PDA

View Full Version : реакция след секс?



DevilWish
04-09-2008, 19:19
Zdraveite ,vsi4ki!
Pyrvo iskam da se izvinya ,4e pi6a na latineca ,no prosto nyamam kirilica na komputyra (po tozi slu4ai ,ako nyakoy znae dali moga da si ka4a ,da napi6e na li4no syob6tenie - mersi predvaritelno) . . .
Ta sega po temata . . . pove4eto momi4eta /i tova e normalno/ mnogo ni e strah ot analen sex.Kakto i men me be6e strah.Predi 2 godini o6te v na4aloto na seksualnite si "opiti" byah probvala i iztyrpyah 2 sekundi i kato vidyah ,4e boli se otkazah.Dnes sys nastoya6tiyat si priyatel go napravihme . . . Toi mnogo iska6e ,az kazvah ne ,ne ,ne ,6te boli i tn i toy v krayna smetka nyakak si me ubedi ;) Kato zapo4nahme be6 doossta bolezneno ,no sled tova stana pone maalko priyatno ,a i bolkata e priyatna /pone ako mom4eto e vnimatelno i ne gleda da byrza i da blyska kakto mu e kef/ .Taka ,4e momi4eta ,koito vi e strah spored men edin syvet- probvayte ,za6toto edva li 6te syjalyavate pyk i ot opit glava na boli :) Az li4no bih go povtorila . . .
A sega kym vyprosa . . . Sled kato se razdelihme ima6e nyama6e 1 4as i toy mi pisa sms - "izvinyavai ,za tova ,koeto storihme odeve" i az se u4udih mnogo ,za6toto toy mnogo iska6e . . . predi malko mi zvynna i az go pitah kakvo e imal v predvit ,a toy samo kaza - "Izvinyavay ,4e te nakarah ,byahme kato decata ,ne tryabva6e da go pravim ,samo zaradi moya merak.Sega kato se zamislya ,ne be6e pravilno ,zamisli se i ti i 6te vidi6 ,4e e taka." . . . nyakoy ima li ideya za kakvo govori6e ,za6toto az opredeleno ne shva6tam?!Hem iska6e ,hem sega pak ne6to ne e dovolen ot sebe si!?!?!??!??? I mi vika "tova ne e malko ne6tO"

Ta mersi predvaritelno ,za obyrnatoto vnimanie :)
I dami - smelo napred :-)

PS - Sorry ,ako temata Vi se stori typa ;)

7 точка от правилата
moderated by Coki

s3x_0n_th3_b3aCh
04-09-2008, 19:21
Exe mersi za s1veta...i men mn me e strah i katos 1m probvala me boli.. Ami moje bi e iskal po nqkak1v na4in da ti se izvini.. be kfo da ti kaja.. i toi ne znae :D

hottie
04-09-2008, 19:25
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща.

sweatkiss
04-09-2008, 19:26
Благодаря за съвета и може би е имал предвид ,че не трябвало да го правиш само заради него.С две думи се едно те е накарал насила и се чувства виновен.Незнам иначе... :-D

s3x_0n_th3_b3aCh
04-09-2008, 19:26
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща. DammzZz .. Tfa zvu4i logi4no + 1

CfEtii
04-09-2008, 19:29
Подкрепям кака Хоти :-D

DevilWish
04-09-2008, 19:31
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща.
Emi az mu napisah i na sms ,i o6te kato byahme dvamata mu kazah ,4e mi e haresalo i ne syjalyavam ,daje mu kazah - "6te probvame li pak?" i se smyahme zaedno tva-onva i sega taka izvednyj . . . ne razbrah za kakvo mi kazva da se zamislya . . .?Az ne vijdam ni6to lo6o ,a toi mi kaza tva ne e malko ne6to.Kazah my , 4e ne syjalyavam ,za6toto e bilo s nego to4no ,a ne s drug i toi kaza - "nyama zna4enie ,s koito i da e ,ne tryabva6e" .... ???

natalitoo
04-09-2008, 19:34
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща.

mnogo to4no kazano

hottie
04-09-2008, 19:39
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща.
Emi az mu napisah i na sms ,i o6te kato byahme dvamata mu kazah ,4e mi e haresalo i ne syjalyavam ,daje mu kazah - "6te probvame li pak?" i se smyahme zaedno tva-onva i sega taka izvednyj . . . ne razbrah za kakvo mi kazva da se zamislya . . .?Az ne vijdam ni6to lo6o ,a toi mi kaza tva ne e malko ne6to.Kazah my , 4e ne syjalyavam ,za6toto e bilo s nego to4no ,a ne s drug i toi kaza - "nyama zna4enie ,s koito i da e ,ne tryabva6e" .... ???

Моят приятел беше същият. Ако правихме нещо и той е поемал инициятивата понякога се почваха едни - не трябваше, замисли се..ех виновен съм. Ти заради мен го направи.
блаблаблабалбала :) след 1 ден му минаваше. Имам чувството, че с тези думи искаше постоянно да слуша, че не съжалявам и че ми е харесало.
Предполага, че и твоят приятел е малко или много така. Иначе не виждам причина защото не е опасно, не е извратено...съвсем нормално нещо, което се практикува все повече и повече.
:)

DevilWish
04-09-2008, 19:42
Според мен се чувства гузно, защото си мисли, че си го направила насила заради него. Това чувство е сигурно много неприятно за него и на твое място бих мъ се обадила пак да го успокоя и да му кажа, че аз също съм го искала, че ми харесва и , че харесвам да добиваме нов опит заедно в някои неща.
Emi az mu napisah i na sms ,i o6te kato byahme dvamata mu kazah ,4e mi e haresalo i ne syjalyavam ,daje mu kazah - "6te probvame li pak?" i se smyahme zaedno tva-onva i sega taka izvednyj . . . ne razbrah za kakvo mi kazva da se zamislya . . .?Az ne vijdam ni6to lo6o ,a toi mi kaza tva ne e malko ne6to.Kazah my , 4e ne syjalyavam ,za6toto e bilo s nego to4no ,a ne s drug i toi kaza - "nyama zna4enie ,s koito i da e ,ne tryabva6e" .... ???

