PDA

View Full Version : Няма на кого!! ;[[



PrionBreak
04-08-2008, 20:13
Уфф .. Чудя се от къде да започна?! От два дена .. нещо ми е супер сдухано :( !! Някак си нищо не ми върви. Все закъснявам за час .. даскалите ми викат /ама това е нормално за мен/ друг е проблема ...!! Искам да споделя всичко, което ми е на душа и на сърце /както се казва/ с някой! Независимо момиче или момче. Искам просто някой да знае всичко това, което ми тежи. Имам много .. познати, обаче малко са тези които са истинските - ПРИЯТЕЛИТЕ! Има две такива мрши, които уж ми се правят на приятелки! Нееее .. Те са просто едни шибани предателки .. и съм сигурна, че ако се скарам с тях .. което е на пъ да стане .. адски бързо ще ме заменят с друга и това много ме дразни! Все едно АЗ съм никоя и нямам място на тоя свят! :(
Таа .. искам да споделя всичко с някой, обаче няма с кого .. /има де ама всички са издънки/ КАКВО ДА НАПРАВЯ?!?!?!?!?! Тези мисли ми тежат адси много и просто, ако кажа на някой ще ми олекне!
P.S ' Благодаря на всички,който ще изразят мнение! И ако обичате-някой, ако ще пише некви измислени коментари ... да си ги държи за себе си!! Надявам се да сте разбрали за какво става дума :)

kuklichka_bg
04-08-2008, 20:17
spoXi :) be prosto ti e sduhano sled dajd vinagi ima slance

Seki e imal kofti sedmica ili den prosto :) Si4ko shte se opravi
=P~ :---)

PrionBreak
04-08-2008, 20:21
kuklichka_bg - misi .. ;] :)
amaa .. s MaMa .. NeshtyY nemoga da si spodelqm .. ! da .. maika mi e .. obache .. nemoga da i kaja vs .. nqkak si me e strah .. !! :(

Misleh si ce she kajiesh venite .. i tam kfo . beshe .. ne .. ne mi se ymira .. jivee mi se.. ama mi e sdyhany .. :(

Deadlock
04-08-2008, 20:28
слушаме те.

kuklichka_bg
04-08-2008, 20:31
i az ne spodelqm mnogo na maikami daje hi4 samo kakvo e staanalo na daskalo ocenki ei takiva zashtoto mi e strano pak i ako znai si4ko nqma da mi dava da pravq tova koeto sega pravq i taka

HexGirl
04-08-2008, 20:39
Pfuu i na men mi e taka ama az pone znam za6to mi e :-o

A_JoLiE
04-08-2008, 21:24
Слушам те :).... Бтв от къде си :))

plamenka
04-10-2008, 18:29
Кофти наистина... Ами ако искаш аз ще те изслушам с голямо удоволствие. Пиши ми на скайп : gergana_fenka2005

ScionOfStorm
04-10-2008, 18:39
Гепвай една книга, гепвай и някаква музика и се шмугни вътре за един ден някъде в свой си свят, после ще ти е по-добре.
Времето е слънчево, щъкай навън, не задълбавай много за приятелките, особено ако си под 17, както мисля че си ;)
И не се шашкай особено, афтър ол лайф'с онли бегининг ;р

SiNiStEr
04-10-2008, 18:42
Сори,че тря ти го кажа,но истинско приятелсво мн ама мн рядко съществува....така,че се примири.
Кофти е когато няма с кого да сподeляш,но сe примиряваш.

fuck_you_baby
04-10-2008, 22:27
mn hora se 4uvstvat taka ako tova moje da ti pomogne po nqkakav na4in

moje6 ako iska6 da mi pi6e6 na li4no

Bolt_f
04-11-2008, 01:44
Predi okolo tri godini, edin den kogato bqh v podoben kato teb period, prosto izlqzoh navyn. Vyrvqh ujasno mnogo. Nakraq... sluchaino sreshtnah nepoznat. I znaesh li.... vyrvqhme dylgo vreme zaedno. Kazah mu tolkova mnogo neshta, koito... ne pomnq da sym kazvala na drug. Toi syshto govori za sebe si.... kogato se razdelihme, si pomislih che veche nikoga nqma da go sreshtna. Donqkyde se okazah prava. Sled tova go vijdah dosta chesto, v razlichni kompanii v koito hodeh... no nikoga ne beshe syshtiq chovek. Nikoga poveche ne govorih s nego taka :) Bqhme na... zdrasti, chao. No... za men vinagi shte ostane edin prekrasen slushatel koito mi pomogna ujasno mnogo tochno tozi den i me nakara da se usmihna shiroko.

