PDA

View Full Version : не харесват приятеля ми



inSane_baby
04-09-2008, 19:14
Здравейте. Нека започна с това, че съм общително момиче, събирам се в големи компании, свикнала съм и просто ми харесва. Не всеки път, когато излизам, познавам всички, с които излизам, тъй като постоянно някой приятел води негов приятел с нас. Момчето, което смея да твърдя, че обичам. (аз съм на 16, той на 17) За съжаление част от компанията ми (познати, а не приятели) не са му особени фенове. Нямам представа защо. Те дори не се познават, нито някога са говорели. Един ден просто 2-3 от тях решиха да започнат да пишат глупави детински коментари в сайтовете за него. Той естествено не откликна на тези глупости. Смяташе, че те ще спрат, а и бе доста по- поумнял от тях. (за годините си те мислеха като петокласник). Естествено и аз смятах, че ще спрат (това стана преди няколко месеца), но те продължават. Наскоро един познат му намери скайпа и го раздаде на въпросните момчета. Те го намират от различни други скайпове само за да му кажат, че е гей и т.н. Господии незнам какво да правя... За сметка на това въпросното момче смята,ч е аз съм виновна.. Казва ми, че му е писнало (а и без това знам, че си има достатъчно главоболия) Как да ги спра!? Говорих с тях, но единственото което постигнах е да се скараме жестоко...

vamp
04-09-2008, 19:21
Тия "големи компании" не водят до нищо добро.В повечето случаи сбирщина идиоти,които се забавляват като всички заедно дразнят някой,общия враг сплотява,нали така :) Вдигат си акциите един на друг,щот заедно са нещо,а всеки поотделно е нищо.
Не можеш да направиш нищо!Тия са идиоти,обясни на момчето ако ти пука за него и предполагам ти се налага да избереш-НЕГО или тъпата ти компания.Не мисля,че тия са ти приятели и има за какво да съжаляваш,че си се скарала с тях,просто ти завиждат според мен.А твоя човек и той е глупак,когато те провокират и мълчиш не става по-добре.Аз бих им счупил главите на тия идиоти.С много като тях съм го правил всъщност!

love_veselka
04-09-2008, 19:33
Тия "големи компании" не водят до нищо добро.В повечето случаи сбирщина идиоти,които се забавляват като всички заедно дразнят някой,общия враг сплотява,нали така :) Вдигат си акциите един на друг,щот заедно са нещо,а всеки поотделно е нищо.
Не можеш да направиш нищо!Тия са идиоти,обясни на момчето ако ти пука за него и предполагам ти се налага да избереш-НЕГО или тъпата ти компания.Не мисля,че тия са ти приятели и има за какво да съжаляваш,че си се скарала с тях,просто ти завиждат според мен.А твоя човек и той е глупак,когато те провокират и мълчиш не става по-добре.Аз бих им счупил главите на тия идиоти.С много като тях съм го правил всъщност!


+1 намери си малка компания,но който ще са ти верни приятели.

inSane_baby
04-09-2008, 19:33
Да, знам, че не са ми приятели, за мен приятел е нещо много по- разилчно от тях, коренно различно... Сега пуснаха слухове, че щели и да го бият, има моменти, когато той се прибира сам, така че няма да е трудно 5-6 момчета да му надвият. Пр0сто.. за негово добро не трябваше да се забърквам с него... и ако му се случи нещо..

vamp
04-09-2008, 19:36
Да, знам, че не са ми приятели, за мен приятел е нещо много по- разилчно от тях, коренно различно... Сега пуснаха слухове, че щели и да го бият, има моменти, когато той се прибира сам, така че няма да е трудно 5-6 момчета да му надвият. Пр0сто.. за негово добро не трябваше да се забърквам с него... и ако му се случи нещо..

За негово добро остани с него ако ти пука за него,предупреди го,да си носи една тръба или нож и ако искат и 10 човека да му скочат.Бройката мен никога не ме е плашела,за всеки проблем си има решение,особено когато си предупреден!
Не бъди смотанячка и го предпази!

natalitoo
04-09-2008, 19:38
zamisli se togava kakvi "poznati" ima6 ...

skatemore
04-09-2008, 19:40
само един нож му трябва добре че е предопреден нали кат тръгнат петима , като извади нож и ше осерат и петимата и ше збъркат кой първи да побегне

CfEtii
04-09-2008, 19:41
Тва с големите компаний...ти си зн де.А кво ти пука кой кво мисли за него.Ти нали го обичаш :P

inSane_baby
04-09-2008, 20:09
able to love , обичам го и не ми пука, но останах потресена след като тея зелени тикви успяха да ме прецакат толкова гадно... Сега момчето ми изръси: Просто не съм за теб. Останах потресена. Той не е човек, който го е страх от някакви пишлемета, че щели да го бият, още повече, че има мн приятели, незнам защо го каза, незнам какво са му наговорили но ми заяви, че не държа на него и че говоря пълни глупости зад гърба му..

Diva4e
04-09-2008, 20:12
Mi kakto kazaha da te ni puka,koi,kakvo govori,vajno e samo tvoeto mnenie :)

Spider4eto
04-09-2008, 20:15
след като не оценяват избора ти, не оценяват и тебе, няма смисъл да им се дразниш. Поговори сериозно с приятеля си и му обясни всичко. :)

vvs_go
04-09-2008, 20:44
trygni s nego iziskvai ot tqh i go nakarai da si stypi na krakata i toi sy6to da iziskva respekt

braveheart
04-09-2008, 21:55
Не се движи с толкова голяма компания, а с по-малко твои си хора, но не се отказвай от човека, който обичаш заради това. Все някога ще им писне и ще си намерят някой друг, който да дразнят.

Ou7taControL
04-10-2008, 01:48
ами как да не каже че не е за теб, като толкова много проблеми има от твоята компания... а защо се държат с него така ли? ами нали са ти компания, питай ги защо.. 100% съм сигурна че не е без причина... и в никакъв случай не го изоставяй!! неможе да си навлече проблеми с идиотите от твоята компания, а ти да го изоставиш.. просто си подбирай по внимателно хората, с които общуваш и излизаш.. по добре с по малка компания, ама да са ти приятели, отколкото с огромна, от която не познаваш всички и си навличаш проблеми

Ivalinka
04-10-2008, 04:00
а кой е по-важен за теб...ако си отговориш на въпроса,ще знаеш какво да правиш :)

MartyParty
04-10-2008, 10:52
Да, знам, че не са ми приятели, за мен приятел е нещо много по- разилчно от тях, коренно различно... Сега пуснаха слухове, че щели и да го бият, има моменти, когато той се прибира сам, така че няма да е трудно 5-6 момчета да му надвият. Пр0сто.. за негово добро не трябваше да се забърквам с него... и ако му се случи нещо..

За негово добро остани с него ако ти пука за него,предупреди го,да си носи една тръба или нож и ако искат и 10 човека да му скочат.Бройката мен никога не ме е плашела,за всеки проблем си има решение,особено когато си предупреден!
Не бъди смотанячка и го предпази!
Тъй е...Батко vamp и тоз път не лъже.Ти си го накиснала в тая тиня-сега си го извади.И занапред мисли преди да правиш нещо.