PDA

View Full Version : Денислав е пич



F4e_stz
04-09-2008, 18:34
Tva mom4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki mom4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto jenski udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P

7 точка от правилата
moderated by Coki

izmislenata
04-09-2008, 18:36
За Бога,стига с тези еднакви теми! Денислав бил пич,Иван бил пич...Аз искам да знам нещо-кво ви бърка вас кой къв е? Гледайте малко повече себе си. Еее,детска му работа.

Blab
04-09-2008, 18:37
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

F4e_stz
04-09-2008, 18:37
men ne me byrka kyf e toi men me kefi :) Zatovo iskam da go zaqvqv glasno ti kato iska6 gledai sebe si az se kafq na qki mom4enca kato nego i s gordost go obqvqvam :)

Pedigree
04-09-2008, 18:37
Педал, педал, педал...споменах ли, че е педал, а не, забравих, дам, той е педал, нали казах, че е педал, ох, не ,забравих, мдааа, педал е.


Ъхъ, момиче съм. :)

joalbrito
04-09-2008, 18:38
a ti si tapa ovca

cold_arrow
04-09-2008, 18:39
За Бога,стига с тези еднакви теми! Денислав бил пич,Иван бил пич...Аз искам да знам нещо-кво ви бърка вас кой къв е? Гледайте малко повече себе си. Еее,детска му работа.
Ами стига с тъпите теми за "най-големия" е какво стана с него?!-тръгна си! и да е нагласено кфо? по-добре че си тръгна
а по темата Денислав е супер-хипер-мега як :-) и заслужава да стигне до финал.Може да го изгонят [но тфа не трябва да става] но преди него си тръгна Иван сега кой е по-голям 8-)

Денислав - Winner He is the best 4 ever :-)

SiNiStEr
04-09-2008, 18:39
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1 ! ! !
Само мога да добавя,че си изправя косата 8-)
:lol:

November
04-09-2008, 18:40
Педал, педал, педал...споменах ли, че е педал, а не, забравих, дам, той е педал, нали казах, че е педал, ох, не ,забравих, мдааа, педал е.


Ъхъ, момиче съм. :)


+1 =D> =D> =D> =D> =; :smt003

Мммм...ДА!!![b]

TheSadGirl
04-09-2008, 18:43
:shock: :shock: :shock: Денислав- готин :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

е те тва ми развесели вечерта честно :lol: :lol: :lol: Иван пее мн по добре от ДенитУ

Beatifica
04-09-2008, 18:45
Пе'ераст!

November
04-09-2008, 18:45
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:

cold_arrow
04-09-2008, 18:48
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
тфа тфойте качества ли са 8-)

lov3m3
04-09-2008, 18:48
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
:grin: kaji im go 4e qvno ne se se6tat :P

F4e_stz
04-09-2008, 18:56
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)

November
04-09-2008, 19:00
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
тфа тфойте качества ли са 8-)


Моля?!
Като се научиш да пишеш(надявам се можеш да четеш), тогава ми прави забележки, защото като гледам, тези "качества" ти подхождат повече на теб и на твоето айдълче... :?

cold_arrow
04-09-2008, 19:02
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

cold_arrow
04-09-2008, 19:03
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
тфа тфойте качества ли са 8-)


Моля?!
Като се научиш да пишеш(надявам се можеш да четеш), тогава ми прави забележки, защото като гледам, тези "качества" ти подхождат повече на теб и на твоето айдълче... :?

0o0o koi go kazva da ne bi da e za teb i zxa onia idit Ivan? 8-)

November
04-09-2008, 19:04
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

И пак питам - за какво да му завиждам?
И кой ли е тъпия...?
Моля, отговори... 8)

November
04-09-2008, 19:05
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
тфа тфойте качества ли са 8-)


Моля?!
Като се научиш да пишеш(надявам се можеш да четеш), тогава ми прави забележки, защото като гледам, тези "качества" ти подхождат повече на теб и на твоето айдълче... :?

0o0o koi go kazva da ne bi da e za teb i zxa onia idit Ivan? 8-)

Повтаряш се.... :D
Имаш ли нещо ново да кажеш?! :lol:

cold_arrow
04-09-2008, 19:05
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

И пак питам - за какво да му завиждам?
И кой ли е тъпия...?
Моля, отговори... 8)

ti 8) of be za kfo sporim seki si ima fen moq e Denislav tfoq onia Ivan i o4ka are da ne sporim nali Denislav ostana.

F4e_stz
04-09-2008, 19:07
Da e vse pak vseki si ima IDOL ;)

olive_oil
04-09-2008, 19:09
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)
+ 1
МОМИЧЕ СЪМ

TellMeYourName
04-09-2008, 19:10
Денислав е путьо :-)

November
04-09-2008, 19:10
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

И пак питам - за какво да му завиждам?
И кой ли е тъпия...?
Моля, отговори... 8)

ti 8) of be za kfo sporim seki si ima fen moq e Denislav tfoq onia Ivan i o4ka are da ne sporim nali Denislav ostana.


Аз не искам да спорим и даже бих спряла....но да ме наричаш тъпа...Извинявай, но нямаш правото да ми га казваш!!! :lol:

puppy
04-09-2008, 19:12
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)
+ 1
МОМИЧЕ СЪМ
смешник е...

cold_arrow
04-09-2008, 19:13
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

И пак питам - за какво да му завиждам?
И кой ли е тъпия...?
Моля, отговори... 8)

ti 8) of be za kfo sporim seki si ima fen moq e Denislav tfoq onia Ivan i o4ka are da ne sporim nali Denislav ostana.


Аз не искам да спорим и даже бих спряла....но да ме наричаш тъпа...Извинявай, но нямаш правото да ми га казваш!!! :lol:

offf mi po komentarite koito si pisala se podrazbira spored teb e pedal ama ne e i kfo tuk ne e za takiva deto ne go haresvat pi6ete si v temite na ivan be ili obi4ate prosto da se zaqjdate :-o

karit0
04-09-2008, 19:15
ХАХА Май чух че някой каза че Дениславка е сладка :razz: Объркали сте се (момиче съм)

November
04-09-2008, 19:18
az ne moga da razbera kakvo tolkova mnogo ste se nadyhali stre6to Denislav i pove4eto ot tezi koito ne go haresvt dori ne sa go 4uvali da pee a kazvat 4e ne moje :) Az ne razbiram ot peene i ne moga da izkaja mnenie po tozi vypros no na viziq adski mn me kefi ;] I ako ne se luja Plamena momi4e a pedelite... :-o mai mai nehodqt s momi4eta :)
be ostavi gi te sa tupi.mrazqqt fe6unite pff kfo ot tfa 4e e fashion i e nomer 1 te zavijdat 8-)

И пак питам - за какво да му завиждам?
И кой ли е тъпия...?
Моля, отговори... 8)

ti 8) of be za kfo sporim seki si ima fen moq e Denislav tfoq onia Ivan i o4ka are da ne sporim nali Denislav ostana.


Аз не искам да спорим и даже бих спряла....но да ме наричаш тъпа...Извинявай, но нямаш правото да ми га казваш!!! :lol:

offf mi po komentarite koito si pisala se podrazbira spored teb e pedal ama ne e i kfo tuk ne e za takiva deto ne go haresvat pi6ete si v temite na ivan be ili obi4ate prosto da se zaqjdate :-o


Кой го казва?!
Ама ти чуваш ли се?!
Повече няма да споря с теб, `щото все повече се убеждавам, че живея в Абсурдистан... :lol: :shock:

Sashakiss
04-09-2008, 19:20
Казах каквото трябваше да казвам в темата за Иван...

Като нищо GTV или TV2 ще му предложат да води някое шоу...