Моят приятел беше същият. Ако правихме нещо и той е поемал инициятивата понякога се почваха едни - не трябваше, замисли се..ех виновен съм. Ти заради мен го направи.
блаблаблабалбала :) след 1 ден му минаваше. Имам чувството, че с тези думи искаше постоянно да слуша, че не съжалявам и че ми е харесало.
Предполага, че и твоят приятел е малко или много така. Иначе не виждам причина защото не е опасно, не е извратено...съвсем нормално нещо, което се практикува все повече и повече.
:)
Sigurno i s moya e taka :) Emi pak 6te si govorim i 6te se izyasnim . . . az sym sigurna ,4e sled 10 min. razgovor i 6te iska da go povtorim daje :)))
Mersi mnogo na vsi4ki :) {} :-)

TopTa
04-09-2008, 19:45
otnosno analnia - men ne me e strah, probvah ne mi haresa i zatova nevijdam smisal da go pravq pak! a po vaprosa ti ... moje da si misli 4e prosto si go napravila zaradi nego, 4e ne si ispitala i ti udovolstvie i sega da se 4ustva vse edno nasila e stanalo vsi4koto! :? moje bi trqbva da mu kaje6, kakto na nas, 4e tie e bilo gotino i 4e se radva6 4e ste go napravili! :)

hottie
04-09-2008, 19:54
{SeXy_BaBy} ако искаш ни дръж в течение ако продължи да ти ги говори тия :-)
Ама според мен за втори път няма да го молиш дълго :-D

DevilWish
04-09-2008, 20:29
{SeXy_BaBy} ако искаш ни дръж в течение ако продължи да ти ги говори тия :-)
Ама според мен за втори път няма да го молиш дълго :-D
Nyama problemi utre ili drugi den 6te se vidim i togava kato si pogovorim i se izyasnim 6e kaja kakvo e bilo :))) ama i az sym sigurna ,4e 6te se predade na izky6enieto :-P :P :lol: 8-) :booooomb:

sexnaeks
04-09-2008, 21:15
Ta mersi predvaritelno ,za obyrnatoto vnimanie
I dami - smelo napred


ха ха -пълен напред със задните части , дами !
ако изобщо има такива

So unbelievable love..
04-09-2008, 21:22
мерси за съвета,но все още нямам желание за анален,и приятелят ми не може да ме убеди горкия,просто за сега не искам да опитвам не ме е страх :) а ти знаеш вече,че като си поговорите хубаво ще разбереш защо така е казал :)

amatorium
04-09-2008, 22:35
Spokoino. Kato mine malko vreme i pak shte mu doide meraka da povtorite :-)

P.S. Mnogo dobre opisana tema. Bravo.

princesa_viki
04-10-2008, 07:35
Аз мисля,че е защото се чувства виновен,че те е накарал

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-10-2008, 07:43
Хаха, моят приятел беше така, след като веднъж щях да му правя френска и тъкмо се наведох и се приготвих, той ме изправи, прегърна ме и каза, че съжалявал, че ме оставял да правя това (смята оралната любов за малко унизителна спрямо момичетата, но не се е оплаквал иначе от нея :-D ). Просто момчетата, които държат на нас, явно се страхуват да не се почувстваме някак си "използвани" за тяхното удоволствие... дори да не стане така. :)

lwsu
04-10-2008, 09:15
е кво се чудиш толкова, той те е накарал да правите анален, ти не си искала ама си се съгласила и след секса се е извинил, кво не разбра че чак цяла тема пусна за тва?

а за аналния секс, то си е ясно че е хубав, не си открила америка.. 8) :P

DevilWish
04-10-2008, 17:30
Ta v krayna smetka ,dneska si govorihme po telefona i az mu vikam taka i ne te razbrah za kakvo syjalyava6 ,mislih, mislih ,no ne uspyah da se setya. . . i toi kaza - ti nyama i da se seti6 ,no karay ,men me e yad o6te.I az vikam "I kvo pove4e nyama li da iska6 da go pravim" ,pri koeto direktno otgovori - "E to taka i taka svyr6i ve4e" :))))) sigurno naistina si misli ,4e nasila me e nakaral. :S ama az 6e go opraa utre nego :D
PS - iNa4E Amatorium - blagodarq :)

hottie
04-10-2008, 17:33
Ta v krayna smetka ,dneska si govorihme po telefona i az mu vikam taka i ne te razbrah za kakvo syjalyava6 ,mislih, mislih ,no ne uspyah da se setya. . . i toi kaza - ti nyama i da se seti6 ,no karay ,men me e yad o6te.I az vikam "I kvo pove4e nyama li da iska6 da go pravim" ,pri koeto direktno otgovori - "E to taka i taka svyr6i ve4e" :))))) sigurno naistina si misli ,4e nasila me e nakaral. :S ama az 6e go opraa utre nego :D
PS - iNa4E Amatorium - blagodarq :)

Аууу хитрец :-D иска да се направи на невинен и недостижим за да го гониш още повече! Знам ги аз тия номера и на мен са ми ги прилагали :-D