PDA

View Full Version : за хапчетата ?



mimsssssss
04-08-2008, 18:44
имам въпрос относно хапчетата за отслабване.бихте ли ми казали нещо което сте изпробвали и има ефект.сега ще започнат коментари от рода на "ходи на фитнес" , "пази диета" и т.н. ама ако има конкретно мнение се надявам да го напише някой а останалите просто не спамете темата.
п.п. става вупрос да сваля 5-6кг за месец.благодаря

Abigoria
04-08-2008, 18:50
Ае не се трови с тея боклуци... :? Ебава ти се организма от тея химии... Майка ми пиеше некви такива лайна, ефекта- 3 кила над предишното тегло, проблеми с цикъла, повръщане... Не си струва според мене, ама виж, може при тебе да не е така... :)

ПП: Сори за спама :D :D :D

F4e_stz
04-08-2008, 18:59
mi vij maika mi pie nqkakvi hap4eta qbylkov pektin kaza 4e bili za pro4istvane na organizma i za otslabvane nz dali 6te ti pomogne tq gi pie prosto za6toto sa polezni ako iska6 i probvai pone nqma da ti navredqt ;)

mimsssssss
04-08-2008, 19:00
Ае не се трови с тея боклуци... :? Ебава ти се организма от тея химии... Майка ми пиеше некви такива лайна, ефекта- 3 кила над предишното тегло, проблеми с цикъла, повръщане... Не си струва според мене, ама виж, може при тебе да не е така... :)

ПП: Сори за спама :D :D :D
айде от мен да мини :D ама чакам все пак някое компетентно мнение

eclipseee
04-08-2008, 19:08
На мен досега не са ми помагали за отслабване, а само за малко прочистване на организма. А и ако си вземеш някви няма да имат чак ефекта 5-6 кг за месец без спорт. Но това лично мое мнение!(може пък да отслабваш лесно, де да знам)
Ето нещо по-полезно от тия хапчета:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1331&sid=abab5dbbe5bc923e170a1731b8100343

mimsssssss
04-08-2008, 19:14
ми аз споменах че искам точно хапчета или поне некви чайове но не диета или спорт ама те хората си знаят тяхното.имам си причина за да изисквам тожа просто ако някои знае или има полезно инфо да го напише докато дръгите не са напулнили темата със спам.

Forever_love_
04-08-2008, 19:20
ами чувала съм от познати че това Clarinol cla 1000 действало и някакви азиатски хапчета или индийски не съм сигурна успех :-)

sweet_baby_cool
04-08-2008, 19:21
A upotrebqvalili ste 4AI (a ne kafeto) "VITA GOLD-TEA" I moje li da mi kajete dali deistva, ima li efekt ?????????? pls mislq da probvam no 1vo iskam da sam sigurna dali deistva



_________________________________ 10x predvaritelno ____________

mimsssssss
04-08-2008, 19:28
ами чувала съм от познати че това Clarinol cla 1000 действало и някакви азиатски хапчета или индийски не съм сигурна успех :-)
axa mersi a da znae6 kolko stryva doly gore i moga da si go vzema ot apteka nali ?

love_veselka
04-08-2008, 20:32
Едно момиче от моя клас ги пиеше,ефект-нулев,а като ги спря и качи двойно килограмите така,че не си заслужава.

sexi_lady_666
04-08-2008, 21:37
tova sa pulni bokluci nedei da si trovi6 organizma! hodi na fitnes tova e edinstvenoto re6enie :)

hottie
04-09-2008, 08:11
Една позната отслабна като пи кафе Вита Голд :shock: ама отслабна страшно много ви казвам.

Jaffs
04-09-2008, 09:31
От оцета и язва може да си докараш.

Определено хранителния режим и фитнеса са най-доброто, което може да се предложи, а и липсва фрапиращото йо-йо като при хапчетата, но след като си решила да са хапчета. Знам за Ксеникал и Фемимодел, че помагат снаха ми е пила и двете след раждането на малката и наистина свали. Но подбора на хапчетата зависи от килограмите, които искаш да свалиш. Честно казано по-добре се консултирай със специалист. Хапчетата действат различно на всички.

