PDA

View Full Version : Дали ме пробва или наистина така мисли ...?



natalitoo
04-08-2008, 20:05
приятеля ми замиза за лондон за 6 месеца .. преди са замине се разбрахме че през тези 6 мсеца всеки ще си прави каквото си иска.. а когато се върне ще видим какво ще става с нас (ние сме ходили 1 месец) защото не става аз тука да седя и да го чакам и приятелите му да му казват постоянно куде съм,с кого съм и какво правя... (то пак си е така но ..) а той да си е в лондон и да си прави каквото си иска ...и аз да не знам .. от както е заминал а стана вече 10-ти ден .. всяка вечер се чуване по телефона .. той ми приказва колко много му липсвам как искал да му гушка и т.н. както и аз ... та въпроса ми е .. може ли да ми е казал така .. да си правя каквото искам за да види какво ще правя докато го няма .. или просто това е самата истина ??? :o :o :o

5StaR
04-08-2008, 20:07
Ми не казал ти го е(според мен), защото не иска да те задържа 6 месеца като сте имали връзка само 1 месец..."сеш ли се?"

LipSoFAnAnGel
04-08-2008, 20:12
Ти ако го обичаш и си привързана към него ще го изчакаш 6 месеца, ако не явно не сте били 1 за друг...Колкото до него какво ще прави незнам малко гадна ситуация за теб

natalitoo
04-08-2008, 20:13
ама и да се бяхме разбрали да се "чакаме" хах .. номера нямаше как да стане защото за 1 месец .. немога да се "влюбя" толкова мн .. а пък и сега лято идва .. дискотеки тва онова .. ддз .. а пък това че всяка вечер си приказваме и как и какво ми говори .. разбирам че държи на мене ...

natalitoo
04-08-2008, 20:15
е то привързаността си я има .. няма как като си излизал с някой 1 месец ... всеки ден да сте заедно и т.н. малко или много се привързваш... но проблема е там че ако го чаках .. аз незнам какво може да прави там .. а той тука винаги ще знае ..

xXxScreamxXx
04-08-2008, 20:33
Ми не казал ти го е(според мен), защото не иска да те задържа 6 месеца като сте имали връзка само 1 месец..."сеш ли се?"

rqdko se saglasqvam s 5StaR no tova e 1 ot izklu4eniqta :D :) :grin: :grin:

w0sh
04-08-2008, 20:34
Британките са грозни не се притеснявай.

А пък ака ми приличаш на едно момиче,дето живее във Виница и учи в 1-ва (май) нямам думи.

kifla
04-08-2008, 20:36
приятеля ми замиза за лондон за 6 месеца .. преди са замине се разбрахме че през тези 6 мсеца всеки ще си прави каквото си иска.. а когато се върне ще видим какво ще става с нас (ние сме ходили 1 месец) защото не става аз тука да седя и да го чакам и приятелите му да му казват постоянно куде съм,с кого съм и какво правя... (то пак си е така но ..) а той да си е в лондон и да си прави каквото си иска ...и аз да не знам .. от както е заминал а стана вече 10-ти ден .. всяка вечер се чуване по телефона .. той ми приказва колко много му липсвам как искал да му гушка и т.н. както и аз ... та въпроса ми е .. може ли да ми е казал така .. да си правя каквото искам за да види какво ще правя докато го няма .. или просто това е самата истина ??? :o :o :o
Дори и да е така какво е значението.Ако ти искаш да бъдеш с този човек няма да му изневериш или там каквото и да било нещо.Както един приятел ми каза навремето : Прави това ,което смяташ че ще те направи щастлива и не му мисли чааак толкова много.

natalitoo
04-08-2008, 20:43
ами дамз .. държа на него .. но 6 месеца да седя сама тук .. хммм.. ддз .. все пак идва лятото .. офф нз нз .. щастлива ще бъда когато .. се забавлявам с приятели и познати .. а не да седя замислена тука .. какво прави той там ...

