ме иска отново... мн ме е страх..Колкото и смешно да ви звучи аз го обичам мн силно и мн ме боли..от 1 година се познаваме и винаги сме имали едни такива взаимноотношения..а от 5 месеца нещата бяха мн сериозни..
Искам да ви чуя..кажете ми според вас заслужава ли си да се боря...
Благодаря на всички отделили време да прочетат темата и да дадат мнението си.

liberty
04-08-2008, 17:21
При положение че ти е казал че му е добре без приятелка явно е искал да ти намекне нещо :) (за взаимоотношенията ви).А и кфа е тая любов от разстояние бе хора 60км не са малко :D , обаче ти се пак се бори за него щом го обичаш толкова.Пък и в крайна сметка да не тръгнете пак ше си намериш друг 8-)

Малко като сапунен сериал звучи #-o

soulja_girl4e
04-08-2008, 17:31
mi edin priqtel mi be6e kazal: "liubov,koqto q deli tramvainata liniq, ne moje da prosy6testvuva dylgo!" (ne go priemai bukvalno) Shvana li ideqta?

Miss_Perfekt
04-08-2008, 17:36
Явно иска да ти намекне нещо или да ти каже по най-лекия че иска да скъсате

MiMcHeToOo
04-08-2008, 17:37
Бори се, но умерено. Отдалечи се малко и ти, тогава може да се усети.

MaD BuNnY
04-08-2008, 17:41
Lubov na rastoqnie naistina nestava, az imah edin opit i ne be6e mn uspe6en...a i kazva 4e bez gadje mu e po dobre ..nz :-o

pyfpaff
04-08-2008, 17:46
Ами незнам какво да кажа..от разстояние е трудно ,но ние се виждахме в седмицата по 2 пъти и не се чувстваше чак толкова силно разстоянието...
А колкото до разговора ни..да,наистина беше ужасно..много беше объркано..както казах понякога всякаш иска пак да сме заедно,а в другия момент... ;( незнам..

GameMaster
04-08-2008, 17:51
Emi vij sega maaalko pochivka dobre mu se e otrazila na momcheto.Ne go sydi za kazanoto moje da go e napravil nesaznatelno ili ne znam.Ili moje bi e napravil namek.Nai-udachniq nachin vs da se razbere e da govorite otkrito za vsichko koeot vi interesyva i vylnuva vyv vashite otnosheniq.Haide uspeh ;-)

pyfpaff
04-08-2008, 17:58
;( off horaa pisna mi..toky shto mi pisa v chetvartak da ne hodq..nqmalo da ima vuzmojnost..... ;(( nezdurjam veche

CfEtii
04-08-2008, 19:22
Бори се,направи вс възможно да оправиш нещата.Ако не стане,не му се моли.

natalitoo
04-08-2008, 20:53
слущай съцето си .. ако чувствата ти са много силни .. бори се за любовта му

Fantomche
04-08-2008, 21:08
kato go vidi6 go pregurni silno ako ti se raztupti surceto zna4i go obi4a6 pitai go kakvo toi e izpital nznam mila proto porobvai az sum ot rz i edna ot nai dobrite mi fr ima gadje ot 1 god i 8 meseca a toi e dobri4 ako ima jelanie 6te ste zaedno az te se vijdat mnogo rdko silnata lubov se dokazva tq e na 16 a toi na 18 neznam mila prosto probvai

GameFace
04-08-2008, 21:13
Не знае какво иска или не знае как да се държи с момиче, в което е влюбен. Не се шашкай - иска да му идеш на гости, казва, че те обича. Ако идеш при него и той ти се изрепчи му бий един шамар и му кажи да се успокои малко. :)

sexi_lady_666
04-08-2008, 21:21
moje bi naistina e imal nujda ot malko po4ivka 5 meseca ne e malko vreme otidi pri nego pogovorete i vij za kakvo stava vupros ako puk ne stane ni6to kakvo tolkova ima i drugi mom4eta :)

pyfpaff
04-09-2008, 14:24
blagodarq na vsichki za mneniqta vi .. smqtam za posledno sled nqkolko dena damu zvanna i ako mi kaje tochen den dobre..ako li ne..kolkoto i da mi e trydno shte se otkaja..

metalkata_bg
04-09-2008, 17:02
mda i na men mi se struva nqkvo takova..sqka6 iska malko po malko da se otdeli ot teb :( mnogo mi e poznata tas istoriq...

pyfpaff
04-17-2008, 14:21
Ami...chuhme se na ediniq den..i se rzbrahme da izleznem..na drygiq den mi pisa da ne hodq..popitah go zashto i otgovora beshe iskam da sprem da se vijdame..
ako do sega sum se zablujdavala i sum imala nadejdi do ot tyk nasetne veche totalno te ygasvat..srinata sym sus zemqta i naistina nz kakvo da pravq..s mnogo usiliq iztrih snimkite my sms-ite ...obache toi e oshte v syrceto mi...veche go nqma a e navsqkade okolo men... ;((