PDA

View Full Version : Връзката ни започва да се изтърква



BuJlDozeRa
04-08-2008, 19:02
Хора с приятелката ми сме заедно от почти 6 месеца и вразката ни започва да се изтарква...незнаем какво ново нещо да направим за да освежим вразката си и постоянно ни се скапват настроенията :(
(САЖЕЛЯВАМ ТОВА Е ЗА РАЗДЕЛ ЛЮБОВ)


т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

soulja_girl4e
04-08-2008, 19:09
syvet: napi6i go v "liubov" a ne v sex. Osven ako ne iska6 da ti kajem ne6to po-pikantno za v legloto... uto4ni si vyprosa!

DevilWish
04-08-2008, 19:25
Emi yavno ,4e govori6 otnosno sexa. . . ako 6te samo spredete da go pravite za malko i sled tova mnogo 6te se zatyjite edin za drug .A ako ne ,e kolko mn. saitove ima6 vse 6te vidi6 nyakoya nova pozi4ka.neznam kvo da ti kaja...ako prosto ti e omryznala ,nai-dobre sprete ,6oto spored men nqma da ima mnogo napred.Ne iskam da te nastroyvam ,ti si znae6 nay-dobre.
Uspeh!Dano stane ,tova ,koeto e nay-hybavo i za dvama vi ;)

hottie
04-08-2008, 19:28
Хора с приятелката ми сме заедно от почти 6 месеца и вразката ни започва да се изтарква...незнаем какво ново нещо да направим за да освежим вразката си и постоянно ни се скапват настроенията :(

Това, което ме смущава е тази рутина само за 6 месеца. Не бива да се допуска, защото ако е така сега какво ли ще е след няколко години.
Не пишеш за какво разнообразие става дума, но предполагам че имате нужда, както от ежедневно разнообразие, така и от сексуално.
За ежедневеното бих ви предложила да обърнете нещата. Ако сте прекалено много заедно само двамата - излизайте малко с приятели, по отделно или заедно. Също така бих ви предложила, ако имате финансова възможност, да отидете някъде за почивните дни - на СПА или на нещо екстремно като катерене,рафтинг...
В лелгото не знам как сте и какво сте опитвали , но вероятно имате тайно някоя друга фантазия ;) Поговорете си и ги споделете. Можеш да й купиш ново секси бельо, да й направиш някаква изненада.Секс шоп също е вариянт.
Имам чувството, че ви липсва тръпка. Има много възможности за това. Но не знам какви са ви отношенията и не мога категорично да ти дам съвет.
Разкажи ни малко повече за вас, тук или ми пиши на ЛС ако искаш.

TopTa
04-08-2008, 19:39
dokazano e 4e 6-8 meseca sa nujni na hormonite i himikalite da se uspokoqt i trupkata m/u dvama du6i da stihne! usobeno vqrno e ako tezi dvama du6i sa mladi i ne se stremqt kum dulga vruska! :?

BuJlDozeRa
04-08-2008, 20:02
САЖЕЛЯВАМ ТВА ТРЯБВАШЕ ДА Е ЗА ЛЮБОВ !!!!! ГРЕШКАТА Е МОЯ

Stamera
04-08-2008, 20:10
братко, спретни и една шибалка и си говорете за повече неща... ако наистина се е изтъркало всичко е шит...ама поне няма да те е яд за нещо :-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-09-2008, 05:06
Обиколили ли сте природните кътчета около града си на пикник например? Сега става топло, всеки трябва да знае поне 1 месенце, където да са го завели като малък. Ако теренът е подходящ, можете да си вземете федербал да играете, можете да решавате кръстословици (може отстрани да изглежда тъпо, но когато си с любимия е интересно :)), може да се хванете да гледате филм, може да обиколите местенца в града, където се сте били, в търсене на повече уединение за двамата... Вече градът си предлага различни други занимания, трябва само да се огледаш. :) 6 месеца не са много, но не са и малко. Ако и двамата държите един на друг и 100% искате да си продължите връзката, все ще намерите нещо интересно за правене, има много варианти. Особено сега през пролетта, когато времето започва да става все по-хубаво. :)

Успех!

menta_loverka
04-09-2008, 07:54
Разнообразете ежадневието си правете неща, които не сте правили- диско, може да отидете на курс заедно например по спортни танци или нещо друго, отидете на екскурзиика организирана от вас като подготвите предварително маршрута и видите прогнозата за времето, правете си изненади без повод, купете си нови дрехи и променете нещо в себе си, излесте с други приятелски двойки, спортувайте заедно, говорете си и ако нищо от тва не помогне може да се разделите за малко или проследиш дали не ти изневерява, защото понякога това е причината за упада.

Ms.Lonely
04-09-2008, 09:08
Еееее, 6 месеца не е много време . Има двойки , които са заедно от 5 години и връзката им не се изтъркала . Струва ми се , че едва ли не искаш да кажеш , че ти е скучо с приятлката ти . Това е така , защото все още не си достатъчно зрял за да обичаш до такава степен , че на всяка минута да ти идва идея как да я накараш да се почувства по-добре . Съжалям , че ти до казвам , но мисля , че е така . Може би не се обичате достатъчно за да ви е интересно и на двамата , но това е и до въображение .

slun4ice_90
04-09-2008, 10:32
Така, дойдохме си на думата.Ами направете нещо свежарско,което не сте правили,направете така,че пак да я има тръпката и всичките неща.Отидете някъде на малка почивка пр.и си починете от сивото ежедневие, насладете се един на друг.Романтиката според мен,може да помогне. :-P :grin: Успех. :-)