PDA

View Full Version : Големите Гърди !!!



F4e_stz
04-09-2008, 19:50
Vinagi sym se 4udila kakvo v golemite cici privli4a myjete i dali tova e samo sluh :) Mom4eta pls Kajete va6eto mnenie po vyprosa golemi ili malki Gyrdi Predpo4itate i zasto :)

love_veselka
04-09-2008, 19:52
Бих казала зависи си от фигурата на човека,на нисичките и прилича повечко с малки гърди,на височките с по-големшки.
Мойте не са малки,но не са и твърде големи,смисък харесвам си ги и най-вече приятеля ми ги харесва :D

urgent
04-09-2008, 20:27
нормално задоволяващи , да найстина сависи от ръста.
Най важното е ,което знам от бащата на 1 приятел, когато са си нормални или големи като сложиш химикалка под тях тя да пада(т.е. да са стегнати) :grin:

CocainCocktail
04-09-2008, 20:54
При мен нищо не зависи от ръста. метър 49 съм пък гръдната ми обиколка е почти 95 см :?

VinDiesel
04-09-2008, 20:59
Предпочитам да е със малки или средни и да са стегнати да не са увиснали :)

_|_LolipOp_|_
04-10-2008, 15:10
iskam cici kato na priqtelkata si !!! 8) 8) 8) OBI4AM GI!!! po temata: SREDNI !!!

Virtuallll
04-10-2008, 20:36
Не харесвам малки но не харесвам и твърде големи. Средно големи наи ми допадат а тези на приятелката си направо ги обожавам (както и вси4ко останало в нея) ,за6тото са сравнително големи, много стегнати и оформени :) :) :smt007

MakeMeLaugh
04-10-2008, 21:03
Предполагам никой не би отказал допълнително..
Същото се отнася и за вас за мъжките пакети..
Така че... риторичен въпрос ;)
:-P

Felis_Dirus
04-10-2008, 21:16
Vinagi sym se 4udila kakvo v golemite cici privli4a myjete i dali tova e samo sluh :) Mom4eta pls Kajete va6eto mnenie po vyprosa golemi ili malki Gyrdi Predpo4itate i zasto :)


По същата логика мога да кажа, че винаги съм се чудела какво харесват на малки гърди. :)

Не се ли усещаш, че така може би е възможно да засегнеш някого? Мисъл, душичко, мъъъничко мисъл се иска. 8-)

machoka
04-11-2008, 00:17
Много ме отблъскват големите гърди и понижават удоволствието при мен. Колкото по-малки и 'дискретни', толкова по-добре и ми действат възбуждащо.

madawc
04-11-2008, 00:26
Големите гърди са нещо като бонус..
Една жена може да е страшно красива и без да има големи гърди, НО ако има, те са в нейн +
Примерно имам една приятелка, която в лицето не е кой знае какво ама какво тяло и какви гърди има.. :shock: Така, че големите гърдите могат да компенсират някакъв друг малък недостатък. :oops:

Jumper
04-11-2008, 05:21
АБе както казаха някои хора сичко си има + и - значи едно момиче според зависи от фигурата може да и подхождат малките гърди,а на някоя която има някаф - а има големи гърди това е някакв вид + за компенсация.

Аз лично ги обичам толкова големи колкото да мога да ги хвана с цяла шепа и да си мачкам едно хубаво :)

Homunuculus
04-11-2008, 06:04
Що няма "Средни" :D ,големите гърди са готини,но огромните или някакви силиконени топки направо ми докарват кошмари :lol: По-моета мерна единица,перфектните са малко по-големи от "една шепа" :lol:

Bousz
04-11-2008, 06:07
Vij sq da ti kaja 4estno glasuvah za golemi oba4e za mene nqma osobenno zna4enie a otnosno tova za6to predpo4itat po skoro ako ita6 mene se nadqvat gajeto s po-golemite da mu napravi turska se6ta6 se :oops: a ta kato tova se sre6ta rqdko i vaseki iska da opita ... Tova e spored mene

beautiful_f
04-11-2008, 07:24
Зависи от фигурата на човека.. аз не съм с големи гърди понеже сам по дребна, но пък винаги съм искала големи , а моя фр казва ,че няма да ми отиват :-o

Spider4eto
04-11-2008, 07:28
тц тц тц тия гърди от сумати време ги дъвкате. Всеки има различен вкус, моите са си средни и си ги харесвам 8-)

hottie
04-11-2008, 07:29
Момичета айде стига с тези гърди! Ако всички бяхме с големи щеше да е скучно и мъжете са малки да се молят ;)
Има и хубави и грозни малки гърди, както има и хубави и грозни големи гърди. Имам една приятелка с огромни, които й стигат до пъпа и са със стии, да не мислите, че е много секси?
Да не говорим, че всеки си има вкус. Едни ще харесат големи,други малки, трети средни.А на някои дори не им пука.

