PDA

View Full Version : На Горещия ТРОН е ЧОЧKO(Fuckin'Hostile)!



ABSOLUTme
04-08-2008, 18:39
Зизко е баннат и не може да пусне темата,затова аз я пускам. :-P

Disrespect
04-08-2008, 19:02
МУХАХАХААХА
евала, Марти :Р аз исках да го набутам отдавна :D


ръбе, кога стана ръб? кога премина към тъмната страна на Силата? 8-)

ScionOfStorm
04-08-2008, 19:10
1. [що не ме обичаш вече :(?]

2. [World domination question! ;p]

TellMeYourName
04-08-2008, 19:10
Какво мислиш за пушачите? :lol:

psychopath
04-08-2008, 19:35
а за жените? :D

ЕPu
04-08-2008, 19:39
Колко цигари си изпушил през живота си? 8-)



Коя ти е любимата група?
B.F.D.M или Envy? :evil:
пънк или ой?
кой е най-якия концерт, на който си бил? а най- неприятния?

очаквай още въпроси :>

Felis_Dirus
04-08-2008, 21:56
Охооо, Чоче, душичко, първи въпрос - ще се видим ли в събота на по бира/сокче? 8-)

run
04-09-2008, 01:34
6te se UBIEM li na Agnostic Front ?!? 8-)

Canis_Dirus
04-09-2008, 14:51
Липсват ли ти лудите сектантски секс-оргии?

Blacklisted
04-09-2008, 20:10
МУХАХАХААХА
евала, Марти :Р аз исках да го набутам отдавна :D

Никакво евала, нечувана подлост е това!


ръбе, кога стана ръб? Ми преди почти 2 години.
кога премина към тъмната страна на Силата? 8-)
Не съм, винаги съм си бил от нея ;)

1. [що не ме обичаш вече Sad?] Почна да пишеш имо стихотворения :-D

2. [World domination question! ;p] след третата световна, Я! ще съм вожда на Земята ;)

Какво мислиш за пушачите? Laughing Нагли копелета.
а за жените? Още по - нагли копелета]

Колко цигари си изпушил през живота си? Cool

Ми нито една, дърпал съм си 2 пъти и беше много гадно :)

Коя ти е любимата група? ми хардкор - Sick of it All, метъл - Pantera, стрейт едж хардкор -
Gorilla Biscuits.
B.F.D.M или Envy? Evil or Very Mad E, това е... жена и пуши, от най - наглите копелета 8-)
Ми да кажем BFDM.
пънк или ой? пънк
кой е най-якия концерт, на който си бил? а най- неприятния? Шатърд Рийлм, а най - гаден Halloween 2006, концерта беше як, ама метълите и тясната зала - не :)

shadow4e
04-09-2008, 20:58
А за гейовете какво мислиш, особено за онея от Варна :D Ама добре ги привлачаш. :D Чаровник. :P

Какво ще ми пожелаеш за 19-тия ми рожден ден??? :-D

Blacklisted
04-09-2008, 22:38
Охооо, Чоче, душичко, първи въпрос - ще се видим ли в събота на по бира/сокче? 8-) Ми ше видим, ако има какво да поливаме :D
нещо взето изпитче ала бала ;)

6te se UBIEM li na Agnostic Front ?!? Кораво ще е!

Липсват ли ти лудите сектантски секс-оргии? Липсва ми BeastTube!!! i котешките жертвоприношения

А за гейовете какво мислиш, особено за онея от Варна Very Happy Ама добре ги привлачаш. Very Happy Чаровник. Razz Нищо лошо, докато не ми навират гейщината си,
а варненските, докато не почнат да ме пипат по врата :o

Какво ще ми пожелаеш за 19-тия ми рожден ден??? Леки изпити ще ти пожелая, щото си е гадна работа ;)

AliceSw
04-09-2008, 22:56
еджърка или обикновено момиче - за твоя жена, тъй де приятелка

имаш ли навик да навираш принципите си в лицата на хората, с които общуваш

какво ми/не ми харесваш във форума, ако въобще ми четеш мненията (израз на обхваналия ме отскоро егозентризъм)

bboy_bunker
04-10-2008, 10:41
оф.. напоследък много тъпи хора "сядат" на тоя трон..

