PDA

View Full Version : Ясновидци



laracools
04-08-2008, 20:15
какво мислите за реалити шоуто "Ясновидци"?
Вярвате ли че има хора с така добре развито шесто чуство и интуиция?Вярвате ли в енетгиите и кой смятате че има най-голям шанс?
А може би вие сте ясновидци?

kuklichka_bg
04-08-2008, 20:25
Sq predskazvam 4e sled 30 min si legna xahxha :razz:

Ami az go gledah dva pati mn e psiharsko.OSobeno onaq Nikoleta neznam nqma da go gledam palna bezsmislica e spord men........imali te 20 4ustvo xahxh moje da e naglaseno moje i da ne e neznam no horata koito mogat da vidqt sadbata sa mn malko kakto baba vanga tq pone se e dokazala pak teq s ko sa sa dokazali?!

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-08-2008, 20:29
пак и всичко може да е нагласено :?

LSGirl
04-08-2008, 20:40
миии аз вярвам .....

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 21:04
Абе може и да има хора с такава дарба ама точно тия дето участват в момента за мене си налучкват направо. На някои изпитания съм се смяла на глас :lol: Считайте значи....

kuklichka_bg
04-08-2008, 21:20
Абе може и да има хора с такава дарба ама точно тия дето участват в момента за мене си налучкват направо. На някои изпитания съм се смяла на глас :lol: Считайте значи....

i az sa hiliq osbeno onaq kato kaza na medicinskata sestra bremena li ste ne i tq ne ami nedeite da palneete pove4e i kato razbra koq e vika a palneite palneite pAk Nikoleta gi cepi si4ki :razz:

PeopleAlwaysLeave
04-08-2008, 21:42
Абе може и да има хора с такава дарба ама точно тия дето участват в момента за мене си налучкват направо. На някои изпитания съм се смяла на глас :lol: Считайте значи....

i az sa hiliq osbeno onaq kato kaza na medicinskata sestra bremena li ste ne i tq ne ami nedeite da palneete pove4e i kato razbra koq e vika a palneite palneite pAk Nikoleta gi cepi si4ki :razz:

:lol: :lol: :lol:

Абе ужас. Тая Николета като почне да се вживява майкооо :D То не е викане,истерии... лошо и ставало,но можела да стои повече в стаята...Тва за мене са си чисти превземки. А пък да не говориме,че когато беше мед. сестрата половината и без превръзката на очите не можаха да се сетят коя е,камоли да й предсказват нещо...

alex_devv
04-08-2008, 22:49
заинтригуващо е и го гледам с интерес :)
явно има някакви сили които са дадени на тези хора, ама има и много идиоти дето незнаят за кво са там :)

5StaR
04-08-2008, 23:07
Хммм сигурно и Баба Ванга е продуцирана а?.. Има такива хора и са известни по цял свят... А и да Николета е мойта фаворитка ;)

teenkopele
04-09-2008, 07:24
Вярвам, че има хора с такива способности! ...мързи ме да обяснявам защо...

Самото шоу е пълна попара. Единствения човек, който мисля, че може и да има някаква дарба е онази русата брокерка от Пловдив...забравих й името.

Най-много се смях на първото предаване при изпитанието, в което трябваше да познаят какво има зад паравана...и как на втория ден, почти всеки казваше каквото е имало на първия. :D

laracools
04-09-2008, 08:24
po princip i az mnogo vqrvam 4e ima takiva hora,koito yse6tat razli4nite energii i tnt,no ima tolkova mn 6arlatani 4e ne moje6 da razpoznae6 nadarenite.
ina4e nai mn se smeq na onaq babi4ka nz kak se kazva...kato vleze v ku6tata i kaza "tyk cari harmoniq" kato razbra 4e ne6to se e slu4ilo kaza "yse6taaaam gooo.silnooo eee..."
neveroqrno :D
az sum za nikoleta i onazi rysata macka spored men te naistina imat zalojbi...
drygite prosto si nay4kvat kato onzi glupak s negovite mahala :D napravo kurti mivki :D

ned_cska
04-09-2008, 09:11
I az ne vqrwam i sa mi mn sme6ni :razz:

tItEufFf
04-09-2008, 09:26
Аз ги гледам .. да се хиля на простотията им.. :D не вярвам в такива неща

ThE_DaRk_BaD_AnGeL
04-10-2008, 07:25
Ами веднъж го гледах ма то толкоз тъпо- некви се праат на гадатели :razz:

HakeR
04-10-2008, 08:57
За другите незнам обаче тая Николета найстина има някаква дарба,ето тук (http://www.brutali.com/b.php?ref=3888) има и интервю с нея