F4e_stz
04-09-2008, 19:21
Izumqvam se kakvi hora se sre6tat v tozi forum vyv drugite Forumi primerno za lubovta e dosta po razli4no :) Sta6no elementarni i bezo4livi hora :) Nikoi ni6to ne im e kazal a te ve4e obijdat ... :) Ne vijdam kakvo vi e napravil Denislav 4e go napravihte na pedal... Po ulicite na BG se razkarvat 10-ki hilqdi takiva kato nego i ako vsi4ki bqha pedali (kakto tvyrdite)nz za6to togava se kazvame Bylgariq a ne Pedaliq!

cold_arrow
04-09-2008, 19:28
Izumqvam se kakvi hora se sre6tat v tozi forum vyv drugite Forumi primerno za lubovta e dosta po razli4no :) Sta6no elementarni i bezo4livi hora :) Nikoi ni6to ne im e kazal a te ve4e obijdat ... :) Ne vijdam kakvo vi e napravil Denislav 4e go napravihte na pedal... Po ulicite na BG se razkarvat 10-ki hilqdi takiva kato nego i ako vsi4ki bqha pedali (kakto tvyrdite)nz za6to togava se kazvame Bylgariq a ne Pedaliq!
sorry ama zapo4nag da sporq 6toto kfo pravo ima da kazzva koi e pedal i koi ne e?

ToySoldier
04-09-2008, 19:31
Тоя Денислав ви е промил мозъците на всички тук! :smt075

krisi_bep
04-09-2008, 19:33
Tva mom4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki mom4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto jenski udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P :lol:

Виж,мила,всеки си има свое собствено мнение,ти и да искаш няма да го промениш в твоята насока.Едни не го харесват,други го обожават,а трети не знаят даже кой е.Дали сега някои ще кажат,че го обожават и ще се зарадваш,а другите ще кажат,че е гей и ще им се нахвърлиш отгоре заради мнението им ,то няма да се промени.

Моето мнение е ,че става само да го гледаш от кръста нагоре.Хубава усмивка,огромен и безформен задник..И ся к'во?Станах гадна,завистлива кучка ли?!

November
04-09-2008, 19:33
Тоя Денислав ви е промил мозъците на всички тук! :smt075

Ако имат такива(нищо лично, просто се ядосах)... :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

November
04-09-2008, 19:35
Tva mom4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki mom4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto jenski udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P :lol:

Виж,мила,всеки си има свое собствено мнение,ти и да искаш няма да го промениш в твоята насока.Едни не го харесват,други го обожават,а трети не знаят даже кой е.Дали сега някои ще кажат,че го обожават и ще се зарадваш,а другите ще кажат,че е гей и ще им се нахвърлиш отгоре заради мнението им ,то няма да се промени.

Моето мнение е ,че него да го гледаш от кръста нагоре.Хубаво усмивка,огромен,безформен задник..И ся к'во?Станах гадна,завистлива кучка ли?!


Естествено...
Ние на него нали само му завиждаме... :-D :-D

PeopleAlwaysLeave
04-09-2008, 19:38
Хааа не смятам,че има ВСЕОБЩО женско одобрение 8)

krisi_bep
04-09-2008, 19:40
Естествено...
Ние на него нали само му завиждаме... :-D :-D добре поне,че съм женско и нямам желание да имам нищо негово 8-) Пък и момче да бях,пак щеше да е така 8-)

IdiOtKa
04-09-2008, 19:40
toя денислав е баси лигавото момиче маина ...
и хипер тъп е ... "кецове, кецове имам много кецове .." затова винаги е с едни и същи .. смешеен

F4e_stz
04-09-2008, 19:43
*Звездичка kakto vijda6 az na nikoi ne sym se nahvyrlila i za sega ne mislq da go pravq :) Ti si momi4e i ne mislq 4e trqbva da my zavijda6 za neshto svyrzano s viziqta ako my zavida6e tova bi bilo trevojno(estestveno tova e v kruga na 6egata ;) ) no me draznqt sladuri koito pi6at komentar ot sorta "a ti s typa ofca " ili tezi koito sa mom4eta i my govorqt v jenski rod :) Drazni me i kogato neprekysnato se povtarq "Denislav e pederas Denislav e pederas Denislav e pederas Denislav e pederas " nai malkoto za6toto o4evidno ne e ;] Prosto ima sladuk face i fashion stil na obli4ane tova drazni izsulenite rapuri ne4istoplutnite metyli i pro4ie (nishto li4no i az slu6am ot vreme na vreme takava muzika) ... tova me drazni i ne iskam da se pi6e po 3000000 pyti "Denislav e pederas" I tem podobni ;)

ioancheto
04-09-2008, 19:45
Denislav e sYpeR qk .. obli4a se hybavo ,. poddarja se .. I samo da pod4ertaq za nqkoq prosta negova "fenka " koqto be6e pisala po nazad,.. I KVO KATO SI IZPRAVQ KOSATA ??? o_O .. TVA DA NE GO PRAVI PO-MALKO MAJ...AIDE AZ SAM ZA NEGO I NE ME INTR ZA VAS..
pp:ПОЗДРАВИ НА АВТОРКАТА НА ТЕМАТА :-) :-)

ell_ownz
04-09-2008, 19:51
Denislav...mdaa GEII :D tfa e Ivan? PROSTAK. Tfa e to4ka po temata :D !

cold_arrow
04-09-2008, 19:54
Denislav...mdaa GEII :D tfa e Ivan? PROSTAK. Tfa e to4ka po temata :D !
MNEEEE

ell_ownz
04-09-2008, 19:55
ama izvinqvai za tebe specialno oshte edin put she povtorq 4e denislav e GEIIIIIII shtoto sorry nikoi ne ti dava pravo da obijdash raparite i metalite!!! az sam metul i kfo????? tfa ne zna4i 4e sam ne4istoplatna basiii

cold_arrow
04-09-2008, 19:58
ama izvinqvai za tebe specialno oshte edin put she povtorq 4e denislav e GEIIIIIII shtoto sorry nikoi ne ti dava pravo da obijdash raparite i metalite!!! az sam metul i kfo????? tfa ne zna4i 4e sam ne4istoplatna basiii
i koga obidih rapari i metuli??

krisi_bep
04-09-2008, 19:58
*Звездичка kakto vijda6 az na nikoi ne sym se nahvyrlila i za sega ne mislq da go pravq :) Ti si momi4e i ne mislq 4e trqbva da my zavijda6 za neshto svyrzano s viziqta ako my zavida6e tova bi bilo trevojno(estestveno tova e v kruga na 6egata ;) ) no me draznqt sladuri koito pi6at komentar ot sorta "a ti s typa ofca " ili tezi koito sa mom4eta i my govorqt v jenski rod :) Drazni me i kogato neprekysnato se povtarq "Denislav e gey Denislav e gey Denislav e gey Denislav e gey " nai malkoto za6toto o4evidno ne e ;] Prosto ima sladuk face i fashion stil na obli4ane tova drazni izsulenite rapuri ne4istoplutnite metyli i pro4ie (nishto li4no i az slu6am ot vreme na vreme takava muzika) ... tova me drazni i ne iskam da se pi6e po 3000000 pyti "Denislav e gey" I tem podobni ;)Ами ,колкото и да те дразни,няма да се промени мнението на никои,както вече казах.различни хора,различни интереси,различни предпочитания. ;)

F4e_stz
04-09-2008, 19:59
ell_ownz sorry ako si se zasegnal no pove4eto metyli koito poznavam sa takiva :) ti qvno ne si sorry 4e obob6tih taka greshkata e mq :oops:

krisi_bep
04-09-2008, 20:03
ell_ownz sorry ako si se zasegnal no pove4eto metyli koito poznavam sa takiva :) ti qvno ne si sorry 4e obob6tih taka greshkata e mq :oops:А,между другото,стилът музика,която слуша човек,по никакъв начин не пречи на личната му хигиена!