Не се комплексирайте от глупости...не се комплексирайте от модата и от изкуствените чалга певици...не си струва

MakeMeLaugh
04-14-2008, 11:33
Момичета айде стига с тези гърди! Ако всички бяхме с големи щеше да е скучно и мъжете са малки да се молят ;)
Има и хубави и грозни малки гърди, както има и хубави и грозни големи гърди. Имам една приятелка с огромни, които й стигат до пъпа и са със стии, да не мислите, че е много секси?
Да не говорим, че всеки си има вкус. Едни ще харесат големи,други малки, трети средни.А на някои дори не им пука.

Не се комплексирайте от глупости...не се комплексирайте от модата и от изкуствените чалга певици...не си струва
Светлина в тунела! :smt006

marina star
04-14-2008, 12:09
нормално задоволяващи , да найстина сависи от ръста.
Най важното е ,което знам от бащата на 1 приятел, когато са си нормални или големи като сложиш химикалка под тях тя да пада(т.е. да са стегнати) :grin:

ostana i da ne padne!!!!!!bahtiiiiii prostotiqta!!!ve4e vijdam kak nqkoi idva da mi slaga himikal pod cicite!!!!!

MakeMeLaugh
04-14-2008, 12:57
нормално задоволяващи , да найстина сависи от ръста.
Най важното е ,което знам от бащата на 1 приятел, когато са си нормални или големи като сложиш химикалка под тях тя да пада(т.е. да са стегнати) :grin:

ostana i da ne padne!!!!!!bahtiiiiii prostotiqta!!!ve4e vijdam kak nqkoi idva da mi slaga himikal pod cicite!!!!!Ама е АДСКИ ПРАВ няма съмнение ;)
Звучи просоттия ама е голям критерий! :-P

п.п. о повярвай ми.. като минеш 20-25 год. възраст и родиш ще стои химикалката по тях не ами.... :?

maiana
04-14-2008, 13:28
zavisi koi kakvo razbira pod malki,sredni i golemi gardi! az sam visoki4ka i mn slaba ,no za msetka na tova busta mi dosta golqm! vsi4ki maje se pobarkvat kato me vidqt s malko po-vtalena bluzka! taka 4e ne iskam da vijdam majki komentari ot sorta"haresvam sredni" ili "ne si padam po-golemi"! pone mene i dr momi4eta,koito sa po-nadareni go znaem!VIE NE OBI4ATE MALKI GARDI, a obi4ate da grebete s palni 6epi!!! :smt119 :P :P

mother
04-14-2008, 13:59
Аз гласувах за големи, незнам защо но под малки си представям....малки...

krokozel
04-14-2008, 14:03
Абе важното е дали и седят или не и седят.Не може на една 50 килограмова да и сложиш един голям чифт гърди,както не може и леко пълното мдевойче да е без хич.То просто не върви,трябва да си има форма която да пасва на съответните гърди :-o

mother
04-14-2008, 14:15
Че 50 килограмова да не е малка бее?

loneliness
04-14-2008, 14:43
А според теб колко е ,,малка"?!

EnriqueIglesias
04-14-2008, 14:50
razbira se che predpochitame po golemite,towa ne oznachawa,che teq s po malki gi prenebregwame ili ignorirame ne towa e glawen faktor i ne go wzemam pod znachenie,no predpochitam golemi:)

neshty
04-15-2008, 06:38
Зависи от фигурата на човека.. аз не съм с големи гърди понеже сам по дребна, но пък винаги съм искала големи , а моя фр казва ,че няма да ми отиват :-o
+1 И на мен така ми каза приятелят ми :)

ReNiTy_VArna
04-15-2008, 07:29
iskam cici kato na priqtelkata si !!! 8) 8) 8) OBI4AM GI!!! po temata: SREDNI !!!
Сложи си силиконови като искаш и ти цици :) :razz: :lol: 8-) :D :P :-P :grin:

didkata
04-15-2008, 11:46
предпочитам големи но ние прекалени да са стегнати :oops:

skatemore
04-15-2008, 13:11
секви , стига да са стегнати!

Entombed
04-15-2008, 16:11
Na vsqka macka i otivat razli4en razmer gyrdi....no normalno si padame po dobre oformenite i golemi teraski :))

BaTe_Martoo
04-15-2008, 16:13
Kolkoto po golemi tolkova po-dobre , da pipa6 dovolno 8-) No da ne sa nekfi ogromni provisnali do pupa :D

WarlocK
04-15-2008, 16:28
Е то и мн големи пак е зле че кат те гушне ше се удушиш :grin: :grin: :grin:

mimsssssss
04-15-2008, 18:16
Предполагам никой не би отказал допълнително..
Същото се отнася и за вас за мъжките пакети..
Така че... риторичен въпрос ;)
:-P
мхм 8) по темата - големи,макар че съм момиче да отговоря все пак

Barbie
04-15-2008, 18:57
Предполагам никой не би отказал допълнително..
Същото се отнася и за вас за мъжките пакети..
Така че... риторичен въпрос ;)
:-P
мхм 8) по темата - големи,макар че съм момиче да отговоря все пак

8-) Ъхъ, и аз обичам да отговарям в теми за женски прелести. Любителка съм на пищната женска гръд - красиво е. Е, имам афинитет към големи бюстове, но женските гърди са красиви във всякакви форми и размери. С приятелят ми сме на мнение, че малки или големи, гърдите все са естетични.