PDA

View Full Version : другите забелязват само външния ми вид...



aleks4y_f
04-08-2008, 20:26
ami neznam za6to no vsi4ki me vuzpriemat ne zaradi tova koeto sum a zaradi prokletiq mi zadnik (koito dori ne e tolkova hubav) i neznam iskam da nakaram horata da razberat 4e az sum li4nost i da ne gledat tova ili puk vuob6te vun6niq mi vid stra6no me draznqt frazi kato hubava si no slu6a6 gadna muzika (marilyn manson)i sqkakvi takiva ne6ta smisul horata sqka6 gledat samo tupata mi vun6nost... :-#
PS: ne sum sig dali temata e za tuk,no neznaeh kude da q sloja...aa i nqkoi da kaje kak da si namalq avatara 4e nqmam ideq.... :?


7 точка от правилата
moderated by Coki

FOOTSOLDIER
04-08-2008, 20:30
Не се хаби заради другите :)

machoka
04-08-2008, 20:35
Смени си ВЕДНАГА подписа с по-малък по размер и големина, ако не искаш да получиш забрана на тази екстра.

aleks4y_f
04-08-2008, 20:41
ami kakvi li horata okolo men gi otkrivat vseki den (tezi,koito si pravqt truda da me opoznaqt)

machoka
04-08-2008, 20:46
за подписа прочете ли?!

xXxScreamxXx
04-08-2008, 20:50
qvno tfa za podpisa i e obqnalo .. po temata .. pravi sa horata 4e sly6a6 yjasna muzika .. ne se obijdai ama toq e palniq izrod ....

aaa ina4e .. kfo ti puka kfo ti govorqt dr-te ... na men dneska 3/4 momi4eta mi vikaxa v koridora na daskaloto 4e sam k***a .... ama az samo im teglix edna maina i tolkoZZZzz :D

aleks4y_f
04-08-2008, 20:52
em da pove4eto ne go haresvat mnogo ama...nqma zna4enie a ina4e tova za kurvata otdelen vupros men vseki den mi go kazvat otna4alo go vzemah navutre no se svikva :D

Ice_Queen_
04-08-2008, 20:57
ami neznam za6to no vsi4ki me vuzpriemat ne zaradi tova koeto sum a zaradi prokletiq mi zadnik (koito dori ne e tolkova hubav) i neznam iskam da nakaram horata da razberat 4e az sum li4nost i da ne gledat tova ili puk vuob6te vun6niq mi vid stra6no me draznqt frazi kato hubava si no slu6a6 gadna muzika (marilyn manson)i sqkakvi takiva ne6ta smisul horata sqka6 gledat samo tupata mi vun6nost... :-#
PS: ne sum sig dali temata e za tuk,no neznaeh kude da q sloja...aa i nqkoi da kaje kak da si namalq avatara 4e nqmam ideq.... :?

Ти си 7ми клас,руса си и можеше да си обясниш "проблема" с едно изречение.. + че за проблема си си виновна ти,понеже ако имаш интелектуално ниво/поне някакво/ ,хората нямаше да те възприемат като кукла без мозък..направи си сама извода как се държиш и какво впечатление на празноглавка оставяш!

EJI4eTy
04-08-2008, 21:05
И аз слушам Marilyn Manson :D пък другите като не го харесват ?! кфо да правя ... ще си слушаш кфото ти харесва ;]

air_J
04-08-2008, 21:06
Пусни снимка на задника, за да преценим и ние дали си струва да ти викат така, или не. И едно въпросче - сигурна ли си, че не ти викат "задник" заради самата ти същност, а заради седалищните ти части? :-o

aleks4y_f
04-08-2008, 21:15
1-vo ne sum 7-mi klas
2-ro ne sum rusa
3-to ne mi vikat zadnik,a prosto mu obru6tat pove4e vnimanie
4-to nqma da si pusna snimka na zadnika
5-to Manson rulzzz

SuNsEt
04-08-2008, 21:15
:lol: :lol: :lol: Тцтцтц...За к'во ти пука какво мислят за теб останалите???К'во ти дреме???Лелеееееее може ли да си толкова....да не казвам!?Да си говорят квото искат!Остави ги....ЛОщото е,че теб те дразни това...А не би трябвало.Просто не им обръщай внимание като ти говорят така!Къв ти е проблема???Или пък се нуждаеш от повече внимание...? :-D :-D :-D :-D ...

