PDA

View Full Version : Защо искате да се браснем !?



BuJlDozeRa
04-09-2008, 14:02
Аз съм момче и имам страхотна приятелка на която не и харесва да се брасна а и аз неискам.Но много от приятелите ми си браснат краката,рацете,корема а ве абсолютно всичко и ми изглеждат на педали.Като ги попитам защо те ми казват : момичетата не тарпят неизбраснати,приятелката ми ме накара,за да ми диша кожата и е било полезно.Учудвам се просто защо подяволите ?!

MemoRieS
04-09-2008, 14:13
Аз съм момиче и мисля, че е съвсем нормално момчетата да не си бръснат краката. :)

love_veselka
04-09-2008, 14:17
Аз съм момиче и мисля, че е съвсем нормално момчетата да не си бръснат краката. :)

+1 ne haresvam momcheta s obrysnati kraka,no vsi4ko tuka si do li4ni predoi4itaniq.

izka
04-09-2008, 14:23
i az s1m momi4e na mene s16to izob6to ne mi haresva mom4e da si br1sne krakata bih si pomislila 4e e gey. :D

Nik4o_Spain
04-09-2008, 14:25
Ami pod mi6nicite i na padpadaka da ... ama po krakata i racete :D tam ve4e dosta geisko izglejda :) momi4e s gola glava ... nqma li da preli4a na maj ... a obezkosmen maj napalno nqma li da preli4a na momi4e 8)

ZuCkI
04-09-2008, 14:43
каде му утива мъжкото като е изрусен с бръснати крака, раце и тн.. :lol: аз съм момче и са ми много зле тия дето си бръснат краката :? не ме кефи тая история :razz:

krisi_bep
04-09-2008, 15:03
Аз съм момче и имам страхотна приятелка на която не и харесва да се брасна а и аз неискам.Но много от приятелите ми си браснат краката,рацете,корема а ве абсолютно всичко и ми изглеждат на педали.Като ги попитам защо те ми казват : момичетата не тарпят неизбраснати,приятелката ми ме накара,за да ми диша кожата и е било полезно.Учудвам се просто защо подяволите ?! За мен да бръснат подчертаните части е тъпо.не ми пука особено дали е избръснат или не.не ми пречи,даже по ще ме дразни,ако ми боцка :-D

sexa_na_kompleksa
04-09-2008, 15:13
Не харесвам бръснати момчета. :?

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-09-2008, 15:31
то секи си има предпочитания.Намен ми харесват момчета с обезкосмени крака.Според мен не е педелско дори точно обратното и така са ПО-ПРИВЛЕКАТЕЛНИ.Но пак казвам всеки си има вкус,но това е моето мнение. :)

Shtastl1va
04-09-2008, 15:38
Аз също не харесвам момчета с гладки крака :D .. Малко педалско ми се вижда, а за ръцете- същото мнение. Но пък по гърдите, гърба, подмишниците, корема и малко по- надолу.. никак не ми харесват космати истории. То си е въпрос на предпочитание. Едни момичета харесват да им е гладко, а други - не... :)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-09-2008, 15:47
а за мишниците просто кви предпочитания.Едва ли на някох му е приятно друг до него да смърди :? и да не си махат космите под мишниците е супер нехигиенично

miss_ludataa
04-09-2008, 15:50
za6toto stavate kato GOLI pileta i e adski sme6no... [li4no mnenie] 8)

Sharpay
04-09-2008, 16:17
Харесвам мъже с обезкосмени крака адски готино е да легнеш до човека до теб и да е ти е гладко и приятно а за рацете наистина е педалско... Ръцете ми харесват необезкосмени..

Който има нужда да се обезкосмява да го прави :) Мен ме кефят космите по коремчето на приятеляя... ууу адски секси са :grin: :grin: :grin: :grin:

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-09-2008, 16:19
Харесвам мъже с обезкосмени крака адски готино е да легнеш до човека до теб и да е ти е гладко и приятно а за рацете наистина е педалско... Ръцете ми харесват необезкосмени..

