PDA

View Full Version : Любов, ревност, проблеми...



paranoia
04-08-2008, 22:30
moje da sum tupa,moje temata mi da e tupa,ma dree mi na patkata
ta.....obicham priqtelq si poveche ot vsichko,i bez razni razbirachi da mi govorat nekfa tupa pikla tuka govori za lubov shot ne e taka,obache kopele naprao super revnuam bez prichini,reva ot revnost ei taka,reva za nai malkoto brat,naprao ne moa da povqrvam che tva sum az,i tfa e veche v produljenie na godina,ne znam dali reva ot lubov,ama me naranqvat super malki neshta,ponqkoga imam chuvstvoto che mi e kef na nego da mu e gadno kato plach i kato mu se surdq :shock: naprao nz kfo da praa zakleam se
stranna sum,inache chueja si me obicha,imashe tam nqkva iznevqra(daje 2)prostih mu,kaza che she se promeni,no mene se mi e nqkvo dea znam,se revnuam ot neshto,se mu se surda za neshto,stanala sum tupa kifla brat!
nz kak da se preborq s tva

7 точка от правилата
moderated by Coki

MiMcHeToOo
04-08-2008, 22:33
Не бой се, влюбена си просто! :)

alex_devv
04-08-2008, 22:34
,,,,,,,,,,,,,,,,

Wrathchild
04-09-2008, 04:14
Добре уе, брат, ама недей така копеуе, че само се затормозяваш, разбираш ли начи...
Нормално е да ревнуваш, брат, ама тва па да ти е кеф, копеле, е някфо яко извратено, дюд... Разбираш ли, братле, укроти малко топката.

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-09-2008, 04:50
moje da sum tupa,moje temata mi da e tupa,ma dree mi na patkata

Честно ли? Според мен си тъпа. Или поне ти липсва правилно възпитание и държание. А си мислех, че твоята "патка" ще бъде единственият бисер в разказа... Защо направо просто не отидеш да си играеш с нея, като ти е толкова трудно и безинтересно да напишеш нещо грамотно и без излишни думички като "копеуе", "брат" и тем подобни. Защото теб не те знам за какво се приемаш - мъжко или женско, но аз съм си 100% момиче и не ми беше приятно да се обръщат така към мен. :?

Забележка: приятелят ти обратен ли е, че може да търпи такова поведение от момичето, с което е? Не видях нищо женствено у теб, у поведението ти и въобще. А ме съмнява да иска да ходи с някое от своите "копеуета", ако е с нормално мислене. Сигурно трябва да имаш хубаво тяло и сексът му с теб да е добър, защото, пак казвам, женственото в характера ти липсва и ми се струва, че това по принцип отблъсква момчетата. Ти си го и открила с изневерите. Този, който най-малкото уважава човека до себе си, не изневерява. :?

Как да спреш всичко ли? Остави го. Ясно е, че с 2 изневери зад гърба ви няма накъде да се продължава. С 1 ок, на всеки се случва, но вече втората... Би трябвало волята му да е по-силна. Ти както искаш си прецени, но според мен момчето не си струва чак такъв интерес.

Harum_Scarum
04-09-2008, 04:50
Другия път земи пиши на кирилица и малко по-четливо :-x :-x :-x
А по-темата не мислиш ли че не си му простила още......Поне за мен това е единственното обеснение....Явно ти си му казала че си му простила,но за себе си още не си простила ....За мен решението е да му кажеж всичко което мислиш и да ти олекне....Успех!
П.С.Изтекоха ми очите бе пиши по четливо :-x

trittico
04-09-2008, 06:16
щом ти изневерил 2 пъти явно има за какво да го ревнуваш 8-)

kuklichka_bg
04-09-2008, 06:38
aave ti mom4e li si li momi4e we bahti i ezika

PAk shtom e izneverqval dva pati qqsno qsno

BaBy_bS
04-09-2008, 07:11
moje da sum tupa,moje temata mi da e tupa,ma dree mi na patkata

Честно ли? Според мен си тъпа. Или поне ти липсва правилно възпитание и държание. А си мислех, че твоята "патка" ще бъде единственият бисер в разказа... Защо направо просто не отидеш да си играеш с нея, като ти е толкова трудно и безинтересно да напишеш нещо грамотно и без излишни думички като "копеуе", "брат" и тем подобни. Защото теб не те знам за какво се приемаш - мъжко или женско, но аз съм си 100% момиче и не ми беше приятно да се обръщат така към мен. :?

Забележка: приятелят ти обратен ли е, че може да търпи такова поведение от момичето, с което е? Не видях нищо женствено у теб, у поведението ти и въобще. А ме съмнява да иска да ходи с някое от своите "копеуета", ако е с нормално мислене. Сигурно трябва да имаш хубаво тяло и сексът му с теб да е добър, защото, пак казвам, женственото в характера ти липсва и ми се струва, че това по принцип отблъсква момчетата. Ти си го и открила с изневерите. Този, който най-малкото уважава човека до себе си, не изневерява. :?

Как да спреш всичко ли? Остави го. Ясно е, че с 2 изневери зад гърба ви няма накъде да се продължава. С 1 ок, на всеки се случва, но вече втората... Би трябвало волята му да е по-силна. Ти както искаш си прецени, но според мен момчето не си струва чак такъв интерес.