И от къде на къде тея КЕЛЕШИ ше казват,че да слушаш Мерилин Менсън е гадно???????? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x АууУУу :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x Е тва вече е хипер тъпо! :-x

EJI4eTy
04-08-2008, 21:17
1-vo ne sum 7-mi klas
2-ro ne sum rusa
3-to ne mi vikat zadnik,a prosto mu obru6tat pove4e vnimanie
4-to nqma da si pusna snimka na zadnika
5-to Manson rulzzz


*Inlove*

aleks4y_f
04-08-2008, 21:17
i ne mislq 4e durjanieto mi e kuklensko imam stra6no mn fr i momi4eta i mom4eta no se 4udq dali mom4etata ne vijdat samo tova v men aaa i taka kato gleda6 avatara mi dali sum kukla?
:?

SuNsEt
04-08-2008, 21:25
i ne mislq 4e durjanieto mi e kuklensko imam stra6no mn fr i momi4eta i mom4eta no se 4udq dali mom4etata ne vijdat samo tova v men aaa i taka kato gleda6 avatara mi dali sum kukla?
:? Тва за мен ли беше?...Тааа...ами то повечето момчета(и момичета де) гледат само външността...Би трябвало да го знаеш :) ...Да,досадно е постоянно да ти говорят за едно и също нещо...Ама както ти казах-защо им обръщаш внимание,ако не ти е приятно???Ако си сериозно момиче,това не трябва нито да те притеснява,нито да ти пречи,нито да ти прави каквото и да е било впечатление...Ако се сещаш за какво говоря де...

aleks4y_f
04-08-2008, 21:27
ne ne be6e za teb a za onova momi4e (predpolagam) ,koeto mi kaza 4e sum bila kukla :D :D :D :D :D

bboy_bunker
04-09-2008, 10:58
Като ще си рекламираш задника, поне дай да видиме за какво иде реч ;)

find_m3
04-09-2008, 11:01
Като ще си рекламираш задника, поне дай да видиме за какво иде реч ;)

:D всъщност да

Canis_Dirus
04-09-2008, 12:48
Па земи надебелей до към 80-100 кила и тогава всички ще дружат с теб само заради характера ти :)

Това обаче не гарантира, че ще свалят очи от задника ти. Може да стане толкова огромен, че само него да гледат отново. Да е един вид забележителност.

Ако си много старателна може да стане толкова огромен, че да го включат в поземления план!

hrisiiiiii
04-09-2008, 14:03
Никой няма право и не може да ти прави забележка, още по-малко пък да ти казва какъв стил музика да слушаш. Всеки човек прави СВОЙ СОБСТВЕН избор. Относно това, че ти е неприятно, че те възприемат един вид не на сериозно - ами постарай се да докажеш по някакъв начин, че ти не си просто една "кукла", а имаш и свои интереси, мечти, своя ЛИЧНОСТ, дори и все още не напълно изградена. Гордей се с това, което си, и не се оставяй мнението на другите да те подведе по погрешен път! Не променяй стила и начина си на живот само заради комплексари!