Който има нужда да се обезкосмява да го прави :) Мен ме кефят космите по коремчето на приятеляя... ууу адски секси са :grin: :grin: :grin: :grin:

+1
и според мен на корема е вече прекалено

Sharpay
04-09-2008, 16:23
Харесвам мъже с обезкосмени крака адски готино е да легнеш до човека до теб и да е ти е гладко и приятно а за рацете наистина е педалско... Ръцете ми харесват необезкосмени..

Който има нужда да се обезкосмява да го прави :) Мен ме кефят космите по коремчето на приятеляя... ууу адски секси са :grin: :grin: :grin: :grin:

+1
и според мен на корема е вече прекалено

някои обаче имат нужда..
А на приятеля са адски малко и то долу ниско посредата... мн сладки :grin: :grin:

iams
04-09-2008, 16:23
Ужасно е. Преди време имах познат,който си бръснеше ръцете и карата. Изглеждаше отвратително-постоянно имаше обриви и изглеждаше много зле. На къде отива всичко- мъжете се изрусяват, бръснат, лигавят се... Въобще нещата не отиват на добре...

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-09-2008, 16:25
ми за тези които имат наистина нужда да но така само :? после космите стават мн твърди и е гадно ако не е имал време или е забравил да си ги махне :( не е мн приятно за гледане а и на него сигурно няма да му е много канхортно.

а за краката съм абселютно зааааа :grin:

GaBiIi__
04-09-2008, 16:28
то секи си има предпочитания.Намен ми харесват момчета с обезкосмени крака.Според мен не е педелско дори точно обратното и така са ПО-ПРИВЛЕКАТЕЛНИ.Но пак казвам всеки си има вкус,но това е моето мнение. :) +1 :)

Beatifica
04-09-2008, 16:31
Аз харесвам космати момчета. ^^ Е, не.. някакви, които приличат по-скоро на маймуна, а нормално космати.

Pedigree
04-09-2008, 16:34
Какви са тези простотии,бре?!
Момиче ли си,че ще се бръснеш по краката и ръцете?Ебаси простотиите.Естествено,че не си падам по избръснати крачета и ръчички.Аз с педерас ли ходя,или с момче?!Ебаси.

love_veselka
04-09-2008, 19:48
Какви са тези простотии,бре?!
Момиче ли си,че ще се бръснеш по краката и ръцете?Ебаси простотиите.Естествено,че не си падам по избръснати крачета и ръчички.Аз с педерас ли ходя,или с момче?!Ебаси.

Много точно казано :D

st1ka
04-09-2008, 20:14
Ами зависи колко е окосмяването... по принцип не харесвам обръснати и т.н., но ако е като някоя гора тогава вече ще искам и по краката и навсякъде!

plamka
04-09-2008, 20:28
Значиии... Ръцете да не са обезкосмени. На краката... попринцип предпочитам обезкосмени, но ако не са някакви дълги накъдрени косми като гора, не ми пречи чак толкова. :D Но на корема, гърдите и гърба ми е гнусно. :-D

Liar
04-09-2008, 21:17
Не знам защо някои мъже отказват да се избръснат.Не искат да са с космата праисторическа жена но път те искат да си ходят с косми щот тва било мъжествено...хаха...Не им ли стига тва между краката?
Иии момичета не се притеснявайте че може мъжете да имат по-гладки крака от вас.Тва не може да стане щот мъжете имат по-дебела кожа и не използват разни продукти за след баня.
Но пък от друга страна човека до вас има кожухче ще ви е по-топло през студените дни...
В дилема съм...

AliceSw
04-09-2008, 21:44
бла-бла, и все пак пак ще питам...ебати притесненията, ебати чудото...ако предположим, че мъжете, с които имам физически контакт са в граница 18-25...колко космат може да е един "мъж" на тея години...специално гърдите визирам...айде краката може, но най-косматите мъже, които съм виждала в тая граница нямат почти никакви косми по гърдите...да не говорим колко нереално гнусно е мъж без косми по ръцете...по дяволите, аз пък съм женска и не ги махам по простата причина, че не се виждат, а за "мъж" да не говорим...

alex_devv
04-10-2008, 01:25
като та гледам на снимката остава само краката да си обръснеш

psychopath
04-10-2008, 07:26
не съм чел всичките мнения..но някой каза ли, че не е хигиенично да имаш косми? :razz:

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-10-2008, 07:35
не съм чел всичките мнения..но някой каза ли, че не е хигиенично да имаш косми? :razz:

аз казах.Но не за кракате.Ако под мишниците не си ги махате поне :? егаси за кво говорим тогава

SpAcE_LaDy
04-10-2008, 07:37
На мен ми е достатъчно да си махат окосмяването на интимните части и под мишниците.. другото не ми пречи :)

SpAcE_LaDy
04-10-2008, 07:39
и колкото и гадно да прозвучи.. окосмяването на интимните части.. задържа.. хмм.. аромати.. ако не искате да отблъснете гаджето си.. по-добре се поддържайте поне долу..

LannyBarbie
04-10-2008, 11:13
като та гледам на снимката остава само краката да си обръснеш
:lol: :D :lol:

varnen4e
04-10-2008, 11:21
Абе.. въпрос на вкус е.. какво толкова го мислите..

vivka
04-10-2008, 11:45
mom4e da si brasne krakata-sexy ama e malko jenstveno :D :D :D :D :D :D

Sensuality
04-10-2008, 13:02
Уф,аз не мисля,че изглежда педалско мъжете да си бръснат краката.То всеки си има вкус де :D ама е по добре на мен ми харесва ... а виж на ръцете вечеее сии е педалско :D :D :D

braveheart
04-10-2008, 13:33
Мен ми е смешно момче да си бръсне краката и особено ръцете, въпреки че познавам и такива момчета и си е въпрос на вкус. Зависи как ти харесва на теб и на гаджето ти разбира се.

BuJlDozeRa
04-10-2008, 14:12
Ужас по всичко тва дет виждам маи са пове4е хората за брасненето...ужас ...добре долу и подмишниците ама....!??!? стига бе !?!?! знаите ли ако едно мом4е си брасне краката и корема колко по големи стават космите ако спре да се брасне а надали цял живот 6е може да се подаржа ?! сори но аз нема реша си обрасна раце или крака...скарах се с наи добрия си приятел щот го праеше и му виках 4е е педалл постоянно

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-10-2008, 16:06
Ужас по всичко тва дет виждам маи са пове4е хората за брасненето...ужас ...добре долу и подмишниците ама....!??!? стига бе !?!?! знаите ли ако едно мом4е си брасне краката и корема колко по големи стават космите ако спре да се брасне а надали цял живот 6е може да се подаржа ?! сори но аз нема реша си обрасна раце или крака...скарах се с наи добрия си приятел щот го праеше и му виках 4е е педалл постоянно

за корема и рацете не наистина после стават мн гадни.Ама на краката кво ти пречи с епилатор или кола маска по далго ще издаржат

а за интимните часни и под мишниците :shock: :? каф избор кви пет лева.То е задалжително.За да не се обезкосмяваш поне там :? много е нехигиенично и отблъскващо дори :o

Exothermic
04-10-2008, 17:17
По същата причина, по която вие искате
момичетата да са бръснати.
Иначе лично на мен ми е супер смешно някви
момчета като голи охлюви, но пък за някой места си е
желателно да са обезкосмени, но все пак това си е
въпрос на личен избор.
Същото така ми е смешно и момиченца, които си бръснат ръцете,
коремите и мустаците(според тях имали огромни грозни мустаци),
на това казва болни хора... :razz:
Ако имаш нужда разбирам, ама ейййй така за гъзарията ...

LannyBarbie
04-10-2008, 17:17
Ужас по всичко тва дет виждам маи са пове4е хората за брасненето...ужас ...добре долу и подмишниците ама....!??!? стига бе !?!?! знаите ли ако едно мом4е си брасне краката и корема колко по големи стават космите ако спре да се брасне а надали цял живот 6е може да се подаржа ?! сори но аз нема реша си обрасна раце или крака...скарах се с наи добрия си приятел щот го праеше и му виках 4е е педалл постоянно
е за други начини за обезкосмяване не си ли чувал :? "сори но аз нема реша си обрасна раце или крака..." някой кара ли те? и как може да се скараш с най добрия си приятел за такова нещо..