RAWRRR
04-10-2008, 11:58
Любима философска школа?
Дефанзива или офанзива?
Доминант или събмасив?

Blacklisted
04-10-2008, 16:39
еджърка или обикновено момиче - за твоя жена, тъй де приятелка - с еджърка няма да има драми - скукааааааааа...

имаш ли навик да навираш принципите си в лицата на хората, с които общуваш - имам навика да си ги отстоявам.

какво ми/не ми харесваш във форума, ако въобще ми четеш мненията (израз на обхваналия ме отскоро егозентризъм)- ми знам ли, не съм ти срещал много писания, само от Сещената тема имам спомени.

оф.. напоследък много тъпи хора "сядат" на тоя трон.. - 'ограничен, завистлив комплексар' 8-)

Любима философска школа? Емпиризъм ;)
Дефанзива или офанзива? офанзивен халф 8)
Доминант или събмасив? Ха!

RAWRRR
04-10-2008, 18:09
Дразниш ли се,4е хората които те познават бегло,те из4ерпват с образа на едж,това е първото нещо,за което се сещат,преди да се сетят например..4е си умен или интересен?

bboy_bunker
04-10-2008, 18:56
Защо винаги си толкова отворен ? Това обърнат образ на сдуханата ти същност ли е?

Какво мислиш за фашизма? А за нацизма?

Според теб защо крайните либерали и руските генерали се съюзяват (при управлението на Батемберг), като едните са за промяна на конституцията, а другите твърдо против?

Blacklisted
04-10-2008, 21:57
Дразниш ли се,4е хората които те познават бегло,те из4ерпват с образа на едж,това е първото нещо,за което се сещат,преди да се сетят например..4е си умен или интересен? - мне, супер си е образа, а и нямам мотив да се дразня, защото и аз ги познавам бегло и мога да си вадя подобни заключения за тях т.е. абсолютно нормално е.


Защо винаги си толкова отворен? Щото в интернет може ;)
Това обърнат образ на сдуханата ти същност ли е? Ми дай да проверим някой път :)


Какво мислиш за фашизма? А за нацизма? - погледната от днешна гледна точка, разликите между двете идеологии са минимални, за това ще си ги разгледам като националсоциализъм: като цяло са отвратителни, самата идея, че живееш за да служиш на държавата... и расистките глупости и прочее, но пък съм патриот и някои виждания ми се покриват, в по мек вариант, например никак не би ми харесало ако България се напълни с чужденци.

Според теб защо крайните либерали и руските генерали се съюзяват (при управлението на Батемберг), като едните са за промяна на конституцията, а другите твърдо против? - Руските генерали нямат друг избор, след като са в конфликт с консерваторите, а и мисля че либералите по - късно застават 'за' промяна в конституцията, едва след като вече са скъсали отношенията с генералите

Bolt_f
04-11-2008, 02:37
A kakvo vsyshtnost e edge (ako vsyshtnost tova e edj...) osven ryb, krai, t.n....? Lele kolko sym neprosvetena ;)

Amm... kaza che bil super tozi obraz... ne te li drazni faktyt kak vsichki se postavqt v nqkakvi obrazi, vkarvat se v nqkakvi filmi za metyli, punkari, skinari, emota, hausyri, chalgari, edjove ili kakvoto e tam, .... i vsyshtnost, zashto, po dqvolite, horata go pravqt?

Ogranichavash li se v stilovete muzika koqto slushash? Zashto da, zashto ne...

Ako imash vyzmojnost da svirish v edin golqqqqqqqm simfonichen orkestyr... koi instrument bi izbral i koq poziciq? Zashto??