F4e_stz
04-09-2008, 20:08
ell_ownz sorry ako si se zasegnal no pove4eto metyli koito poznavam sa takiva :) ti qvno ne si sorry 4e obob6tih taka greshkata e mq :oops:А,между другото,стилът музика,която слуша човек,по никакъв начин не пречи на личната му хигиена!


xhayhx mi nz ti kakvo mislish no moite li4ni nabludeniq nad metylskite ob6tnosti ne sa osobeno priqtni :) kakvo kaza sama ti vseki si ima sobstveno mnenie i ti ne moje6 da my go promeni6 :) Znam 4e ima i metyli koito sa mn po higieni4ni i svetovni manekenki no tezi koito sym nabludavala az opredeleno sa dosta ne4istoplytni :)

Ivalinka
04-10-2008, 03:55
денислав е лигльо и не мога да го гледам....когато го дават как пее ми иде да повърна(това,което той каза за иван) :razz:

psychopath
04-10-2008, 04:43
лева китара...

kuklichka_bg
04-10-2008, 05:05
DENISLAV4o e suoer be stiga ste mu zavjdali az sam za denislav i SHANEL ako gi mahnat music idol nqma smisal ve4eeeeeeeee

Blab
04-10-2008, 06:10
Денислав е тъп - няма богат речник и използва общо 3 думи и един израз: супер, яко, готино...нали се сещаш.Много е нагъл, не може да пее както трябва....
Да изброявам ли още?! :razz:
:D :lol:
най-много използва "нали се сещаш" 8-)
напушва ме на смях само като го гледам как се мъчи да се сети коя дума му трябва :lol:

AutumnTears
04-10-2008, 06:17
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)
+111 :lol:

AutumnTears
04-10-2008, 06:19
a v ponedelnika s tozi grim napravo razbi konkurenciqta :D
izleze na scenata kato toku 6to iznasilena k.4ka a finala mu beshe za6emetqva6t :shock: :lol:

Ellie
04-10-2008, 07:22
мазен, лигав педал :D

shivacheva
04-10-2008, 08:12
За Бога,стига с тези еднакви теми! Денислав бил пич,Иван бил пич...Аз искам да знам нещо-кво ви бърка вас кой къв е? Гледайте малко повече себе си. Еее,детска му работа.
Ами стига с тъпите теми за "най-големия" е какво стана с него?!-тръгна си! и да е нагласено кфо? по-добре че си тръгна
а по темата Денислав е супер-хипер-мега як :-) и заслужава да стигне до финал.Може да го изгонят [но тфа не трябва да става] но преди него си тръгна Иван сега кой е по-голям 8-)

Денислав - Winner He is the best 4 ever :-)
Като изгонат тъпия Денислав,ще черпа!!!

tItEufFf
04-10-2008, 08:25
Хубав е преди да си отвори устата .. "Мило, мое, много те обичам .. стига само да мълчиш" .. като чуя тая чалгия все за него се сещам 8-)

Mooo6no
04-10-2008, 08:30
Денислав е някакъв селяк дето мяза на педераст.

cold_arrow
04-10-2008, 10:27
DENISLAV4o e suoer be stiga ste mu zavjdali az sam za denislav i SHANEL ako gi mahnat music idol nqma smisal ve4eeeeeeeee
tocno taka ako mahnat Shanel pak 6te go gledam 6toto tq mi e na 2ro mqsto ama kao mahnat Denislav nqma smisul :(

RottenFlesh
04-10-2008, 13:07
Мисля , че заглавието на темата трябва да Денисав е пичКА :lol: :grin: :D и да голям педал е и много ме дразни даже педал на квадрат 8-)

Пийс

gangstata
04-10-2008, 13:13
:shock: ..не отвъртайте плс..

NightSky
04-10-2008, 13:32
Денислав не ми харесва. Няма глас, нито визия, държи се лигаво, речниковият му запас се състои от всичко на всичко 10 думи, които се изтъркаха от употреба вече. И тази негова връзка с Пламена е детинска работа.
П.П - НЕ завиждам на Денислав за нищо, защото той просто не притежава качества. :)

elity
04-10-2008, 14:17
ddz pedal si e ne me kefi ne6to :?

SiNiStEr
04-10-2008, 14:38
ХаХа
Него само пуберките го харесват,нали??? :lol:
И тря малко да си обогати речника,че зема да става банален.....
Абе мн зле... :-D

SliM_EviL
04-10-2008, 15:11
Тоз ни стаа и да си опрай малко косата му предлагам :(

zvezdichka777
04-10-2008, 16:31
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1 ! ! !
Само мога да добавя,че си изправя косата 8-)
:lol:

Еми иска да изглежда добре..нещо лошо ли има.

На мене лично ми харесва,доста симпатичен е .. има адската усмивка.

BioX
04-10-2008, 18:04
^^^ ysmivkata my e kato na kon mamka my :D

RottenFlesh
04-10-2008, 18:07
^^^ ysmivkata my e kato na kon mamka my :D

:lol: Даже кат на магаре

SiNiStEr
04-10-2008, 18:14
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1 ! ! !
Само мога да добавя,че си изправя косата 8-)
:lol:

Еми иска да изглежда добре..нещо лошо ли има.

На мене лично ми харесва,доста симпатичен е .. има адската усмивка.

То лошо няма,ама той не изглежда добре 8-)
8)

BioX
04-10-2008, 19:23
^^^ ysmivkata my e kato na kon mamka my :D

:lol: Даже кат на магаре
abe sq kato se zamislq pove4e na katar mi mqza :D :lol: :lol: :razz:

lsd43
04-11-2008, 06:23
Денислав трябва да замества Бил от Токио Хотел и двамата са педерази,грозни са ,не могат да пеят и са тъпи! Само че единия е "Хаусърски" чалгар ,а другия "рок"(гей) звезда!

SiNiStEr
04-11-2008, 10:45
Денислав трябва да замества Бил от Токио Хотел и двамата са педерази,грозни са ,не могат да пеят и са тъпи! Само че единия е "Хаусърски" чалгар ,а другия "рок"(гей) звезда!

+1
кефиш ма ;)

BaiboCo
04-11-2008, 12:23
Денислав трябва да замества Бил от Токио Хотел и двамата са педераси,грозни са ,не могат да пеят и са тъпи! Само че единия е "Хаусърски" чалгар ,а другия "рок"(гей) звезда!
ahhaha добра идея :Д

Devilsplaymate
04-11-2008, 12:27
Не ме впечатлява с нищо - прилича ми на всички селски пичове, които щъкат насам-натам.

alex_devv
04-11-2008, 12:54
Денислав е к*рва :booooomb:

jeni92_abc
04-11-2008, 13:52
ДеНиСлАвЧу е ЧаРоВеН сЛаДуР :-)

lsd43
04-11-2008, 19:50
ДеНиСлАвЧу е ЧаРоВеН сЛаДуР :-)

И толкова "красив" хомосексуален "хаусър"(чалгарче)!Направо ми идва да повърна върху изправената му косичка и мазните му дрешки!

HePeAJIeH
04-11-2008, 20:06
Колкото го обичат толкова го и мразят.Но след като четох мненията по темата мисля че везните се накланят в отрицание към Денислав 8-) БТВ-Много дразни трябва да си резне бретона просто 8-)

ioancheto
04-11-2008, 20:08
КВО СЪДИТЕ ХОРАТА...ДА НЕ СТЕ БОГОВЕ ИЛИ ПЪК ГО ПОЗНАВАТЕ ЗА ДА ЗНАЕТЕ КАКАВ Е ?? ТОЛКОВА СТЕ СМЕШНИ ОТСTРАНИ..дОБРЕ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЯТА АМА СТИГА СТЕ ПСУВАЛИ,ОБИЖДАЛИ И Т.Н. МОМЧЕТО..КУРВА БИЛ ? МИ ТИ КАТО НЕ СИ НЕДЕЙ ГО СЪДИ.. ТАКА СИ ЛИЧИ КОЙ Е ПО "ТАПИЯ","СМЕШНИЯ" , "МАЗНИЯ" , "ГЕЙ" ... АЙ ПЕРФЕКТНИТЕ ОСТАВЯМ ВИ ДА СЪДИТЕ МОМЧЕТО В СЪДА НА БОГОВЕТЕ... ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ВИ ПРЕКЪСНАЛА РУГАЕНЕТО НА ДЕНИСЛАВ (педала,розовите гащи и т.н. )..!

