PDA

View Full Version : когато след дълго време...



ditza_
04-10-2008, 07:25
ey zdraveite ! reshih da se vklicha vuv foruma, zashtoto bih kazala, che imam problem (ako moje da se naresche tochno problem) po-skoro iskam suvet ... ne bqh pravila sex s priqtelq mi ot dosta dulgo vreme ... dosta dosta 2 meseca. vchera go napravihme i az se pochustvah neveroqtno. prosto dosega predishnite puti kogato go bqhme pravili nqkak si ne beshe sushtoto izjivqvane. sled vsichko popitah priqtelq mi dali i toi e izpital nqkakvo po-razlichno udovletvorenie ... i za moe ogromno uchidvane toi kaza ne,naprotiv daje predi se chustavl po-dobre :O ... sega sum ozadachena - kakvo da pravq? az se chustvam po-dobre,a toi ne! daite nqkakvi suveti kak da go spechelq otnovo.predvaritelno da kaja,che nie ne si padame mnogo po standartnite "sex igri" karame go kakto doide i kakto ni e kef.e, pone taka beshe predi. vchera beshe kato che li po-romantichno,po-spokoino.moje bi tova ne mu e haresalo.iskal e neshto po-divo.nqma predstava.no naistina neznam kakvo moga da napravq.da se jertvam v imeto na tova na nego da mu e kakto predi(t.e. hubavo) a na men ne chak tolkova.ili da se probvam da go spochelq s po-romantichniq podhod.neznam.naistina moje d aizglejda mnogo tupa tema,no i situaciqta e stranna.moql ako nqkoi dade mnenie she sum izkliuchitelno blagodarna :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

Virtuallll
04-10-2008, 07:36
Интересна тема си пуснала :)
Аз мисля 4е на теб ти е харесало пове4е за6тото си се отпуснала максимално или си била доскоро девствена и сега секса ти доставя по голямо удоволствие ,а на него предполагам не му е харесала обстановката както ти сама каза... :) /ли4но мнение/

hottie
04-10-2008, 08:04
Ще кажа горе-долу същото като горния коментар. А и ти сама си си отговорила на въпроса.
Според мен цялата тази "романтика", ако може така да се нарече, тази нежност не му допада. Предполагам, че след 2 месеца въдържание е очаквал нещо по-бурно, по-страстно. Мисли си е, че едва ли не ще му се нахвърлиш и ще почнете да се ****** ;) Ако се сещаш какво имам предвид и как описвам картинката.
Ако искаш някой съвет как да подходиш следващият път ако искаш ми пиши на ЛС и ще ти отговоря.

darla
04-10-2008, 08:10
i spored men e taka.naistina sled 2 meseca bez sex nai veroqtno mu se e iskalo ne6to mn divo i bqsno,no v takuv slu4ai da go e napravil.
vupros to the_hottie: az sum ot tezi 2%,koito MRAZQT 4algata-mn meko kazano,ta moje li da si sloja tova v podpisa-tvoq podpis v moq?pitam,za da nqma posle ma ti 6to i t.n. :)

hottie
04-10-2008, 08:17
i spored men e taka.naistina sled 2 meseca bez sex nai veroqtno mu se e iskalo ne6to mn divo i bqsno,no v takuv slu4ai da go e napravil.
vupros to the_hottie: az sum ot tezi 2%,koito MRAZQT 4algata-mn meko kazano,ta moje li da si sloja tova v podpisa-tvoq podpis v moq?pitam,za da nqma posle ma ti 6to i t.n. :)

еее то това е целта! :grin: Чакай да ти стисна ръка!! :) :smt006 Слагай :-P

Bousz
04-10-2008, 08:21
Tova mu se vika sex koito go e izpital znae :P :D:D :oops: Pravite go kato za posledno :grin: ... Hottie 4algata sux macko samo RaMMstEiN LP EvanEscEncE i tn :D

Luda_do_poluda
04-10-2008, 08:22
the_hootie присъединявам се ;)

hottie
04-10-2008, 08:27
=P~ :smt055 :mrgreen:

darla
04-10-2008, 08:29
еи го на....така ве4е съм доволна,4е за пореден път оплювам гадните едноименни "таланти" :grin:

Bousz
04-10-2008, 08:29
:oops: :oops: :oops:

RockyB
04-10-2008, 08:31
Всичко хубаво, но процентите са далеч по-малко от 98, не знам кой я е измислил тая простотия :?

hottie
04-10-2008, 08:36
Не знам и аз. Но сигурно е самото чувство, че са толкова хората. Аз наистина имам чувството, че само 2% не слушат чалга. ;)
Но както и да е,де. съобщението се разбра.това е важното.

ell_ownz
04-10-2008, 09:03
prisuedinqvam se kakto kam mnenieto na dr-te po temata, taka i kam saobshtenieto za 4algata :grin: :smt110 aa i neshto dr po temata za 4algata, "4algarite si tresat zadnicite, metalite glavite-na koito kadeto my e mozaka" xDD

amatorium
04-10-2008, 09:35
Не знам и аз. Но сигурно е самото чувство, че са толкова хората. Аз наистина имам чувството, че само 2% не слушат чалга. ;)
Но както и да е,де. съобщението се разбра.това е важното.

Stiga s tiq tupi gluposti. A chalgata po MTV ne q li slushate? :lol: :lol: :lol:

HePeAJIeH
04-10-2008, 09:43
Темата я обърнахте на спам :-o По темата- ами следващия път пробвайте по-бурен секс или се сети за предишните пъти когато сте го правили-какво сте правили каква е била любовната игра и т.н :)

TheBlackStranger
04-10-2008, 11:58
като не си правила секс от много време и чувството е по-различно. За него допускам че тия 2 месеца си е е*ал някоя друга и секса с теб му е станал безразличен.

lwsu
04-10-2008, 12:12
като не си правила секс от много време и чувството е по-различно. За него допускам че тия 2 месеца си е е*ал някоя друга и секса с теб му е станал безразличен.

що го издаваш сега момчето, никва колегиалност!! тц тц :( :smt021