PDA

View Full Version : Как да постъпя?



wersa4e
04-09-2008, 20:25
Девети клас започнах да дружа с едно момиче и в последствие станахме доста добри приятели, бяхме в една компания и много време дружихме тя се запозна с едно момче(турчин) и аз се сприателих с него. На другата година те тръгнаха и имаха една връзка изпълнена с много негативни ефекти абе с две думи не бяха никак един за друг имаха своите хубави моменти но лошите са с милиарди пъти повече. Та преди 2-3 месеца те скъсаха а още преди това бях скъсал връзките си и с двамата поради причини за които сега няма да спомена, но на скоро момичето ми предложи :( и аз естесвено не се навих веднага а все отлагах, докато нейния бивш вече караше втория месец с новата си половинка. И вече беше видно, че тази моя фр има някакви намерения към мен смисъл се сближи с мен отново и си подобрихме отношенията. Та въпросът ми е дали да смятам, че намеренията им към мен са истински или просто се опитва да забрави "старата си любов"? :? И да предприема ли някакви действия към нея ??? ДАЙТЕ СЪВЕТ ХОРААА!!!!!!!!

inSane_baby
04-09-2008, 20:28
A ти обичаш ли я?
Ако я обичаш няма нищо лошо да опитате...
Ако се съмняваш в намеренията й я попитай.

VinDiesel
04-09-2008, 20:35
Сам прецени как стоят нещата се пак ти я познаваш най-добре и знаеш какво може да се получи.Тя ако тръгне с теб ще забрави ония и ще заобича теб. Сам си прецени

wersa4e
04-09-2008, 20:37
еми не може да се каже че я обичам но ме кефи симпатична ми е, ама не може направо да я питам

wersa4e
04-09-2008, 20:39
Сам прецени как стоят нещата се пак ти я познаваш най-добре и знаеш какво може да се получи.Тя ако тръгне с теб ще забрави ония и ще заобича теб. Сам си прецени
no w towa wreme kogato q poznawah tq se promeni a i moje da me izluje 4e iska da e s men samo za da zabravi onq

BaBy_bS
04-09-2008, 20:56
помотай я малко :) :) :)

wersa4e
04-09-2008, 21:06
помотай я малко :) :) :)
абе знаеш ли май накрая така ще направя :lol: , друго не мога да :grin: измисля

BaBy_bS
04-09-2008, 21:08
помотай я малко :) :) :)
абе знаеш ли май накрая така ще направя :lol: , друго не мога да :grin: измисля
понякога помага,а пък даже и да й омръзне да те чака-в крайна сметка-ти не каза,че едва ли не умираш за нея,така че ... не виждам какво губиш

wersa4e
04-09-2008, 21:14
помотай я малко :) :) :)
абе знаеш ли май накрая така ще направя :lol: , друго не мога да :grin: измисля
понякога помага,а пък даже и да й омръзне да те чака-в крайна сметка-ти не каза,че едва ли не умираш за нея,така че ... не виждам какво губиш
абе то си е така аз нищо не губя единсвения който губи е тя, а пък в крайна сметка ако наистина иска да е с мен ще си каже или ще ми направи сериозен намек НЕ Е ЛИ ТАКА???

MartyParty
04-10-2008, 10:57
помотай я малко :) :) :)
абе знаеш ли май накрая така ще направя :lol: , друго не мога да :grin: измисля
понякога помага,а пък даже и да й омръзне да те чака-в крайна сметка-ти не каза,че едва ли не умираш за нея,така че ... не виждам какво губиш
абе то си е така аз нищо не губя единсвения който губи е тя, а пък в крайна сметка ако наистина иска да е с мен ще си каже или ще ми направи сериозен намек НЕ Е ЛИ ТАКА???
така така