NightSky
04-11-2008, 20:30
SeXy_GrQh_ {} не съм съгласна с теб, не всички са обиждали Денислав, затова не поставяй всички под общ знаменател. Освен това няма нужда да сме перфектни, за да критикуваме Денислав.

cold_arrow
04-12-2008, 06:51
SeXy_GrQh_ {} не съм съгласна с теб, не всички са обиждали Денислав, затова не поставяй всички под общ знаменател. Освен това няма нужда да сме перфектни, за да критикуваме Денислав.
Az puk sum suglasna mn si e prava vie ste tupite ne toi pf

Blab
04-12-2008, 08:10
не поставяй всички под общ знаменател
:razz: обожавам като я използвате тая фраза

КАКАВ Е ??
ТАКА СИ ЛИЧИ КОЙ Е ПО "ТАПИЯ"
дОБРЕ
:lol:
за секунда е пуснала шифта :-D

NightSky
04-12-2008, 09:19
vie ste tupite ne toi pf
Хайде спри се малко :D

psychopath
04-12-2008, 09:24
cold_arrow на кале?

Ellie
04-12-2008, 09:27
cold_arrow на кале?

:lol:

zvezdichkaaa
04-12-2008, 12:07
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:

Mamut
04-12-2008, 12:20
Дениславка да ми оближе косматия задник...

cold_arrow
04-12-2008, 13:24
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:
извинявай, ама що ние като го харесваме сме тъпи? те които не го харесват могат да обиждат а ние неможем ли ?

zvezdichkaaa
04-12-2008, 14:06
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:
извинявай, ама що ние като го харесваме сме тъпи? те които не го харесват могат да обиждат а ние неможем ли ?

Е ама неможе да поставяш всички под общ знаменател.То по тая логика и аз съм тъпа,така ли?

cold_arrow
04-12-2008, 14:21
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:
извинявай, ама що ние като го харесваме сме тъпи? те които не го харесват могат да обиждат а ние неможем ли ?

Е ама неможе да поставяш всички под общ знаменател.То по тая логика и аз съм тъпа,така ли?
ne kazvam za teb ili za vsi4ki ima si edni opredeleni deto mn me draznqt i ne samo v taq tema a naprimer kato temi za nekfi ispulniteli i grupi i gluposti ne sum kazala za teb kak moje da ti go kaja nali si mi fr
A I 6TO TE IMAT PRAVO DA OBIJDAT A AZ NE??????

NightSky
04-12-2008, 14:28
A I 6TO TE IMAT PRAVO DA OBIJDAT A AZ NE??????
Някой обидил ли е теб конкретно?

cold_arrow
04-12-2008, 14:44
A I 6TO TE IMAT PRAVO DA OBIJDAT A AZ NE??????
Някой обидил ли е теб конкретно?
izvinqvai ama pi6ete kak moje da haresvate toq "gei" tupi li ste i t.n. i ne samo v taq tema obijdate . samo obijdate pfff ne vi li pisna :-o

NightSky
04-12-2008, 14:56
izvinqvai ama pi6ete kak moje da haresvate toq "gei" tupi li ste i t.n. i ne samo v taq tema obijdate . samo obijdate pfff ne vi li pisna :-o
Не всички пишат така. В мнението си за Денислав не съм употребила думата гей, нито съм критикувала тези които го харесват. И много други като мен само изразяват личното си мнение, без да обиждат. :)

Alcohooligan
04-12-2008, 15:24
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:

а мессссссна упойка в дупарката искаш лииии ??? :oops:

дениславвв... ПЕ-ДЕ-РАСТ !!! 8)

zvezdichkaaa
04-12-2008, 15:45
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:

а мессссссна упойка в дупарката искаш лииии ??? :oops:

дениславвв... ПЕ-ДЕ-РАСТ !!! 8)


Пак има неразбрали в смисъл казах го с ирония,или аз нещо несхванах?

cold_arrow
04-12-2008, 15:51
Дааа всички разбрахме,който не харесва Денислав е ТЪП! :lol:

а мессссссна упойка в дупарката искаш лииии ??? :oops:

дениславвв... ПЕ-ДЕ-РАСТ !!! 8)

ааа необиждате и да го харесват и да не го харесват що убиждате и после ама вие ни казвате че сме тъи пффффф ем така е не се ли виждате всичко което не ви харесва веднага почвате да обиждате и т.н. пфф

Zorin
04-12-2008, 16:04
Денислав е жей. 8-)

HakeR
04-12-2008, 16:16
стига се карахте ами вижте това (http://www.brutali.com/b.php?ref=3888) и ще ви стане ясно кой какъв е

zvezdichkaaa
04-12-2008, 16:27
стига се карахте ами вижте това (http://www.brutali.com/b.php?ref=3888) и ще ви стане ясно кой какъв е

А ти виж това- :smt116 !Стига с тези тъпи игри.

NightSky
04-12-2008, 16:31
Стига бе хора, стига с това тоя е тъп, оня е тъп. Нали темата е да си кажем мнението за Денислав, а не да се обиждаме помежду си.

lsd43
04-12-2008, 19:37
Денислав е (всичко което пиша е цензорирано) п******т,Г*й ,ш*******к,а тези които го слушат си е тяхна работа .Все пак ако тоя ш***н г*й спечели Мюзик Айдъл е доста вероятно да стане новото лице на някой г*й клуб.

lsd43
04-12-2008, 19:40
Дениславка да ми оближе косматия задник...

:razz: Аз лично не бих го допуснал(а) до моя задник.

~Munika
04-12-2008, 20:41
Пфф не съм му фенка,не гледам много много и музик идол,но имам малак поглед над участниците повечето могат да пеят(дори всички).А за Денислав ДНЕС го видях на НДК на живо усмифката му е многооо яка но друго не ме кефи...

r3al_l0ff
04-12-2008, 23:20
d0bre ne otricham che Denislav moje da pee ima mn sladka usmivka ..n0 dumata MUJ e prekaleno silno kazana za negoo !! int mi e kfo vi privlicha v momche koeto sig se konti i grimirva poveche ot vas..........

enrique_fenka
04-13-2008, 15:29
Аз се чудя какво толкова му харесвате (мoмиче съм) :) Мен ме дразни :(

Entombed
04-13-2008, 15:37
Тъп Фешън заслужава само да го пребият некаде от бой...ама така че да нема един здрав зъб...

F4e_stz
04-13-2008, 15:43
Тъп Фешън заслужава само да го пребият некаде от бой...ама така че да нема един здрав зъб...


hxyaxhyxh mnoo mi e interesno za6to iska6 da go prebiva6 :D ? Pozava6 li go ? Govoril li si s nego?Znae6 li neshto za hraktera my ? Napravi li ti neshto? Ili moje bi te e otrqzal kato ti e kazal 4e ne e pedal :D

zi
04-13-2008, 15:48
Тва същество дори не заслужава цяла тема. Съква яко! Не може да пее, а и на мъж не прилича.

Entombed
04-13-2008, 15:55
Тъп Фешън заслужава само да го пребият некаде от бой...ама така че да нема един здрав зъб...


hxyaxhyxh mnoo mi e interesno za6to iska6 da go prebiva6 :D ? Pozava6 li go ? Govoril li si s nego?Znae6 li neshto za hraktera my ? Napravi li ti neshto? Ili moje bi te e otrqzal kato ti e kazal 4e ne e pedal :D

Ми не...Ни знам нещо кфо говедо е...просто ме нерфи как се облича на къф се прави и как се държи с кви дружи (Евгени Минчев) Е те за тва пипна ли го....Майка му няма го познае....ШИБАН ФЕШЪН

F4e_stz
04-13-2008, 16:01
[quote=Entombed]Тъп Фешън заслужава само да го пребият некаде от бой...ама така че да нема един здрав зъб...


hxyaxhyxh mnoo mi e interesno za6to iska6 da go prebiva6 :D ? Pozava6 li go ? Govoril li si s nego?Znae6 li neshto za hraktera my ? Napravi li ti neshto? Ili moje bi te e otrqzal kato ti e kazal 4e ne e pedal :D

Ми не...Ни знам нещо кфо говедо е...просто ме нерфи как се облича на къф се прави и как се държи с кви дружи (Евгени Минчев) Е те за тва пипна ли го....Майка му няма го познае....ШИБАН ФЕШЪН[/quote

xhayxhyxh tvoeto mnenie ne se razli4ava mnogo ot na drugite koito tvyrdqt 4e e gei prosto ti se zakanvash da napravi6 neshto koeto i dvamata zaem 4e nqma da stane :) Takiva hora kato teb sa mi dosta stranni ... interesno mie ot kyde se porajda tazi nenavist kym dobre izglejda6t drug 4ovek bez dobri da go pozavat :)i btw koq zodiq si ako ne e taina ?