Лично не бих ти препоръчала Ксеникал-а. Има невероятно много странични ефекти и не на всички действа. Няколко приятелки са го пили и го спряха много бързо. А и е твърде скъп. Не помня дали 40 беше половин или цяла опаковка (но май беше половин).

Barbie
04-09-2008, 11:36
mi vij maika mi pie nqkakvi hap4eta qbylkov pektin kaza 4e bili za pro4istvane na organizma i za otslabvane nz dali 6te ti pomogne tq gi pie prosto za6toto sa polezni ako iska6 i probvai pone nqma da ti navredqt ;)

Пектинът реално не е за отслабване. Пила съм го заради проблеми с храносмилането. Полезен е.

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/pektin

Иначе - хапове... Ами, мацка, една приятелка се тъпчеше преди време с ябълков оцет, когато той беше на мода, и беше поотслабнала, но като го спря удвои свалените килограми.

mimsssssss
04-09-2008, 16:41
ами благодаря на всеки който си даде мнението.взех си няколко продукта сега трябва само да ги изпробвам и да видя има ли резултат.

Barbie
04-09-2008, 17:09
ами благодаря на всеки който си даде мнението.взех си няколко продукта сега трябва само да ги изпробвам и да видя има ли резултат.

Няколко?! 8-) Ти си ентусиаст...

Какво си си взела?

mimsssssss
04-09-2008, 17:13
ами благодаря на всеки който си даде мнението.взех си няколко продукта сега трябва само да ги изпробвам и да видя има ли резултат.

Няколко?! 8-) Ти си ентусиаст...

Какво си си взела?
ми вита голд си взех чая и кафе комбинацията и капсоли ябълков оцет.
засега това... :D
ако чуя за нещо друго което е добро може и него да пробвам.сега ше видя тея щото все пак на всеки човек организма му е различен.надявам се да имат ефект

sweet_baby_cool
04-09-2008, 19:07
ми вита голд си взех чая и кафе комбинацията и капсоли ябълков оцет.
засега това... :D
ако чуя за нещо друго което е добро може и него да пробвам.сега ше видя тея щото все пак на всеки човек организма му е различен.надявам се да имат ефект[/quote]

плс не заключвай темата и след седмица-2 ни пиши дали е имало ефект

очаквам_____________10х предварително

hottie
04-09-2008, 19:15
И мен ми е любопитно дали наистина вита голд действа така :shock:

mimsssssss
04-09-2008, 19:19
ми нямате проблем ще ви пиша резултатите - след 1 седмица дали съм свалила и след 2 пак и по колко

st1ka
04-09-2008, 20:21
Ами аз преди известно време пиех едни хапчета с ябълков оцет, ама нещо не помогнаха особено...

mimsssssss
04-09-2008, 22:03
Ами аз преди известно време пиех едни хапчета с ябълков оцет, ама нещо не помогнаха особено...
ми моите са чисти капсули само ябълков оцет дано имат някво деиствие.

mimsssssss
04-12-2008, 05:25
ми вита голд си взех чая и кафе комбинацията и капсоли ябълков оцет.
засега това... :D
ако чуя за нещо друго което е добро може и него да пробвам.сега ше видя тея щото все пак на всеки човек организма му е различен.надявам се да имат ефект