5StaR
04-08-2008, 20:51
Ми не казал ти го е(според мен), защото не иска да те задържа 6 месеца като сте имали връзка само 1 месец..."сеш ли се?"

rqdko se saglasqvam s 5StaR no tova e 1 ot izklu4eniqta :D :) :grin: :grin:

Рядко, защото аз напоследък не давам сериозни мнения.. иначе съм скрит(дълбоко) интелектуалец :lol: :lol: :lol:

50cent
04-08-2008, 20:58
q samo da te pitam toi na kolko e 6toto toi ako nqma pove4e ot 19 ne e pulnoleten i nqma pravo da hodi na diskoteki a i v angliq az sum se probval da svalqm momi4eta dori samo da gi zagovorq a te na ni6o ne obru6tat vnimanie

natalitoo
04-08-2008, 21:20
na 22 e

sexi_lady_666
04-08-2008, 21:27
ami skupa ako iska6 da bude6 s nego kogato se vurne vnimavai kakvo pravi6 i ako go pravi6 go pravi taino i prekrito :) a spored men 6 meseca e stra6no mnogo vreme az li4no ne bih 4akala za6toto tova e super mnogo vreme no vse pak si pomisli po vuprosa dali go obi4a6 :)

MiMcHeToOo
04-08-2008, 21:46
Казал го е, щото му се ебе, а 6 месеца няма да издържи.

GameFace
04-08-2008, 21:49
Казал го е, щото му се ебе, а 6 месеца няма да издържи.

Да, така е!

Но да се надяваме, че приятелят ти е изключение. :)

MiMcHeToOo
04-08-2008, 21:50
Казал го е, щото му се ебе, а 6 месеца няма да издържи.

Да, така е!

Но да се надяваме, че приятелят ти е изключение. :)

Аха, мъж на 22, ходят от 1 месец.. Не, че нещо ама не ми се вярва :?

GameFace
04-08-2008, 21:52
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

w0sh
04-08-2008, 21:52
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

Дае всички освен педалите.

MiMcHeToOo
04-08-2008, 21:54
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

Добре де, всяко правило си има изключение, прав си! 8-)

GameFace
04-08-2008, 21:54
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

Дае всички освен педалите.

Лапетията може и да ти се кефи, но мен искрено ме дразниш в момента!

Ms.Lonely
04-08-2008, 21:55
Възможно е да иска да те изпробва . Но може просто да иска малко свобода ...Знае ли човек ,какво ще му скимне на гаджето ... :-D

w0sh
04-08-2008, 21:56
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

Дае всички освен педалите.

Лапетията може и да ти се кефи, но мен искрено ме дразниш в момента!
И?
Мене пък ме кефи да те дразня.
А момент.. за да не ти се налага да хабиш времето си в писане на сложни думички.. да аз завиждам и да аз съм комплексар.

MiMcHeToOo
04-08-2008, 21:57
Да не си вадим погрешни заключения. Не всички момчета сме такива. :)

Дае всички освен педалите.

Лапетията може и да ти се кефи, но мен искрено ме дразниш в момента!
И?
Мене пък ме кефи да те дразня.
А момент.. за да не ти се налага да хабиш времето си в писане на сложни думички.. да аз завиждам и да аз съм комплексар.

8-) Обичам иронията и самоиронията.. А при теб се превръща в чист непукизъм 8-)

w0sh
04-08-2008, 21:58
Просто ми пука за менението на некъф тип, който опитва да се лансира по форумите.

MiMcHeToOo
04-08-2008, 21:59
Просто ми пука за менението на некъф тип, който опитва да се лансира по форумите.

Добре, успокой се моля ти се, не бълвай огън и жупел :)

w0sh
04-08-2008, 22:00
Просто ми пука за менението на некъф тип, който опитва да се лансира по форумите.

Добре, успокой се моля ти се, не бълвай огън и жупел :)
Добре.

GameFace
04-08-2008, 22:04
Просто ми пука за менението на некъф тип, който опитва да се лансира по форумите.

Не ми спестяваш писането на сложни думички. Нито смятам да те наричам комплексар, нито нищо. Просто се дразня, защото се правиш на "непукист" и по този начин искаш да привлечеш внимание. Няма да те нарека и тъп, защото не мисля, че си такъв.

Просто ти казвам какво мисля, защото ти в момента просто си убиваш времето и убиваш темите на хората.

Не се опитвам и да се лансирам. След една проверка в тълковен речник се надявам да разбереш защо!

И не ми се прави на форумен тарикат с изрази като "некъф тип"!