Nie izvynzemni li sme? Zashtoto sme izvyn zemqta, ne v neq...?

Tova, vsyshtnost, znachi li, che myrtvite sa zemni, a jivite, izvynzemni?

V kakvo vqrvash? Zashto?

Kato izkluchim Pantera v originalen systav, predpolagam( RIP Dimebag Darrell), ima li koncert, koito bi jelal da vidish, makar i da e nevyzmojno? I izobshto, ima li neshto nevyzmojno, koeto jelaesh?

Iztok ili zapad? Zashto?

Chel li si Malkiqt Princ?

Mislish li, che vseki ot nas ima svoq sobstvena planeta koqto obitava?

A roza, koqto obicha?

A vsyshtnost mislish li che toi naistina e obichal svoqta roza ili prosto e tyrsil uteha v boleznenata si samota?

A toi bil li e neshtasten sys samotata si, spored teb?

Mislish li, che vseki bi mogyl da byde edin Malyk princ ako go pojelae?

Lubim muzikant EVER? Zashto?

Ako ti kaja da narisuvash edna dusha.... i ti dam prazen list..... kak bi q narisuval?

:)

Blacklisted
04-11-2008, 16:55
A kakvo vsyshtnost e edge (ako vsyshtnost tova e edj...) osven ryb, krai, t.n....? Lele kolko sym neprosvetena ;)
Ми най - общо, не пия, не пиша и не използвам наркотици - въздържание от всякакви субстанции, които влияят зле на трезвата преценка.
Amm... kaza che bil super tozi obraz... ne te li drazni faktyt kak vsichki se postavqt v nqkakvi obrazi, vkarvat se v nqkakvi filmi za metyli, punkari, skinari, emota, hausyri, chalgari, edjove ili kakvoto e tam, .... i vsyshtnost, zashto, po dqvolite, horata go pravqt? Не ме дразни, правят го защото имат нуждата да се самоопределят, по този начин се отдалечават от дадена група хора, но се сблизават с друга група. Всъщност не знам, защо, но има хора, които смятат, че субкултурите те ограничават като индивид, това може и да е вярно в началото, но в последствие благодарение на тя х се доразвиваш като индивид.

Ogranichavash li se v stilovete muzika koqto slushash? Zashto da, zashto ne... Не се ограничавам, слушам каквото ми харесва.

Ako imash vyzmojnost da svirish v edin golqqqqqqqm simfonichen orkestyr... koi instrument bi izbral i koq poziciq? Zashto?? Палката си избирам ;)

Nie izvynzemni li sme? Zashtoto sme izvyn zemqta, ne v neq...? Доста сме си земни.

Tova, vsyshtnost, znachi li, che myrtvite sa zemni, a jivite, izvynzemni? И аз имам въпрос... гъби?

V kakvo vqrvash? Zashto? "Така стоят нещата - силата определя правилата"

Kato izkluchim Pantera v originalen systav, predpolagam( RIP Dimebag Darrell), ima li koncert, koito bi jelal da vidish, makar i da e nevyzmojno? I izobshto, ima li neshto nevyzmojno, koeto jelaesh? Горила Бизкит, искам Вендетта! Жалая да мога да се телепортирам, но уви още не ме е огряло... другите мечти са си съкровенни и си отстават ;)

Iztok ili zapad? Zashto? Запад, изтока е много мъглив.

Малкия принц после, сега излизам :)

PinkFloydSound
04-11-2008, 17:09
Хмм... Какво мислиш за отделните стилове, раси, и въобще делението на хората на еди какви си и еди какви си?!

RoyTheReaper
04-11-2008, 18:02
Кого ще поставиш на стола следващата седмица? 8-)

Beatifica
04-12-2008, 09:21
Как се отговаря на въпроса ти 'гъби'? (:

04-12-2008, 09:29
чушка или чушкопек?