плс не заключвай темата и след седмица-2 ни пиши дали е имало ефект

очаквам_____________10х предварително[/quote]
ми вече мога да ти кажа че деиства за 2 дена 1 кг...като мини седмица ще ви пиша пак резултатите

mimsssssss
04-16-2008, 13:55
за седмица свалих 4кг 8) ако има въпроси питайте
п.п. тва е за 2-те момичета който искаха да знаят резултатите след седмица

formula_1
04-16-2008, 14:39
:grin: браво поздравления за добрия резултат дано продължаваш да отслабваш :-) а може ли да ми обясниш малко как ги пиеш или дали ограничаваш храната по някакъв начин защото искам и аз да си взема такива неща :-o

mimsssssss
04-16-2008, 14:54
:grin: браво поздравления за добрия резултат дано продължаваш да отслабваш :-) а може ли да ми обясниш малко как ги пиеш или дали ограничаваш храната по някакъв начин защото искам и аз да си взема такива неща :-o
писах ти на лично 8)

soulja_girl4e
04-16-2008, 15:03
loooooooooool! edin vypros... kolko si debela 4e otslabna s 4 kg????!!!!!! :shock: :shock: :shock:

miss_91
04-16-2008, 15:59
Как го пиеш?колко пъти на ден?коя сериа на Вита голд? иколко струва?

mimsssssss
04-16-2008, 17:50
на всички въпроси отговарям
1.ами бях 70кг и 1.65 и сега съм 66кг
2.взех си комбнацията кафе + чай - на обед пия кафе а вечер чая
просто двете неща спомагат доста за метаболизма ако се приемат както трябва с правилна диета и упражнения - аз затова неисках в темата да пиешете за диета и упражнения,просто вече ги бях започнала тях

mimsssssss
04-16-2008, 17:55
ами забравих да напиша че струваше някъде 13лв - 12 пакетчета кафе и 6 чай

soulja_girl4e
04-16-2008, 20:04
loooooool o6te samo 10-15 kg ti ostavat... :razz:

hottie
04-16-2008, 20:52
браво мацка ! Продължавай все така :) И ни дръж в течение.Успех !

mimsssssss
04-17-2008, 10:59
loooooool o6te samo 10-15 kg ti ostavat... :razz:
да защо имаш някакъв проблем с тва ли ? :-x

mimsssssss
04-17-2008, 16:09
браво мацка ! Продължавай все така :) И ни дръж в течение.Успех !
нямаш проблем :P

mimsssssss
04-19-2008, 14:36
64 съм вече :grin:

stolichankata
04-19-2008, 17:19
при всички действат по-различен начин. зависи от метаболизма. аз съм на мнение че от хапчетата можеш да свалиш 5-6 килограма, но после като ги спреш се лепят двойно, така че най-добре е хранигтелен режим и физически упражнение.
вече има толкова много препарати за отслабване .. хапчета, дъвки, бонбонки, кафета, чайчета, прахчета, че направо ми се повдига като видя поредната реклама на "действащия" продукст без странични ефекти .. разбира се само с йо-йо ефект - което като се замисля е предостатъчно

mimsssssss
04-20-2008, 12:39
при всички действат по-различен начин. зависи от метаболизма. аз съм на мнение че от хапчетата можеш да свалиш 5-6 килограма, но после като ги спреш се лепят двойно, така че най-добре е хранигтелен режим и физически упражнение.
вече има толкова много препарати за отслабване .. хапчета, дъвки, бонбонки, кафета, чайчета, прахчета, че направо ми се повдига като видя поредната реклама на "действащия" продукст без странични ефекти .. разбира се само с йо-йо ефект - което като се замисля е предостатъчно
и с какво беше полезен този пост или просто така да си кажеш мнението някъде :-x

Barbie
04-20-2008, 13:15
при всички действат по-различен начин. зависи от метаболизма. аз съм на мнение че от хапчетата можеш да свалиш 5-6 килограма, но после като ги спреш се лепят двойно, така че най-добре е хранигтелен режим и физически упражнение.
вече има толкова много препарати за отслабване .. хапчета, дъвки, бонбонки, кафета, чайчета, прахчета, че направо ми се повдига като видя поредната реклама на "действащия" продукст без странични ефекти .. разбира се само с йо-йо ефект - което като се замисля е предостатъчно
и с какво беше полезен този пост или просто така да си кажеш мнението някъде :-x

Предупреждава те, като спреш хапчетата, да не попаднеш в по-лоша позиция от тази, от която си тръгнала.

