PDA

View Full Version : Сериозен проблем



Тя
04-09-2008, 18:10
ами..момиче съм,на 16..преди два дни правих секс без предпазни мерки, по време на самия акт момчето стана доста агресивно и започна да вкарва по 4 пръста във вагината ми, но толкова бързо, че доста ме заболя. После пак си продължихме, но накрая по крачолите на дънките ми имаше капки кръв..пенисът му също беше в кръв.И сега много се притеснявам, тази кръв от мен ли е, от него ли е, дали не съм пипната някоя зараза..
другото което е..цикълът ми по принцип никога не е точен, по-миналия месец ме пропусна и сега пак ми закъснява (трябваше да ми дойде преди 4 дни)

моля за компетентно мнение по въпроса, ако има такова..страх ме е да отида на лекар

pencho1991
04-09-2008, 18:12
След 9 месеца шъ разбереш,ше има Мамо Мамо... :grin: :grin: :grin: :grin:

Sh@d0w
04-09-2008, 18:13
..страх ме е да отида на лекар

значи не те е страх да правиш секс а те е страх да отидеш на лекар... :shock:

Тя
04-09-2008, 18:14
След 9 месеца шъ разбереш,ше има Мамо Мамо... :grin: :grin: :grin: :grin:

не е много забавно да ти кажа..явно никой няма да се отнесе сериозно :(

Тя
04-09-2008, 18:16
..страх ме е да отида на лекар

значи не те е страх да правиш секс а те е страх да отидеш на лекар... :shock:

страх ме е какво ще ми каже..

Criss_Angelll
04-09-2008, 18:16
1.Купи си тест за бременност.
2.Отиди на лекар!

CfEtii
04-09-2008, 18:18
Ако си била девствена преи това,може от това да е кръвта.Ако не-иди на лекар по-добре :?

Тя
04-09-2008, 18:21
Ако си била девствена преи това,може от това да е кръвта.Ако не-иди на лекар по-добре :?

не бях девствена..
ох, ще се наложи да взема сериозни мерки :(

CfEtii
04-09-2008, 18:27
Може нещо да е станало когато ти е вкарвал там пръстите...или ддз :-o иди на лекар за най-сигурно

confused_d
04-09-2008, 18:28
Според мен има вереятност да те е разразнил щом казваш,че е бил много агресивен и те е заболяло . :( Но все пак иди на лекар няма да те изяде спокойно :) И не се шашкай толкова :) Успех да не е нещо сериозно :)

PerfectByNature
04-09-2008, 18:32
spored men su6to kruvta e ot teb no e pri4inena ot razranqvane vse pak naistina ponqkoga mom4etata sa mnogo grubi :( ina4e az su6to sum na po gornite mneniq da si napravi6 test ili da ide6 na lekar (ima 4astni kabineti) a i ako si v golqm grad vuzmojnostta da te zapomni (koq si i kak izglejda6) ili da te poznava e mn malka....taka 4e ne se pritesnqvai nali zatova sa ginekolozite-> za da pomagat na jenite sus texnite "intimni" vuprosi ... no v kraina smetka ti si re6ava6

hottie
04-09-2008, 18:35
Момиче отиди веднага на лекар. Не се шегувам. Ако кръвта е от теб може нещо да те е разкъсал и да не хубаво за теб...
Тест за бременност си напеави също сле дняколко дена(макар че и гинеколожката може да те види) и по нататък си направи и тест за сексуално трансмитивни болести.

amatorium
04-09-2008, 18:41
Момиче отиди веднага на лекар. Не се шегувам. Ако кръвта е от теб може нещо да те е разкъсал и да не хубаво за теб...
Тест за бременност си напеави също сле дняколко дена(макар че и гинеколожката може да те види) и по нататък си направи и тест за сексуално трансмитивни болести.

+1

betyrk
04-09-2008, 18:47
ОМГ..закво си бил с такъв изрод..аз на твое място ако се държеше така щях да му фрасна 1 шамар..та за кръвта от теб еееееееееееее мноо ясно от него няма как да е :-D ...Хах.. следващия път внимавай с кой го правиш а и още нещо използвай презерватив!!!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

MiSs_DioR_CheRiE
04-09-2008, 18:51
Shto ne zemesh da otidesh na lekar :shock: toi nqma da te izqde ... nie ne mojeme da ti kajeme ni6to :!: :!: :!: :!:

Anna5339
04-09-2008, 18:53
ами..момиче съм,на 16..преди два дни правих секс без предпазни мерки, по време на самия акт момчето стана доста агресивно и започна да вкарва по 4 пръста във вагината ми, но толкова бързо, че доста ме заболя. После пак си продължихме, но накрая по крачолите на дънките ми имаше капки кръв..пенисът му също беше в кръв.И сега много се притеснявам, тази кръв от мен ли е, от него ли е, дали не съм пипната някоя зараза..
другото което е..цикълът ми по принцип никога не е точен, по-миналия месец ме пропусна и сега пак ми закъснява (трябваше да ми дойде преди 4 дни)

моля за компетентно мнение по въпроса, ако има такова..страх ме е да отида на лекар

Компетентно мнение в тийн форум няма да намериш. Съветвам те,както ще направят и всички други да отидеш на лекар!

Тя
04-09-2008, 19:07
благодаря на всички..а някой има ли представа колко ще е струва преглед в частен кабинет ?

psychopath
04-10-2008, 07:52
1.Купи си тест за бременност.
2.Отиди на лекар! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



тя не пита дали е бременна... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hottie
04-10-2008, 07:58
благодаря на всички..а някой има ли представа колко ще е струва преглед в частен кабинет ?

В частен кабинет е малко по-скъпо, Вероятно около 40лв за София.(В провинцията може да е по-евтино).

Virtuallll
04-10-2008, 08:29
не бях девствена..
ох, ще се наложи да взема сериозни мерки :(

Иска6 компетентно мнение а ти говори6 глупости "неискам да ида на лекар" сериозни мерки може6 да всеме6 като отиде6 на преглед => при някои ЛЕКАР :) успех дано не е ни6то сериозно...

TheBlackStranger
04-10-2008, 12:12
Според мен има вереятност да те е разразнил щом казваш,че е бил много агресивен и те е заболяло.И аз така мисля.

Тя
04-10-2008, 12:42
мда, мерси отново..

бих се радвала някой от модераторите да изтрие темата

mira_bg
04-10-2008, 19:58
Случва се когато момчето го вкара във влагалището без никаква подготовка. След това започва да го набива много дълбоко и бързо. Тогава тече кръв.. :o

angel_girll
04-10-2008, 20:08
Мисля че е много по добре да преодолееш "страха си" от това какво ще ти каже един лекар. Много по-добре е да идеш и да предприеме навременни мерки, ако ти има нещо или да ти каже, че нямаш проблеми. Отколктоо да си блъскаш главата ден и нощ и да се притесняваш "Има ли ми нещо няма ли ми?", "бременна ли съм не съм ли?".