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 18:21
Аз съм момиче и мисля, че е съвсем нормално момчетата да не си бръснат краката. :) +1 ne haresvam samo kosmi na podmishnicite i intimnite 4asti :D

hottie
04-10-2008, 19:08
Мразя бръснати мъже - особено ако си бръснат гърдите и краката...ауууууу ебаси гейското. И най-красивият мъж да се влюби в мен ако се е обръснал няма и да го погледа. Ужас !

playful_baby
04-10-2008, 19:44
Аз съм момиче и мисля, че е съвсем нормално момчетата да не си бръснат краката. :)

+1 ne haresvam momcheta s obrysnati kraka,no vsi4ko tuka si do li4ni predoi4itaniq.
+1

VilleBaby
04-10-2008, 20:06
как защо????? защото мразя космати хора :D

beautiful_f
04-10-2008, 20:26
Аз съм момиче и мисля, че е съвсем нормално момчетата да не си бръснат краката. :) +1 ne haresvam samo kosmi na podmishnicite i intimnite 4asti :D

+1 8)

wasntme_
04-11-2008, 23:54
ave dranzite me pove4eto... geisko bilo... imam 4uvstvoto 4e polovianta svqt e homofobi :? ili nekvi neyvereni v majestvenostta si... ili nai golqmata vi izcepka ''maj bez kosmi ne e maj''... ako kosmite vi pravqt maje - moga samo da vi sa izsmeq... mn ste prosti az pak sam momi4e i 6e sam nai dovolna i mom4eto da nqma kosmi.... na racete ba6 ne biha mi pre4ili, no po bih se izkefila da gi nqma... ave si4ko 6to ne e mah da se premahva i to4ka... mn do dobre e i 2mata da ste gladki nekvo takova 8-)
p.s. metroseksualni ruLe :-)

RaZcAkVa6tIq
04-12-2008, 05:34
Mom4etata se razli4avat ot momi4etata po 3 ne6ta: po cicite,po patkata i po kosmite.Ako promeni6 edno ot tezi ne6ta vse pove4e zapo4va6 da prili4a6 na momi4e.

Sarabi
04-12-2008, 06:29
:smt007 косми по ръцете
:smt007 косми по краката
:smt007 косми по брадата
:smt007 косми по главата
не чак толкова косми по корема и гърдите, но ако ги има 100% си ги предпочитам тях пред това да са избръснати, оскубани и кола маскирани.
Само на едно място да се махат и съм напълно доволна 8-).

(Са за в ушите и в носа няма да говорим, нали :lol: ? )

Мъжко с косми рулз. 8-)

EarthShaker
04-12-2008, 07:07
:smt007 косми по ръцете
:smt007 косми по краката
:smt007 косми по брадата
:smt007 косми по главата
не чак толкова косми по корема и гърдите, но ако ги има 100% си ги предпочитам тях пред това да са избръснати, оскубани и кола маскирани.
Само на едно място да се махат и съм напълно доволна 8-).

(Са за в ушите и в носа няма да говорим, нали :lol: ? )

Мъжко с косми рулз. 8-)

мисля че съм влюбен :D

Yuna
04-12-2008, 09:18
И моето гадже не си бръсне крака, ръце и т.н. Само подмишниците,брадата и на още едно ямсто ;)) А и не бих го накарала да си бръсне краката,защото ми е супер смешно мъж с едва ли не по-гладки крака от моите... губи се мъжествеността :)

DaЯk_AнGэL
04-12-2008, 09:54
За мен мъжете трябва да си обезкосмяват единствено краката. Имам един познат, който има толкова много косми, че краката му не се виждат. :o Иначе наистина е сладко момчето да има косми по ръцете, гърдите и ниско на корема! :smt003

Seducti0n
04-12-2008, 12:47
Оффф, това е супер тъпо-Амиии, бръсна се, защото приятелката ми така иска....какъв е смисълът да бъдеш с момиче, което не те приема такъв какъвто си било то с косми или не,а иска да те идеализира, все едно си стая в която тя нарежда мебелите, така както и се вижда най-добре.
Какви сте вие момчета, щом се оставяте на половинките ви да ви водят за носовете и да определят външния ви вид.Така ако продължавате ще изгубите себе си и накрая никой няма да ви обръща внимание, защото ще заприличате на нищо в опитите си да угодите на нечии предпочитания!

