PDA

View Full Version : Не мога да разбера какво чувствам?



Kalasa
04-09-2008, 13:59
Nikoga ne sum predplagala,4e shte mi se naloji da pusna tolkova glupava tema.Naqsno sum, 4e nikoi drug ne moje da mi kaje kakvo 4uvstvam.Prosto sum v bezishodica i shte se radvam ako mi dadete nqkoi drug suvet.

Преди няколко години моята най-добра приятелка ме запозна с нейн добър приятел и с него излизаме понякога.Като се замисля не го харесвам външния му вид не ми харесва но има нещо в него което толкова силно ме привлича че не мога да спра да мисля за него всички тези години(3 някъде). още по-кошмарно е след като се видим защото само си мисля добре ли се представих,изложих ли се с тази реплика и разни такива неща.Месеци след като се видим съм обсебена от него а както казах дори уж не харесвам как изглежда.Започвам да си мисля че съм безумно влюбена в него.Някой чувсвал ли се е така?Четейки макар и малкото информация която ви дадох какво мислите?

sexa_na_kompleksa
04-09-2008, 14:19
Наистина, щом ти не можеш да разбереш какво изпитваш, ние не можеме да ти помогнеме. Определено имаш чувства към него, но дали е просто харесване или любов, само ти можеш да си отговориш. ;)

find_m3
04-09-2008, 15:05
като пораснеш ще разбереш и това се отнася за половината форум

до тогава мисля ,че раздела трябва да се казва "напиращи хормони" или "харесване"

Kalasa
04-09-2008, 15:19
sexa_na_kompleksa благодаря за отговора :-)

find_m3 - над 18 съм не ми говори за порастване!Просто никога не съм попадала в подобна ситуация!

cvetkata_13
04-09-2008, 15:23
да ти кажа и аз имам същия проблем :( но аз и това момче ходехме.но се оказа че 2 негови приятели го накарали.но докато ходехме той май се влюби в мен. :) вече сме много близки приятели но все още прехвърчат искри м/у нас . но аз по някакъв начин се справих с непрекъснатото мислене за него : просто вече мисля за друго момче в което съм влюбена :grin: много го обичам пробвай и ти :oops: чувството което те обзема когато мислиш за тази предишна ,,лудост''е сякаш ти е паднал товара от плещите :razz: 8) :grin:

find_m3
04-09-2008, 15:24
sexa_na_kompleksa благодаря за отговора :-)

find_m3 - над 18 съм не ми говори за порастване!Просто никога не съм попадала в подобна ситуация!

е кво искаш да ти кажа?намери любовтта на живота си ,оженете се и си имахте много бебета?кажи му пък квото стане,ако и това не можеш хич не си навирай ЕГН-то където не трябва

MaD BuNnY
04-09-2008, 16:03
i az se 4uvstavam po sy6tiq na4in :( nz kakvo to4no 4uvstavam v momenta :roll: :roll: :roll:.... nz kakvo da ti kaza prosto i az sym mn obyrkana i 4akam nqkakvi syveti po tazi tema :-o

ferendzia
04-10-2008, 00:20
kak mi lipsva tova useshtane che drugiq e vajen.che trqbva da se predstavqm dobre pred nego.useshtaneto che toq chovek si struva.mislq che tova ima neshto obshto s lubovta opredeleno :) samo deto v slu4aq e 4isto platoni4eska i v tova nqma nishto losho.
az li4no ot meseci sym ludnala po mom4e koeto znam che ne e krasivo,ama izobshto,obache me privli4a bezumno s povedenie 4ar i intelekt ... :)

Ivalinka
04-10-2008, 21:45
точно така съм се чувствала...мислех си,че съм влюбена,но се оказа,че не съм.... :-D

natalitoo
04-10-2008, 21:52
чувстваш се така защото си си вглабила че го харесваш супер много .. че харесваш нещо в него които малко от другите момчета протежават .. някак си така си мислиш ... и след време си мислиш че е реалност но не е

alex_devv
04-11-2008, 13:42
като пораснеш ще разбереш и това се отнася за половината форум

до тогава мисля ,че раздела трябва да се казва "напиращи хормони" или "харесване"

+1 :D

JiMiTo
04-11-2008, 14:54
Nikoga ne sum predplagala,4e shte mi se naloji da pusna tolkova glupava tema.Naqsno sum, 4e nikoi drug ne moje da mi kaje kakvo 4uvstvam.Prosto sum v bezishodica i shte se radvam ako mi dadete nqkoi drug suvet.

Преди няколко години моята най-добра приятелка ме запозна с нейн добър приятел и с него излизаме понякога.Като се замисля не го харесвам външния му вид не ми харесва но има нещо в него което толкова силно ме привлича че не мога да спра да мисля за него всички тези години(3 някъде). още по-кошмарно е след като се видим защото само си мисля добре ли се представих,изложих ли се с тази реплика и разни такива неща.Месеци след като се видим съм обсебена от него а както казах дори уж не харесвам как изглежда.Започвам да си мисля че съм безумно влюбена в него.Някой чувсвал ли се е така?Четейки макар и малкото информация която ви дадох какво мислите?

Tova spored men e lubov ot pryv pogled. No glavno silno privlichane moje bi. Neznam do kakva stepen se poznavate , dali dyrjtie edin na drug.Shto ne predpriemesh neshto a ? Pyk moje toi tova da chaka , nikoga nishto ne se znae :)

w0sh
04-11-2008, 14:56
Чувстваш,че си петел.
Като щракна с пръсти ще сичовек отново, но аз няма да го направя.

badgirl95
04-11-2008, 17:02
И аз съм така.В един момент си мисля,че съм влюбена в него,ала в друг ми е безразличен.Все още не предприемам нищо,защото се страхувам от резултата(незнам,може и да не е такав какавто на мен ми се иска :-o )

S_L_A_D_U_R_K_A
04-11-2008, 19:06
Не сме вътре в теб да ти кажем какво чувстваш, но не ти е безразличен определено 8)

mort
04-11-2008, 20:21
Кажи му как се чувстваш.Не вярвам да е чаааак толкова трудно.Никой не е казал,че ще се жените. :D

sladka_celuvka
04-12-2008, 10:55
4ustvah s16toto s biv6eto si gadje v na4aloto ne mi haresva6e kak izglejda no se vlubih v nego i sega ne moga da go zabravq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

evelinka1122
04-12-2008, 11:04
определено имаш някакви чувства към това момче, очевидно е, но нз дали е просто мн силно привличане или обич... защо не му споделиш за чувствата си :) може да се получи нещо :)

ghostwisper
04-12-2008, 11:16
Kalasa Мда определено си влюбена в него;) и сиг се питаш защо съм толкова убедена..ами аз бях в положението ти преди 3 години и сега съм с това момче..разликата е,че не съм се съмнявала,че го обичам! .. А ако още не ми вярваш,като излезете пак,го целуни..така ще разбереш най-точно какво чувстваш :)

Kalasa
04-12-2008, 12:35
определено имаш някакви чувства към това момче, очевидно е, но нз дали е просто мн силно привличане или обич... защо не му споделиш за чувствата си :) може да се получи нещо :)

Лошото е че съм такъв човек на който не му стиска да го направи.Какво да ви кажа -тъпа работа.

Много благодаря за всички мнения и за отделеното време и извинявайте че отговарям чак сега,но просто нямам достъп до компютър. Бих се радвала ако още някой се изкаже.

Какво ще правя-нямам идея:)

MiMcHeToOo
04-13-2008, 00:44
Я давай смело напреде :)