Entombed
04-13-2008, 16:04
Има разлика междо човек който е спретнат и изглежда добре и на такъв който е с прическа дето косата му виси на майната си и се праи на Лайнце....Така че не съм казал че е гей....Просто немога да трая хора които се обличат като некфи как да кажа прегримирани кукли....по се феня на нормално изглеждащи индивиди....чесно да ти кажа...

F4e_stz
04-13-2008, 16:08
mi vij vseki si ima stil :) ne moje vsi4ki da te haresvat nikoi ne e haresvan ot vsi4ki no takiva kato Denislav sa mnogo v BG nz ako vzeme6 vsi4ki da ti trepe6 kakvo 6te stane :)

Entombed
04-13-2008, 16:14
mi vij vseki si ima stil :) ne moje vsi4ki da te haresvat nikoi ne e haresvan ot vsi4ki no takiva kato Denislav sa mnogo v BG nz ako vzeme6 vsi4ki da ti trepe6 kakvo 6te stane :)

Ем поне в София сам почнал....откакто пребих 10 човека...(тва с едни приятели не сам :Д)Чесно ти казвам престанаха да се обличат така....така че целия свят не би могъл да се промени но пък 10 говеда по малко хич не са малко....

F4e_stz
04-13-2008, 16:15
emi bravo na teb no ne zabravqi e sled kato %0% ot Bg ne e kefqt i ti ne kefi6 %0% ot BG ;]

celestial soil
04-13-2008, 16:19
Ебати стресирания анално гей. (:
Не знам кво му харесват и за кво му завиждат, егьси застреляната патица е.

F4e_stz
04-13-2008, 18:52
xhayxh ako nqkoi sedne da broi kolko pyti sa napisani v tazi tema dumite Gei i Pederas nz kakvo 4islo 6te izlezne :D

LustForSk8ing
04-13-2008, 18:55
ДЕНИСЛАВ Е ФАКАН ПЕДЕРАСТ!

Kasiera
04-13-2008, 22:03
Смени заглавието с "Денислав има пичка". По-подходящо е.

BaiboCo
04-14-2008, 10:48
Денислав е пич

..NOT

dead_kennedys
04-14-2008, 15:11
Денислав е пеераз тва е.. Както някой вече каза ,тоя заслужава да спечели Мис Мюзик Айдъл :lol:

MiLeNcHeToO
04-15-2008, 21:59
denislav - gotin i sladuk :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ahahahahahahahaha egati vica...toq si e smotan pedal ot vsqkude,vuob6te nemoje da pee,mnoy nahalen,tup,pone da be6e hybav..ama yvi..ne trqbva da spredeli toi..tva da ne e GEI IDOL :lol:

mulgore
04-15-2008, 22:00
Някъв прошляк..

Време е да го изгонят.

jeni92_abc
04-17-2008, 13:03
пфф мнг сте тъпи Денислав рулз щом не ви харесва що гледате мюзик айдъл? и престанете да пишете едно и също по сто пъти !!!

cold_arrow
04-17-2008, 13:04
пфф мнг сте тъпи Денислав рулз щом не ви харесва що гледате мюзик айдъл? и престанете да пишете едно и също по сто пъти !!!
точно така . ;)

LeVski_fen
04-17-2008, 18:56
Гей :x :x :x

bibo
04-22-2008, 12:41
Има визия момчето и определено се вписва в представата за готин в критетиите на 13-16 годишните...При последните предавания наистина си пролича обаче че интелекта му не е на много високо ниво..

Entombed
04-22-2008, 14:33
Жъст Клоус дъ фъкин топик :) просто смърди като оная мърша дениславчо :)

F4e_stz
05-08-2008, 10:09
Emi nz za vas no az prosto siram da gleda Music Idol ... Izgoniha ivan koito praveshe 6ooto ... izgoniha Denislav na koito mu se kefeq na viziqta... to ve4e koi ostana ... nqkfi ... :(

Entombed
05-08-2008, 12:03
Emi nz za vas no az prosto siram da gleda Music Idol ... Izgoniha ivan koito praveshe 6ooto ... izgoniha Denislav na koito mu se kefeq na viziqta... to ve4e koi ostana ... nqkfi ... :(

Талантливи Певци?

LINKNOT
05-08-2008, 12:55
Денислав ... ами не мога да отрека,че е симпатяга момчето,но според мен е само това ... Не може да пее достатъчно добре,за да спечели Musid Idol и поведението му е просташко ... Пролича си в оная случка с репортерката ... И тя е супер тъпа селянка,ама и той не й отстъпва ... Тааа общо взето това ми е мнението за него. Не е нищо особено. Какво толкоз всички момичета са се УлЮбилИ в него не знам. Моя идол е Тома - невероятен глас и присъствие показва на сцената. \:D/ =D> Дано той да спечели. Искрено се надявам. :)

FOREVAR_ALONE
05-08-2008, 14:50
denislav e jena 8-)

cold_arrow
05-08-2008, 16:43
ейй FOREVAR_ALONE не ме карай да си развалям мнението за теб. Като не ви харесва не пишете толко ли е трудно?! :-o
158 73 за да го върнем [нз и аз за кфо го написах като тук няма мн фенове ама се тая все пак той е Д БЕСТ 4ЕВЕР ] :) :)

SunSmile
05-08-2008, 16:49
Има визия момчето и определено се вписва в представата за готин в критетиите на 13-16 годишните...При последните предавания наистина си пролича обаче че интелекта му не е на много високо ниво..

8)

Mementomori
05-08-2008, 17:08
Пич?Wie bitte? :-D

Gotinogaden
05-08-2008, 17:14
Хах,последните...човекът може и да изглежда добре,но това не компенсира липсата на обноски,от която явно 'страда'!

Pedigree
05-08-2008, 17:29
Tva momi4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki momi4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto geisko udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P


;-)

LustForSk8ing
05-09-2008, 13:02
МООООЛЛЛЯЯЯ??????????????? вИЯ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ!! КАК ШЕ Е ПИЧ????? НЕЩО СТЕ СЕ ОБЪРКАЛИ ХАХАХАХА БАСИ ПЕДАЛА ФАКАН!

cold_arrow
05-09-2008, 14:19
МООООЛЛЛЯЯЯ??????????????? вИЯ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ!! КАК ШЕ Е ПИЧ????? НЕЩО СТЕ СЕ ОБЪРКАЛИ ХАХАХАХА БАСИ ПЕДАЛА ФАКАН!
ЛЕЛЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ ИЛИ ДА ???? МН ПО ГОТИН И ПО ТАЛАНТЛИВ Е ОТ ТЪПИА ИВАНЧОО :-o

Slawi92
05-09-2008, 15:13
i koe mu e pe4enoto deba g*q tap kvo bie tam taq ot signalno julto kvo deba g*q kvo bie jena ama to tva si be6e jenski boi 6toto i toi e jena deba bokluka kvo i vika 4e e selqnka kat toi e nekav basiii seltaka dov4era pasal ovcete i mu kazaha 4e moje da pee i se ze za nekav si a si e selqnin napravooo nemoga da go ponasqm :o :o :o :o 8)

Slawi92
05-09-2008, 15:14
МООООЛЛЛЯЯЯ??????????????? вИЯ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ!! КАК ШЕ Е ПИЧ????? НЕЩО СТЕ СЕ ОБЪРКАЛИ ХАХАХАХА БАСИ ПЕДАЛА ФАКАН!10000x po samo taka

SiNiStEr
05-09-2008, 15:34
Хаха ''това не е реално,разбирате ли?''
зле,зле,зле
още???

cold_arrow
05-09-2008, 15:40
Да, да темата е за обиде. Офф като не ви харесва не пишете и готово. Ама то трябва да има малко акъл за да се сети човек. :-o
А и всеки си има различен вскус и различно мнение.
А вие като харесвате Иван т'ва неозначава, че всички го харесват.
Ето да изкажа мнението за Иван -Тъп , идиот , само се лигави то бова ама чак толко , че да не иде на концерт сори ама .. добрече се махна още в началото.