EarthShaker
04-12-2008, 13:16
най-стойностното мнение в целия раздел

Liar
04-12-2008, 14:08
И в крайна сметка трябва да търпя някой миризлив и космат(не казвам че тия дет не се бръснат са миризливи само давам пример) за да не променя идентичността му??? Хахаха 8-)

Niq
04-12-2008, 18:52
wasntme_ за справка се пише "метросексуален" ина4е..ами аз харесвам косъм4етата по краката и ръцете.. ина4е подмишниците и интимните 4асти са за предпо4итане обезкосмени.. ина4е не ми пре4ат космите ;-)

wasntme_
04-12-2008, 21:42
wasntme_ за справка се пише "метросексуален" ина4е..ами аз харесвам косъм4етата по краката и ръцете.. ина4е подмишниците и интимните 4асти са за предпо4итане обезкосмени.. ина4е не ми пре4ат космите ;-)

za spravka.. E, R i T na klaviatyrata sa mnogo blizko taka 4e, Niq, gre6ka na prastite.. qsnooo? hi4 ne mi gi ogolemqvai teq...

BoRe
04-12-2008, 21:51
wasntme_ за справка се пише "метросексуален" ина4е..ами аз харесвам косъм4етата по краката и ръцете.. ина4е подмишниците и интимните 4асти са за предпо4итане обезкосмени.. ина4е не ми пре4ат космите ;-)
Редактирано от-Цвети
ОФФТОПИК!

love_veselka
04-12-2008, 22:10
Мразя бръснати мъже - особено ако си бръснат гърдите и краката...ауууууу ебаси гейското. И най-красивият мъж да се влюби в мен ако се е обръснал няма и да го погледа. Ужас !

+1

Abigoria
04-13-2008, 07:47
[quote=Niq]wasntme_ за справка се пише "метросексуален" ина4е..ами аз харесвам косъм4етата по краката и ръцете.. ина4е подмишниците и интимните 4асти са за предпо4итане обезкосмени.. ина4е не ми пре4ат космите ;-)
Редактирано от-Цвети
ОФФТОПИК!

Sarabi
04-13-2008, 08:49
:smt007 косми по ръцете
:smt007 косми по краката
:smt007 косми по брадата
:smt007 косми по главата
не чак толкова косми по корема и гърдите, но ако ги има 100% си ги предпочитам тях пред това да са избръснати, оскубани и кола маскирани.
Само на едно място да се махат и съм напълно доволна 8-).

(Са за в ушите и в носа няма да говорим, нали :lol: ? )

Мъжко с косми рулз. 8-)

мисля че съм влюбен :D

Ама и аз тъй мисля 8-)

ThunderGoddess
04-13-2008, 08:53
Не ги слушай. Добре, че не си тръгнал да се бръснеш. Мразя мъже като голи охлюви. Ако го видя да се бръсне - пътяяяя :D :D . Попринцип се яудя, обаче, за какво е прието, че момичетата трябва да се бръснат. Голям ташак е :)

BuJlDozeRa
04-14-2008, 12:34
Не ги слушай. Добре, че не си тръгнал да се бръснеш. Мразя мъже като голи охлюви. Ако го видя да се бръсне - пътяяяя :D :D . Попринцип се яудя, обаче, за какво е прието, че момичетата трябва да се бръснат. Голям ташак е :) :grin: :lol: 8-)

Ivalinka
04-14-2008, 14:26
ами тялото- да,ама ръцете и краката- не.къде отива мъжкото иначе :?