Bolt_f
04-12-2008, 18:02
A kakvo vsyshtnost e edge (ako vsyshtnost tova e edj...) osven ryb, krai, t.n....? Lele kolko sym neprosvetena ;)
Ми най - общо, не пия, не пиша и не използвам наркотици - въздържание от всякакви субстанции, които влияят зле на трезвата преценка.
Amm... kaza che bil super tozi obraz... ne te li drazni faktyt kak vsichki se postavqt v nqkakvi obrazi, vkarvat se v nqkakvi filmi za metyli, punkari, skinari, emota, hausyri, chalgari, edjove ili kakvoto e tam, .... i vsyshtnost, zashto, po dqvolite, horata go pravqt? Не ме дразни, правят го защото имат нуждата да се самоопределят, по този начин се отдалечават от дадена група хора, но се сблизават с друга група. Всъщност не знам, защо, но има хора, които смятат, че субкултурите те ограничават като индивид, това може и да е вярно в началото, но в последствие благодарение на тя х се доразвиваш като индивид.

Ogranichavash li se v stilovete muzika koqto slushash? Zashto da, zashto ne... Не се ограничавам, слушам каквото ми харесва.

Ako imash vyzmojnost da svirish v edin golqqqqqqqm simfonichen orkestyr... koi instrument bi izbral i koq poziciq? Zashto?? Палката си избирам ;)

Nie izvynzemni li sme? Zashtoto sme izvyn zemqta, ne v neq...? Доста сме си земни.

Tova, vsyshtnost, znachi li, che myrtvite sa zemni, a jivite, izvynzemni? И аз имам въпрос... гъби?

V kakvo vqrvash? Zashto? "Така стоят нещата - силата определя правилата"

Kato izkluchim Pantera v originalen systav, predpolagam( RIP Dimebag Darrell), ima li koncert, koito bi jelal da vidish, makar i da e nevyzmojno? I izobshto, ima li neshto nevyzmojno, koeto jelaesh? Горила Бизкит, искам Вендетта! Жалая да мога да се телепортирам, но уви още не ме е огряло... другите мечти са си съкровенни и си отстават ;)

Iztok ili zapad? Zashto? Запад, изтока е много мъглив.

Малкия принц после, сега излизам :)

Gybite sa poveche vyn otkolkoto vytre... moje bi ima i termin "Mejdu zemni" :) Ne znaq... vyprosite s izvynzemnite bqha momentna glupost.

Chakam Malkiqt Princ :)

bungle
04-12-2008, 18:08
Я сложи снимка, че май не ти знам фейса.

Blacklisted
04-13-2008, 11:52
Мислиш ли, че ще си едж до края на живота или и ти като повечето представители на движението ще поддадеш в определен момент???
ми каквото и да кажа тук, ще виси във въздуха... възнамерявам да е така ;)

На тоя въпрос за расите и делението отговорих 100 пъти...

Тук е мястото да вметна, че от считано след малко нямам да имам компютър за известно време, тъй че... оставям отворена покана към Би бой бункер за стола следващата седмица, ще му сбъдна съкровенна мечта

8)

Субкултурата на розовите фейчки ;)

Чушка.

Снимки има :P

Чао! :smt029

bboy_bunker
04-14-2008, 22:07
оставям отворена покана към Би бой бункер за стола следващата седмица
Аз не представлявам интерес за форумното общество ;)

Disrespect
04-15-2008, 07:37
оставям отворена покана към Би бой бункер за стола следващата седмица
Аз не представлявам интерес за форумното общество ;)

мдам...сигурно се сещаш на какво заприлича темата на швастичко и знаеш, че ще стане същото
сега очаквам да се сетиш защо
даже ти казаха

mulgore
04-15-2008, 08:21
Ой! слушаш ли?
Кои са ти любимите групи?

