PDA

View Full Version : Закрити басейни



laydi_Kroft
04-08-2008, 20:43
Решили сме с фр-те да ходим на закрит басейн. Разрових се из нета да видя къде можем да отидем. Спряли сме са на 2-3 места, но имам един въпрос относно "Плувен комплекс Спартак" - на едно място видях, че входа за ученици е 2лв, на друго - 3лв, а на трето - 7лв! Интересува ме някой ходил ли е, знае ли какви са цените в действителност, какви са му впечатленията...? Ако сте ходили скоро или знаете някой хубав закрит басейн (в София) дайте малко информация за него. И въобще работят ли закритите басейни по това време или почват да ги затварят...?

hottie
04-09-2008, 08:13
Решили сме с фр-те да ходим на закрит басейн. Разрових се из нета да видя къде можем да отидем. Спряли сме са на 2-3 места, но имам един въпрос относно "Плувен комплекс Спартак" - на едно място видях, че входа за ученици е 2лв, на друго - 3лв, а на трето - 7лв! Интересува ме някой ходил ли е, знае ли какви са цените в действителност, какви са му впечатленията...? Ако сте ходили скоро или знаете някой хубав закрит басейн (в София) дайте малко информация за него. И въобще работят ли закритите басейни по това време или почват да ги затварят...?

Това е най-якият басейн в Софиа обаче за съжаление му вдигнаха цените и е вече 7лв за студенти, значи предполага и за ученици :(

За това вече ходя на БСФС(Спортната палата) където е 4лв, ама басейна е по-малък.

laydi_Kroft
04-09-2008, 16:19
Става въпрос за ДА за младежта и спорта, нали? (така е дадено на картата в bgmaps.com) Пада се по диагонала на пица Хът на бул. Васил Левски... ако говорим за едно и също... а колко е дълъг и дълбок басейна, че ние не сме най-големите плувци... :Р

hottie
04-09-2008, 19:18
Става въпрос за ДА за младежта и спорта, нали? (така е дадено на картата в bgmaps.com) Пада се по диагонала на пица Хът на бул. Васил Левски... ако говорим за едно и също... а колко е дълъг и дълбок басейна, че ние не сме най-големите плувци... :Р

ето инфо -->

Спортна палата (БСФС)

бул. Васил Левски 75
тел. 930 05 02
понеделник-петък 06:30 – 18:30, събота 08:00 – 16:00
25 м закрит басейн, сауна, аеробика

Вход (само за басейна) – 4 лв.


Да, по ниагонал на Пица Хът е. В началото е плитък и после става дълбок :)

n1mr0d
04-10-2008, 09:28
абе идете на дианабад там е най-хубав басейна но мисля че за цивилни е само петък и събота :)

08mdam__
04-10-2008, 13:42
Аз съм ходила на Спартак и не го препоръчвам. Хванах гъбички, от които 3та година не мога да се излекувам...

BeBsItO
04-10-2008, 17:32
Аз съм ходила на Спартак и не го препоръчвам. Хванах гъбички, от които 3та година не мога да се излекувам...seriozno li??? :( tezi baseini qvno ne sa mnooogo...... higieni4ni :( i btw...... za edno po gorno mnenie..... po4ti vs baseini sa v na4aloto plitki i kam kraq dalboki :grin: taka 4e ne se pitesnqvai ;)

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 18:12
Аз съм ходила на Спартак и не го препоръчвам. Хванах гъбички, от които 3та година не мога да се излекувам...Spartak osobeno ne e higieni4en .. tam sum hodila 3 godini na pluvane ... e na 3tata prosto ne izdurjah :? predi tova hodih na BSFS .. tam e po-higieni4no (sega ne znam ne sum hodila na skoro) ama baseina e po-maluk .... li4no az bih izbrala bsfs

gotss
03-28-2009, 10:31
Здравейте имам информация че миналата година в Младост 3 до Т Ц Кондор беше открит плувен басейн!Плувен Басейн "Кондор"
Заповядайте в новооткритият плувен басейн Кондор!

Разполагаме с воден бар със скара за гладните и детски басейн за малките!

Организираме частни партита -подходящи за рождени дни и всякакви поводи!

Работно време: всеки ден от09.30ч.- докато има клиенти:)

Цени:10лв.-включени чадър , шезлонг и кафе.

Частно парти-само с 5 дневна предварителна заявка-осигурени напитки и кетъринг-възможност за специални поръчки.

тел.0888 21 61 67

galu6a
03-28-2009, 13:11
аз знам ,че е мн вредно да ходиш на такива басейни ,защото можеш да си набереш куп неприятности :)