PDA

View Full Version : Кога да я целуна ..ах..ах..ах..



banancho
04-09-2008, 13:20
ами значи тази тема не я виждате пак а отново.... :lol:
но имам въпрос..но първо да ви поразкажа:

значи миналата сряда отидохме на витоша след даскало и там се запознах с едно момиче от даскало..мн ми хареса на външен вин - супер сладур, а сега от 1 седмица се опознаваме и като характери и т.н.т :)
сутрин когато отида на даскало и я вида винаги си даваме по едно .hug. Последните 2-3 дена аз я изпраштах след даскало до тях и накрая пак я гушках и такам...та снощи и пратих някаква невинна целувка и и казах че е по бузката...тя също ми прати. Днес мислех да я цункам но ми се струваше твърде рано ( след даскало говоря когато я изпращах) ..и...изведнъж докато си вървяхме тя подхвана темата и джамата се цункахме по бузките :oops:

Та въпроса ми е твърде рано ли е да я целуна по устата...според вас трябва ли да я опозная по-добре,да излизаме насам натам заедно??? :)

sexa_na_kompleksa
04-09-2008, 13:24
Щом искаш - целуни я. А кога - сам ще разбереш. ;)

Sintya
04-09-2008, 13:54
Давай :grin: Ако има чувства към теб ще ти отвърне, ако не... сорка..;]

mila92
04-09-2008, 13:59
celuni q moje i tq da 4aka to4no tova :-)

MaD BuNnY
04-09-2008, 14:07
Celuni q, iz4akaj poshodq6tiq moment i :smt008 .ako i tq se 4uvstva kato teb 6te ti otvyrne :) .... Uspeh :wink:

Miss_Perfekt
04-09-2008, 14:10
Целуния може би чака точно това

Magi4eska_Kiss
04-09-2008, 14:54
celuni q moje i tq da 4aka to4no tova :-)
+1

alex_devv
04-09-2008, 15:25
другата година

MartyParty
04-09-2008, 15:30
Сега или никога,пич!Почвай да смучеш! :-)

Ivalinka
04-09-2008, 15:41
celyni q :-)

bonbon4e__f
04-09-2008, 15:58
Сега или никога,пич!! :-)
davai nema kfo da 4aka6 :P

Alabalaportokala
04-09-2008, 16:05
Вече трябваше да сте тръгнали, да сте се наебали и да сте забравили. Бави се още малко и ще чуеш култовата реплика : "Харесвам те много, но като приятел" . :grin:

betyrk
04-09-2008, 16:29
Exxx Бананцууу хихихи...Понеже се познавамее с тебе много добрее бипх ти казалаа небързай с момичето а първо поговори с нея :D

snowgirl
04-09-2008, 16:41
Момичето май чака това :wink:

krisi_bep
04-09-2008, 19:06
Ако има чувства към теб ще ти отвърне, ако не... сорка..;]А ако и е за първи път и се дръпне,защото се е "уплашила",но наистина харесва момчето? :lol: Тъпо звучи,но е възможно!


Та по темата:Няма какво да чакаш :))))))))))))))))))))

mort
04-09-2008, 19:13
Жените се правят на недостъпни,но не е така.Мога да ти кажа,че хич не е рано,а че даже си закъснял. :-P Сега тука ще има изписани мнения,че не е вярно,но си е така.Забивай мацето щом ти харесва,че ще те помисли за бъзльо. :razz:

vesito13
04-10-2008, 15:23
давай ! целуни я :-)

bibiqna_fut
04-10-2008, 15:26
целуни я пък кфото стане =D> с теб смее =D>

Diggity
04-10-2008, 15:34
ами значи тази тема не я виждате пак а отново.... :lol:
но имам въпрос..но първо да ви поразкажа:

значи миналата сряда отидохме на витоша след даскало и там се запознах с едно момиче от даскало..мн ми хареса на външен вин - супер сладур, а сега от 1 седмица се опознаваме и като характери и т.н.т :)
сутрин когато отида на даскало и я вида винаги си даваме по едно .hug. Последните 2-3 дена аз я изпраштах след даскало до тях и накрая пак я гушках и такам...та снощи и пратих някаква невинна целувка и и казах че е по бузката...тя също ми прати. Днес мислех да я цункам но ми се струваше твърде рано ( след даскало говоря когато я изпращах) ..и...изведнъж докато си вървяхме тя подхвана темата и джамата се цункахме по бузките :oops:

Та въпроса ми е твърде рано ли е да я целуна по устата...според вас трябва ли да я опозная по-добре,да излизаме насам натам заедно??? :)

аиии и ти си от нежните... защо трябва да ставате п*тки заради п*тки това не мога да разбера??? ако ще ви харесат - ще ви харесат такива квито сте....

LadyDi
04-10-2008, 15:38
ами значи тази тема не я виждате пак а отново.... :lol:
но имам въпрос..но първо да ви поразкажа:

значи миналата сряда отидохме на витоша след даскало и там се запознах с едно момиче от даскало..мн ми хареса на външен вин - супер сладур, а сега от 1 седмица се опознаваме и като характери и т.н.т :)
сутрин когато отида на даскало и я вида винаги си даваме по едно .hug. Последните 2-3 дена аз я изпраштах след даскало до тях и накрая пак я гушках и такам...та снощи и пратих някаква невинна целувка и и казах че е по бузката...тя също ми прати. Днес мислех да я цункам но ми се струваше твърде рано ( след даскало говоря когато я изпращах) ..и...изведнъж докато си вървяхме тя подхвана темата и джамата се цункахме по бузките :oops:

Та въпроса ми е твърде рано ли е да я целуна по устата...според вас трябва ли да я опозная по-добре,да излизаме насам натам заедно??? :)

аиии и ти си от нежните... защо трябва да ставате п*тки заради п*тки това не мога да разбера??? ако ще ви харесат - ще ви харесат такива квито сте....

Щото е девствен...