Съжелявам ако се повтарят ии пак ще се върна! :D

bboy_bunker
04-15-2008, 09:41
оставям отворена покана към Би бой бункер за стола следващата седмица
Аз не представлявам интерес за форумното общество ;)

мдам...сигурно се сещаш на какво заприлича темата на швастичко и знаеш, че ще стане същото
сега очаквам да се сетиш защо
даже ти казахаАз за разлика от него не бих се занимавал със заядливи постове

п.п би ли престанал навсякъде да ме следиш и да се заяждаш? Казвам ти го най-дружелюбно ;)

04-15-2008, 09:51
Hahaha.koi 6e e na stola? az sledim foruma ot suma vreme,ma nemah reg... Iskam nekoi interesen na stola... Desi_Etnies? :D Aide deee

Disrespect
04-15-2008, 10:57
оставям отворена покана към Би бой бункер за стола следващата седмица
Аз не представлявам интерес за форумното общество ;)

мдам...сигурно се сещаш на какво заприлича темата на швастичко и знаеш, че ще стане същото
сега очаквам да се сетиш защо
даже ти казахаАз за разлика от него не бих се занимавал със заядливи постове

п.п би ли престанал навсякъде да ме следиш и да се заяждаш? Казвам ти го най-дружелюбно ;)

ами тогава спри и ти да се заяждаш във всеки пост за да не се занимаваме и ние с теб..

bboy_bunker
04-15-2008, 11:38
Вие.. ? В момента говоря само на теб..

Просто те моля най-учтиво да спреш, защото се надявам, че поне имаш малко повече акъл от останалите... иначе въобще не бих се занимавал с теб.

Disrespect
04-15-2008, 12:08
говориш само с мен, обаче дразниш и доста други хора ;)

и ае да спрем да спамим на Чочо темата..най-добре някой да ги изтрие тези постове

Decu
04-15-2008, 12:18
Hahaha.koi 6e e na stola? az sledim foruma ot suma vreme,ma nemah reg... Iskam nekoi interesen na stola... Desi_Etnies? :D Aide deee
о.0

:lol:

И за да не дооспамвам темата (!!!) :
Коя е най-голямата ти сбъдната мечта?
Кое най-много те дразни в хората и съответно-кое най ти допада?
Авантюрист ли си? Как определяш себе си?
Толкоз..не ми се мисли повече. :D
Ааа, да! Защо нямаше компютър? :Д

bboy_bunker
04-28-2008, 12:15
горещият ви стол замре :D

ANTIHUMAN
04-28-2008, 13:04
горещият ви стол замре :D

Явно човека на стола не е интересен за хорцата от форума!

Водиш ли се по-някоя фраза за живота?
Оптимист,песимист или реалист?
Мразиш ............. ?
Какво мразиш в хората?

Felis_Dirus
04-28-2008, 13:55
горещият ви стол замре :D

Явно човека на стола не е интересен за хорцата от форума!

Водиш ли се по-някоя фраза за живота?
Оптимист,песимист или реалист?
Мразиш ............. ?
Какво мразиш в хората?

На стола няма никого.

DisciplineAndOrder
04-28-2008, 17:58
да сложим някого?

ScionOfStorm
04-28-2008, 18:06
ми време е, слагайте някого :Р
без мен обаче ;д

Canis_Dirus
04-28-2008, 18:08
да сложим някого?
теб!

DisciplineAndOrder
04-28-2008, 18:09
е аз дали 'представлявам интерес за форумното общество?' 8-)

ScionOfStorm
04-28-2008, 18:13
Ми, сешшсе че и да не представляваш, ке започнеш... >:О

Слагайте я ;д

bboy_bunker
04-28-2008, 18:29
extreme представлява интерес за мен :oops: :P

TellMeYourName
04-28-2008, 18:31
Миме,ти си 8-)

DisciplineAndOrder
04-28-2008, 18:35
ми хубаво 8-)

bboy_bunker
04-28-2008, 18:37
ааааааааааа може ли аз да ти направя тема?!?!?!

mulgore
04-28-2008, 18:37
Сложете Мим,та да я измъча,аз едно хубаво!! 8-) :-)