Choby85c35
04-09-2008, 14:16
Не знам дали си руса , дали ти е голямо или малако , хубаво ли ти е или ти е грозно трибуквието , също не знам дали си 7 9 или 11 клас ,а и не мисля че на някой му влиза в работата .Бъди тъкава каквато си , не се влиай от чуждото мнение и все ще се намери кой да те оцени , такава каквато си

hottie
04-09-2008, 15:21
Ами и аз имам прилична външност и съм луда по Marilyn Manson :-P Какво ти пука :)

HexGirl
04-09-2008, 15:25
s tazi tema da pokaje6 kolko si hubava li iska6 :-o
e nie groznite 6matki deto slu6ame punk 6te si mal4im

bboy_bunker
04-09-2008, 15:36
e nie groznite 6matki deto slu6ame punk 6te si mal4imда, най-добре ;)

eu.hyricane
04-09-2008, 16:11
hm.. ti si nqkakvo mega smotano lape.. oplakva6 se bez da se argumentira6.. 6to ne iska6 da postne6 snimka?.. 6toto 90% ne ti vikat "kurva", a "izrod", i ne kazvat 4e ima6 hubav zadnik, a 4e ima6 debel.. i 6te tvardq goreposo4enoto do dokazvane na protivnoto {}{}{}

Ellie
04-09-2008, 16:33
Мисля, че който трябва, ще те оцени. :)

MaXy_GiRL
04-09-2008, 18:23
Ебахти и помощниците дето сте....Съжалявам че заемам страна,но не мисля че с обиди от типа "ти си лапе(7-ми клас)" или "ти си...да не казвам какво" бля бля бля!!!!Тя има предвид в това че момчетата най вече гледат само външността и и не си правят труда давидят останалото в нея...искат само да достигнат великата цел...не обръщат внимание на това което се крие вътре в нея...интересуват се повече от "задника" и от колкото от красивото и АЗ!!!!И това,че не М не го забелязват не значи,че не го притежава и не го показва!!! АЙ СИКТИР НА ВСИЧКИ КОЙТО РАЗСЪЖДАВАТ КАТО 12 ГОДИШНИ И НЕМОГАТ ДА РАЗГРАНИЧАТ ЕДНОТО ОТ ДРУГОТО!!!!

aleks4y_f
04-09-2008, 18:38
az ne znam kakvo da kaja osven 4e nqkoi hora sa pravi , za koeto im blagodarq 4e ne me napadnaha kakto ostanalite su6tnost sega razbiram kakva su6tnost e istinata - vuob6te ne trqbva6e da puskam tema tuk, prosto bqh dosta qdosana kato go napravih nqma zna4enie i nz koi go be6e kazal no ako se imah za krasiva nqma6e da napi6a 4e drugite me smqtat za takava no az ne ....
BLAGODARQ NA : MaXy_GiRL Sweety_Betty the_hottie Choby85c35
qvno samo vie ste razbrali dumite mi EVALA :grin: :grin: :grin: :grin:

MaXy_GiRL
04-09-2008, 19:01
Оф да ти имам проблемите :?

Вярвай ми това найстина е проблем...защото може да жадуваш за красива външност,но имаш ли я останалото от теб остава недооценено...когато някой те погледне и вика остави я тая тя е голяма курва и еди каква си и еди каква си,без дори да са общували с теб, а просто си водят изводи от зависливи мнения!Проблема не е само момиче-момче,а и момиче-момиче,защото приятелки който са удолетворени от това да остават в "тъмното" трудно се намират...

hottie
04-09-2008, 20:44
Оф да ти имам проблемите :?

Вярвай ми това найстина е проблем...защото може да жадуваш за красива външност,но имаш ли я останалото от теб остава недооценено...когато някой те погледне и вика остави я тая тя е голяма курва и еди каква си и еди каква си,без дори да са общували с теб, а просто си водят изводи от зависливи мнения!Проблема не е само момиче-момче,а и момиче-момиче,защото приятелки който са удолетворени от това да остават в "тъмното" трудно се намират...

Мебду другото съм напълно съгласна с написаното. Мислите си, че само непривлекателните хора имат проблеми, но не е така. Другите непрекъснато търпят подценяване и завист.
Ту не говоря конкретно за мен, а по принцип.

Jeuelle
04-09-2008, 21:47
Мисля , че това момиче страда от синдрома на високото самочуствие.


Някой , някога казвал ли ти е "Оооооо , супер яката п*тка си, със страшния задник - ма т'ва си ти - нищо повече"..
Май сама стигаш до тези изводи , гледайки се прекалено много в огледалото....