SiNiStEr
05-09-2008, 15:45
cold_arrow
Дам всеки си има мнение.Тази тема е за нашето мнение,независимо дали ти харесва или не.
Това е тема и всеки си казваме мнението,а това е др въпрос да ли ти харева или не.
Нищо лично.

cold_arrow
05-09-2008, 16:00
А мислиш ли , че ми пука кфо мислиш?! Просто вие само знете да се заяждате и нищо друго . На теб не ти харесва Денислав на мен пък не ми харесват Иван, Тома, Деница и Нора и кфо се едно ти пука?!-Не се кат на мен ама ме дразни аккто и другите му фенове, че само обиждате

SiNiStEr
05-09-2008, 16:12
Аз не се заяждам,просто ти казвам,че това е тема и всеки МОЖЕ да си каже мненито !

psychopath
05-09-2008, 19:21
много е готин... "бие" се с някви репортерки
ебати жалката чекия :D

Slawi92
05-09-2008, 19:38
много е готин... "бие" се с някви репортерки
ебати жалката чекия :D10x i nali sa za tva temite da se komentirat 8)

Entombed
05-09-2008, 19:51
Мисля че точната дума да се определи тва говедо е УТРЕПКА....или ЖЕНА :P 8-)

AngelGirl
05-09-2008, 20:05
На външност е супер,не отричам! Гласови данни почти няма,да не кажа и никак. Като характер е супер елементарен [-(

BOOK_FAN
05-10-2008, 08:44
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.

Това е много вярно,а и той само как е халетял на репортерката!Ужас! :shock:

girl4eety
05-10-2008, 08:52
denislav the best forever and together !!!

Slawi92
05-10-2008, 09:03
Мисля че точната дума да се определи тва говедо е УТРЕПКА....или ЖЕНА :P 8-)нее правилното е тъпо селско парче което е пе*ал

Loshotia
05-10-2008, 09:19
Мисля че точната дума да се определи тва говедо е УТРЕПКА....или ЖЕНА :P 8-)

Айде без расъзим :P
Иначе Денислив е тъпо и елементарно парче(фешънче)

zvezdichkaaa
05-10-2008, 12:34
denislav the best forever and together !!!

В това няма никакъв смисъл,мила моя :lol: хаха.Най-добрия завинаги и заедно уау,че ти си цял Шекспир :-D .

shmurkam
05-10-2008, 13:06
Защо никой не е добавил,че се бие като момиче? :-D :D
Той грозен педал с розови прашки и беден речник.
П.П.Момиче съм.

Kurvata
05-10-2008, 13:41
Мноо ясну,че е пич,мен мноо си ме кефи,са как пее може да се поспори малко,иначе като външност кво кат е фешън готин си е :-) Иначе дето е бил оная репортерка си е напълно прав,даже и тва и беше малко,и аз ако бях на неговото място щях да направя същото :x

пЛюш!нкаАа~
05-10-2008, 13:52
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1 ! ! !
Само мога да добавя,че си изправя косата 8-)
:lol: +1 мдаа ,нали се прави на фешънче..хаусер 8-) :D :lol: и мен не ме кефи тоз..говори като няква превземка..определено си падам по много ама мноого по-мъжествени момчета..а не като тоз..пфф за нищо не става..ми не ме кефи и тва е :?

machine_shot
05-10-2008, 14:47
Ако някой го харесва ,тогава моля , нека обесни защо..Аз питах една позната и тя можа само да измисли ''защото е готин''..Дерзайте.

cold_arrow
05-10-2008, 15:36
Ако някой го харесва ,тогава моля , нека обесни защо..Аз питах една позната и тя можа само да измисли ''защото е готин''..Дерзайте.
Хмм за мен ли става въпрос...май да
Харесваме го защото пее страхотно , изглежда строхото и си има всички качества.
А някой може ли да обясни защо харесвате айтоския освен тъпата реплика защото е "най-големия" ?

machine_shot
05-10-2008, 15:51
Не , ти снощи ми каза точно това което каза тук.. За др иде реч.Аз мога да ти обясня.Може да пее страхотно , всички от 13-те пееха много добре , но..Денислав лично на мен в някой изпалнения , офф лъжа , в 70 % от изпълненията не получи добри отзиви от журито а от мен дори по-малко , по простата причина че той .. може би пре-реагира.Визията , както казват сички е важна за музикалния идол , но в това отношение Денислав се води просто от всеки писък на модата.Лошо няма , но на мен не ми допада.Както и на много други пичове може би.Всички качества? Например? Според мен ги няма , защото да налиташ на бой при всяка една обида...Ми то в живота по-нагоре ще го разкъсат.Вместо да се задържи от просташки коментари , можеше просто да .. избегне ситуацията..

За айтоския ... Тази реплика я чух, не е моя.''Наай-големия.. от идиотите".Много се лигави и това радва , аз за това му се кефех , че прави шоу..Щом е стигнал 3та година в консерваторията , значи има талант , предполагам.Също така си личеше че човека може да пее ,но лигнята явно не му влияе добре и затова не го чухме да изпее свясно някоя песен..Грешка.Аз не го чух , понеже не следя близко предаването , но от тук -от там горе-долу съм му слушал сичките или поне почти сичките изпълнения.

Decu
05-10-2008, 16:17
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

Ellie
05-10-2008, 16:51
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

...а е пичКА 8-) 8-)

SuNsEt
05-10-2008, 18:39
Пффф...от такива прошляци ми се повдига!Дори не мога да го гледам,а камоли да го слушам!

Slawi92
05-10-2008, 18:50
Ако някой го харесва ,тогава моля , нека обесни защо..Аз питах една позната и тя можа само да измисли ''защото е готин''..Дерзайте.
Хмм за мен ли става въпрос...май да
Харесваме го защото пее страхотно , изглежда строхото и си има всички качества.
А някой може ли да обясни защо харесвате айтоския освен тъпата реплика защото е "най-големия" ?нз кои те излъгал че ни харесва "айтоския" на мене ми харесва само Шанел

EJI4eTy
05-10-2008, 19:18
хах тоя денислав наистина бие на педерас ...и не може да пее !!!

the_best_f
05-10-2008, 19:23
Моето мнение е силно отрицателно. :) Не ми допада този човек, взе да става някакъв надут... Сладък е, да, но не може само на това да разчита. Не ми харесва как пее. За обличането - смятам, че носи стилни дрехи, но цялостното ми впечатление е негативно.

chocoleptic
05-10-2008, 19:57
:razz:

Iv4eTy
05-10-2008, 20:32
:lol: :lol: Трябва да направят мюзик айдъл , в който да гласуват само дечица, дениславчо със сигурност ще го спечели... :lol: :lol:
И един въпрос на кой му пука, че го харесваш?! :o

shmurkam
05-10-2008, 20:38
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

...а е пичКА 8-) 8-)
Абе тряа направим Педерас Айдъл.

kartof4eska
05-11-2008, 09:21
Наистина ми прилича на миещ енот -както казаха в едно др.предаване :razz:

