PDA

View Full Version : по какъв начин разбирате за изневярата



anonimnata_
04-09-2008, 12:28
Споделете какво Ви кара да се съмнявате ,че приятеля ви изневерява?Начин на поведение към вас ,смс,намирали сте телефони номера на непознати до сега за вас негови приятелки,в секса нещо ви подсказва,някоя/и приятел го е видял с друга по интимно абе общо взето всичко, по което може да се издаде

MoonAngel
04-09-2008, 12:37
Нямам нужда от други източници, мога да позная и сама кога ме лъже. Не мога да кажа как, просто го усещам.

anonimnata_
04-09-2008, 12:46
Moon Angel, а случвало ли ти се е това твое чувство да те подведе?

MoonAngel
04-09-2008, 12:48
Нз как ще ви прозвучи, но много рядко! :)

anonimnata_
04-09-2008, 13:00
Искрено се радва за теб,че е така,но за в момента се надявам моето чувство да ме лъже.

MoonAngel
04-09-2008, 13:01
Мерси ! А аз се надявам ти да си права са себе си! Ако мога да помогна с нещо кажи :)

Miss_Perfekt
04-09-2008, 14:12
Почти винаги усещам винаги познавам хората по очите два пъти съм усещала че става нещо и двата пъти беше така

MoonAngel
04-09-2008, 14:15
Е от 2 пъти малко трудно да съдиш, но браво на теб. :smt041 :smt041

Miss_Perfekt
04-09-2008, 14:19
Аз не само за изневярата усещам и за други неща просто имам 6-то чуство :)

MoonAngel
04-09-2008, 14:20
И аз и това е много полезно :)

CucAgMuH
04-09-2008, 16:02
Stoish si spokoino i gledash... nachina po koito hodi - malko po-stranen ot predi, izbyagva da te gleda v ochite... leka nervnost, izbyagva opredeleni temi, dokato treskavo zapochva da bylva dumi otnosno drugi neshta. Zaslushvash se za nai-malkite trepereshto izrecheni dumi... leka poleka useshtash koya tema ne ponasya na choveka otsreshta... zadavash uj nevinen vypros natatyk, sled vypros, sled vypros... poyavyava se dylga tyagostna tishina dokato izmisli kakvo da kaje, i prodyljava da izbygva pogleda ti... a ti prodyljavash da go gledash direktno v ochite, praveiki se che nishto ne podozirash... mmmmmmmmmm, da... liubimite mi momenti kogato hvashtam nyakoi che krie neshto ot men. Izpylnen sys sadistichno samodovolstvo nai-nakraya si otskuvam istinata :grin:

MartyParty
04-09-2008, 16:18
За 1 година съм привикнала да му имам безословно доверие.Вярвам на това което каза:"Никога не бих те наранил по никакъв начин."Знам ,че според някои не е добре да вярвам само на думи,но сякаш същото усещане на Moon Angel ме кара да му вярвам.Даже аз си се чудя понякога...В очите на някои сигурно изглеждам,като глупачка.Повече от всичко вярвам и се надявам,че не ме лъже.Не знам как да го опиша точно...Вижда се в погледа му,в начина по който ми говори,по който се държи с мен,по който говори за мен.Любовта не винаги е сляпа,повярвай.

MoonAngel
04-09-2008, 16:26
Супер мила. Стискам палци да не те излъже никога и да си щастлива :)

anonimnata_
04-09-2008, 16:32
emi da taka kakto kazva6 MartyParty, no ot 1-2 sedmici zabelqzah ,4e poohladnqha 4uvstvata mu i to ve4er kogato iskam da se vidim vse si napira nqkakvi bezsmisleni opravdaniq,koeto dr ne e pravil kogato se 4uem prez denq mi kazva ,4e ima golqmo jelanie za sex,a posle se izmukva s opravdanieto to be6e za nego momen ...nqmam jelanie sega umoren sum...a ako re4em da pravim ne6ty po intimno se durji korenno razli4en iska ne6ta v sexa ,koito predi sam mi e otkazval kogato az sum mu spomenavala.Ima i o6te kum ne6ta koito me karat da se zamislqm.

MaRcHeLiTkAa
04-09-2008, 16:34
xixi az li4no ...nqmam nqkakav navik i bez povod i sas povod da obra6tam ogromno vnimanie dori na nai bezobidnata dumi4ka...vseki bazik...podmqtane ...prosto se use6ta ...use6ta6 kak se darji razli4no :)

eclipseee
04-09-2008, 18:52
По държанието, по очите...чустваш, че човека с/у теб е напрегнат, гузен за нещо. И 6-тото чувство има намеса ест :-D

betyrk
04-09-2008, 18:54
Усеща се когато някой те лъже..Трабвя да съм много тъпа че да не усетя или пък момчето траа да е голям идиот че да ме лъже по най хитрия начин :-o Но все пак ако надуша нещо такова просто питам така ли е и ако се окаже така...край неисказ да знам защо как с кого и т.н :?

prettyIdeath
04-09-2008, 19:00
Ами в едната си изневяра дойде и ми каза /не крие от мен нищо/ а в другата сама го видях.

SINDEL
04-10-2008, 06:26
Бившия го заподозрях първо от разни смс-и, които полу4аваше и 4етеше сам, а после триеше. И се заклю4ваше в банята, за да праща отговори. После бяха кафетата с другото моми4е, на които излизаше всеки ден и седеше по 4-5 4аса, после разни несъзнателни коментари от страна на най-добрия му приятел.