Ivalinka
04-10-2008, 16:36
и при мен гледат външния вид и нищо друго не ги засяга....ние сме хора все пак!!!!!!!искам някой да ме разбере,да ме опознае и да не си мисли,че ме познава без да е така

NightGuardian
04-10-2008, 16:53
Незнаеш колко много момичета ти завиждат!Ами ако беше някой изруд ? :shock: Все пак се радвам за теб , харесва ми как разсъждаваш , ако беше някое друго момиченце , знаеш ли колко много ,щеше да и бъде дигнато самочувствието ?Нямаше да може да се говори с нея!Ами какво да ти кажа , все някой няма да се интересува от дупето ти!Аз примерно гледам само ФейС и характер(изключвам тези който са над 60кг.)! :)

Felis_Dirus
04-10-2008, 16:55
Оф да ти имам проблемите :?

Вярвай ми това найстина е проблем...защото може да жадуваш за красива външност,но имаш ли я останалото от теб остава недооценено...когато някой те погледне и вика остави я тая тя е голяма курва и еди каква си и еди каква си,без дори да са общували с теб, а просто си водят изводи от зависливи мнения!Проблема не е само момиче-момче,а и момиче-момиче,защото приятелки който са удолетворени от това да остават в "тъмното" трудно се намират...


Айде стига с тая завист бееееееее. :D

Понякога това, което се говори за големите красавици, е вярно (не визирам никого в момента). Просто като срещнеш 4-5 красиви и адски малоумни девойки, които освен да красят масата, за друго не стават, слагаш всички под общ знаменател. Аз съм общителен човек, познавам много хора, а и на училището ми се носи една слава.. като влезеш вътре, почваш да се чудиш на къде да погледнеш.. има много момичета и почти всички са адски красиви, барнати, с готини дрешки, прически, цъкат с колите напред-назад, имат страшно много пари да се поддържат и от всички тези смело мога да заявя, че 2/3 не могат едно изречение да вържат като хората и в речника си едва ли имат повече от 500 думи. А вече какви курви са, няма да коментирам.

И това не го казвам от злоба, а защото всеки ден общувам с тях и са ми ясни.

Евала на интелигентните и красиви девойки, но, повярвай ми, когато си умна и красива, няма как да останеш незабелязана. Определено прави впечатление и никой не се заблуждава, и не гледа само опаковката.

NightGuardian
04-10-2008, 17:03
В днешно време също така се смята красиво=надуто!Съответно като те мислят за надута се притесняват , а това ги подтиква , да немогат да те опознаят добре!

scanadal
04-10-2008, 17:27
Ами имам една новина за теб-всеки гледа външността 8) Всеки в днешно време се интересува от къде си си купила новите дънки,колко парички си дала за тях,как си правиш косата и т.н.Просто човек преди да се докосне до сърцето на човека срещу себе си първо се вглежда във външността му.И с теб предполагам е така.Но за да искаш да те оценят като човек,а не да бадеш поредната кукличка,елементарна и безмозъчна,просто трябва да си наясно със себе си,да вярваш в себе си.Трябва просто да си по-самоуверена.Така ще предизвикаш интерес към себе си,ще поискат да те опознаят и като човек. :-)

aleks4y_f
04-10-2008, 19:19
blagodarq na vsi4ki az li4no smqtam 4e ne samo groznite hora sa umni az ne se smqtam za mn umna ama si imam tam nqkakvo nivo koeto poddurjam nali ne e koi znae kakvo ama se pak 8)

psychopath
04-10-2008, 19:32
кво ти пука 8-)

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 20:54
Kfo ti puka kvo mislqt drugite are tegli im edna maina i tolkova

Gothique♫
04-10-2008, 21:17
Кво ти пука кво мислят другите пък и в крайна сметка ако искаш да се утвърдиш като лично просто ги засичай егати тегли им една майна,ще дойде човек който найстина да те оцени заради това което си!