PDA

View Full Version : Oxy Продукти



~-> eMiN3McHoY.
04-08-2008, 17:14
Хихихи Правя 1 и същи теми, но по тези въпроси поне може да се помогне ако сте изпробвали.. Аз у нас за 2 грозни пъпки дигнах гюронтия до небето.. Махнах си черните точки , но явно че тея пъпки няма изчезнат за 1 ден.. 2 - 2 ама гадни ... И накарах майка ми иде у аптеката да пита да ми земе нещо и взе Измиващ гел за лице Оху,почистващи тампони Оху и един Лусион Оху против акне.. Начи Гел-а ми харесва (мирише хубаво и е готино да се миеш с него , нищо нередно :d ), Тампоните - Не Виждам особенн смисал.. напоени са с нещо странно като си избърша лицето с тях ми стаа супер студено , с Гел-а се намазах според опаковката до 1седмица или махимум 2месеца изчезват сички пъпки ( Мойте са само 2 )..
но и той не е нищо непирятно.. Е вие пробвалили сте ги за по дълго време,какво ще кажете? Струва ли си гледам цената не е кой знае колкол малко тия 3 продукта са 23-4 лв :]..Най-накрая ще хвана да ги изтискам тия пусти пъпки нищо ,че ще станат рани и ще е още по грозно..! :razz:
И дали може ад ми стане нещо ако използвам сички тези продукти.. Смисал ставам примерно сутрин с гел-а си мия лицето , намазвам се с тампоните като попие сичко примерно след 1-2 часа към 12-1 се мажа с лусиона (той се маже 1дневно) и после вечерта преди да легна си мия лицето с гел-а и се мажа с тампоните..? Нали няма се вазпали ,нещо алергия ала-бала? 8-)

ell_ownz
04-08-2008, 18:29
po hubavo gi ispolzvai si4kito no samo ve4er...sytrin nqma smisal a ve4er e za po4istvane na mrasotiqta otvan, grima i si4ko drygo koeto moje da e na liceto ti :D ami ne nishto nqa da ti stane, shtoto se pak za prodykti, specialno napraveni za tova i nemoje da stane alergiq ot tqh