Когато ударно губиш килограми първо губиш вода, после мускулна тъкан и накрая мазнини. Следователно може да свалиш 5 килограма и да се окаже, че си стопила повече мускулна тъкан отколкото мазнини. После, като си върнеш предишния начин на живот, тези 5 кг ще ги възвърнеш под формата на мазнини и ще бъде по-лошо, от колкото в началото. Освен това тялото ще се е научило, че издевателстваш над него и ще пълнееш все по-лесно.

Докато пиеш хапчета, не изключвай от диетата си протеини. И поддържай мускулатурата си.

mimsssssss
04-20-2008, 19:10
при всички действат по-различен начин. зависи от метаболизма. аз съм на мнение че от хапчетата можеш да свалиш 5-6 килограма, но после като ги спреш се лепят двойно, така че най-добре е хранигтелен режим и физически упражнение.
вече има толкова много препарати за отслабване .. хапчета, дъвки, бонбонки, кафета, чайчета, прахчета, че направо ми се повдига като видя поредната реклама на "действащия" продукст без странични ефекти .. разбира се само с йо-йо ефект - което като се замисля е предостатъчно
и с какво беше полезен този пост или просто така да си кажеш мнението някъде :-x

Предупреждава те, като спреш хапчетата, да не попаднеш в по-лоша позиция от тази, от която си тръгнала.

Когато ударно губиш килограми първо губиш вода, после мускулна тъкан и накрая мазнини. Следователно може да свалиш 5 килограма и да се окаже, че си стопила повече мускулна тъкан отколкото мазнини. После, като си върнеш предишния начин на живот, тези 5 кг ще ги възвърнеш под формата на мазнини и ще бъде по-лошо, от колкото в началото. Освен това тялото ще се е научило, че издевателстваш над него и ще пълнееш все по-лесно.

Докато пиеш хапчета, не изключвай от диетата си протеини. И поддържай мускулатурата си.
мерси за съветите,поне ти каза нешо полезно,точно това намекнах в прения пост че просто заема място :D и нямам никаква полза от него в темата си

fifi_F
05-08-2008, 13:54
independence_88, току що прочетох темата и съм доста изненадана от резултатите които си постигнала. Интересувам се, само чая и кафето ли пиеш или спазваш и някакви хранителни ограничения?
Решена съм на всичко за да сваля излишните 10 кг, но незнам как точно да го направя. Би ли ми помогнала, като ми дадеш някаква по-подробна информация?:)

mimsssssss
05-08-2008, 15:06
independence_88, току що прочетох темата и съм доста изненадана от резултатите които си постигнала. Интересувам се, само чая и кафето ли пиеш или спазваш и някакви хранителни ограничения?
Решена съм на всичко за да сваля излишните 10 кг, но незнам как точно да го направя. Би ли ми помогнала, като ми дадеш някаква по-подробна информация?:)
пи6и ми на лично да си разменим скаиповете и да се разберем по добре :P

H8_mE
05-08-2008, 16:43
Независимо каква болест лекуваш със хапчета резултатът е временен-докато ги ползваш.Така,че отслабваш ли по тези начини всичко ще се върне спреш ли да ги прилагаш.А определено не можеш постоянно да вземаш хапчета,защото те вредят на здравето ти.Тъй,че помисли ... с хапчета не се постига нищо за постоянно,това важи за всичко!!! :?

eskcada
05-08-2008, 17:21
mmda pozdravleniq naistina si postignala otlichni rezultati za mnogo kratko vreme :grin: shte te pomolq da mi pi6e6 na lichna i da mi obqsnish po podrobno kak tochno procedirash poneje tr speshno da se ottarva ot 5 kg :-P

mimsssssss
05-08-2008, 18:35
който ми е казал да му пиша на лично направих го да си види пощата само :P