MiMcHeToOo
04-08-2008, 22:05
Ей, айде стига вече...

w0sh
04-08-2008, 22:07
Да прав си, изклютително много ме блазни вниманието на целия този форум.
Както и да е... обещах да не се занимавам... няма да се обяснявам и да изтъквам себе си....(което ще бъде напълно основателно)
Лека нощ


а БТВ. то много изрази ги няма в тълковния речник... провери в речник на чуждите думи в българския език.

GameFace
04-08-2008, 22:13
Да прав си, изклютително много ме блазни вниманието на целия този форум.
Както и да е... обещах да не се занимавам... няма да се обяснявам и да изтъквам себе си....(което ще бъде напълно основателно)
Лека нощ


а БТВ. то много изрази ги няма в тълковния речник... провери в речник на чуждите думи в българския език.

Прав си, извинявай! Моят тълковен речник е комбиниран с речник на чуждите думи.

За самоизтъкване не ме търси. Меракът ми е минал преди много години! :)

Лека нощ и ти благодаря за дискусията! :)

5StaR
04-08-2008, 22:20
Просто ми пука за менението на некъф тип, който опитва да се лансира по форумите.

Просто ти казвам какво мисля, защото ти в момента просто си убиваш времето и убиваш темите на хората.


w0sh е гаден убиец 8-) 8-)

alex_devv
04-08-2008, 22:33
и защо пък трябва да се разбирате да вървите на ебем ти страна ?
просто си се обичайте и си го чакай да си доиде, кво толко :)
няма да свърши света ако не тичаш по мъже и го изчакаш ....
или неможеш да издържиш ? :-o

natalitoo
04-09-2008, 07:12
аз мога да издържа .. но при положение че сме ходили един месец .. аз да го чакам 6 .. хммм .. а пък и не съм сигурна какво чувствам .. нито пък се знае като се върне как ще се развият нещата .. е все пак надявам се дпбре :) :) :)

Ivalinka
04-09-2008, 15:43
мисля,че е сериозен :?

Miss_Perfekt
04-09-2008, 15:46
Казал го е, щото му се ебе, а 6 месеца няма да издържи.

Да, така е!

Но да се надяваме, че приятелят ти е изключение. :)
Според мен изключения няма но дано да не съм права :)

mickelangelo
04-09-2008, 15:54
Добре де ... Приеми буквално думите му ... прави каквото си искаш а пък после като се върне ще се видите и ще определите какво става ... 8)

ПС: и аз съм в същото състояние и го приех буквално и не чакам ... а пък момичето е в Испания .. пък времето е 15 месеца 8)

natalitoo
04-11-2008, 20:12
pi6ete o6te komentar4eta .. za6toto naistina nz kakvo da si mislq

mese4ka
04-11-2008, 22:21
ami skupa ako iska6 da bude6 s nego kogato se vurne vnimavai kakvo pravi6 i ako go pravi6 go pravi taino i prekrito :) a spored men 6 meseca e stra6no mnogo vreme az li4no ne bih 4akala za6toto tova e super mnogo vreme no vse pak si pomisli po vuprosa dali go obi4a6 :) +1 :grin:

natalitoo
05-29-2008, 06:28
:) :) :) :)

blufer_1
05-29-2008, 07:10
а бе вие хходите 1 месец ко те бърка ко ше му кажат тъпите приятели чукай си се нема да седиш на сухо заради него :)

MartyParty
05-29-2008, 07:15
Казал го е, щото му се ебе, а 6 месеца няма да издържи.

Да, така е!

Но да се надяваме, че приятелят ти е изключение. :)
Най-вероятно,да.Ако те обича истински,няма да се ебава,обаче 1 месец нищо не е. :? Не разчитай на късмета да си улучила точния.Имай си едно наум.

Al3ksandra
05-29-2008, 10:39
Какво мога да кажа след като не ви познавам... Варянтите са два: единия е да му пука за теб но да те изпитва.. Ти сама трябва да го разбереш или поне сърцето ти да ти го каже... другия варянт е просто да е заминал и да те е оставил, да си правиш каквото си искаш.. а пък в последствие като се върне , ще му мислите.. ;)

natalitoo
06-25-2008, 19:58
другия варянт е просто да е заминал и да те е оставил, да си правиш каквото си искаш.. а пък в последствие като се върне , ще му мислите.. ;)


май е тва последното ... :) :) :)

gPa3HuTeJl
06-25-2008, 20:00
НИкога не вярвай на глупостите от сорта " ще правим к'вото си искаме " ..
К'во ходите 1 месец..той заминава... ти се изчукваш с цел футболен отбор... той се прибира... и т'ва не се брой за изневяра, а??

natalitoo
07-13-2008, 14:54
че аз от къде знам че и той не се е изчукал там с .. половин лондон .. няма гаранция ..