+1 ...

natalitoo
04-09-2008, 07:17
явно е свикнал да те вижда да плачиш постоянно и вече не обръща внимание... нз ... не ми се е случвало .. нищо немога да кажа .. но направи така че на него да му става гадно .. когато те накара по някакъв начин да се почувстваш гадно .. колкото и да ти се плаче сдържай се .. и покажи че си силна .. Да .. знам че ще се чувстваш все едно ще експлоадираш .. но това е правилното ... Успех

Pliok0019
04-09-2008, 07:31
Awe kopele i pri mene e g/d taka... Se6se... Samo det ako pi4a mi izneveri 6e stane adskoto mazalo 6tot moito si e moe... Absurd e nekfa pikla da pipa muja mi, se6se.... Ta bate 6e ti kaja, 4e az kakto i ti osuznavame 4e e ebati sduha polojenieto i 4e na nas si izliza prez anala taq revnost. Az sa se opitvam, dano da uspeq, predi da me e zarqzal. Ama ako stane, bate.... Ima hilqdi.

Ae kopele ;)

darla
04-09-2008, 07:47
awe,brato4ki, skiite sa....6o ne zemete da hoite v 1vi klas da vi u4at na gramoten na6enski ezik we kopeyeta da go eba?!?!??!

alex_devv
04-09-2008, 11:28
каква невероятна връзка :-o
двама влюбени с патки 8) :lol: :lol:

GabisiTa
04-09-2008, 12:08
Може би му нямаш доверие, щом ти е изневерил, дори 2 пъти.... :? Опитай се да не се впрягаш толкова и да се владееш. И аз имам подобен проблем и се опитвам да се справя с него... Просто трябва да му имаш доверие!

Wrathchild
04-10-2008, 13:42
Впрочем не знаех, че така ще се забавлявам с тая патка... :razz:

vesito13
04-10-2008, 14:17
moje da sum tupa,moje temata mi da e tupa,ma dree mi na patkata

Честно ли? Според мен си тъпа. Или поне ти липсва правилно възпитание и държание. А си мислех, че твоята "патка" ще бъде единственият бисер в разказа... Защо направо просто не отидеш да си играеш с нея, като ти е толкова трудно и безинтересно да напишеш нещо грамотно и без излишни думички като "копеуе", "брат" и тем подобни. Защото теб не те знам за какво се приемаш - мъжко или женско, но аз съм си 100% момиче и не ми беше приятно да се обръщат така към мен. :?

Забележка: приятелят ти обратен ли е, че може да търпи такова поведение от момичето, с което е? Не видях нищо женствено у теб, у поведението ти и въобще. А ме съмнява да иска да ходи с някое от своите "копеуета", ако е с нормално мислене. Сигурно трябва да имаш хубаво тяло и сексът му с теб да е добър, защото, пак казвам, женственото в характера ти липсва и ми се струва, че това по принцип отблъсква момчетата. Ти си го и открила с изневерите. Този, който най-малкото уважава човека до себе си, не изневерява. :?

Как да спреш всичко ли? Остави го. Ясно е, че с 2 изневери зад гърба ви няма накъде да се продължава. С 1 ок, на всеки се случва, но вече втората... Би трябвало волята му да е по-силна. Ти както искаш си прецени, но според мен момчето не си струва чак такъв интерес.

+1 ... +1 :?

krokozel
04-10-2008, 14:22
Късай!Ако не скъсаш ще ти е още по-гадно.Иначе трябва да спреш да го ревнуваш,щото му даваш повод да ти изневерява. :-o

kifla
04-10-2008, 14:27
moje da sum tupa,moje temata mi da e tupa,ma dree mi na patkata
ta.....obicham priqtelq si poveche ot vsichko,i bez razni razbirachi da mi govorat nekfa tupa pikla tuka govori za lubov shot ne e taka,obache kopele naprao super revnuam bez prichini,reva ot revnost ei taka,reva za nai malkoto brat,naprao ne moa da povqrvam che tva sum az,i tfa e veche v produljenie na godina,ne znam dali reva ot lubov,ama me naranqvat super malki neshta,ponqkoga imam chuvstvoto che mi e kef na nego da mu e gadno kato plach i kato mu se surdq :shock: naprao nz kfo da praa zakleam se
stranna sum,inache chueja si me obicha,imashe tam nqkva iznevqra(daje 2)prostih mu,kaza che she se promeni,no mene se mi e nqkvo dea znam,se revnuam ot neshto,se mu se surda za neshto,stanala sum tupa kifla brat!
nz kak da se preborq s tva

7 точка от правилата
moderated by Coki
сама си си отговорила и без нашето мнение "параноя" 8-)

CuRly_Doll
04-10-2008, 17:28
Еми с тази ревност според мен много го притискаш,ограничаваш му личното простронство на човечеца.Защо ревнуваш?Не,не си станала тъпа кифла,просто го обичаш.Съветът ми е да се владееш повече и да не изпадаш в такива "кризи" :)

evelinka1122
04-10-2008, 17:42
копеле, вари пий една водка или там каквото си пиеш, може и да се надрусаш ама са успокой наистина :D щом си сигурна че човека та обича, няма от какво да ревнуваш толкоз много :) :lol:

VinDiesel
04-10-2008, 18:29
щом ти изневерил 2 пъти явно има за какво да го ревнуваш 8-)

PiNk_GiRl
04-10-2008, 19:29
I az bqh taka ,no razbrah 4e s tova go ograni4avam i go otdali4avam ot sebe si,a az stra6no mnogo go obi4am .. :-) i ne iskam da stava taka,zatova ve4e se sdarjam i mu imam doverie.Ako ne prestane6 6te mu pisne nakraq..taka 4e kolkoto i da ti e trudno badi silna.