LustForSk8ing
05-11-2008, 11:17
Да, да темата е за обиде. Офф като не ви харесва не пишете и готово. Ама то трябва да има малко акъл за да се сети човек. :-o
А и всеки си има различен вскус и различно мнение.
А вие като харесвате Иван т'ва неозначава, че всички го харесват.
Ето да изкажа мнението за Иван -Тъп , идиот , само се лигави то бова ама чак толко , че да не иде на концерт сори ама .. добрече се махна още в началото.
а ти знаеш ли що иван си е тръгнал от концерта? щото не са охраната не са искали да пуснат негова братовчедка и са почнали да го обиждат!! и тогава са отишли иван и андрей и тои им е казал че ако не я пуснат си тръгва..и те са казали "ми тръгвай си да не мислиш че ни пука...ами тряя да им пука щот рейтинга има пада!!! и хубу 1е изгониха миша хахахахах тъпо ли ви еее ИЗГОНИХА ЛИ ФАКАНОТО МИШЛЕ??? ПРЕДПОЧЕТХА ГО ПРЕД НЯКВА СМЕШНА АНА (КОЯТО ЕДИНСТВЕНОТО С КОЕТО СЕ РАЗЛИЧАВА ОТ НЕГО Е ЧЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ?)) АУУ УЖАСТ СЕГА Е МОМЕНТА ДЕНКА ДА ПОСЛЕДВА МОДАТА И ДА СТАНЕ ЕЕЕЕМОООО СЕШ СЕ ААА :-P

DenitoOoO
05-11-2008, 11:31
Abe hora viese izbihte v taq tema bi3..Tolkova li ste t1pi....Aide sega davi sravnim s Denislav, a?
Sigurnu i po-t1pi ot nego 6te izlezete(ne s1m kazala 4e go haresvam i 4e e pi4 ](*,) )......Stiga ste go pluli i ste go za6titavali, abe vijte se vie p1rvo.... :o :o :o :o :o :? :? :? :? :? :?

cold_arrow
05-11-2008, 11:35
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!

moni_fashion_shopping
05-11-2008, 11:37
Педал, педал, педал...споменах ли, че е педал, а не, забравих, дам, той е педал, нали казах, че е педал, ох, не ,забравих, мдааа, педал е.
:-D :-D :-D :razz: :razz: :razz:

pam1
05-11-2008, 12:08
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1 ! ! !
Само мога да добавя,че си изправя косата 8-)
:lol:
+1 няма за какво да му се завижда на ТОЯ!

DenitoOoO
05-11-2008, 12:11
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!
Ama az go haresvam, no ne izcqlo.......No tuk si prava i za6titavam mnenieto ti....Ima si forum za music idol-pi6ete si tam bra6toleviniqta!!! :o :o :o

DenitoOoO
05-11-2008, 12:11
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!
Ama az go haresvam, no ne izcqlo.......No tuk si prava i za6titavam mnenieto ti....Ima si forum za music idol-pi6ete si tam bra6toleviniqta!!! :o :o :o

Slawi92
05-11-2008, 15:05
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!тогава за кво си пуснала такава тема тука ?????? има си форум на мюзик айдъл за кво пускаш тука пускаи си там :-x :-x 8) 8) :-x :-x

cold_arrow
05-11-2008, 16:04
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!тогава за кво си пуснала такава тема тука ?????? има си форум на мюзик айдъл за кво пускаш тука пускаи си там :-x :-x 8) 8) :-x :-x
НЕ СЪМ Я ПУСКАЛА АЗ :-x

AutumnTears
05-11-2008, 17:17
desnislava e primerna gospojica vis4ki trqbva da se durjite kato neq i nai vajnoto ne zabravqite biite reporterki :razz:

Decu
05-11-2008, 17:20
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

...а е пичКА 8-) 8-)
Абе тряа направим Педерас Айдъл.

Мхм. Тогава вече феновете му могат да претендират той да спечели! 8-)

Pedigree
05-11-2008, 17:22
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

...а е пичКА 8-) 8-)
Абе тряа направим Педерас Айдъл.

Мхм. Тогава вече феновете му могат да претендират той да спечели! 8-)
Те тогава няма да правят анкета кой да спечели, няма смисъл, той директно си печели. ;)

Slawi92
05-11-2008, 20:12
Абе Денислав чисто и просто..НЕ е пич! 8-)

...а е пичКА 8-) 8-)
Абе тряа направим Педерас Айдъл.

Мхм. Тогава вече феновете му могат да претендират той да спечели! 8-)
Те тогава няма да правят анкета кой да спечели, няма смисъл, той директно си печели. ;)прав е как го видат дирекно треа му дадът наградата :D :D 8-) :D

LINKNOT
05-11-2008, 20:18
оффф... тоз Денислав ... още ли се пише в тая тема .... :x

Loshotia
05-12-2008, 10:14
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!
Аз само една тема видях 8-) С риска да се повторя- много се радвам, че останаха истинските певци в айдъла, а тъпият фешън си отиде на село

Slawi92
05-12-2008, 10:19
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!
Аз само една тема видях 8-) С риска да се повторя- много се радвам, че останаха истинските певци в айдъла, а тъпият фешън си отиде на селодам вчера иаз влезнах специялно за тва и селянина беше краино време да си отидаде на село

LINKNOT
05-12-2008, 12:18
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!много се радвам, че останаха истинските певци в айдъла, а тъпият фешън си отиде на село

+1

desidala
05-12-2008, 13:17
ДА , ДА РАЗБРАХМЕ , ЧЕ НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ПУСКАТЕ 723696342748746 ТАКИВА ТЕМИ . ИМА ФОРУМ ЗА МЮЗИК АЙДЪЛ ИЗКАЗВАЙТЕ СИ МНЕНИЕТО ТАМ!!много се радвам, че останаха истинските певци в айдъла, а тъпият фешън си отиде на село

+1

:grin:

scanadal
05-12-2008, 17:43
Гаден и лигав педал,който се бие с жени :shock: :shock:
Съмнявам се,ако насреща му беше някой истински мъж да си и помисли да му посегна за бой.А фенките му са някви 12-15 годишни пикли,които сега ще счупят телефоните си да гласуват,за да го върнат в шоуто.

F4e_stz
05-14-2008, 20:39
Гаден и лигав педал,който се бие с жени :shock: :shock:
Съмнявам се,ако насреща му беше някой истински мъж да си и помисли да му посегна за бой.А фенките му са някви 12-15 годишни пикли,които сега ще счупят телефоните си да гласуват,за да го върнат в шоуто.


1-vo 4esto da ti kaja kraino vreme be6e nqkoi da razbie glavata na tova typo signalno jilto...bilo to na nqkoi ot reporterite im ...syper mnogo se draznq kato zapo4nat da se gavrqt s nedostatycite na horata... primerno 6te se kefi6 li ako ima6 grozen nos(nz dali e taka) i po4ne v predavaneto si da se gavri s "kluna"ti ? tyi 4e za tva az go podkrepqm i daje mn my se kefq!
2-ro fenka sym mu ... ne sym nqkfa luda nqma i 1 sms da pysna ... na 16 godini sym no misleneto mi e mn dale4 ot 15-godi6nite za koito govori6 ... ne se vlubvam v tv "zvezdi" prosto za6toto me vylnuvat dosta po razli4ni neshta... na denislav mu se kefq glavno zaradi viziqta ... i ne pee zle no viziqta mu prosto ot vsqkyde me kefi ... tova e 1 ot tipovete mom4eta koito haresva i koito vijdam po noshnite diskoteki ... no pri nego drehite sa idealno sy4etani s aksesoarite i v + ima neveroqtna usmivka ... nito edno ot mom4etata koito uj se vodqt fe6ani ne sa postignali takyv ideal .!I pls ne mi kazvai neshto ot sorta obli4a se mn gadno ili vsi4ki se obli4at taka za6toto az se zagljdam do nai malkite podrobnosti i mi pravi vpe4atlenie koe s koe se vyrzva ... "Feshan4etata" po centralnite ulici prosto kupuvat si4ko deto se vodi modno i go slagat ... sega nz naistina dali toi sam si izbira drehite no se polu4ava idealna cqlostn koncepciq 8)
a i 3-to stiga pisahte edno i sy6to po 1000 pyti 6toto ve4e se draznq :-x

sladkъ_mackъ
05-15-2008, 06:54
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)+1 :D :D айде добре че фана пъта и са махна :D Такива женствени момченца не ми допадат особено :?

mycka
05-15-2008, 09:38
Не ми харесва, голям позьор, видя, че му се радват покрай връзката му с Пламена и му порасна работата, пък и неможе да пее. Изглежда лигаво и хаха ще го съдят заради простотията му :-D Не го удобрявам и се чудя на останалте, но всеки с вкуса си казал народа, а това е моя (момиче съм за протокола) 8)