Irrepresible
04-16-2008, 15:36
всичко мога да понеса ама мъж с обръснати ръце не!!!! то това нещо както казва майка ми ще го объркат с някое момиче в дискотеката и ще го опънат :D

elmosGirl8
04-16-2008, 16:26
ами тялото- да,ама ръцете и краката- не.къде отива мъжкото иначе :?
напълно съм съгласна 8)
мн повече им се кефя на момчетата такива каквито са си ... сладури ;)
е се пак не мога да ги накарам да не се бръснат то те си решават се пак.. ;)

miShle
04-16-2008, 19:01
Аз пък обичам момченцата да си гладички .. :grin:

soulja_girl4e
04-16-2008, 19:53
Ami pod mi6nicite i na padpadaka da ... ama po krakata i racete :D tam ve4e dosta geisko izglejda :) momi4e s gola glava ... nqma li da preli4a na maj ... a obezkosmen maj napalno nqma li da preli4a na momi4e 8)
:razz: :razz: :razz: ;-)

gLoRiOuS_aNGeL
04-16-2008, 21:02
Ами,ако са много космати... :-D

TheNewReligion
04-18-2008, 22:30
Vsqko momiche si ima mnenie . Shtom priqtelkata ti ne go iziskva ot teb i na teb ti e nepriqtno - ne go pravish . Shtom gadjetata na priqtelite ti iskat da sa izbrusnati , puk i te go pravqt - brusnat se . Kakuv e problema taka i ne razbrah !

impossible2
05-05-2008, 18:03
Ми За ВсеКи РазЛичНУу ...Има На МоМчЕтА ,КоитО нЕ им Отива ...а пъК На Други дА ...в т'вА да Се ПодДЪржАш Не виЖдАМ НиЩо геЙско..аМъЪ...вСеки сИ има мНеНиЕ.зА меН т'Ва е НорМаЛнУу и вСичКи Мои ПрияТЕЛки Го УдОбрЯваТ...а ПъК ,КоЙто т'ВА нЕ Му ХаресВа ...Мен т'Ва не Ме ВъЛнувАа.....

moninka
05-11-2008, 22:23
Аз съм момче и имам страхотна приятелка на която не и харесва да се брасна а и аз неискам.Но много от приятелите ми си браснат краката,рацете,корема а ве абсолютно всичко и ми изглеждат на педали.Като ги попитам защо те ми казват : момичетата не тарпят неизбраснати,приятелката ми ме накара,за да ми диша кожата и е било полезно.Учудвам се просто защо подяволите ?!

За краката и ръцете съм съгласна че не трябва да се бръснат но по гърдите корема и под мишниците мисля че трябва! Така ни е по комфортно! А и за космите под ми6ниците по хигиенично! Вси4ки знаем как мъжете се потят през лятото и като смесим с това и космите...Все пак и вие няма да ни харесвате със косми под мишниците или по гърдите и стомаха хаха :) !

tItEufFf
05-12-2008, 14:23
Смятам, че на гърдите е хубаво да се махат .. едно от "задължителните" места ... както и подмишниците .. краката и ръцете - не е чак толкова необходимо. То заивиси от космите де .. аз лично не харесвам момчета с избръснати ръце

the_best_f
05-12-2008, 18:24
Никой не иска да си брАснеш краката. А за бръсненето - въпрос на лични предпочитания. Ако не си много космат, всичко е окей, Ама май все пак е по-добре обезкосмен, отколкото като маймуна, нали? :wink: Иначе аз не смятам, че всички момичета гледат космати ли са ти краката. :-o Всеки си решава сам какво да прави, но аз лично не одобрявам момчетата да се грижат чааак пък толкова за външния си вид... А и щом приятелката ти няма нищо против, какъв е проблема?! :)

tedsSs
05-12-2008, 19:27
Това да се бръснеш означава да мислиш за външния си вид, а не, че си гей.. Така, че аз съм твърдо за това мъжете да се поддържат, демек да се бръснат.. :)

GbSy
05-13-2008, 09:07
Ами ти да си виждал по списанията мъже с необезкосмени крака? За ръцете - айде, все тая, обаче е много грозно да имаш светла кожа и некви тъмни косми на краката... И така, както ние трябва да махаме космите НАВСЯКЪДЕ, така и вие трябва да махате космите на някои места. И кое му е толкова гейското? Да се поддържаш няма нищо общо с това дали си гей или не. Обаче явно ти вече имаш мнение по въпроса и к'вото и да кажем ще е без значение.

Transporter
05-13-2008, 17:45
Абе педалско било...стига глупости...според мен изглежда много по привлекателно и е по добре от колкото да си рънарса....за ръцете съм съгласен че е смешно....но другите места....

enola
05-13-2008, 18:23
защото приличате на горили !! 8-)