PDA

View Full Version : "Дяволчетата у нас"-И.Ангелов-търся!



RaLsSs
04-09-2008, 20:10
Наскоро разбрах,че на една много любима моя песен,когато бях дете и която съм пяла по концерти,именно Иван-ИСТИНСКИЯ Мюзик Айдъл 2 /майната му на днес! :-x и на фалшиви вотове и сценарий-друга тема! / е солист на тази прекрасна детска песничка! 8-) Изпял я е в "Ян Бибиян" като дете...Та,аз имам касетката с песента,но идеята е,че ми трябва на mp3 и то ми е много важно! :? Има ли идея някой къде мога да я намеря...? :roll:
И само едно въпросче,-аз почти сигурна съм,че той я изпълнява тази песен,но не мога да бъда на 100% сиг.,защото съм си загубила оригиналната опаковка на касетката с имената на децата-солисти!А пък в нета не пише...Та,има ли някой тук,който е сто процента сигурен?Защото аз само един процент се колебая,ама и тоя процент може да се окаже победител...
"Дяволчетата у нас"-СТРАШНО БИХ СЕ РАДВАЛА,ако някой ми я намери... :smt008 Благодаря предварително!Наистина! :-)

Fantomche
04-09-2008, 20:49
boje tazi pesni4ka be6e strahotna i sum q pqla neznah 4e toi q pee imah q na kasetka ama v detskata radina gospojata mi mi q gea bqh i q dala 6toto na neq ima6e mnog detski pesni i tak an emi q vurna :?

Fantomche
04-09-2008, 20:52
q mi napi6i malko ot teksta

RaLsSs
04-09-2008, 21:01
ДЯВОЛЧЕТАТА У НАС
Щура битка почна в клас,
супихме вратата.
- Кой виновен е от вас?-
кресна госпожата.

Дяволчетата у нас,
дето побесняха,
изпариха се завчас
като дим в мъглата.

Гузно сведохме очи,
свили раменете.
Важно е да си мълчим,
ние сме си “цвете”!

- Щe си купите врата,
щом сте тарикати! –
рече нашта госпожа.
- Бързо по местата!

Знаехме си, че с това
няма да се свърши,
“конско” или пък пердах
ни очаква пак.

Но зад погледа ни плах
тайничко надничат
дяволчетата без страх –
те си ни обичат.


Ето това е текста! 8-) Почти съм сигурна,че Иван я пее-като си пуснах пак касетката-същия дрезгав и сташен глас! :---) Но искам някой просто да потвърди!
Винаги съм се възхищавала на това дете-солиста,защото пее с такава рекота и щом разбрах,че е Иван,просто разбрах,че отдавна действително съм го "мернала"! :D Не само от Тъпия Мюзик Айдъл 2! :)
Моля ви се,трябва ми тази песен-ако някой я намери! :)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Иван Ангелов :истинските ми проценти са : 79% за мене 21% против мене ама ми казаха че защото всички от екипа ме мразят ще мми платят 1000 лв. да си трая/Ма са че го раздухам навсякъде."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Fantomche
04-09-2008, 21:19
eii taq pesen sum q pqla :P

Last
04-11-2008, 08:10
И аз съм я пял тая песен . В трети клас на едно тържество на училището... Ако някой я намери , ще съм много благодарен.. :D

LustForSk8ing
04-19-2008, 21:46
i az sam q pqla mn me kefe6e..

BeB0_UlTrA_KiSs
04-20-2008, 05:02
Тая песен я има в учебника по музика на сестра ми. :D

machoka
04-21-2008, 06:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160642