Ne e nujno da si izlivash dushata na chovek, na koito mislish che shte kajesh vsichko... ne mislq che e zadyljitelno, za da govorish s nqkoi istinski, toi da byde tvoi priqtel....

Vsyshtnost, koga za posleden pyt govori s nepoznat?


P.S. Ne govorq za 40 godishni pedofili. Toest... PODBIRAI SI NEPOZNATITE.

psychopath
04-11-2008, 08:02
кухнята, ножа...






















... салатката, ракийката и не ми дреме за тези простотиитва беше добро 8-)




по темата: от къде си сигурна, че проблема не е в теб?

Ice_Queen_
04-11-2008, 08:04
Прочетох ти темата до някъде..всеки си иматакива моменти..и аз и ти,и човека над мен..но щом сме оцеляли,значи не сме от рода на тъпите хлапета дето се заклаха къде беше../ножа,кухнята и бла бла/
Не съм съгласна че - " след дъжд изгрява слънце" - все ще има кой да ме подкрепи.Не винаги става така че след бурята да има слънце...на моменти бурята се засилва и човек просто не знае вече от къде му идва.
Според мен/нещото ,което на мен лично мн ми помага/ е сама да се хвана за косата и да не позволя да се удавя.Мани приятели ,роднини и т.н.Ако сама не намеря решението няма кой да ме спаси.Направи и ти така -хвани се за нещо ,билото малко и се спаси :)

mort
04-11-2008, 09:28
Абе на всеки му е сдухано понякога...няма бягане от това.Просто изтрай малко и пак ще ти дойде настроението-при мене винаге е така.
По-нагоре се споменаваше нещо за книги и музика - СУПЕР идея.На мене,като ми е глупаво си взимам 1-2 книжки,пускам си музичка и..еми кеф :-D И компютърни игри играя за разведряване,но се съмнявам да ти допадне. :D
Има къде къде по-големи нещастия от твоите.Дай-малко по-ведро :P

PrionBreak
04-11-2008, 17:20
blagodarq vi na vsichki, koito mi dadoha s1veti. ami na 14 godini s1m. i pogovorih s edin nepoznat i mi olekna na dyshata. Prochetoh edna knijka.. i mi stana mng po dobre.. pysnah si lybimata myzika .. i mi stana syper gotno. sega s1m mng dobre i blagodarq na vsichki vi .. :-) :-) :-)

ArTanDra
04-11-2008, 17:30
Еми като искаш да споделиш пиши едно ЛС давам ти скайп и ще си говорим ;)

WaterLilly
04-12-2008, 10:23
Аз съм в почти същото положение, само че аз имам две истински приятелки (е, надявам се и вярвам, че са такива). Обаче това ми подобрява само малко настроението, защото те са в друго училище и рядко се виждаме... Чета всякакви "антидепресиращи" теми като тези, в които всеки те утешава и ти съчувства, ама не знам защо това не ми помага! :? Все такава депресирана съм си и много често се замислям дали аз съм толкова лоша, че да съм сама винаги, или другите са идиоти. Е, не съм от ония фалшиви "емоционални" дечица, дето се режат или са тръгнали да скачат през прозореца, понеже така е модерно напоследък. Моята депресия се състои в това да съм в лошо настроение и понякога да плача. :lol:

de_465
04-12-2008, 20:38
Hm 4isto i prosto ti triabva 4ovek, koito niama da te predade, 6te te izsly6a i 6te razbere problema ti, koito oba4e ne ti dava mira i to4no tova te vlydiava?