Erica
07-14-2008, 08:57
че аз от къде знам че и той не се е изчукал там с .. половин лондон .. няма гаранция ..

Хехех доста зор ще види. :)

Дразнител определено е много прав. \:D/


Та как се развиват събитията,до момента?Малко остава до завръщането му май?Успяхте ли да се дочакате или всеки по пътя си :)

P.P. : Хич не съм любопитна обаче :oops: :grin:

Madn3s5
07-14-2008, 19:09
Според мен пък ти го казва щото е гузен за нещо :-|

BaiToq
07-14-2008, 19:12
Мъжки е постъпил,
дал ти е свобода.
Топката е в твоето поле.

PePeLePew
07-14-2008, 23:10
казал ти го е за да си остави вратичка да се върне при теб ако си свободна като си дойде

natalitoo
07-25-2008, 23:01
казал ти го е за да си остави вратичка да се върне при теб ако си свободна като си дойде

ами то имаше 2 варианта:
1. да си правя каквото си искам и като се върне всичко да продължи по старо му
2.да го чакам

ПП: работата е там че държа страшно много на него ..

Pliok0019
07-25-2008, 23:26
А може да ъде толкова просто...ако наистина държиш на него - чакай го.

mitakkka
07-26-2008, 05:55
един живот живеем-сега както каза е лято-прекрай си добре-излизай с приятели, на дискотеки-ако стане нещо в повече-да не си женена за него все пак :( 8)

sasha_90
07-26-2008, 07:53
казал ти го е за да си остави вратичка да се върне при теб ако си свободна като си дойде

ами то имаше 2 варианта:
1. да си правя каквото си искам и като се върне всичко да продължи по старо му
2.да го чакам

ПП: работата е там че държа страшно много на него ..
Тогава го чакай и не му изневерявай.

_FaShIoN_
07-26-2008, 09:51
Ако обичаш някой човек го пусни да си тръгне,ако те обича,сам ще се върне... :)

natalitoo
09-13-2008, 07:59
pfff shemata mn golqma :) :) :( :-o

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 17:59
ако държиш на него ще го чакаш въпреки дългото му отсъствие, ако наистина го обичаш или имаш някакви чувства към него няма да си позволяваш волности

HONDA
09-13-2008, 18:28
Едва ли те пробва. Все пак сте ходили прекалено малко за да седиш и да го чакаш 6 месеца. Пък дори да те тества, щом ти го е казал си прави каквото ти се иска... Да не е говорил така ако ще му е неприятно.

samoubiika
09-14-2008, 12:01
приятеля ми замиза за лондон за 6 месеца .. преди са замине се разбрахме че през тези 6 мсеца всеки ще си прави каквото си иска.. а когато се върне ще видим какво ще става с нас (ние сме ходили 1 месец) защото не става аз тука да седя и да го чакам и приятелите му да му казват постоянно куде съм,с кого съм и какво правя... (то пак си е така но ..) а той да си е в лондон и да си прави каквото си иска ...и аз да не знам .. от както е заминал а стана вече 10-ти ден .. всяка вечер се чуване по телефона .. той ми приказва колко много му липсвам как искал да му гушка и т.н. както и аз ... та въпроса ми е .. може ли да ми е казал така .. да си правя каквото искам за да види какво ще правя докато го няма .. или просто това е самата истина ??? :o :o :o

това ми прилича на временен договор ;д
нещо от сорта на "'край',ма като се върна почваме от начало"...или "ега ще те зарежа,но не се безпокой,след 6 месеца пак съм с теб ;)"

една телефонна връзка няма бъдеще!повярвай ми!

mynichka
09-14-2008, 15:49
казал го е ..защото няма смисил 6 месеца да си седиш сама и да го чакаш ..а както ти е казал като се върне ще решите какво да правите