PDA

View Full Version : какво става с държавата ?



Nik4o_Spain
04-10-2008, 10:46
Zna4i iskam da razkaja edno ne6to koeto se slu4i sno6ti ... Izpratihme baba mi da si hodi kam balgariq ot alicante sas samolet koito ima prestoi v barcelona 1 4as air bulgaria sas samoletite ta taka tam te namerili povreda v samoleta kompiutara ne rabotel na samoleta bil razvalen i sled 2 4asa i 30 minuti te izlagali 150 patnika 4e samoleta e opraven i pak ka4ili si4ki i sled 4as i polovina letene saob6tili po mikrofona na 10 000 metra viso4ina na patnicite koito bili tam 4e samoleta pak se e razvalil i trqbva otnovo da se varnat v barcelona sled koeto te se varnali poneje ne im dali razre6enie da kacnat v balgariq si4ki tezi 150 4oveka bili v panika v balgariq na leti6teto bilo panika stovareli patnicite na airogarata v barcelona otnovo i trqbvalo da spqt na hotel i poneje na na6ite balgari im se svideli da dadat 2000-3000 evro za hotel stovareli patnicite v 4akalnq nqkade si v barcelona i gi lagali do 6 sutrinta 4e samoleta idva da gi vzeme umreli ot glad bez da ima ot nqkade da kupqt ne6to im dali po 1 sandvi4 da qdat sled koeto v 6 do6al nai posle malko po zdrav samolet i gi stovaril na leti6teto v sofiq ........ ta vaprosa mi e kakvo stava s horata v na6ata darjava kak moje da znae6 4e e s4upen samoleta i za da ne plati6 hotel na 150 4oveka tqhniq jivot da bade pojertvan imalo e i malki deca i bebeta ? Vazmojno li e nqkolko hilqdi evro da se ravnqvat na jivota na 150 4ove6ki sa6testva ???????

7 точка от правилата
moderated by Coki

Nik4o_Spain
04-10-2008, 11:00
това не е практика само на българските авиолинии...

а следващия път ползвайте луфтханза щом толкова са лоши българите



Da oba4e e samo na na6ite poneje horata koito sa tqhni samoletite sa dlajni da poemat razhodite no kakto i da e samoletite sa balgarski i si4ki sa balgari koito rabotqt no 6tom kazva6 moje da znae6 pove4e ot men kakto i da e gledai novini slu6ai radio za6toto darjavata ni 6te bade opliuta razadi tezi hora i ne kazvam 4e si4ki balgari sa takiva a tezi koito sa napraveli tova i tezi koito sa gotovi da pojertvat jivota na horata zaradi pari ... navsqkade v sveta go nqma a predi 1 sedmica ot bg se opitali da izletqt sas samolet sas 4upeno krilo ot kran e s4upeno oba4e nqmalo kak i sprqli to4no predi da zasili .... 6tom si prav kaji mi edin slu4ei v druga darjava ... cigara da zapali6 spirat samoleta a na6ite daje v toaletnata davat da se pu6i ... sam si napravi izvod kolko darjim edin na drug az nqma kakvo da komentiram

ResidentEvil
04-10-2008, 11:18
Оф бе човек знаейш ли кво е приятно да видиш една страница написана на латиница :x , мислиш ли че ни е кеф да го четем, а? :x Баси хората в България ли живеете или къде че пишете на шльокавица. Егати и хората сте! :?

Cukata
04-10-2008, 11:20
Не само летището е проблем ЦЯЛАТА НИ ДЪРЖАВА В МОМЕНТА Е ПРОБЛЕМ ! Никои си невърши работата както трябва и гледат само за едни пари :x

Nik4o_Spain
04-10-2008, 11:37
Оф бе човек знаейш ли кво е приятно да видиш една страница написана на латиница :x , мислиш ли че ни е кеф да го четем, а? :x Баси хората в България ли живеете или къде че пишете на шльокавица. Егати и хората сте! :?



Ami predpo4itam da pi6a na latinica taka sam sviknal nikoga na bg ne sam i pisal .... a i prav si ne jiveq v bg :)

Nik4o_Spain
04-10-2008, 11:40
Не само летището е проблем ЦЯЛАТА НИ ДЪРЖАВА В МОМЕНТА Е ПРОБЛЕМ ! Никои си невърши работата както трябва и гледат само за едни пари :x



Da tova se opitvam i az da kaja ama tuka nqkoi hora ne mogat da go razberat ... kakto i da e kakvo e vinoven naroda si4ko tova se slu4va poneje ne sme zadrujni i vinagi 6te se slu4vat takiva ne6ta i 6te ima i po fatalni za6toto seki gleda sebe si i nikoi ne go ebe za drugite predi nqkolko dena bqh puskal edna tema Zamislqli li ste se ? namerete q i vijte za kakvo govorq poneje dosta hora ne me razbirat .

tqnko1
04-11-2008, 11:49
Оф бе човек знаейш ли кво е приятно да видиш една страница написана на латиница :x , мислиш ли че ни е кеф да го четем, а? :x Баси хората в България ли живеете или къде че пишете на шльокавица. Егати и хората сте! :?
spored teb vsi4ki li gi kefi zeleniq cvqt..?

air_J
04-11-2008, 12:27
Пътувал съм отиване-връщане до Испания общо 6 пъти, все с български компании. Мнението ми? Ето го - :smt078

HakeR
04-11-2008, 17:35
Eто какво ми е мнението цък (http://www.brutali.com/b.php?ref=3888) ,много хубав репортаж са направили

DjBaloon
04-11-2008, 18:09
Българската политика е едно голямо лайно с розичка отгоре за замазване на положението.. ама лайното вони... ли вони :)