KARELIA
05-16-2008, 06:56
a ti si tapa ovca

Za6to?Za6toto mnenieto i e po-razli4no ot tvoeto,ne sam syglasna kakto moje da kazva6 4e go haresva6 za6to da ne moje i da kaje6 ako ne e taka.Az li4no ne go haresvam,daje nikak za men tova da udari6 jena ne e postapka na edin istinski muj,no tova si e moe mnenie.

jeni92_abc
05-16-2008, 13:47
вие оная ако я наричате жена,аз съм Джей Ло :shock:

RottenFlesh
05-16-2008, 15:02
вие оная ако я наричате жена,аз съм Джей Ло :shock:


А ти ако наричаш Дениславка мъж аз съм Мадона :lol:

MidnightCreep
05-16-2008, 18:01
Нали го изгониха вече,какво толкова? :oops:

mhmhmhmhm
05-16-2008, 18:09
вие оная ако я наричате жена,аз съм Джей Ло :shock:


А ти ако наричаш Дениславка мъж аз съм Мадона :lol:
хахаха
а иначе тва,че е ударил жена... и кво като ? като е жена може да му говори квот си иска?
ми дай да го напрай на боклук и той да седи и да си мълчи

s1NNer
05-16-2008, 18:12
Ебах му и скапания грозен гейски фешънски задник :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

psychopath
05-16-2008, 18:17
20 кинта, че е аналноподатлив ;)

MidnightCreep
05-16-2008, 18:19
До месец,два най-много,тоя никой няма да го помни.А иначе,че набил каката-на Албена и ко. не им е за първи път,така че,пак все едно. :P

enrique_fenka
05-16-2008, 18:24
Да бе пич :razz: :razz: :razz: Вие не знаете ли,че се казва Педислав 8-) 8-)

SiNiStEr
05-16-2008, 18:24
20 кинта, че е аналноподатлив ;)
:lol: стига е паднах от стола...

kissy_
05-26-2008, 17:42
tva mom4ence tolko mn se e nadylo 4e 6te zeme da grumne edin den :?

BaiboCo
05-28-2008, 13:45
Да бе пич :razz: :razz: :razz: Вие не знаете ли,че се казва Педислав 8-) 8-)

PenisLove bettah

November
05-28-2008, 14:13
вие оная ако я наричате жена,аз съм Джей Ло :shock:


А ти ако наричаш Дениславка мъж аз съм Мадона :lol:
хахаха
а иначе тва,че е ударил жена... и кво като ? като е жена може да му говори квот си иска?
ми дай да го напрай на боклук и той да седи и да си мълчи


Ох, леле....един интелигентен човек не би казал нищо, а би си замълчал, за да не пада на нивото на простака!!! :lol:

RottenFlesh
05-29-2008, 15:11
Да бе пич :razz: :razz: :razz: Вие не знаете ли,че се казва Педислав 8-) 8-)

PenisLove bettah


:lol: :razz: :razz:

Кежуъл
05-29-2008, 15:45
Да се радвам на някъв надут педерас ли? Яяяяяяя бягай от тук ве изрод...

divacheee
05-29-2008, 15:50
Денислав е гей :D

WhiteDove
05-29-2008, 16:13
НЕ!Денислав е гей ! :D :D :D

8992
05-29-2008, 19:58
Денислав е тъп за тва си и тръгна

kefito
05-31-2008, 07:53
ToI E PeDaL!Neee....ToI Ne E PeDaL!ToI E SuPeR PeDaL :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :D :D :D :-D :-D :-D :-D

lsd43
05-31-2008, 08:23
ToI E PeDaL!Neee....ToI Ne E PeDaL!ToI E SuPeR PeDaL :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :D :D :D :-D :-D :-D :-D

+1

AnChItOoOo
05-31-2008, 09:37
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1! Даже се заслужава педал да му се каже...бахти тапака!Повдига ми се от него :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

BigFakeSmile
05-31-2008, 10:03
az go obojavam na van6en vid no za haraktera ne moga da kaja sa6toto :grin: :grin: :grin:

pErFeKt_GiRl
05-31-2008, 10:25
апФф..ко толкова му харесвате на тоя Денислав...разглзено мамино момченце.. със супер не обогатен речник както каза *Звездичката...а пък за прическата да не говорим...трипъти го дали по БТВ и кои съм аз... :? :)

We Will Rock You
05-31-2008, 11:01
Денислав пич!А аз съм Ванга!Приятно ми е :D :-D :razz:

n0_19
05-31-2008, 21:08
На такивa п*******и като него едно чибааааа! Такива като тоя видя ли ми се придрайфва! :? :o :x :-x

love_to_love_u
06-14-2008, 19:23
мдаа на външен вид е мм много хубав,нооо характера му... да му се узплюеш отгоре :razz:

F4e_stz
07-14-2008, 14:02
мдаа на външен вид е мм много хубав,нооо характера му... да му се узплюеш отгоре :razz:
+1

ROCKLIFE
07-14-2008, 18:37
Ето:
Грозен, мазен, лигав... дрисльо :)
Не може и да пее.
Поне да беше 'убав.
Заслужава да спечели "Мис Мюзик айдъл". 8-)

+1

http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/n010.gif

volleYgirl
07-14-2008, 18:45
пхахахахах
пиЧ?!?!?! :razz:
и още ли не сте ги забраели теа "идоли" музикални бре :grin:

dudumaster
07-14-2008, 18:47
а ДЕНИ е педал але але, але але, той е беше моя фаворит за мюзик идолка на 2008 :D

RaI4etO
07-14-2008, 19:20
абе незнам пич ли е ,ама е голямо фешънче .....правете си извода ....колко е пич

ROCKLIFE
07-14-2008, 21:07
абе незнам пич ли е ,ама е голямо фешънче .....правете си извода ....колко е пич

Тва е много добро!
:grin:

http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/e015.gif

EricDraven
07-14-2008, 21:37
Tva mom4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki mom4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto jenski udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P



Е,пичове,разкриха ни!Ако требва да съм честен аз много му завиждам...особено на "некфото супер некфо такова яко" изразяване...а и как ги бие тие репортерки,малиии ;-)

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 08:16
денислав е много готин,облича се мнооо яко и даже си изправя косата.
не разбирам защо не ви харесва! :-D

dudumaster
07-15-2008, 10:30
Tva mom4ence e super sladko i se obli4a mega qko!Vsi4ki mom4eta o4evidno ne mu se kefqt i govorqt 4e e gei za6toto zavijdat zaradi vseob6toto jenski udobrenie :) Tova e moeto mnenie i mi e interesno kakvo e na ostanalite momi4eta po vyzmojnost :P



Е,пичове,разкриха ни!Ако требва да съм честен аз много му завиждам...особено на "некфото супер некфо такова яко" изразяване...а и как ги бие тие репортерки,малиии ;-)
току що позеленях от завист към него, леле като краставица съм, ужааааас :D завиждам единствено на T.I. и искам да съм като него, ма Дени е толко загубен че дори не бих го ударил е така :D

BaiboCo
07-15-2008, 12:25
аве тая тема още ли е жива...

LINKNOT
07-15-2008, 20:32
Преди малко разбрах,че тоя бил в Силистра (в момента). Петък ще ходя да му се "радвам"... :grin: Голям смях ще падне,само като се сетя за пародията на боя му с репортерката... :razz: :D :D

RottenFlesh
07-16-2008, 08:01
Денислав е синоним на гей :D

lsd43
07-16-2008, 08:24
Тая тема още ли съществува?
Бе Денислив си е мазен педераст и точка по въпроса.

al_bundy316
07-16-2008, 08:45
Пълен пеерас... Всички видяхме женския бой с репортерката 8-) :lol:

ELiTyYy
07-16-2008, 10:43
Денислав е най-добре подържаното момче според мен..
Има си индивидуален вид,изглежда мноооого добре..много...
Страхотен е..незнам.ако беше от Русе..щях да му разкажа играта... :-D :)